fanfanpsu / liste

Kandidatura


Forked from ScraperWiki

Contributors fanfanpsu

This scraper has not yet been run

Data

Downloaded 2 times by ignacioxz MikeRalphson

To download data sign in with GitHub

Download table (as CSV) Download SQLite database (0 Bytes) Use the API

rows 2 / 2

kandidati lista izvor grad_opcina
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKE SKUPŠTINE GRADA ZAGREBA 1. ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA Nositelj liste: STJEPAN VUJANIĆ 2. AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD ZELENI HRVATSKE - ZELENI HR Nositelj liste: DAMIR PAVLEK 3. AKCIJA MLADIH - AM Nositelj liste: LUKA PODHRAŠKI 4. AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ SAVEZ ZA PROMJENE - SP STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE - BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof. 5. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MILAN BANDIĆ, dipl. politolog 6. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MARKO FRANCIŠKOVIĆ 7. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: IGOR GALOVIĆ GALE 8. GLAS RAZUMA MAKSIMIRSKA GRAĐANSKA INICIJATIVA - MGI - ZAJEDNO Nositelj liste: STJEPAN RADILOVIĆ, dipl.organizat. rada i poslov. 9. HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU Nositelj liste: KREŠIMIR MILETIĆ, univ.spec. 10. HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP Nositelj liste: IVAN PAVIĆ 11. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ ZAGORSKA STRANKA - ZS ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS Nositelj liste: ANDRIJA MIKULIĆ 12. HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - HKDU NACIONALNI DEMOKRATI - ND Nositelj liste: DEAN GOLUBIĆ, dipl. krim. 13. HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS ZELENA LISTA DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Nositelj liste: VLADIMIR FERDELJI 14. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH VOLIM HRVATSKU - VH Nositelj liste: SINIŠA ŠUKUNDA 15. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: BRANKO VUKŠIĆ 16. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: ANTON-JAN KLASINC 17. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: ANTUN MATEŠ 18. OBITELJSKA STRANKA - OS Nositelj liste: MATE KNEZOVIĆ 19. PIRATSKA STRANKA - PS Nositelj liste: DOMAGOJ JAKOPOVIĆ 20. POKRET ZA MODERNU HRVATSKU Nositelj liste: DAMIR GAŠPAROVIĆ 21. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZELENA STRANKA - ZS HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI ZELENI ZAJEDNO Nositelj liste: DAVOR BERNARDIĆ 22. STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: DARKO DOMIJAN 23. ZA GRAD Nositeljica liste: mr.sc. IVA KVAKIĆ 24. ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL Nositeljica liste: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA Nositelj liste: STJEPAN VUJANIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. STJEPAN VUJANIĆ; HRVAT; ZAGREB, POLJIČKA ULICA 13; rođ. 16.11.1945; OIB: 31511336840; M 2. ŽELJKA LELAS; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MAJSTORA RADOVANA 16; rođ. 30.04.1968; OIB: 07370356068; Ž 3. VLADIMIR KONEČNY, prof.; HRVAT; ZAGREB, DOBRONIĆEVA ULICA 4; rođ. 11.12.1934; OIB: 73042057711; M 4. GORDANA POPOVIĆ, prof.; HRVATICA; ZAGREB, MARTIĆEVA ULICA 10; rođ. 24.05.1937; OIB: 82267111801; Ž 5. MAJA VUJANIĆ, prof.; HRVATICA; ZAGREB, POLJIČKA ULICA 13; rođ. 06.04.1974; OIB: 07490124783; Ž 6. STJEPAN KRIŽANIĆ, prof.; HRVAT; HUDI BITEK, BREZOVIČKA CESTA 132; rođ. 14.12.1939; OIB: 53667143490; M 7. DAMJAN LAPAJNE, prof.; HRVAT; ZAGREB, VESLAČKA ULICA 3; rođ. 13.07.1944; OIB: 37972476322; M 8. NINA LELAS; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MAJSTORA RADOVANA 16; rođ. 29.09.1994; OIB: 35483651923; Ž 9. ŽELJKO MILOŠAK; HRVAT; ZAGREB, POLJIČKA ULICA 13/A; rođ. 05.07.1955; OIB: 02242659833; M 10. MARIO PETRINOVIĆ; TALIJAN; ZAGREB, ČAČKOVIĆEVA ULICA 24; rođ. 25.10.1961; OIB: 01767420455; M 11. SAMIR MUČOLI; HRVAT; HRVATSKI LESKOVAC, NEDELJSKA ULICA 6; rođ. 07.08.1972; OIB: 88694326712; M 12. BAJO MARTIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 35; rođ. 03.05.1955; OIB: 09940702644; M 13. MANDA HALA; HRVATICA; ZAGREB, PRIMOŠTENSKA ULICA 7; rođ. 02.01.1957; OIB: 42482933297; Ž 14. STJEPAN JURIĆ; HRVAT; ZAGREB, JAMNIČKA ULICA 2/A; rođ. 02.01.1964; OIB: 65089899423; M 15. GABRO KOS, prof.; HRVAT; HUDI BITEK, GRANČARSKA ULICA 2/A; rođ. 30.11.1953; OIB: 15878623312; M 16. ERNES SENDIJAREVIĆ; HRVAT; ZAGREB, DOBRONIĆEVA ULICA 16; rođ. 06.02.1983; OIB: 67230745163; M 17. IVAN PIŠK; HRVAT; ZAGREB, KARLOVAČKA CESTA 207; rođ. 10.06.1944; OIB: 49650425890; M 18. DARIA VIŠNIĆ; HRVATICA; ZAGREB, DOBRONIĆEVA ULICA 16; rođ. 04.11.1978; OIB: 03965509067; Ž 19. MICHEL ČIŽMEK; HRVAT; HUDI BITEK, DREŽNIK III. ODVOJAK 23; rođ. 01.02.1973; OIB: 42466882760; M 20. MILENA TUCMAN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA BEDRICHA SMETANE 5; rođ. 15.02.1960; OIB: 87076744191; Ž 21. DANICA KRIŽANIĆ; HRVATICA; HUDI BITEK, BREZOVIČKA CESTA 132; rođ. 01.07.1982; OIB: 47679435457; Ž 22. BRANKA MIOČINOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ILICA 68; rođ. 02.01.1960; OIB: 42318281357; Ž 23. MARIJA ĐURĐICA ŠIMUNKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KLINOVEC 11/B; rođ. 03.08.1943; OIB: 33234859676; Ž 24. DAVORIN MILANOVSKI; HRVAT; ZAGREB, HANAMANOVA ULICA 14; rođ. 02.08.1962; OIB: 18389974067; M 25. GORAN BUTKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ALEJA POMORACA 15; rođ. 27.09.1959; OIB: 12564464170; M 26. CVITA IVANČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, FERENŠČICA I. 51; rođ. 22.06.1959; OIB: 22521807636; Ž 27. LJILJANA ŠARENIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ČULINEČKA CESTA 102/A; rođ. 29.06.1964; OIB: 64804271758; Ž 28. VLADIMIR PIŠK; HRVAT; LUČKO, VRBICE 10; rođ. 01.04.1951; OIB: 64865176697; M 29. BISERKA DEJANOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA GRADA GUALDO TADINO 18; rođ. 08.09.1956; OIB: 97330570944; Ž 30. DUBRAVKO ČORAK; HRVAT; ZAGREB, BOLNIČKA CESTA 34/C; rođ. 29.02.1948; OIB: 28036913081; M 31. LJUBICA PINJUŠIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA VATROSLAVA JAGIĆA 5; rođ. 23.03.1956; OIB: 57948096676; Ž 32. RADOJKA MALEŠEVIĆ-STILIN; SRPKINJA; ZAGREB, SREDNJACI 20; rođ. 03.03.1959; OIB: 53768509629; Ž 33. ANDREA BITORAJAC TOPALOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, JARUŠČICA 15; rođ. 21.08.1981; OIB: 25711748646; Ž 34. IVAN BOŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, HORVAĆANSKA CESTA 158; rođ. 26.02.1953; OIB: 89830527851; M 35. VESNA ŠKARIČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SREBRNJAK 141; rođ. 19.03.1960; OIB: 67272427068; Ž 36. MOHAMED NABIL EL-OCH; HRVAT; ZAGREB, STUPNIČKA ULICA 4; rođ. 12.07.1945; OIB: 48613799104; M 37. NENAD VOJNOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ZEMLJAKOVA ULICA 5; rođ. 30.05.1974; OIB: 23209906100; M 38. BISERKA BITORAJAC; HRVATICA; ZAGREB, NEHRUOV TRG 18; rođ. 25.05.1956; OIB: 62381460863; Ž 39. BOŽIDAR KOVAČEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, VELALUČKA ULICA 13; rođ. 24.12.1966; OIB: 92837471119; M 40. FRANJO BAKARIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA VARIĆAKA 14; rođ. 24.09.1950; OIB: 06877611803; M 41. STANKO MILOSAVLJEVIĆ; HRVAT; HUDI BITEK, HUDOBIČKA ULICA III. ODVOJAK 41; rođ. 03.10.1954; OIB: 35290751880; M 42. IVAN ŠOLIĆ; HRVAT; KUPINEČKI KRALJEVEC, MRAKOV BREG 16; rođ. 13.01.1952; OIB: 66584769135; M 43. TOMISLAV PIŠK; HRVAT; ZAGREB, KARLOVAČKA CESTA 207; rođ. 25.12.1971; OIB: 58805360947; M 44. PEJO TADIĆ; HRVAT; ZAGREB, RAŠKA ULICA 14; rođ. 13.03.1952; OIB: 47565728749; M 45. JOSIP BITORAJAC; HRVAT; ZAGREB, NEHRUOV TRG 18; rođ. 01.10.1947; OIB: 10330317600; M 46. GORAN ZAHIROVIĆ; HRVAT; ZAGREB, TRIBALJSKA ULICA 9; rođ. 19.06.1973; OIB: 30211865213; M 47. BOŽA RAZIĆ; HRVATICA; KUPINEČKI KRALJEVEC, KRALJEVEČKI BRIJEGI 32; rođ. 23.12.1952; OIB: 78317271499; Ž 48. LUKA MATEK; HRVAT; ZAGREB, ŽMINJSKA ULICA 1; rođ. 13.04.1990; OIB: 46970405691; M 49. ĐURĐICA ŠUŠNJAR VUJANIĆ; HRVATICA; ZAGREB, POLJIČKA ULICA 13; rođ. 21.04.1947; OIB: 68844534084; Ž 50. MILAN ŽUPANČIĆ, prof.; HRVAT; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA VARIĆAKA 13; rođ. 07.03.1941; OIB: 72528682096; M 51. VLADIMIR PAVLETIĆ, dipl.ing.; HRVAT; ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 62/A; rođ. 12.03.1948; OIB: 91008761079; M AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD ZELENI HRVATSKE - ZELENI HR Nositelj liste: DAMIR PAVLEK Kandidatkinje/kandidati: 1. DAMIR PAVLEK; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANDRIJE ŽAJE 43; rođ. 22.06.1957; OIB: 37965306765; M 2. IGOR KINDIJ; HRVAT; ZAGREB, ULICA HUGA BADALIĆA 10; rođ. 18.03.1974; OIB: 50693542701; M 3. LJILJA KVESIĆ ČANIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 47; rođ. 03.01.1962; OIB: 52285812444; Ž 4. RATKO BEDEKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, TIŠINSKA ULICA 35; rođ. 27.11.1970; OIB: 34500321267; M 5. ALEKSANDAR ZEMUNIK; HRVAT; ZAGREB, HRELIĆKA ULICA 70; rođ. 08.09.1982; OIB: 36800112857; M 6. NATALIJA PEĆARINA; HRVATICA; ZAGREB, ULICA STJEPANA ŠIROLE 11; rođ. 19.10.1968; OIB: 36658442434; Ž 7. MIRNA LEKIĆ; HRVATICA; ZAGREB, MAGAZINSKA CESTA 25/A; rođ. 21.01.1984; OIB: 81429430288; Ž 8. RENATO PETEK; HRVAT; ZAGREB, ŽURKOVSKA ULICA 8; rođ. 10.09.1973; OIB: 29879485270; M 9. VALERIJA KASUMOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VLAŠKA ULICA 94/B; rođ. 24.04.1964; OIB: 12403972860; Ž 10. DAMIR GALUF; HRVAT; ZAGREB, KSAVERSKA CESTA 43; rođ. 14.05.1964; OIB: 04908077759; M 11. JELENA ŠIROLA; HRVATICA; ZAGREB, OROSLAVSKA ULICA 3; rođ. 21.09.1983; OIB: 21738377658; Ž 12. LUKA SOMUN; HRVAT; ZAGREB, GRAČANSKA CESTA 91/ 001; rođ. 29.10.1982; OIB: 58688529401; M 13. SUZANA PERKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 47; rođ. 24.07.1975; OIB: 68811163081; Ž 14. MARKO MIHELJ; HRVAT; ZAGREB, NOVA CESTA 1; rođ. 07.12.1971; OIB: 76772193750; M 15. TOMISLAV IVANEK; HRVAT; ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 242/ 001; rođ. 01.03.1947; OIB: 94139511801; M 16. MARKO ERŠEK FILIPČIĆ; HRVAT; ZAGREB, SUDOVEČKA ULICA 16; rođ. 11.06.1977; OIB: 45239516396; M 17. JASNA BERKIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SVETI DUH 129; rođ. 06.06.1954; OIB: 17925165587; Ž 18. BERNARDICA BAKULA; HRVATICA; ZAGREB, NOVA CESTA 171; rođ. 16.02.1963; OIB: 21089319325; Ž 19. SANDRA FUČKAN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 44; rođ. 05.12.1969; OIB: 78716123051; Ž 20. MARTINA HERCEG; HRVATICA; ZAGREB, BUNJEVAČKA ULICA 19; rođ. 05.01.1986; OIB: 71714211173; Ž 21. PETAR IVANČAN; HRVAT; ZAGREB, NOVA CESTA 121; rođ. 15.06.1938; OIB: 58774428723; M 22. IVA GJURIĆ SMREKAR; HRVATICA; ZAGREB, ULICA JURJA KRIŽANIĆA 11/A; rođ. 15.05.1971; OIB: 51377724387; Ž 23. ZLATKO SMOLJANEC; HRVAT; ZAGREB, ULICA LJUDEVITA JONKEA 8; rođ. 29.03.1943; OIB: 97421856919; M 24. VIŠNJA FRANJIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PANTOVČAK 45; rođ. 27.05.1962; OIB: 07876405943; Ž 25. ALEKSANDAR ALEKSIĆ; SRBIN; ZAGREB, ULICA BRAĆE DOMANYJA 6; rođ. 23.05.1940; OIB: 12091672408; M 26. ROZIKA RUMEC; HRVATICA; ZAGREB, ULICA FERDINANDA BUDICKOG 14; rođ. 27.11.1933; OIB: 60228767807; Ž 27. BORISLAV MATKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 39; rođ. 25.05.1960; OIB: 01951794960; M 28. DUBRAVKA LULIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PRESPANSKA ULICA 10; rođ. 15.12.1965; OIB: 93672542660; Ž 29. STJEPAN BEDEKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, GATA 12; rođ. 08.01.1958; OIB: 79887573573; M 30. BISERKA SABLJIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SVAČIĆEVA ULICA 18; rođ. 23.08.1962; OIB: 98492387220; Ž 31. GORAN HORVAT; HRVAT; ZAGREB, ULICA FRANE PETRIĆA 7; rođ. 25.11.1958; OIB: 02792460240; M 32. KATARINA APOSTOLOV; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MAHATME GANDHIA 1; rođ. 06.11.1953; OIB: 10316193809; Ž 33. JOSIP MODRUŠAN; HRVAT; ZAGREB, KSAVER 38; rođ. 15.04.1995; OIB: 78105951511; M 34. VERA LADEŠIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PRESPANSKA ULICA 11; rođ. 09.10.1949; OIB: 27840269863; Ž 35. ROBERT ZIBERI; HRVAT; ZAGREB, KOZARI BOK V. ODVOJAK 17; rođ. 20.12.1989; OIB: 41437375303; M 36. DJURĐICA PESSERL; HRVATICA; ZAGREB, NOVA VES 25; rođ. 25.02.1945; OIB: 55642460410; Ž 37. LEOPOLD HORAK; HRVAT; ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 103; rođ. 15.03.1974; OIB: 60552896891; M 38. MARIJANA POPIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA LJUDEVITA JONKEA 11; rođ. 01.02.1972; OIB: 29993530250; Ž 39. MIJO KRZNARIĆ; HRVAT; ZAGREB, MURATI 9; rođ. 23.11.1949; OIB: 86433509414; M 40. JASENKA KINDIJ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA FERDE LIVADIĆA 34; rođ. 27.11.1950; OIB: 27582255871; Ž 41. VLADO ČERNI; HRVAT; ZAGREB, ULICA KNJIŽEVNIKA VLADIMIRA VI 40; rođ. 25.10.1973; OIB: 88405751905; M 42. IVANKA MODRUŠAN; HRVATICA; ZAGREB, KSAVER 38; rođ. 05.11.1967; OIB: 12473813261; Ž 43. IGOR GROZAJ DAMJANIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA JANKA MATKA 2; rođ. 19.01.1968; OIB: 47546226746; M 44. VELIKA POPOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA LJUDEVITA JONKEA 7; rođ. 20.01.1949; OIB: 01700304627; Ž 45. NATKO KIRŠNER; ŽIDOV; ZAGREB, NOVA VES 39; rođ. 02.02.1966; OIB: 89047718889; M 46. ROBERT MLINARIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 15; rođ. 30.04.1968; OIB: 09705087382; M 47. EDUARD DIMAČ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 3; rođ. 31.12.1965; OIB: 49798249419; M 48. BORIS FUČKAN; HRVAT; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 44; rođ. 31.07.1968; OIB: 60521442209; M 49. ĐURO PETROVIĆ; HRVAT; ZAGREB, KSAVERSKA CESTA 41; rođ. 06.02.1933; OIB: 60961790377; M 50. MILOŠ LUKAČ; HRVAT; ZAGREB, ULICA LJUDEVITA JONKEA 8; rođ. 10.04.1981; OIB: 70761379869; M 51. TIHOMIR MRKOCI; HRVAT; ZAGREB, OZALJSKA ULICA 148; rođ. 15.11.1960; OIB: 15402862890; M AKCIJA MLADIH - AM Nositelj liste: LUKA PODHRAŠKI Kandidatkinje/kandidati: 1. LUKA PODHRAŠKI; HRVAT; ZAGREB, RADAUŠEVA ULICA 3; rođ. 18.04.1992; OIB: 37048541569; M 2. LUKA HELJIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA EUGENA SABLJIĆA 2; rođ. 02.08.1992; OIB: 01372438940; M 3. DORA KRŠUL; HRVATICA; ZAGREB, II. RAVNICE 1; rođ. 23.04.1990; OIB: 19699066627; Ž 4. LANA KRŠUL; HRVATICA; ZAGREB, II. RAVNICE 1; rođ. 31.08.1992; OIB: 75711314099; Ž 5. IVOR NJEGAČ; HRVAT; ZAGREB, ULICA NIKOLE BADOVINCA 11; rođ. 28.10.1992; OIB: 53514070272; M 6. HARIS BEŠIĆ; OSTALO; ZAGREB, MAKSIMIRSKO NASELJE IV. 28; rođ. 24.09.1992; OIB: 44858168210; M 7. HRVOJE MIFKA; HRVAT; ZAGREB, MAKSIMIRSKO NASELJE II. 13; rođ. 12.09.1992; OIB: 45357346913; M 8. BRUNO TRNINIĆ JASIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA SLAVOLJUBA BULVANA 6; rođ. 16.11.1992; OIB: 93491487921; M 9. STELLA TRNINIĆ-JASIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA SLAVOLJUBA BULVANA 6; rođ. 26.03.1994; OIB: 64049685991; Ž 10. DINO BOBIĆ; HRVAT; ZAGREB, MAKSIMIRSKO NASELJE III. 4; rođ. 13.09.1992; OIB: 38435945329; M 11. IVA AUGUSTINOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SIGETJE 20; rođ. 11.03.1995; OIB: 26749882729; Ž 12. RENATA HELJIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA EUGENA SABLJIĆA 2; rođ. 15.05.1965; OIB: 10992872817; Ž 13. ANTUN ĆAPIN; HRVAT; ZAGREB, II. RAVNICE 5; rođ. 24.10.1993; OIB: 37216751780; M 14. IVAN BUKIĆ; HRVAT; ZAGREB, ALEJA ANTUNA AUGUSTINČIĆA 16/ 001; rođ. 01.02.1994; OIB: 43941035690; M 15. DORA HRVOJ; HRVATICA; ZAGREB, JASLICE 6; rođ. 25.01.1993; OIB: 50673541556; Ž 16. ANTONIJA KATANEC; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MILANA PAVELIĆA 31; rođ. 31.05.1994; OIB: 23000151902; Ž 17. NATALI TRNINIĆ-JASIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA SLAVOLJUBA BULVANA 6; rođ. 17.10.1968; OIB: 00999248716; Ž 18. TIBOR TRUPEC; HRVAT; ZAGREB, PRILAZ SLAVE RAŠKAJ 3; rođ. 07.05.1992; OIB: 42426419390; M 19. TEA STOJANOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA DRAGE IVANIŠEVIĆA 10/A; rođ. 08.10.1990; OIB: 71942528493; Ž 20. DAVOR GANČEV-ZELIĆ; HRVAT; ZAGREB, I. STRUGE 4; rođ. 25.06.1993; OIB: 74372972622; M 21. ROMANO RAST; HRVAT; ZAGREB, ULICA SLAVOLJUBA BULVANA 12; rođ. 02.11.1992; OIB: 46025716664; M 22. SAŠA NIKIĆ; SRBIN; ZAGREB, MAKSIMIRSKO NASELJE IV. 30; rođ. 06.03.1978; OIB: 22227834448; M 23. TENA MARGAN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA SV. MATEJA 7; rođ. 21.04.1995; OIB: 70964697824; Ž 24. ANA MARIJA JANEŠ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA SV. MATEJA 49; rođ. 24.09.1994; OIB: 03822279759; Ž 25. KREŠIMIR KVESIĆ; HRVAT; ZAGREB, HRUŠEVEČKA ULICA 1; rođ. 15.10.1992; OIB: 94453867129; M 26. DUBRAVKA STARJAČKI; HRVATICA; ZAGREB, ULICA JOSIPA SERMAGEA 8; rođ. 11.07.1983; OIB: 32418779609; Ž 27. KRUNO BAKOTA; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVANA KOSIRNIKA 14; rođ. 01.10.1992; OIB: 41409997680; M 28. DOMAGOJ MEŽNARIĆ; HRVAT; ZAGREB, HEGEDUŠIĆEVA ULICA 10; rođ. 14.06.1992; OIB: 43396001105; M 29. ANTUN GOLIK; HRVAT; ZAGREB, ULICA SLAVOLJUBA BULVANA 12; rođ. 12.12.1994; OIB: 22246689785; M 30. BORNA ZIDARIĆ; HRVAT; ZAGREB, RADAUŠEVA ULICA 1; rođ. 15.06.1994; OIB: 36271528077; M 31. HRVOJE HARAMINČIĆ; HRVAT; ZAGREB, HRGOVIĆI 49; rođ. 18.09.1990; OIB: 95434756209; M 32. KIM ŠPILJAK; HRVATICA; ZAGREB, ULICA JOSIPA EUGENA TOMIĆA 2; rođ. 28.07.1992; OIB: 50396775918; Ž 33. IVANA CERJAK; HRVATICA; ODRA, ODRANSKA ULICA 137; rođ. 07.10.1980; OIB: 62025869048; Ž 34. MAJA SABATI; HRVATICA; ZAGREB, SREBRNJAK 146; rođ. 15.01.1993; OIB: 70330327722; Ž 35. JAKŠA BEŠKER; HRVAT; ZAGREB, JAGODNJAK 16; rođ. 03.05.1992; OIB: 41903497522; M 36. KATARINA SKELIN; HRVATICA; ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 111; rođ. 22.02.1993; OIB: 46215767738; Ž 37. IVA MARIJA ILIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KOZJAK 56; rođ. 04.12.1992; OIB: 63814960947; Ž 38. MATEA SMLATIĆ; HRVATICA; ZAGREB, REBROVAC 25/B; rođ. 21.09.1992; OIB: 53386503932; Ž 39. IVONA BARAČ; HRVATICA; ZAGREB, PRILAZ SLAVE RAŠKAJ 1; rođ. 02.08.1992; OIB: 54961715279; Ž 40. JELENA SVRDLIN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA JURJA DALMATINCA 2; rođ. 26.08.1992; OIB: 23375518908; Ž 41. LEON KVEŽ; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVANA KOSIRNIKA 12; rođ. 11.12.1991; OIB: 89020366477; M 42. IRENA AUGUSTINOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SIGETJE 20; rođ. 28.06.1971; OIB: 74369487373; Ž 43. KARLO SCHWEIGER; HRVAT; ZAGREB, ULICA DRAGUTINA DOMJANIĆA 5; rođ. 21.04.1987; OIB: 83536906015; M 44. IVAN ĆELIĆ; HRVAT; ZAGREB, SIGET 18/C; rođ. 12.11.1975; OIB: 08018683747; M 45. JURICA GUDELJ; HRVAT; ZAGREB, REBROVAC 24; rođ. 01.01.1976; OIB: 74445390971; M 46. DAMIR KOVAČ; HRVAT; ZAGREB, PRILAZ SLAVE RAŠKAJ 3; rođ. 04.01.1992; OIB: 39347093174; M 47. VITTO GAŠPARAC; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA LENUCIJA 10; rođ. 28.10.1993; OIB: 66725252637; M 48. STJEPAN ŠIMUNOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA NIKOLE BADOVINCA 11; rođ. 14.03.1993; OIB: 40732229805; M 49. DORA KRIŽANEC; HRVATICA; ZAGREB, HERMANOVA ULICA 6; rođ. 14.03.1993; OIB: 28988102024; Ž 50. FILIP TOMLJENOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ČALOGOVIĆEVA ULICA 20; rođ. 26.03.1985; OIB: 98783269699; M 51. MARIO MARIĆ; HRVAT; ZAGREB, BALOKOVIĆEVA ULICA 73; rođ. 17.06.1987; OIB: 47496009949; M AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ SAVEZ ZA PROMJENE - SP STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE - BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof. Kandidatkinje/kandidati: 1. ZLATKO KLARIĆ, prof.; HRVAT; ZAGREB, ULICA GAJE ALAGE 5; rođ. 02.05.1957; OIB: 02688604554; M 2. MARIJA JELINČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, OGULINSKA ULICA 7; rođ. 20.10.1947; OIB: 29955969158; Ž 3. IVAN PERNAR; AUSTRIJANAC; ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5/G; rođ. 14.10.1985; OIB: 24578137233; M 4. EMIL-FRANJO MARKANOVIĆ, dr.med.; HRVAT; ZAGREB, ULICA CVIJETE ZUZORIĆ 33; rođ. 03.11.1933; OIB: 67065633639; M 5. ZAHIR KURBAŠIĆ, dipl.iur.; BOŠNJAK; ZAGREB, JABLANSKA ULICA 24; rođ. 13.05.1955; OIB: 99536774139; M 6. DAVOR ŠOKEC; HRVAT; ZAGREB, PRIŠTINSKA ULICA 8/A; rođ. 12.05.1961; OIB: 74234938365; M 7. DAMIR TRNAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5/G; rođ. 30.10.1981; OIB: 10894796004; M 8. TOMISLAV KOSIĆ; HRVAT; ZAGREB, REBAR 38; rođ. 31.01.1979; OIB: 82711555327; M 9. VALENTINO VALENTAKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, VANKINA ULICA 5; rođ. 24.01.1993; OIB: 19415208191; M 10. mr.sc. IVO JURIĆ; HRVAT; ZAGREB, PRIŠTINSKA ULICA 7; rođ. 13.01.1965; OIB: 42957108605; M 11. HRVOJE PERNAR; HRVAT; ZAGREB, ULICA VJEKOSLAVA NOVOTNIJA 5; rođ. 21.12.1955; OIB: 75542216719; M 12. MARIJA KEŠKIĆ; HRVATICA; ZAGREB, GORENCI 10/A; rođ. 23.08.1968; OIB: 32178785156; Ž 13. dr.sc. BLANKA PAŠAGIĆ; HRVATICA; ZAGREB, HORVATOVAC 106; rođ. 10.11.1948; OIB: 83859976814; Ž 14. SANDRA BELANČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KIRINŠČAK 33/ 004; rođ. 04.10.1980; OIB: 93509506114; Ž 15. ŽELJKO HRSKA; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVANA RABARA 26; rođ. 30.01.1991; OIB: 00052337560; M 16. VALENTINA ŠOKEC; HRVATICA; ZAGREB, PRIŠTINSKA ULICA 8/A; rođ. 15.02.1990; OIB: 00599444150; Ž 17. KATARINA BURIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VRBJE 72; rođ. 17.02.1966; OIB: 31502479197; Ž 18. TIHOMIR FRANJKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, PRIŠTINSKA ULICA 3/A; rođ. 14.01.1965; OIB: 44513503090; M 19. MARINA ŠOKEC; HRVATICA; ZAGREB, PRIŠTINSKA ULICA 8/A; rođ. 28.05.1985; OIB: 85524380678; Ž 20. DRAGAN PAVLOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, BOBARSKI PUT 6; rođ. 16.03.1974; OIB: 30170267467; M 21. VIŠNJA ŠOKEC; HRVATICA; ZAGREB, PRIŠTINSKA ULICA 8/A; rođ. 18.08.1962; OIB: 34016285832; Ž 22. ANDREJA BIŠKUP; HRVATICA; ZAGREB, JABLANSKA ULICA 3; rođ. 26.07.1983; OIB: 67715716069; Ž 23. VESNA KOROPANOV-LOJEN; HRVATICA; ZAGREB, HANAMANOVA ULICA 30; rođ. 25.11.1966; OIB: 18676648796; Ž 24. TOMISLAV BIŠKUP; HRVAT; ZAGREB, JABLANSKA ULICA 3; rođ. 22.05.1959; OIB: 89920670927; M 25. ZVJEZDANA KOMLJENOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, HRGOVIĆI 37; rođ. 29.03.1950; OIB: 71281290334; Ž 26. BORISLAV JELINČIĆ; HRVAT; ZAGREB, STUBIČKA ULICA 35/B; rođ. 23.07.1945; OIB: 13957844619; M 27. MIRELA KURBAŠIĆ; HRVATICA; ZAGREB, JABLANSKA ULICA 24; rođ. 23.04.1988; OIB: 26137856997; Ž 28. NIKOLA KOMLJENOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, HRGOVIĆI 37; rođ. 24.03.1951; OIB: 19705833848; M 29. SNJEŽANA NOVAK; HRVATICA; ZAGREB, ŠIROKOBRIŠKA ULICA 48; rođ. 03.10.1978; OIB: 25116049623; Ž 30. IVANKA SIKIRICA; HRVATICA; HRVATSKI LESKOVAC, ULICA MIRKA BEDEKA 1/A; rođ. 30.06.1957; OIB: 80641050665; Ž 31. MARKO FRANJKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, PRIŠTINSKA ULICA 3/A; rođ. 14.02.1991; OIB: 39882094669; M 32. mr.sc. IVAN JURIĆ; HRVAT; ZAGREB, PRIŠTINSKA ULICA 7; rođ. 02.03.1992; OIB: 69224361504; M 33. LUCIJA KAPOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, JABLANSKA ULICA 20; rođ. 11.06.1962; OIB: 20355851531; Ž 34. JOSIP IVEKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, REMETINEČKI GAJ 17/C; rođ. 30.12.1982; OIB: 26130859299; M 35. ALBINA JURAČ; HRVATICA; ZAGREB, KIRINŠČAK 33; rođ. 27.11.1936; OIB: 46424309434; Ž 36. RADMILA KLARIĆ; MAKEDONKA; ZAGREB, KRAJIŠKA ULICA 26; rođ. 29.03.1951; OIB: 29041089558; Ž 37. ĐURĐA JURAČ; HRVATICA; ZAGREB, KIRINŠČAK 33/ 004; rođ. 30.04.1960; OIB: 91024377931; Ž 38. DANIJELA KLARIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KRAJIŠKA ULICA 26; rođ. 16.10.1971; OIB: 34174406100; Ž 39. MARIJAN JURAČ; HRVAT; ZAGREB, KIRINŠČAK 33/ 004; rođ. 19.10.1958; OIB: 38606568096; M 40. HRVATOLJUB BELANČIĆ; HRVAT; ZAGREB, KIRINŠČAK 33/ 004; rođ. 19.09.1968; OIB: 66027625831; M 41. JADRANKA VEZMAR; HRVATICA; ZAGREB, ULICA AUGUSTA PROSENIKA 1; rođ. 27.12.1954; OIB: 14773839587; Ž 42. KREŠIMIR RAIČ; HRVAT; ZAGREB, SAVSKA CESTA 155/A; rođ. 11.01.1966; OIB: 34358387721; M 43. TONI MARINOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA JULIJANA JELENIĆA 1; rođ. 16.11.1989; OIB: 72625362148; M 44. NEDA DAMJANOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, TRAVANJSKA ULICA 14; rođ. 15.09.1953; OIB: 56327375238; Ž 45. HERMINA TRIVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, TRAVANJSKA ULICA 16; rođ. 17.11.1954; OIB: 93986259170; Ž 46. JANJA KEŠKIĆ; HRVATICA; ZAGREB, GORENCI 10/A; rođ. 07.02.1995; OIB: 49172297371; Ž 47. MARTINA KEŠKIĆ; HRVATICA; ZAGREB, GORENCI 10/A; rođ. 13.10.1992; OIB: 39061353381; Ž 48. JURE KEŠKIĆ; HRVAT; ZAGREB, GORENCI 10/A; rođ. 02.10.1962; OIB: 84079659477; M 49. IVANKA NOVAK; HRVATICA; ZAGREB, ŠIROKOBRIŠKA ULICA 48; rođ. 20.01.1952; OIB: 81133943878; Ž 50. KRISTIJAN IVANKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5/G; rođ. 22.06.1986; OIB: 83910078743; M 51. ZORKA DRAŽENOVIĆ; HRVATICA; HRVATSKI LESKOVAC, KRASNIČKA ULICA 2; rođ. 30.09.1959; OIB: 12391333959; Ž KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MILAN BANDIĆ, dipl. politolog Kandidatkinje/kandidati: 1. MILAN BANDIĆ, dipl. politolog; HRVAT; ZAGREB, ULICA HERMANA BUŽANA 4; rođ. 22.11.1955; OIB: 82297588015; M 2. dr.sc. SANDRA ŠVALJEK, dipl.oec.; HRVATICA; ZAGREB, DOMAŠINEČKA ULICA 4; rođ. 23.02.1970; OIB: 81755597690; Ž 3. VESNA KUSIN, prof.; HRVATICA; ZAGREB, KUHAČEVA ULICA 20; rođ. 04.02.1951; OIB: 00596531776; Ž 4. JELENA PAVIČIĆ VUKIČEVIĆ, prof.; HRVATICA; ZAGREB, ULICA SLAVOLJUBA BULVANA 22; rođ. 02.09.1975; OIB: 12393436947; Ž 5. SLAVKO KOJIĆ, dipl.oec.; SRBIN; ZAGREB, MAKSIMIRSKO NASELJE II. 11; rođ. 11.11.1951; OIB: 86979610883; M 6. dr.sc. ANA STAVLJENIĆ-RUKAVINA, dr.med.; HRVATICA; ZAGREB, ŠENOINA ULICA 27; rođ. 15.10.1939; OIB: 68165892500; Ž 7. SANDRA PERKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, TRNOVČICA 73; rođ. 21.06.1990; OIB: 75798157441; Ž 8. dr.sc. MIRNA ŠITUM, dr.med.; HRVATICA; ZAGREB, ILICA 203; rođ. 05.05.1962; OIB: 06715142220; Ž 9. DAVOR ŠTERN, dipl.ing.; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANTUNA VRAMCA 13; rođ. 18.06.1947; OIB: 93228063711; M 10. akademkinja VIDA DEMARIN, dr.med.; HRVATICA; ZAGREB, KAMAUFOVA ULICA 20; rođ. 15.06.1944; OIB: 57402039300; Ž 11. SUNČANA RUPNIK BLAŽEKOVIĆ, dipl. arh.; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MARICE BARIĆ 5; rođ. 01.07.1967; OIB: 08359640834; Ž 12. MARIJA KALEBOTA; HRVATICA; ZAGREB, ULICA SV. MATEJA 5; rođ. 15.12.1937; OIB: 44654303101; Ž 13. VLADO CRKVENAC; HRVAT; ZAGREB, ILICA 167; rođ. 26.04.1949; OIB: 76411660099; M 14. DRAGICA NIKOLIĆ, upr. pravnica; HRVATICA; ZAGREB, TABORSKA ULICA 31; rođ. 12.07.1960; OIB: 14045096086; Ž 15. KATARINA TONKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA JAROSLAVA ŠIDAKA 8; rođ. 28.03.1952; OIB: 78527220462; Ž 16. DARKO KATUŠA; HRVAT; SESVETE, ULICA BLAGE ZADRE 12; rođ. 26.03.1969; OIB: 95210087863; M 17. RATKO MARIČIĆ, dipl.iur.; HRVAT; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA PRELOGA 13; rođ. 16.06.1940; OIB: 13478357478; M 18. mr.sc. ANTE DODIG, dipl.ing.; HRVAT; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA PRELOGA 13; rođ. 21.09.1958; OIB: 13876034599; M 19. MIRSAD SREBRENIKOVIĆ, dr.iur.; BOŠNJAK; ZAGREB, ZEMLJAKOVA ULICA 1; rođ. 20.10.1949; OIB: 47956217121; M 20. BOGDANKA SRDIĆ-VULPE, prof.; SRPKINJA; ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 235; rođ. 23.11.1950; OIB: 07783515713; Ž 21. mr.sc. DAMIR JURINOVIĆ, dr.med.; HRVAT; ZAGREB, ULICA GRADA GUALDO TADINO 26; rođ. 16.04.1944; OIB: 71062264052; M 22. LJUBICA MATIJEVIĆ-VRSALJKO, dipl.iur.; HRVATICA; ZAGREB, PRILAZ BARUNA FILIPOVIĆA 13; rođ. 27.04.1961; OIB: 10334827563; Ž 23. mr.sc. IVICA LOVRIĆ, dipl.ing.; HRVAT; SESVETE, ULICA VLADIMIRA FILAKOVCA 17; rođ. 02.08.1965; OIB: 34085762843; M 24. JOSIP PETRAČ; HRVAT; ZAGREB, MALEKOVA ULICA 7; rođ. 08.10.1943; OIB: 39330117614; M 25. IVAN ŠIKIĆ, ing.; HRVAT; ZAGREB, KRIŠKA ULICA 105; rođ. 08.10.1932; OIB: 23770899044; M 26. SLAVKO OKLJEŠA; HRVAT; ZAGREB, KORENOVA ULICA 10; rođ. 27.01.1966; OIB: 92202227264; M 27. EDA KAREŠIN, Master of Science; HRVATICA; ZAGREB, VLAŠKA ULICA 60; rođ. 21.08.1987; OIB: 60548021862; Ž 28. mr.sc. MILANA VUKOVIĆ RUNJIĆ, prof.; HRVATICA; ZAGREB, DUDOVEC 32/A; rođ. 20.03.1970; OIB: 23273385824; Ž 29. SANDRA BAGARIĆ, akad. glumica; HRVATICA; ZAGREB, PRILAZ GJURE DEŽELIĆA 43; rođ. 05.04.1974; OIB: 40712132512; Ž 30. DARINKA JUG; HRVATICA; SESVETE, ULICA KAKTUSA 18; rođ. 28.05.1966; OIB: 86950320147; Ž 31. IVAN BAJKOVEC, Master's Degree; HRVAT; DOBRODOL, DOBRODOLSKA CESTA 29/A; rođ. 20.01.1985; OIB: 28454118605; M 32. GZIM REDŽEPI, dr.med.; ALBANAC; ZAGREB, KUHAČEVA ULICA 2; rođ. 11.01.1976; OIB: 91493935857; M 33. KOSTADINKA VELKOVSKA, dipl. glumica; MAKEDONKA; ZAGREB, ULICA ANTUNA BAUERA 18; rođ. 03.06.1948; OIB: 21038317836; Ž 34. NIKOLA DRAGAŠ; HRVAT; ZAGREB, KOPERNIKOVA ULICA 86; rođ. 01.11.1944; OIB: 46452022452; M 35. MLADEN PALAC; HRVAT; ZAGREB, TRNJANSKI NASIP I. 3; rođ. 18.02.1971; OIB: 41909584291; M 36. SNJEŽANA ABRAMOVIĆ MILKOVIĆ, dipl.ing.; HRVATICA; ZAGREB, PAŠMANSKA ULICA 19/A; rođ. 02.11.1961; OIB: 81359783893; Ž 37. ALMIRA OSMANOVIĆ DAVID, baletna prvakinja; HRVATICA; ZAGREB, ULICA JOSIPA KUŠEVIĆA 3; rođ. 21.08.1958; OIB: 68171191558; Ž 38. mr.sc. ANDREA GRGIĆ-HALIĆ, dipl.oec.; HRVATICA; ZAGREB, I. RESNIK 46; rođ. 24.02.1975; OIB: 64008584396; Ž 39. DARKO FURIĆ; HRVAT; ZAGREB, TIŠINSKA ULICA 9; rođ. 07.04.1960; OIB: 90180112012; M 40. IVANA BRKLJAČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, STROJARSKA CESTA 6; rođ. 25.01.1983; OIB: 78267554702; Ž 41. ZLATA TROŠELJ; HRVATICA; SESVETE, LIVADARSKI PUT 14; rođ. 19.08.1954; OIB: 20642772953; Ž 42. MIRA BOŽIĆ, odgajateljica; HRVATICA; ZAGREB, BAOŠIĆKI PUT 3; rođ. 01.01.1953; OIB: 89341161879; Ž 43. mr.sc. NEVENKA ŠERNHORST, dipl.iur.; HRVATICA; ZAGREB, FROUDEOVA ULICA 3; rođ. 13.10.1950; OIB: 64263736613; Ž 44. JOSIPA CAHUN SZEKELY; HRVATICA; ZAGREB, HORVATOVAC 66; rođ. 18.03.1970; OIB: 46929948289; Ž 45. MARINA PUCEVIĆ; HRVATICA; ODRANSKI OBREŽ, OBREŠKA CESTA 66; rođ. 26.07.1961; OIB: 44423402601; Ž 46. JADRANKO BATURIĆ, dipl.ing.; HRVAT; ZAGREB, ULICA MLADENA FIOLIĆA 16/E; rođ. 06.06.1963; OIB: 56798007100; M 47. dr.sc. NEDELJKO ŠTEFANIĆ, dipl.ing.; HRVAT; ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 115; rođ. 17.08.1958; OIB: 13478052047; M 48. dr.sc. NIKOLA KNEŽEVIĆ, dr.med.; HRVAT; ZAGREB, SLANKAMENSKA ULICA 7; rođ. 02.01.1968; OIB: 76435501889; M 49. DRAGO TOPOLOVEC; HRVAT; ZAGREB, MARKUŠEVEČKA CESTA 82; rođ. 13.06.1960; OIB: 03665123046; M 50. ZORAN ŠPLAJT, mag.pol.; HRVAT; ZAGREB, CIRKOVCI 30; rođ. 24.11.1964; OIB: 72766167446; M 51. MARIJAN OLJICA, mag.pol.; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA MAKANCA 5; rođ. 31.01.1966; OIB: 00195969651; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MARKO FRANCIŠKOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MARKO FRANCIŠKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, SACHSOVA ULICA 4; rođ. 08.06.1970; OIB: 35428970683; M 2. NATKO KOVAČEVIĆ; HRVAT; SESVETE, ULICA MLADENA POZAJIĆA 5; rođ. 20.05.1965; OIB: 84619843377; M 3. DIJANA VUKOJA; HRVATICA; ZAGREB, ULICA HERMANA BUŽANA 12/B; rođ. 22.12.1965; OIB: 55245006169; Ž 4. DANIJELA ŠPIRIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA BOŽE I NIKOLE BIONDE 2; rođ. 04.09.1972; OIB: 76984020100; Ž 5. MATIJA MUŽAR; HRVAT; ZAGREB, BARANOVIĆEVA ULICA 6; rođ. 02.11.1990; OIB: 22151779601; M 6. ŽELJKO MIHOKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, I. OSJEČKI ZAVOJ 21/A; rođ. 20.08.1961; OIB: 73850840686; M 7. SILVANA GUDLIN; HRVATICA; SESVETE, ULICA MLADENA POZAJIĆA 5; rođ. 27.03.1970; OIB: 64377841070; Ž 8. NENAD HRENOVIĆ; HRVAT; SESVETE, ULICA IVE DULČIĆA 3; rođ. 29.03.1970; OIB: 37839191636; M 9. MIRA HAJDUK; HRVATICA; ZAGREB, KOTORSKA ULICA 7; rođ. 25.04.1954; OIB: 09592660592; Ž 10. ŽELJKO BENC; HRVAT; ZAGREB, ULICA JURJA KRIŽANIĆA 11; rođ. 06.11.1969; OIB: 40808460254; M 11. JOSIP KUKIĆ; HRVAT; SESVETE, ULICA KRIZANTEMA 23; rođ. 14.04.1972; OIB: 26927800664; M 12. BOŠKO STANKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BRUNE BUŠIĆA 23; rođ. 20.09.1988; OIB: 06644512869; M 13. KREŠIMIR KORADE; HRVAT; ZAGREB, ULICA FRANJE SOLLARA 2; rođ. 04.07.1979; OIB: 29120103024; M 14. MIROSLAV KATARINČIĆ; HRVAT; ZAGREB, PIČMANOVA ULICA 1; rođ. 04.12.1974; OIB: 10749422464; M 15. GORDANA RAJTER; HRVATICA; ZAGREB, NOVA VES 53; rođ. 03.10.1946; OIB: 15693347955; Ž 16. ŽELJKO IVKOVIĆ; HRVAT; ODRA, ULICA IVANA LACKOVIĆA CROATE 2; rođ. 25.03.1960; OIB: 54194563719; M 17. ZVJEZDANA LONČAR; HRVATICA; ZAGREB, ULICA STJEPANA LADIŠA 13; rođ. 02.09.1965; OIB: 56058662575; Ž 18. ANĐELKO KOS; HRVAT; ZAGREB, NOVOSELSKI ODVOJAK II. 25; rođ. 24.03.1969; OIB: 99951153098; M 19. VJEKOSLAV ŠKREBLIN; HRVAT; ZAGREB, KRIŽAJEVA ULICA 2; rođ. 21.01.1956; OIB: 12870197706; M 20. HRVOJE GLASNOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, VOLTINO 20; rođ. 19.07.1979; OIB: 47313057821; M 21. IVOR VILUPEK; HRVAT; SESVETE, ULICA 144. BRIGADE HRVATSKE VO 2; rođ. 15.11.1989; OIB: 12129184289; M 22. ANTO GALIĆ; HRVAT; ZAGREB, MIROŠEVEČKA CESTA 182/A; rođ. 03.04.1993; OIB: 91139326799; M 23. ANKA HANA SLADOLJEV; HRVATICA; ZAGREB, LAŠĆINSKI BOROVEC 22; rođ. 29.06.1986; OIB: 68090637798; Ž 24. HRVOJE VUKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA FILAKOVCA 15; rođ. 26.11.1973; OIB: 44273425854; M 25. NIKO GLAMUZINA; HRVAT; ZAGREB, REMETINEČKI GAJ 2/H; rođ. 10.04.1965; OIB: 89734050307; M 26. DRAGICA KOKIĆ; HRVATICA; ZAGREB, NOVA VES 45; rođ. 12.04.1949; OIB: 88923398309; Ž 27. DUBRAVKA KRITOVAC; HRVATICA; ZAGREB, SACHSOVA ULICA 6; rođ. 25.01.1939; OIB: 56542561911; Ž 28. ROBERT MASNEC; HRVAT; ZAGREB, POLJANA ZVONIMIRA DRAŽIĆA 2; rođ. 08.02.1965; OIB: 31586478508; M 29. IVAN ROBIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA MATIJE JANDRIĆA 13; rođ. 01.03.1978; OIB: 12305960759; M 30. ŽELJKO VAJDIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA AUGUSTA CILIĆA 12; rođ. 16.03.1963; OIB: 30438532763; M 31. JASNA KRIZMANČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA NIKE GRŠKOVIĆA 1; rođ. 13.01.1974; OIB: 74661497054; Ž 32. GRAZIELLA FRANCIŠKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SACHSOVA ULICA 4; rođ. 17.07.1937; OIB: 83886020412; Ž 33. DANIJELA KARLOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, HEĆIMOVIĆEVA ULICA 20; rođ. 20.05.1975; OIB: 68253597480; Ž 34. MATIJA TIŠLAR; HRVAT; ZAGREB, ULICA STJEPANA GRADIĆA 17; rođ. 23.06.1988; OIB: 88164905370; M 35. MARIJAN PAVLOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, JELENOVAC 22; rođ. 06.12.1966; OIB: 57857929006; M 36. BRANKO ČILIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA KNEZA MISLAVA 6; rođ. 12.03.1949; OIB: 04945718360; M 37. TIHOMIR CRNAC; HRVAT; ZAGREB, ULICA ZINKE KUNC 7; rođ. 20.02.1977; OIB: 86931853601; M 38. STELLA GOLEMAC; HRVATICA; ZAGREB, LERMANOVA ULICA 57; rođ. 24.10.1972; OIB: 41422915398; Ž 39. LJUBICA HARAMIJA; HRVATICA; ZAGREB, GRAČANSKA CESTA 172; rođ. 13.10.1956; OIB: 66332088674; Ž 40. NIKOLA STARČEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, BIJENIK 59; rođ. 08.09.1977; OIB: 56363722667; M 41. IVICA IVAN RANOGAJEC; HRVAT; ZAGREB, II. FERENŠČICA VII. ODVOJAK 12; rođ. 06.04.1974; OIB: 80946749614; M 42. KATARZYNA MILONA ERVAČANIN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA GJURE SZABA 7; rođ. 25.10.1972; OIB: 47219238501; Ž 43. KORALJKA HABERLE; HRVATICA; ZAGREB, JAGODNJAK 14; rođ. 21.03.1974; OIB: 98279681577; Ž 44. IVICA GRDENIĆ; HRVAT; DONJI ČEHI, BULIĆEVA ULICA 2; rođ. 22.04.1969; OIB: 86028758124; M 45. VALENTINA BENC; HRVATICA; ZAGREB, DOBRONIĆEVA ULICA 20; rođ. 01.08.1989; OIB: 47809972026; Ž 46. DANIJEL DIC; HRVAT; ZAGREB, NOVOSELSKI ODVOJAK II. 22; rođ. 19.05.1970; OIB: 11660258194; M 47. ALAN KRAJAČ; HRVAT; ZAGREB, SELIŠĆE 29/A; rođ. 13.11.1971; OIB: 81031284519; M 48. ANTE SVALINA; HRVAT; ZAGREB, MEDARSKA ULICA 27; rođ. 09.04.1955; OIB: 83398451610; M 49. BRANKICA TURBIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KOZARČEV VIJENAC 2; rođ. 27.09.1961; OIB: 50840863804; Ž 50. KRISTINA PERIŠA; HRVATICA; ZAGREB, ULICA ŠIŠKA MENČETIĆA 22; rođ. 27.11.1978; OIB: 37446372513; Ž 51. TIHOMIR DRAGIČEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ČERININA ULICA 21; rođ. 04.04.1989; OIB: 63183693503; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: IGOR GALOVIĆ GALE Kandidatkinje/kandidati: 1. IGOR GALOVIĆ GALE; HRVAT; ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 14; rođ. 09.06.1979; OIB: 08005113172; M 2. VIKTOR FIJAN; HRVAT; ZAGREB, SELSKA CESTA 34; rođ. 15.02.1983; OIB: 46492831408; M 3. SANJA JELAVIĆ; HRVATICA; SESVETE, ULICA BRUNE BJELINSKOG 10; rođ. 14.03.1983; OIB: 91644837581; Ž 4. ANITA ŠIMUNOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, FRATERŠČICA 89/ 003; rođ. 26.10.1991; OIB: 86120989843; Ž 5. IRENA FIJAN; HRVATICA; ZAGREB, SELSKA CESTA 34; rođ. 12.02.1979; OIB: 28036514620; Ž 6. EMIL ZORAJ; HRVAT; ZAGREB, PODOLJE 15; rođ. 27.07.1978; OIB: 76015779594; M 7. ANTO JELAVIĆ; HRVAT; ZAGREB, LUKORANSKA ULICA 60; rođ. 15.03.1976; OIB: 30002745119; M 8. NIKA FIJAN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 96; rođ. 09.07.1986; OIB: 40726264908; Ž 9. HRVOJE LASIĆ; HRVAT; ZAGREB, PRILAZ BARUNA FILIPOVIĆA 15; rođ. 11.06.1984; OIB: 77197608498; M 10. STIPE MADŽAR; HRVAT; ZAGREB, MALE PUTINE 10; rođ. 06.07.1986; OIB: 68879908396; M 11. MICHEL ČAVKIĆ; NEPOZNATA; ZAGREB, ULICA JANKA VUKOVIĆA 5; rođ. 18.09.1989; OIB: 13230259256; M 12. GORAN JURAS; HRVAT; ZAGREB, VODOVODNA ULICA 13; rođ. 03.12.1992; OIB: 23108191342; M 13. HRVOJE ODVORČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ŠESTINSKI DOL 86/H; rođ. 19.03.1990; OIB: 14152403815; M 14. PETAR KREŠIMIR DUMBOVIĆ; NEPOZNATA; ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 33; rođ. 24.12.1988; OIB: 14861348640; M 15. DAMIR ILIČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ŠESTINSKI DOL 11; rođ. 20.09.1985; OIB: 16375543545; M 16. VEDRAN ĆOSIĆ; HRVAT; ZAGREB, ČRBEKI 21/C; rođ. 20.11.1985; OIB: 11585646910; M 17. IVAN NIMAC; HRVAT; ZAGREB, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 94; rođ. 09.06.1991; OIB: 66134696856; M 18. TOMISLAV GOGIĆ; NEPOZNATA; ZAGREB, DERVENTSKA ULICA 12; rođ. 09.02.1991; OIB: 92928490656; M 19. ADRIANA NIMAC; NEPOZNATA; ZAGREB, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 94; rođ. 29.01.1987; OIB: 00816936906; Ž 20. DENIS ANTUNOVIĆ; HRVAT; SESVETE, ULICA BRUNE BJELINSKOG 10; rođ. 30.03.1994; OIB: 35629407163; M 21. TOMISLAV ŠPIČEK; HRVAT; ZAGREB, SLOVENSKA ULICA 19; rođ. 20.11.1988; OIB: 62617820754; M 22. MIRKO URBANKE; HRVAT; ZAGREB, SELSKA CESTA 47; rođ. 08.01.1982; OIB: 68778178695; M 23. BOŽIDAR ZAGOREC; HRVAT; ZAGREB, SELSKA CESTA 47; rođ. 24.12.1982; OIB: 17667127549; M 24. TIN PADARČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA OGRIZOVIĆA 26; rođ. 28.01.1986; OIB: 62733089440; M 25. IVAN GAJŠAK; NEPOZNATA; ZAGREB, VRHOVEC 71; rođ. 23.03.1991; OIB: 83605942364; M 26. GORDAN EREMIĆ; HRVAT; ZAGREB, ZAGORSKA ULICA 12/A; rođ. 10.04.1981; OIB: 04645528405; M 27. TAMARA STANKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, OMIŠKA ULICA 2; rođ. 18.09.1982; OIB: 85995428258; Ž 28. LJUBICA STANKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, OMIŠKA ULICA 2; rođ. 18.05.1956; OIB: 14113313963; Ž 29. MARIO STANKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA JOSIPA GIGLA 1; rođ. 20.05.1979; OIB: 14856426556; M 30. TVRTKO BOŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, MITROVAČKA ULICA 14; rođ. 21.07.1950; OIB: 94557409370; M 31. GORAN NINIĆ; HRVAT; ZAGREB, ZAGREBAČKA CESTA 20; rođ. 23.06.1981; OIB: 01708947905; M 32. DAVID BOŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, MITROVAČKA ULICA 14; rođ. 27.01.1978; OIB: 83916491736; M 33. NIKOLA DOBROVIĆ; SRBIN; ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 35; rođ. 10.05.1977; OIB: 54056456119; M 34. DAVORIN BOŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, BOLNIČKA CESTA 93; rođ. 19.07.1981; OIB: 99456664982; M 35. RENATO HALABAREC; NEPOZNATA; ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 89; rođ. 31.07.1990; OIB: 23803211365; M 36. TOMISLAV SRDIĆ; NEPOZNATA; ZAGREB, BARUTANSKI OGRANAK II. 10; rođ. 28.05.1990; OIB: 27016489487; M 37. NEVEN KANCELJAK; HRVAT; ZAGREB, DOLOVSKA ULICA 29; rođ. 12.02.1991; OIB: 31387978067; M 38. MARKO HMELINA; HRVAT; ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 77; rođ. 06.04.1991; OIB: 08036542871; M 39. ĐULIJANO SALJIHI; NEPOZNATA; ZAGREB, ZLATARSKA ULICA 16; rođ. 27.04.1994; OIB: 77805797465; M 40. ROBERT STRMEČKI-BARLEK; OSTALO; ZAGREB, ZAGORSKA ULICA 12; rođ. 02.05.1984; OIB: 93960619310; M 41. TOMISLAV DIMEC; HRVAT; ZAGREB, SELSKA CESTA 34; rođ. 11.01.1981; OIB: 78296687254; M 42. PETAR JAPUNDŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, SELSKA CESTA 64; rođ. 26.03.1985; OIB: 37279110834; M 43. MARKO JURKIĆ; HRVAT; ZAGREB, KANINSKA ULICA 17; rođ. 28.04.1983; OIB: 39231514681; M 44. GORAN JARIĆ; NEPOZNATA; ZAGREB, PRISOJNIČKA ULICA 12; rođ. 06.06.1989; OIB: 22973660352; M 45. TIHANA BEDENIKOVIĆ; OSTALO; ZAGREB, MARŠANIĆI 2/B; rođ. 28.05.1984; OIB: 33620569598; Ž 46. MARINKO JELAVIĆ; HRVAT; ZAGREB, PAVLENSKI ODVOJAK 3; rođ. 24.05.1975; OIB: 93514974853; M 47. TOMISLAV JURKIĆ; HRVAT; ZAGREB, KANINSKA ULICA 17; rođ. 18.07.1988; OIB: 06620940138; M 48. DIMITRI VUČINIĆ; HRVAT; SESVETE, ULICA IVANA BRKANOVIĆA 1; rođ. 24.02.1987; OIB: 40961189406; M 49. IVAN BARBIĆ; HRVAT; ZAGREB, JANUŠEVEČKA ULICA 15; rođ. 06.12.1985; OIB: 02791378317; M 50. ARMIN DEDIĆ; MUSLIMAN; ZAGREB, XIV. TROKUT 27/H; rođ. 29.06.1978; OIB: 03254552284; M 51. TATJANA ŠELER; HRVATICA; ZAGREB, ČRNOMEREČKI POTOK 31; rođ. 01.03.1978; OIB: 29755664985; Ž GLAS RAZUMA MAKSIMIRSKA GRAĐANSKA INICIJATIVA - MGI - ZAJEDNO Nositelj liste: STJEPAN RADILOVIĆ, dipl.organizat. rada i poslov. Kandidatkinje/kandidati: 1. STJEPAN RADILOVIĆ, dipl.organizat. rada i poslov.; HRVAT; ZAGREB, PETROVA ULICA 37; rođ. 16.05.1946; OIB: 57348284613; M 2. IVICA PALATINUŠ; HRVAT; ZAGREB, RIM 46; rođ. 11.08.1945; OIB: 22899279023; M 3. prof.dr.sc. JOSIPA VELIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PANČIĆEVA ULICA 5; rođ. 18.03.1947; OIB: 79922960595; Ž 4. RUDOLF ROM; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANTUNA NEMČIĆA 2; rođ. 21.09.1950; OIB: 42546733417; M 5. VENKO BANOVIĆ, dipl.ing.strojarstva; HRVAT; ZAGREB, RIBNJAK 3; rođ. 23.03.1947; OIB: 55464072959; M 6. IVAN PURGAR; HRVAT; ZAGREB, FRATROVAC 3/A; rođ. 18.12.1956; OIB: 59361611428; M 7. SANDRA BARTULOVIĆ, dipl.ing.arhi; HRVATICA; ZAGREB, RADAUŠEVA ULICA 11; rođ. 31.05.1968; OIB: 40477821614; Ž 8. KREŠIMIR FERENČINA; HRVAT; ZAGREB, HRASTIK 22; rođ. 20.08.1952; OIB: 21928183098; M 9. mr.sc. MILAN PERKOVAC; HRVAT; ZAGREB, POLJANA JURJA ANDRASSYJA 2; rođ. 18.02.1950; OIB: 99592529056; M 10. BRANIMIRA VLAŠIĆ; HRVATICA; ZAGREB, HORVATOVAC 67/A; rođ. 25.11.1944; OIB: 17513905358; Ž 11. MIHAJLA VELAGIĆ, dipl.oec.; HRVATICA; ZAGREB, ULICA CVIJETE ZUZORIĆ 23; rođ. 22.03.1984; OIB: 01017364652; Ž 12. DUBRAVKO ŠMIGMATOR; HRVAT; ZAGREB, ULICA TADIJA SMIČIKLASA 22; rođ. 03.03.1948; OIB: 90342658752; M 13. MILAN LELAS, dipl.ing.pilot; HRVAT; ZAGREB, RADAUŠEVA ULICA 11; rođ. 03.10.1945; OIB: 11457192253; M 14. SNJEŽANA SEDLAR; HRVATICA; ZAGREB, BARUTANSKI JARAK 148; rođ. 26.11.1961; OIB: 43317634020; Ž 15. LJERKA BATISTIĆ, dipl.oec.; HRVATICA; ZAGREB, JUKIĆEVA ULICA 4; rođ. 24.10.1946; OIB: 39379970060; Ž 16. VLADO PODHRAŠKI; HRVAT; ZAGREB, RADAUŠEVA ULICA 3; rođ. 08.11.1961; OIB: 45950215468; M 17. ŽELJKO BRUKETA, dipl.ing.agronomije; HRVAT; ZAGREB, ULICA SIDE KOŠUTIĆ 8; rođ. 09.04.1946; OIB: 10130733867; M 18. VLADIMIR BLAGOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, OBOJ 80; rođ. 10.06.1948; OIB: 42504103277; M 19. dr.sc. IVO VELIĆ; HRVAT; ZAGREB, PANČIĆEVA ULICA 5; rođ. 08.08.1938; OIB: 14633184841; M 20. IVAN TOMIČIĆ; HRVAT; ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 68; rođ. 24.12.1958; OIB: 97173998901; M 21. ZLATKO MILISAVLJEVIĆ, dipl.ing.aeronautike; NEPOZNATA; ZAGREB, ULICA KRALJICE JELENE 8; rođ. 12.03.1958; OIB: 94173514567; M 22. DAMIR ZANNONI STELLA; HRVAT; ZAGREB, ALEJA POMORACA 13; rođ. 11.04.1967; OIB: 42024470199; M 23. IVAN SARDELIĆ, dipl.ing.građevinarstva; HRVAT; ZAGREB, ULICA LADISLAVA ŠTRITOFA 3; rođ. 05.12.1932; OIB: 93588869434; M 24. VLADIMIR LEVAK; HRVAT; ZAGREB, BOLNIČKA CESTA 63; rođ. 04.02.1949; OIB: 33608842821; M 25. VLADIMIR BIONDIĆ, mr.prava; HRVAT; ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 159; rođ. 02.01.1939; OIB: 91446782664; M 26. BORIS FERENČINA; HRVAT; ZAGREB, HRASTIK 22; rođ. 07.06.1977; OIB: 20192878205; M 27. ANICA VELAGIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA CVIJETE ZUZORIĆ 23; rođ. 14.01.1959; OIB: 30085568887; Ž 28. KATARINA OSMAN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA NATKA NODILA 4; rođ. 06.03.1957; OIB: 27677279642; Ž 29. VIŠNJA BRUKETA; HRVATICA; ZAGREB, ULICA SIDE KOŠUTIĆ 8; rođ. 10.08.1949; OIB: 91862304431; Ž 30. JURICA ALEKSANDROV; HRVAT; ZAGREB, ČAČKOVIĆEVA ULICA 13/A; rođ. 26.04.1951; OIB: 25798188402; M 31. DRAŽEN PLAVŠIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 55; rođ. 14.03.1970; OIB: 69396292652; M 32. ŽELJKO FUGGER; HRVAT; ZAGREB, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 23; rođ. 21.03.1942; OIB: 87184317701; M 33. NADICA ČADEŽ; HRVATICA; ZAGREB, DOBRI DOL 54; rođ. 01.01.1936; OIB: 11358652598; Ž 34. MARIJAN VAŠATKO; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVANA RENDIĆA 28/B; rođ. 30.04.1960; OIB: 83451143495; M 35. NEDILJKO JELAVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BOGOSLAVA ŠULEKA 12; rođ. 27.08.1944; OIB: 00637119892; M 36. STIPAN ĆURIĆ; HRVAT; ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 154; rođ. 06.11.1948; OIB: 67137897869; M 37. SONJA VIDOŠEVIĆ LJUBIĆ; HRVATICA; ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 49; rođ. 15.10.1968; OIB: 21535811514; Ž 38. MILORAD KRAMARIĆ; HRVAT; ZAGREB, OBOJ 78; rođ. 04.06.1961; OIB: 14773474404; M 39. IVAN POTOČKI; HRVAT; ZAGREB, OBOJ 66/A; rođ. 01.09.1952; OIB: 12246884570; M 40. VID GLAVAČ; HRVAT; ZAGREB, FRATROVAC 5; rođ. 08.12.1955; OIB: 36941052154; M 41. STANKO DŽEKO; HRVAT; ZAGREB, BIJENIČKA CESTA 135; rođ. 21.04.1946; OIB: 49862755695; M 42. ĐURĐICA PLAZEK; HRVATICA; ZAGREB, ALEJA ANTUNA AUGUSTINČIĆA 11; rođ. 14.02.1952; OIB: 92176173825; Ž 43. DANIEL RAJAKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA DRAGOJLA KUŠLANA 50/B; rođ. 07.03.1984; OIB: 52009816539; M 44. GORDAN PERVAN; HRVAT; ZAGREB, LIGANJSKA ULICA 24; rođ. 26.05.1967; OIB: 10794081872; M 45. IGOR BUTURAC; HRVAT; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 32; rođ. 05.02.1970; OIB: 19239551865; M 46. GORAN TUTAVAC; HRVAT; ZAGREB, DOBRI DOL 47; rođ. 12.09.1953; OIB: 69268233393; M 47. ALEN RADILOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 69; rođ. 14.02.1970; OIB: 99552953068; M 48. JASENKA JANEKOVIĆ MESAROV; HRVATICA; ZAGREB, PETROVA ULICA 14; rođ. 16.07.1944; OIB: 36981905899; Ž 49. ĆIRILO VITKOVIĆ; NEPOZNATA; ZAGREB, HRIBAROV PRILAZ 4; rođ. 29.08.1932; OIB: 57513846630; M 50. SLOBODANKA TUTAVAC; SRPKINJA; ZAGREB, DOBRI DOL 47; rođ. 27.04.1959; OIB: 86694469046; Ž 51. KATARINA PUČAR; HRVATICA; ZAGREB, LAŠĆINSKE LEDINE 9; rođ. 09.10.1940; OIB: 40499855196; Ž HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU Nositelj liste: KREŠIMIR MILETIĆ, univ.spec. Kandidatkinje/kandidati: 1. KREŠIMIR MILETIĆ, univ.spec.; HRVAT; ZAGREB, ULICA DRAGE STIPCA 6; rođ. 13.12.1973; OIB: 54257237563; M 2. ANTE-ZVONIMIR GOLEM, dr.med.; HRVAT; ZAGREB, ULICA DRAGUTINA RAKOVCA 13; rođ. 26.09.1964; OIB: 43390653608; M 3. TOMISLAV JELIĆ; HRVAT; ZAGREB, DON BOSCOVA ULICA 4/A; rođ. 12.01.1964; OIB: 30829235143; M 4. KRISTINA PAVLOVIĆ, prof.; HRVATICA; ZAGREB, ŠESTINSKI KRALJEVEC 20/C; rođ. 26.02.1966; OIB: 67084833177; Ž 5. SREĆKO SLADOLJEV; HRVAT; ZAGREB, ULICA VJENCESLAVA NOVAKA 10; rođ. 23.06.1954; OIB: 37889966703; M 6. TOMISLAV GOJMERAC, dr.med.; HRVAT; ZAGREB, GUNDULIĆEVA ULICA 43; rođ. 18.10.1971; OIB: 56989465091; M 7. JOSIPA JURIČEV-SUDAC, med. biochem.; HRVATICA; ZAGREB, ULICA STJEPANA DRAGANIĆA 5; rođ. 28.02.1961; OIB: 75201214074; Ž 8. dr.sc. BEATA HALASSY; HRVATICA; ZAGREB, KRALJEVEC 29/B; rođ. 28.11.1970; OIB: 39867936876; Ž 9. BORIS UJEVIĆ, dr.med.; HRVAT; ZAGREB, NAD LIPOM 15; rođ. 22.07.1966; OIB: 58837044601; M 10. prof.dr.sc. SVEN JELASKA; HRVAT; ZAGREB, PODBREŽJE III. 39; rođ. 31.10.1970; OIB: 81634134997; M 11. ANA-MARIJA BOHAČEK, prof.reh.; HRVATICA; ZAGREB, HEĆIMOVIĆEVA ULICA 1; rođ. 10.05.1983; OIB: 83422024841; Ž 12. JELENA ĆORIĆ MUDROVČIĆ, prof.; HRVATICA; ZAGREB, ULICA STJEPANA LJUBIĆA VOJVODE 16; rođ. 28.03.1953; OIB: 04582561043; Ž 13. SINIŠA HRBIĆ, oec.; HRVAT; ZAGREB, DUBRAVA 134; rođ. 25.05.1955; OIB: 39660985910; M 14. MARIJE ŽIVKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, HERCEGOVAČKA ULICA 45; rođ. 23.01.1939; OIB: 60188331470; M 15. dr.sc. MARIJA ĆURLIN; HRVATICA; ZAGREB, VINOGRADSKA CESTA 27; rođ. 17.08.1973; OIB: 72716173861; Ž 16. dr.sc. HRVOJE KALINIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BRAĆE CVIJIĆA 13; rođ. 30.11.1982; OIB: 21257210048; M 17. TOMISLAV VUKELIĆ, ing.; HRVAT; SESVETE, KAŠINSKA CESTA 132; rođ. 03.06.1974; OIB: 73578173959; M 18. BORNA PETEK, dipl.ing.šum.; HRVAT; ZAGREB, POLJAČKA ULICA 65; rođ. 07.03.1974; OIB: 26076027459; M 19. dr.sc. LUCIJA ŠERIĆ JELASKA; HRVATICA; ZAGREB, PODBREŽJE III. 39; rođ. 16.03.1973; OIB: 25079935464; Ž 20. MARTINA FERENČINA, prof.; HRVATICA; ZAGREB, ZELENI DOL 2; rođ. 25.10.1980; OIB: 37994940765; Ž 21. dr.sc. IVAN BOHAČEK, dr.med.; HRVAT; ZAGREB, HEĆIMOVIĆEVA ULICA 1; rođ. 30.09.1983; OIB: 69389896755; M 22. ŽELJKO ČARŽAVEC; HRVAT; ZAGREB, RAŠENIČKI PUT 9; rođ. 27.09.1962; OIB: 89097490092; M 23. IVAN MARKULIN, teol.; HRVAT; SESVETE, ULICA BORISA PAPANDOPULA 3; rođ. 15.11.1971; OIB: 77391365094; M 24. TOMISLAV VUK; HRVAT; ZAGREB, LISTOPADSKA ULICA 11; rođ. 25.06.1982; OIB: 97244239110; M 25. MIROSLAV NORŠIĆ; HRVAT; ZAGREB, GAJNICE 6; rođ. 26.02.1965; OIB: 10986479175; M 26. DANICA MIHALJEVIĆ, mr.pharm.; HRVATICA; ZAGREB, HLADNIČKA ULICA 6; rođ. 16.02.1961; OIB: 15007667991; Ž 27. DUBRAVKA LISIČAK, prof.; HRVATICA; SESVETE, MARIBORSKA ULICA 8; rođ. 23.04.1975; OIB: 33867885017; Ž 28. JASMINA HULJAK, prof.; HRVATICA; ZAGREB, SUSEDGRADSKA ULICA 1; rođ. 30.09.1978; OIB: 13296720666; Ž 29. LEA JAKOPOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA LJERKE ŠRAM 4; rođ. 16.12.1986; OIB: 36218060310; Ž 30. ZVONKO BAJAN; HRVAT; ZAGREB, RAVNJANSKA ULICA 15; rođ. 24.01.1961; OIB: 85396201236; M 31. TOMISLAV ČOLAKIĆ, ing.stroj.; HRVAT; ZAGREB, ULICA JOSIPA MOKROVIĆA 1; rođ. 29.12.1973; OIB: 91498210965; M 32. STJEPAN ŽIVKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, HERCEGOVAČKA ULICA 45; rođ. 12.12.1981; OIB: 09194215347; M 33. KARMEN IVANČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5/A; rođ. 14.01.1973; OIB: 11675128544; Ž 34. SNJEŽANA BELINA; HRVATICA; ZAGREB, DRAGANIĆKA ULICA 10; rođ. 20.08.1965; OIB: 33748076031; Ž 35. JELA PERAK; HRVATICA; ZAGREB, BLEIWEISOVA ULICA 31; rođ. 19.11.1954; OIB: 42058295270; Ž 36. BRANKA JELIĆ; HRVATICA; ZAGREB, LISIČINA 51/ 003; rođ. 18.10.1966; OIB: 99324273075; Ž 37. IVAN PAŽIN; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILOVANA KOVAČEVIĆA 13; rođ. 08.05.1988; OIB: 94568975308; M 38. MILE SKELIN, dipl.ing.el.; HRVAT; ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 111; rođ. 03.03.1962; OIB: 72521878565; M 39. MIHAELA SVETEC, prof.; HRVATICA; ZAGREB, PRILESJE 24; rođ. 23.01.1980; OIB: 21949318805; Ž 40. LJILJANA HABLJAK; HRVATICA; ZAGREB, BUKOVAČKI VIJENAC II. ODVOJAK 9; rođ. 25.11.1959; OIB: 75805799034; Ž 41. KRUNOSLAV PERKOVIĆ, mag.theol.; HRVAT; ZAGREB, ILICA 171; rođ. 09.12.1980; OIB: 67759295543; M 42. IVICA VUKELIĆ, ing.; HRVAT; SESVETE, KAŠINSKA CESTA 132; rođ. 03.06.1974; OIB: 58405601199; M 43. GORAN ŠANČIĆ; HRVAT; ZAGREB, MARINSKA ULICA 4; rođ. 07.08.1977; OIB: 45089290709; M 44. KRISTIJAN BELJAN, polit.; HRVAT; ZAGREB, ULICA SV. NIKOLE TAVELIĆA 1; rođ. 15.02.1974; OIB: 75170469593; M 45. KREŠIMIR TARNIK, dipl.ing.građ.; HRVAT; ZAGREB, VIŠNJICA 29; rođ. 25.08.1973; OIB: 18177519666; M 46. mr.sc. MARIJAN PETEK, dipl.ing.; HRVAT; ZAGREB, VIŠNJICA 29; rođ. 05.08.1940; OIB: 69488583792; M 47. JAGODA ČARŽAVEC; HRVATICA; ZAGREB, RAŠENIČKI PUT 9; rođ. 18.10.1961; OIB: 59791343462; Ž 48. VLADO BEGIĆ; HRVAT; ZAGREB, SAVSKI GAJ VII. 10; rođ. 28.12.1960; OIB: 27367354252; M 49. ELVIRA SKELIN; HRVATICA; ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 111; rođ. 21.09.1965; OIB: 11381492417; Ž 50. TOMISLAV MARTEK; HRVAT; ZAGREB, LOVĆENSKA 57; rođ. 30.06.1976; OIB: 51951380128; M 51. mr.sc. GORAN RUBIĆ, dipl.oec.; HRVAT; ZAGREB, VODNIKOVA ULICA 9; rođ. 28.07.1946; OIB: 50995050046; M HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP Nositelj liste: IVAN PAVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. IVAN PAVIĆ; HRVAT; ZAGREB, BUKOVAC 62; rođ. 07.10.1982; OIB: 42379241641; M 2. JOSIP MILJAK; HRVAT; ZAGREB, TRATINSKA ULICA 2; rođ. 18.10.1960; OIB: 09838310582; M 3. MIROSLAV STARČEK; HRVAT; ZAGREB, ALEJA SELJAČKE BUNE 29; rođ. 12.03.1957; OIB: 65517338307; M 4. FRANO ČIRKO; HRVAT; ZAGREB, DOLOVSKA ULICA 13; rođ. 02.06.1990; OIB: 63977131930; M 5. LJUBOMIR LJUBIČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA HINKA WUERTHA 16; rođ. 13.11.1966; OIB: 56640979782; M 6. KREŠIMIR MIHAJLOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA FRANCESCA TENCHINIJA 1; rođ. 09.08.1955; OIB: 87511602205; M 7. BORIS PREBEG; HRVAT; ZAGREB, LJUBLJANICA 19; rođ. 07.03.1965; OIB: 74452535400; M 8. ĐURO MARKUŠ; HRVAT; ZAGREB, NOVA CESTA 28; rođ. 11.04.1951; OIB: 83375588803; M 9. MARICA ANČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, MIRAMARSKA CESTA 6/A; rođ. 11.11.1962; OIB: 41369471264; Ž 10. MARINA KRALIK-UREMOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KUSTOŠIJANSKA ULICA 232; rođ. 26.02.1960; OIB: 89233890014; Ž 11. JERKO MITAR; HRVAT; ZAGREB, ULICA BLAŽA ŠOŠTARIĆA 4; rođ. 29.11.1959; OIB: 67535519097; M 12. DAMIR KOLIĆ; HRVAT; ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 343; rođ. 20.09.1985; OIB: 26487524385; M 13. MARKO RAIČ; HRVAT; ZAGREB, I. KOZARI PUT III. ODVOJAK 22; rođ. 27.05.1992; OIB: 96673526813; M 14. KREŠIMIR PAMUKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA I. GARDIJSKE BRIGADE "TI 27/B; rođ. 03.01.1960; OIB: 33775042133; M 15. SINIŠA SPEVEC; HRVAT; ZAGREB, GOJLANSKA ULICA 14; rođ. 19.09.1978; OIB: 39902406335; M 16. DOMAGOJ KOŽUL; HRVAT; ZAGREB, VRAPČANSKA ULICA 171/ 002; rođ. 11.03.1993; OIB: 74705855879; M 17. IVICA BALENOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BRUNE BUŠIĆA 23; rođ. 23.03.1963; OIB: 66230653720; M 18. NIKOL MALIĆ; HRVATICA; ZAGREB, JAKUŠEVEČKA ULICA 1/C; rođ. 03.04.1990; OIB: 74287541582; Ž 19. ANITA GEBERT; HRVATICA; ZAGREB, ULICA JURE KAŠTELANA 26; rođ. 22.05.1973; OIB: 33535120584; Ž 20. DRAGAN POCRNJA; HRVAT; ZAGREB, LANIŠTE 9/B; rođ. 17.10.1969; OIB: 14661055422; M 21. JOSIP ŠOŠIĆ; HRVAT; ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 281; rođ. 10.12.1986; OIB: 00033093441; M 22. VELIMIR ROGINA; HRVAT; ZAGREB, ILICA 13; rođ. 01.07.1943; OIB: 21193681980; M 23. ROBERTINO ZGOMBIĆ; HRVAT; ZAGREB, PRIGORSKA ULICA 78; rođ. 01.10.1965; OIB: 25739216076; M 24. DRAGO REZO; HRVAT; ZAGREB, GORJANSKA ULICA 3; rođ. 12.01.1970; OIB: 62669541171; M 25. DANICA MALKOČ; HRVATICA; ODRANSKI OBREŽ, ČEŠKI ODVOJAK 10; rođ. 11.02.1990; OIB: 23299994626; Ž 26. MLADEN VUČEMILOVIĆ-VRANJIĆ; HRVAT; ZAGREB, DALMATINSKA ULICA 8; rođ. 23.03.1963; OIB: 05194194363; M 27. RENATA PREBEG; HRVATICA; ZAGREB, LJUBLJANICA 19; rođ. 08.08.1967; OIB: 14764976681; Ž 28. ZVONIMIR RUKAVINA; HRVAT; ZAGREB, STROHALOV PRILAZ 12; rođ. 26.07.1968; OIB: 35989663561; M 29. OZANA MITAR; HRVATICA; ZAGREB, ULICA BLAŽA ŠOŠTARIĆA 4; rođ. 30.08.1987; OIB: 65673399017; Ž 30. MARIN ŠIMIĆ; HRVAT; SOBLINEC, ISTARSKA ULICA 15; rođ. 07.04.1991; OIB: 98318673585; M 31. FELIKS ŠAULI; HRVAT; ZAGREB, MRAZOVIĆEVA ULICA 5; rođ. 01.04.1955; OIB: 60534990191; M 32. ŽARKO MARIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ 18; rođ. 22.11.1949; OIB: 25496015180; M 33. IVAN ILIČIĆ; HRVAT; ZAGREB, KUČAR II. 3; rođ. 28.09.1969; OIB: 45292446318; M 34. ANTONIJA ZLOPAŠA; HRVATICA; ZAGREB, LANIŠTE 13/D; rođ. 31.08.1985; OIB: 97121622897; Ž 35. TOMISLAV ANČIĆ; HRVAT; ZAGREB, MIRAMARSKA CESTA 6/A; rođ. 01.08.1960; OIB: 07325209314; M 36. ANTE DUSPARA; HRVAT; LUČKO, GAJ 45; rođ. 13.06.1980; OIB: 45431222488; M 37. SANJA BLAŽEKA; HRVATICA; ZAGREB, MALEŠNICA V. 25; rođ. 08.02.1969; OIB: 27896551785; Ž 38. DAMIRA MIKIĆ; HRVATICA; ZAGREB, MALEŠNICA VI. 14; rođ. 22.01.1971; OIB: 07806223362; Ž 39. MARINKO JAKELIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA VIKTORA KOVAČIĆA 5; rođ. 26.01.1971; OIB: 05764397962; M 40. MARKO ŠLJIVAC; HRVAT; ZADVORSKO, KRUŽNA ZADVORSKA ULICA 27; rođ. 11.04.1995; OIB: 34385111178; M 41. MIRA BODRUŠIĆ HUDEC; HRVATICA; SESVETE, ULICA IVE DULČIĆA 31; rođ. 14.09.1958; OIB: 21352811422; Ž 42. GOJKO KOLOBARIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA JANKA MATKA 3; rođ. 12.11.1952; OIB: 25042532352; M 43. BORIS TAKAČ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANTUNA STIPANČIĆA 25; rođ. 07.07.1955; OIB: 94540999710; M 44. TOMISLAV JURAVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ILICA 323; rođ. 24.06.1951; OIB: 35000530702; M 45. TOMISLAV RUKLIĆ; HRVAT; ZAGREB, NOVI GOLJAK 6; rođ. 21.07.1987; OIB: 33951793617; M 46. TOMISLAV NIKŠE; HRVAT; ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5/K; rođ. 29.01.1991; OIB: 45688153324; M 47. RAJKO RADAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, HAULIKOVA ULICA 3; rođ. 28.04.1950; OIB: 87213811171; M 48. IVAN VUKMAN; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA ŠENOE 34; rođ. 29.06.1982; OIB: 67500705493; M 49. MATE KOVAČ; HRVAT; ZAGREB, VODOVODNA ULICA 8; rođ. 04.04.1943; OIB: 32201095981; M 50. MARIJAN MAMIĆ; HRVAT; ZAGREB, GORNJA ULICA 6/D; rođ. 28.04.1962; OIB: 62991858379; M 51. BRANKA WINTERHALTER ZVONAR; HRVATICA; ZAGREB, ULICA ĐURE CRNATKA 14; rođ. 07.01.1945; OIB: 99813962856; Ž HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ ZAGORSKA STRANKA - ZS ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS Nositelj liste: ANDRIJA MIKULIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. ANDRIJA MIKULIĆ; HRVAT; ZAGREB, HLEBINSKI ODVOJAK 11; rođ. 13.05.1969; OIB: 24203252494; M 2. MARGARETA MAĐERIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 49; rođ. 02.07.1977; OIB: 26582810665; Ž 3. IVAN ĆELIĆ; HRVAT; ZAGREB, DEDIĆI 61; rođ. 11.12.1976; OIB: 55297695644; M 4. akademik IVICA KOSTOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, PANTOVČAK 162; rođ. 07.06.1943; OIB: 58590332819; M 5. ZORAN PILIČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ŽLEBEC 45/A; rođ. 12.08.1962; OIB: 22708866936; M 6. IVAN TEPEŠ; HRVAT; BUZIN, ULICA MLADOSTI 18; rođ. 08.08.1980; OIB: 84651992659; M 7. MARIO ŽUPAN; HRVAT; ZAGREB, POREČKA ULICA 44; rođ. 12.09.1975; OIB: 66015309208; M 8. DRAŽAN BILOKAPIĆ; HRVAT; ZAGREB, ZABOČKA ULICA 14; rođ. 13.06.1959; OIB: 30962998963; M 9. ANTE PLAZONIĆ; HRVAT; SESVETE, TOMISLAVGRADSKA ULICA 1; rođ. 26.09.1957; OIB: 72564632651; M 10. MILIVOJ ŠPIKA; HRVAT; ZAGREB, REMETINEČKA CESTA 5/C; rođ. 04.04.1959; OIB: 01805692506; M 11. IVANA ŽUPAN; HRVATICA; ZAGREB, POREČKA ULICA 44; rođ. 04.12.1983; OIB: 85770225451; Ž 12. ŽELJKO FIOLIĆ; HRVAT; MALA MLAKA, MALOMLAČKA ULICA 97; rođ. 21.06.1959; OIB: 60659945634; M 13. dr.sc. ZORAN ČOGELJA; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANTE TOPIĆ - MIMARE 26; rođ. 24.07.1967; OIB: 70949160818; M 14. PERO SEMREN; HRVAT; ZAGREB, MEDVEŠČINA 5; rođ. 01.12.1983; OIB: 78017935738; M 15. JAKOV SIVRIĆ; HRVAT; ZAGREB, BRIJUNSKA ULICA 9; rođ. 10.05.1957; OIB: 04835821739; M 16. BOŽICA ŠOLIĆ; HRVATICA; KUPINEČKI KRALJEVEC, KRALJEVEČKI BRIJEGI 131; rođ. 15.02.1956; OIB: 14644434594; Ž 17. ILE BAKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, TKALČIĆEVA ULICA 42; rođ. 27.07.1954; OIB: 47777972453; M 18. dr.sc. MIROSLAV MILIČEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, TREĆE POLJANICE 1; rođ. 20.02.1964; OIB: 24707156089; M 19. JOSIP JELIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA LEA MÜLLERA 39; rođ. 26.06.1980; OIB: 18320543259; M 20. STANKO GAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, BUKOVAČKI VIJENAC 38; rođ. 17.10.1971; OIB: 84706919037; M 21. STJEPAN BAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, DUBRAVA 28; rođ. 10.09.1945; OIB: 30930778513; M 22. IVICA PERKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA JURAJA DENZLERA 49; rođ. 03.11.1952; OIB: 21180556121; M 23. mr.sc. KRŠEVAN ANTUN DUJMOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ZELENJAK 74; rođ. 30.06.1977; OIB: 85627796657; M 24. NENAD VIDUKA; HRVAT; ZAGREB, ULICA HINKA WUERTHA 12; rođ. 22.06.1966; OIB: 02384865656; M 25. LJUBOMIR PULJIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA KERESTINEČKIH ŽRTAVA 38; rođ. 03.12.1952; OIB: 65438668200; M 26. MLADEN PAVIČIĆ; HRVAT; ZAGREB, LAŠĆINSKA CESTA 133/A; rođ. 18.01.1953; OIB: 49487675239; M 27. DAMIR BANOVEC; HRVAT; ZAGREB, JAGNEDJE 3; rođ. 13.08.1968; OIB: 52177842254; M 28. dr.sc. GORAN GAŠPAROVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA HUGA BADALIĆA 25; rođ. 30.04.1974; OIB: 65974963950; M 29. TOMISLAV DRUŽAK; HRVAT; ZAGREB, BARTOLIĆI 47; rođ. 01.07.1957; OIB: 39928462821; M 30. VEDRAN ČERNY; HRVAT; ZAGREB, ULICA RAČKOGA 12; rođ. 02.07.1969; OIB: 06553444725; M 31. dr.sc. VALENTINA PIRIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ĐORĐIĆEVA ULICA 21; rođ. 06.06.1971; OIB: 14122201915; Ž 32. MIRJANA HUDOLETNJAK; HRVATICA; ZAGREB, ULICA RADOSLAVA CIMERMANA 48; rođ. 25.07.1958; OIB: 08740780824; Ž 33. JADRANKA SOLDO; HRVATICA; ZAGREB, MIKULIĆ ODVOJAK 21; rođ. 15.06.1960; OIB: 59103462942; Ž 34. ŽELJKO DELAČ; HRVAT; HORVATI, DERDIĆI II. ODVOJAK 1; rođ. 18.09.1970; OIB: 00628979268; M 35. INES VIDIŠ; HRVATICA; ZAGREB, PIEROTTIJEVA ULICA 1; rođ. 29.10.1992; OIB: 97823969233; Ž 36. FRANJO VRBIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA REŠETARA 6; rođ. 07.02.1953; OIB: 63084175533; M 37. MARIJA NOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, MILATOVA ULICA 11; rođ. 25.09.1989; OIB: 80023381538; Ž 38. HRVATKO ŠIMUNIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA PAVLA RADIĆA 19; rođ. 17.08.1974; OIB: 78322282830; M 39. ROBERT BALIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 11; rođ. 10.03.1975; OIB: 97214614833; M 40. mr.sc. DRAŽEN ŠTIGLIĆ; HRVAT; ZAGREB, VESLAČKA ULICA 6; rođ. 20.12.1959; OIB: 14193319301; M 41. DUNJA VATOVAC; HRVATICA; ZAGREB, MLINOVI 2; rođ. 27.09.1943; OIB: 92881787496; Ž 42. IVA ČOBANOV; HRVATICA; ZAGREB, KOSOROVA ULICA 3; rođ. 23.07.1979; OIB: 24369407546; Ž 43. IVANA MAMIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VRANIČKA ULICA 38; rođ. 31.08.1979; OIB: 57640976452; Ž 44. JASEN MESIĆ; HRVAT; ZAGREB, ALBINIJEVA ULICA 10; rođ. 11.06.1972; OIB: 91173231022; M 45. JOSIP TURKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, SPREČKA ULICA 2; rođ. 15.04.1960; OIB: 88906810087; M 46. DRAŽEN MARKOTA; HRVAT; SESVETE, ULICA GRGE FRANJE PUĐAKA 12; rođ. 27.07.1972; OIB: 85588621656; M 47. ANA LUCIJA PIVČEVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, II. POŽARINJE 25; rođ. 02.01.1993; OIB: 80846092046; Ž 48. NEVEN MIKŠA; HRVAT; ZAGREB, VAREŠKA ULICA 20; rođ. 31.05.1975; OIB: 18656345048; M 49. PETAR BULJAT; HRVAT; ZAGREB, ŠTEFANIĆEVA ULICA 6; rođ. 27.06.1951; OIB: 12076877701; M 50. MILENKO ARAPOVIĆ; HRVAT; VELIKO POLJE, POLJUDSKA ULICA 10; rođ. 28.09.1956; OIB: 34711554157; M 51. KAZIMIR ILIJAŠ; HRVAT; ZAGREB, BIJENIK 152; rođ. 25.07.1977; OIB: 70164276777; M HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - HKDU NACIONALNI DEMOKRATI - ND Nositelj liste: DEAN GOLUBIĆ, dipl. krim. Kandidatkinje/kandidati: 1. DEAN GOLUBIĆ, dipl. krim.; HRVAT; ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 239; rođ. 24.11.1983; OIB: 52023540127; M 2. JOSIPA VALIDŽIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA RUŽDJAKA 12; rođ. 28.08.1979; OIB: 31174452499; Ž 3. MONIKA BOBINAC FILIPČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA DRAGE STIPCA 4; rođ. 18.07.1981; OIB: 81137748192; Ž 4. BELIZAR TOMLJANOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, DRAVSKA ULICA 33; rođ. 07.10.1987; OIB: 06139550155; M 5. TOMISLAV STOPIĆ; HRVAT; ZAGREB, TRNJANSKI NASIP V. 1/A; rođ. 13.12.1989; OIB: 82696384693; M 6. GORDANA BLAŽUN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MARIJANE RADEV 4; rođ. 03.04.1968; OIB: 70345198677; Ž 7. PETAR BUKOVAC; HRVAT; ZAGREB, ULICA SV. NIKOLE TAVELIĆA 10; rođ. 29.06.1958; OIB: 67330704694; M 8. JADRANKA ČUČKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, TRG ŽRTAVA FAŠIZMA 3; rođ. 25.06.1962; OIB: 84983483644; Ž 9. ŽELJKO ZLODI; HRVAT; ZAGREB, DALMATINSKA ULICA 12; rođ. 04.08.1955; OIB: 11774120305; M 10. KREŠIMIR SVITLANOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, TRG IVANA KUKULJEVIĆA 4; rođ. 20.03.1983; OIB: 55989218695; M 11. DAMIR FERENČAK; HRVAT; ZAGREB, PRIJEPOLJSKA ULICA 24; rođ. 12.02.1965; OIB: 95952540177; M 12. DAMIR PETRAVIĆ; HRVAT; ZAGREB, HERMANOVA ULICA 42/A; rođ. 11.07.1983; OIB: 72655911400; M 13. BORIS GAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA NIKOLE ŠKRLCA 22; rođ. 20.07.1968; OIB: 14054147100; M 14. GORANKA MARKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA HUGA EHRLICHA 7; rođ. 25.06.1967; OIB: 67044452011; Ž 15. VIKTORIJA TOMLJANOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ŠPANSKO 25; rođ. 19.04.1962; OIB: 85657623643; Ž 16. JULIJA TOMLJANOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ŠPANSKO 25; rođ. 23.08.1986; OIB: 94225257519; Ž 17. ŽELJKO TOMIĆ; HRVAT; ZAGREB, KAMAUFOVA ULICA 15; rođ. 08.06.1954; OIB: 44314305693; M 18. STANISLAVA ŠUBELJ; SLOVENKA; ZAGREB, ULICA IVANA KUKULJEVIĆA 3; rođ. 23.01.1956; OIB: 69804192198; Ž 19. DARIJA HAJEK; HRVATICA; ZAGREB, ULICA IVANA KUKULJEVIĆA 3; rođ. 26.09.1977; OIB: 42430318071; Ž 20. DUBRAVKO SOKOLOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, DALMATINSKA ULICA 12; rođ. 26.05.1952; OIB: 21020688804; M 21. JOSIP FISTRIĆ; HRVAT; ZAGREB, PETROVA ULICA 73; rođ. 25.03.1967; OIB: 59805800477; M 22. VLADICA ŠKOFIĆ; HRVAT; ZAGREB, IV. KOZARI PUT 79; rođ. 23.06.1966; OIB: 05598487712; M 23. ALEN JERELLE; HRVAT; SESVETE, ULICA IVANA BRKANOVIĆA 19; rođ. 11.02.1971; OIB: 68519775949; M 24. JASMIN BABAČA; NEPOZNATA; ZAGREB, TRNJANSKI NASIP 99/A; rođ. 26.09.1991; OIB: 93770008748; M 25. JOSIP MEIĆ; HRVAT; ZAGREB, TRNJANSKI NASIP 33; rođ. 13.01.1995; OIB: 03764033702; M 26. ANDREJ RADOŠ; HRVAT; ZAGREB, VALPOVAČKA ULICA 23; rođ. 24.08.1982; OIB: 97188080262; M 27. ALEN BEGANOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, LASTOVSKA ULICA 2; rođ. 12.08.1992; OIB: 45751219299; M 28. ALMIR BABAČA; MUSLIMAN; ZAGREB, TRNJANSKI NASIP 99/A; rođ. 11.08.1986; OIB: 19515039180; M 29. MARIO KOVAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, TRDICE 28/ 001; rođ. 12.07.1977; OIB: 20054989487; M 30. MARTINA PETRAVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, USORSKA ULICA 53; rođ. 06.11.1981; OIB: 69291315872; Ž 31. ANKICA BOBINAC; HRVATICA; ZAGREB, ULICA DRAGE STIPCA 4; rođ. 22.02.1953; OIB: 25275621098; Ž 32. ANTON TOCKO; HRVAT; ZAGREB, HAVIDIĆEVA ULICA 2/A; rođ. 10.10.1992; OIB: 41439183208; M 33. MAJA IVANOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, NOVSKA ULICA 14; rođ. 13.08.1985; OIB: 35292019002; Ž 34. TOMISLAV PERKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, BLATNIČKA ULICA 5; rođ. 20.05.1985; OIB: 61494007895; M 35. MATIJA PERVAN; HRVAT; ZAGREB, NOVSKA ULICA 16; rođ. 14.12.1985; OIB: 83859444876; M 36. AUGUSTIN MIŠKIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA DRAGE STIPCA 4; rođ. 11.07.1955; OIB: 81538421932; M 37. ANDRO IŠTUK; NEPOZNATA; ZAGREB, ULICA DOBRIŠE CESARIĆA 31; rođ. 24.01.1989; OIB: 66064985347; M 38. NIKOLA STOJANOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, MALEŠNICA 54; rođ. 20.08.1989; OIB: 27310167631; M 39. DENIS BOGNAR; HRVAT; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA RUŽDJAKA 21; rođ. 12.02.1983; OIB: 21315973700; M 40. ALEN KAHRIĆ; HRVAT; ZAGREB, NOVSKA ULICA 36; rođ. 27.12.1979; OIB: 34561880625; M 41. ELVIS ŠARAC; HRVAT; ZAGREB, ULICA LJERKE ŠRAM 10; rođ. 15.09.1968; OIB: 98033258998; M 42. TOMISLAV ČUTIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA RUŽDJAKA 13; rođ. 19.06.1976; OIB: 57341231978; M 43. IDA ZLODI; HRVATICA; ZAGREB, DALMATINSKA ULICA 12; rođ. 22.08.1990; OIB: 05357202460; Ž 44. DOMAGOJ TOMLJANOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ŠPANSKO 25; rođ. 11.03.1989; OIB: 89088965799; M 45. ALAN GRECO; HRVAT; ZAGREB, ULICA JOSIPA PUPAČIĆA 19; rođ. 04.11.1993; OIB: 26930713693; M 46. ANA POGAČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, DEVETAČKA ULICA 19; rođ. 27.03.1995; OIB: 73799542827; Ž 47. DIJANA LOVRIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ABRAMOVIĆEVA ULICA 3; rođ. 22.08.1983; OIB: 74863976541; Ž 48. TANJA DUSPARA; HRVATICA; ZAGREB, XIV. TROKUT 27/E; rođ. 03.02.1983; OIB: 96545561727; Ž 49. TATJANA MEŠTROVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA RUDOLFA BIĆANIĆA 22; rođ. 06.10.1976; OIB: 42035018304; Ž 50. JOSIP REPIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA PLATANA 4; rođ. 04.07.1976; OIB: 90627281583; M 51. JAGODA GOLUBIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 239; rođ. 08.04.1954; OIB: 41495418613; Ž HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS ZELENA LISTA DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Nositelj liste: VLADIMIR FERDELJI Kandidatkinje/kandidati: 1. VLADIMIR FERDELJI; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ 14; rođ. 25.02.1954; OIB: 27447755293; M 2. DARINKO KOSOR; HRVAT; ZAGREB, PANTOVČAK 278/A; rođ. 14.03.1965; OIB: 74971291337; M 3. NENAD MATIĆ; HRVAT; ZAGREB, GORNJI BUKOVAC 39/B; rođ. 19.06.1973; OIB: 89271089223; M 4. ALEN OSTOJIĆ; HRVAT; ZAGREB, BLEIWEISOVA ULICA 24; rođ. 25.09.1965; OIB: 39821034304; M 5. IVAN OBAD; HRVAT; SESVETE, ULICA SLAVKA TOMERLINA 44; rođ. 20.05.1943; OIB: 74281904685; M 6. VJEKOSLAV JELEČ; HRVAT; ZAGREB, TRNJANSKI NASIP IV. 13; rođ. 08.07.1961; OIB: 77504565270; M 7. MIROSLAV POLOVANEC; HRVAT; ĐURĐEKOVEC, BREG 27; rođ. 23.12.1972; OIB: 90326450909; M 8. ŽELJKO TUPEK; HRVAT; SESVETE, TUPEKOVA ULICA 15; rođ. 05.08.1964; OIB: 98634065293; M 9. VLASTA TOTH; HRVATICA; ZAGREB, NOVA VES 32; rođ. 26.09.1950; OIB: 04389378909; Ž 10. VLADIMIR HOLJAK; HRVAT; ZAGREB, JAGATIĆI 5; rođ. 30.04.1955; OIB: 53881198480; M 11. DIANA PEČKAJ VUKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ZELENGAJ 17; rođ. 26.02.1964; OIB: 15931683165; Ž 12. VIDICA PRAUNSPERGER; HRVATICA; ZAGREB, ZELENGAJ 45/A; rođ. 15.06.1945; OIB: 29068194647; Ž 13. DRAGAN MARTINOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, BUKOŠČAK 12; rođ. 05.02.1967; OIB: 47525749269; M 14. LIDIJA GREDIČAK; HRVATICA; ZAGREB, MEDVEŠČAK 108; rođ. 06.05.1952; OIB: 85869469459; Ž 15. ANA ŠOIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MATIJE DIVKOVIĆA 13; rođ. 20.05.1952; OIB: 49635405148; Ž 16. ŽELJKO ČEČURA; HRVAT; ZAGREB, BAKARSKA ULICA 6; rođ. 01.06.1962; OIB: 11104089353; M 17. DARKO KLASIĆ; HRVAT; ZAGREB, FRATERŠČICA 48; rođ. 24.10.1968; OIB: 66984898914; M 18. SANJICA STIPANDIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VELENJSKA ULICA 29; rođ. 24.07.1968; OIB: 09049468756; Ž 19. TIHANA ŽIDAK; HRVATICA; MARKOVO POLJE, ALEJA MIRA 5; rođ. 19.03.1971; OIB: 97909917918; Ž 20. KRISTIJAN JELIĆ; HRVAT; ZAGREB, ZAGREBAČKA CESTA 224; rođ. 02.08.1972; OIB: 77546459790; M 21. MARIJAN MAKARIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA STJEPANA LACKA 29; rođ. 03.09.1963; OIB: 82693471718; M 22. VERA KATALINIĆ-JANKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, JARNOVIĆEVA ULICA 40; rođ. 16.04.1953; OIB: 39106182166; Ž 23. DARKO STOŠIĆ; HRVAT; ZAGREB, IVANIĆGRADSKA ULICA 62; rođ. 04.09.1962; OIB: 50343076005; M 24. ZRINKA JURČEC; HRVATICA; ZAGREB, GOTALOVEČKA ULICA 4/A; rođ. 21.11.1955; OIB: 96819745233; Ž 25. IVAN STRANCARIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA TOME MATIĆA 1; rođ. 01.01.1957; OIB: 53535656903; M 26. LJILJANA SABLJAK; HRVATICA; ZAGREB, GAJEVA ULICA 45; rođ. 11.03.1951; OIB: 49744844294; Ž 27. BORIS SAVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANTE JAKŠIĆA 57; rođ. 03.04.1987; OIB: 62665078452; M 28. SENKA PEJKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, NOVAČKA ULICA 55; rođ. 09.02.1965; OIB: 51214013566; Ž 29. SINIŠA MARKULIN; HRVAT; DONJI DRAGONOŽEC, TUROPOLJSKA CESTA 77; rođ. 17.04.1972; OIB: 50622400345; M 30. MILJENKO ŠIMPRAGA; HRVAT; ZAGREB, ULICA VILE VELEBITA 36; rođ. 08.02.1958; OIB: 26489835045; M 31. VLATKA KNEŽEVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA ARMINA ŠRAPCA 8; rođ. 18.10.1939; OIB: 42201945866; Ž 32. ALLEN BARTOŠ; HRVAT; ZAGREB, LANIŠTE 13/B; rođ. 07.08.1958; OIB: 54896964897; M 33. DARKO MRZLEČKI; HRVAT; ZAGREB, HRGOVIĆI 33; rođ. 19.11.1970; OIB: 13999753495; M 34. ŽELJKO VRBANC; HRVAT; ZAGREB, ULICA LUDOVIKA PASKALIĆA 5; rođ. 12.09.1983; OIB: 92246318136; M 35. KATA ŽAPER; HRVATICA; ZAGREB, DUBRAVA 218; rođ. 30.09.1958; OIB: 76742811832; Ž 36. ANA ŠERFEZI; HRVATICA; ZAGREB, BABURIČINA ULICA 14; rođ. 19.04.1937; OIB: 48177460748; Ž 37. MIRKO BUDIŠA; HRVAT; ZAGREB, HUZJANOVA ULICA 10; rođ. 28.07.1973; OIB: 15579752559; M 38. SNJEŽANA KLEPAC; HRVATICA; ZAGREB, LJUBIJSKA ULICA 67; rođ. 03.07.1964; OIB: 55730240420; Ž 39. NENAD MIKULIĆ; HRVAT; ZAGREB, SACHSOVA ULICA 4; rođ. 30.04.1946; OIB: 90312580309; M 40. MARIJANA BRAČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PRILAZ BARUNA FILIPOVIĆA 13; rođ. 08.02.1970; OIB: 45576083563; Ž 41. IVAN CATELA; HRVAT; ZAGREB, KUSTOŠIJANSKA ULICA 43; rođ. 06.04.1952; OIB: 47190668328; M 42. LJUBICA PUŠKAR; HRVATICA; ZAGREB, HRNETIĆKA ULICA 29; rođ. 16.12.1980; OIB: 42137841448; Ž 43. JASNA KANCIR; HRVATICA; ZAGREB, ŠIBENSKA ULICA 10; rođ. 31.12.1962; OIB: 90854678857; Ž 44. DANKO DEŽĐEK; HRVAT; ZAGREB, VOĆARSKA CESTA 90; rođ. 09.07.1972; OIB: 95826546244; M 45. STIPAN MATOŠ; HRVAT; ZAGREB, GORJANOVIĆEVA ULICA 12; rođ. 11.09.1949; OIB: 69551528724; M 46. ŽELJKA GRACIN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA VILE VELEBITA 36; rođ. 24.08.1953; OIB: 62997473012; Ž 47. ANNA KOVAČ; HRVATICA; ZAGREB, DUBIČKA ULICA 12; rođ. 07.07.1985; OIB: 06898352221; Ž 48. MARILA ĆURČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, NALJEŠKOVIĆEVA ULICA 39; rođ. 21.04.1989; OIB: 83215187706; Ž 49. HANO UZEIRBEGOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, SAVSKA CESTA 97; rođ. 03.05.1976; OIB: 05124432686; M 50. ARETA ĆURČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, NALJEŠKOVIĆEVA ULICA 39; rođ. 29.08.1990; OIB: 67188679323; Ž 51. MIROSLAV ROŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, RADNIČKI DOL 13; rođ. 31.08.1956; OIB: 28491235288; M HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH VOLIM HRVATSKU - VH Nositelj liste: SINIŠA ŠUKUNDA Kandidatkinje/kandidati: 1. SINIŠA ŠUKUNDA; HRVAT; ZAGREB, BRANOVEČKA CESTA 332; rođ. 07.12.1972; OIB: 22090882015; M 2. PERO KOVAČEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, VRBIK II. 14; rođ. 02.03.1957; OIB: 93486638223; M 3. IVAN FRIŠČIĆ; HRVAT; ZAGREB, PALJETKOVA ULICA 10; rođ. 02.01.1955; OIB: 75680249636; M 4. mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ŠTEFANOVEC 55/A; rođ. 19.02.1963; OIB: 80924467418; M 5. MIROSLAV ŠURBEK; HRVAT; ZAGREB, ULICA LEA MÜLLERA 10; rođ. 09.09.1971; OIB: 19018891790; M 6. ŽELJKO CVRTILA; HRVAT; ZAGREB, I. RETKOVEC 1; rođ. 18.04.1972; OIB: 59256450119; M 7. ZLATKO ČIČAK; HRVAT; ZAGREB, TRNAVA II. 25; rođ. 18.10.1965; OIB: 26865643798; M 8. KREŠIMIR-MARKO ARTUKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, LJUBIJSKA ULICA 44; rođ. 24.04.1972; OIB: 49725956017; M 9. IVICA ANIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA DRAGE IVANIŠEVIĆA 8; rođ. 11.07.1960; OIB: 36376207797; M 10. MARIJA ŠTEFANAC; HRVATICA; ZAGREB, LANIŠTE 1/C; rođ. 21.06.1966; OIB: 79420912001; Ž 11. ANA MERLIN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 17; rođ. 22.01.1973; OIB: 03307689172; Ž 12. DAVOR BOLŠEC; HRVAT; ZAGREB, KUZMINEČKA ULICA 5; rođ. 09.01.1968; OIB: 21753281814; M 13. VEĆESLAV KUČAN; HRVAT; ZAGREB, GRANICE 45; rođ. 12.08.1943; OIB: 66409166940; M 14. SLAVEN FAR; HRVAT; ZAGREB, HRIBAROV PRILAZ 4; rođ. 22.09.1971; OIB: 19953798613; M 15. ANĐELKO FOFIĆ; HRVAT; SESVETE, KRASNJANSKA ULICA 27; rođ. 24.02.1978; OIB: 27715460559; M 16. JASENKO BADRIĆ; HRVAT; SESVETE, ULICA ZINKE KUNC 4; rođ. 06.02.1968; OIB: 16330291219; M 17. LUKA ILIĆ; HRVAT; ZAGREB, JUŽNA ULICA V. ODVOJAK 2; rođ. 08.11.1954; OIB: 50209240807; M 18. MIROSLAV MARČETIĆ; HRVAT; ZAGREB, SAVSKA CESTA 3; rođ. 08.08.1949; OIB: 20418946090; M 19. dr.sc. ANTUN KLJENAK; HRVAT; ZAGREB, KAMENITI STOL 40; rođ. 15.11.1963; OIB: 54051014005; M 20. IVAN MATIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA PETRA BAKULE 1; rođ. 26.09.1971; OIB: 62633738540; M 21. IVAN LAŽETA; HRVAT; ZAGREB, VIVODINSKA ULICA 26; rođ. 23.09.1971; OIB: 63198710840; M 22. DARKO FLEGAR; HRVAT; ZAGREB, ULICA BERNARDA VUKASA 14; rođ. 22.05.1963; OIB: 77412889279; M 23. BRANKO KEKEZ; HRVAT; ZAGREB, ULICA NIKE GRŠKOVIĆA 14; rođ. 12.04.1955; OIB: 64080493109; M 24. JASNA DAUTANAC; HRVATICA; ZAGREB, ŽUTI BREG 10; rođ. 27.11.1971; OIB: 50181405381; Ž 25. MIHAEL RAJTER; HRVAT; HRVATSKI LESKOVAC, DEMERJE 110; rođ. 11.01.1978; OIB: 26826207205; M 26. ENES MEŠIĆ; HRVAT; ZAGREB, NOVAČKA ULICA 90; rođ. 19.06.1959; OIB: 84216398300; M 27. SAŠA GORENEC; HRVAT; ZAGREB, ULICA LJUDEVITA JURAKA 11; rođ. 14.07.1977; OIB: 00006168265; M 28. MELITA ŠTIMAC; HRVATICA; ZAGREB, ULICA VJEKOSLAVA KLAIĆA 9/B; rođ. 23.11.1968; OIB: 35261864199; Ž 29. MILAN BRKIĆ; HRVAT; ZAGREB, OSJEČKA ULICA 89; rođ. 27.09.1958; OIB: 07317948183; M 30. VEDRANA MIKULANDRA GAŠPEROV; HRVATICA; ZAGREB, VRANIĆEVA ULICA 15; rođ. 28.12.1963; OIB: 98060934304; Ž 31. MIRELA BUŠLJETA FELC; HRVATICA; ZAGREB, ULICA VJEKOSLAVA KLAIĆA 9/A; rođ. 30.01.1961; OIB: 14379547127; Ž 32. JASMINKA ŠARONJA; HRVATICA; ZAGREB, GRANIČNA ULICA 38; rođ. 28.05.1969; OIB: 43618118144; Ž 33. ŽELJKO KVESIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA DRAGE GERVAISA 28; rođ. 29.09.1959; OIB: 22070433698; M 34. mr.sc. ŽELJKO KUČIŠ; HRVAT; ZAGREB, VRBIK XII. 14; rođ. 15.08.1974; OIB: 76186315092; M 35. ANTONIO VRKIĆ; HRVAT; ZAGREB, NOVA CESTA 4; rođ. 24.09.1987; OIB: 46607684690; M 36. IVAN GRGIĆ; HRVAT; ZAGREB, PALJETKOVA ULICA 10; rođ. 22.05.1962; OIB: 80812115148; M 37. MARIJA KOVAČ; HRVATICA; ZAGREB, DUBRAVA 177; rođ. 28.01.1980; OIB: 80518754061; Ž 38. KRISTIJAN CEGUR; HRVAT; ZAGREB, TRSTENJAKOVA ULICA 12; rođ. 09.09.1987; OIB: 66224227421; M 39. SLAVEN KUDUZ; HRVAT; ZAGREB, OŽUJSKA ULICA 2; rođ. 08.08.1966; OIB: 77248243045; M 40. ALEN KRAJAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ALEJA BLAŽA JURIŠIĆA 67; rođ. 25.08.1984; OIB: 05113725849; M 41. IVAN ŠKUDAR; HRVAT; ZAGREB, ZATIŠJE 12/A; rođ. 11.08.1967; OIB: 62598790827; M 42. STANISLAV PANDŽA; HRVAT; ZAGREB, ULICA KARELA ZAHRADNIKA 2; rođ. 04.05.1950; OIB: 96018636207; M 43. ZORAN LAMEŠIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ROBERTA FRANGEŠA - MIHAN 5; rođ. 04.03.1956; OIB: 63278875545; M 44. VLADO ŠAGOLJ; HRVAT; ZAGREB, APATINSKI ODVOJAK II. 26; rođ. 05.01.1971; OIB: 94382109647; M 45. MARKO KONRAD FELC; HRVAT; ZAGREB, ULICA VJEKOSLAVA KLAIĆA 9/A; rođ. 11.07.1992; OIB: 02602224768; M 46. IVAN PARNICA; HRVAT; ZAGREB, VRBIK III. 4; rođ. 14.08.1987; OIB: 92145573870; M 47. IVAN MARKULIN; HRVAT; ZAGREB, ULICA MODRE RIJEKE 16; rođ. 08.10.1961; OIB: 45771932633; M 48. ŽELJKO PLANTAK; HRVAT; ZAGREB, UDBINSKA ULICA 22/ 002; rođ. 21.06.1960; OIB: 90165842769; M 49. GORAN SKORUP; HRVAT; ZAGREB, REMETINEČKI GAJ 22/B; rođ. 11.08.1982; OIB: 25868076973; M 50. ROKO ŠIKIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA MATIJE JANDRIĆA 35; rođ. 19.05.1964; OIB: 13602632085; M 51. LUKA CRNARIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA MARICE BARIĆ 23; rođ. 29.03.1959; OIB: 48832527286; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: BRANKO VUKŠIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. BRANKO VUKŠIĆ; HRVAT; ZAGREB, VLAŠKA ULICA 70/A; rođ. 14.05.1956; OIB: 21299697777; M 2. IVAN MALOČA; HRVAT; ZAGREB, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 12; rođ. 10.10.1962; OIB: 70643333800; M 3. SARA BAJLO CINDRIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 43/A; rođ. 30.11.1987; OIB: 46575813811; Ž 4. STIPE DRMIĆ; HRVAT; ZAGREB, ILICA 191/F; rođ. 19.09.1974; OIB: 07404305891; M 5. MAJA ČIŽIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SVETI DUH 26; rođ. 21.07.1959; OIB: 08188658936; Ž 6. MARIJA LEGAT; HRVATICA; ZAGREB, ULICA IVANA ŠVEARA 9; rođ. 12.10.1957; OIB: 17551391675; Ž 7. TOMISLAV RAJKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, SAVSKI GAJ I. 25/A; rođ. 02.04.1972; OIB: 61442104296; M 8. ROBERT PRUGOVEČKI; HRVAT; ZAGREB, ULICA JURJA ŽERJAVIĆA 7; rođ. 26.10.1971; OIB: 14025975086; M 9. TONISAV ANTOLJAK; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA AMRUŠA 15; rođ. 08.09.1960; OIB: 55110249328; M 10. ZVONIMIR MEĐERAL; HRVAT; ZAGREB, ULICA DRAGE GERVAISA 44; rođ. 17.04.1952; OIB: 08397464359; M 11. MARIJA ŠKORIĆ; OSTALO; ZAGREB, ŽUMBERAČKA ULICA 5; rođ. 25.09.1970; OIB: 12509176938; Ž 12. GORDANA STEFANOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PUSTODOL 2; rođ. 18.06.1970; OIB: 52696590698; Ž 13. STJEPAN BELANOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, UVALIČKA ULICA 2; rođ. 03.07.1958; OIB: 84354811610; M 14. MARIJA MEŠTRIĆ; HRVATICA; SOBLINEC, KRAPINSKA ULICA 1; rođ. 02.03.1962; OIB: 20854301022; Ž 15. DRAGAN MALOŠEVAC; HRVAT; ZAGREB, MALEŠNICA 18; rođ. 29.11.1967; OIB: 40482720631; M 16. ĐULIJANO GRUM; HRVAT; ZAGREB, SELSKA CESTA 7; rođ. 28.01.1966; OIB: 73637474645; M 17. ŽELJKO KLISOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, KRČA 28; rođ. 16.09.1959; OIB: 33101832187; M 18. ROBERT LORENZ; HRVAT; ZAGREB, ULICA TOME BLAŽEKA 13; rođ. 16.04.1972; OIB: 45379111859; M 19. STJEPAN JAKOPEC; HRVAT; ZAGREB, PADINE 24; rođ. 29.11.1950; OIB: 52154637216; M 20. ZORAN STANIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA DRAGE GERVAISA 40; rođ. 22.02.1967; OIB: 86126643112; M 21. MARIO JURIN; HRVAT; ZAGREB, BAČUN 11; rođ. 08.04.1986; OIB: 88787512288; M 22. KRISTINA ŠIMANOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, NALJEŠKOVIĆEVA ULICA 23; rođ. 22.12.1966; OIB: 74164053193; Ž 23. HRVOJE VUKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, KANARINSKA ULICA 50; rođ. 27.01.1982; OIB: 09805913356; M 24. VATROSLAV VUJIČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA KNJIŽEVNIKA JANKA LESKOV 26; rođ. 14.04.1986; OIB: 69746021136; M 25. NEVENKA GAVRAN; HRVATICA; DUMOVEC, BILOGORSKA ULICA 1/D; rođ. 30.10.1967; OIB: 71329103385; Ž 26. MARIJA TALAJA; HRVATICA; ZAGREB, TRNSKO 16/B; rođ. 17.04.1960; OIB: 01718467819; Ž 27. SINIŠA OPAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA VALUNSKE PLOČE 26; rođ. 11.01.1973; OIB: 28593698335; M 28. PETAR VUJIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANĐELA NUIĆA 2; rođ. 17.09.1979; OIB: 39355104933; M 29. ROBERT BALIĆ; HRVAT; ZAGREB, RESNIČKI PUT 45; rođ. 18.01.1971; OIB: 71403804095; M 30. NADA BOBAN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA TOME GAJDEKA 16; rođ. 29.04.1952; OIB: 47304983718; Ž 31. DAVORKA PŠENICA; NEPOZNATA; ZAGREB, NOVA VES 1; rođ. 09.08.1953; OIB: 29103988439; Ž 32. MARINA ŠOLA; HRVATICA; ZAGREB, ULICA IVANA PERGOŠIĆA 5; rođ. 03.04.1957; OIB: 84310654154; Ž 33. MARIJANA KRALJ; HRVATICA; POPOVEC, VARAŽDINSKA ULICA 50; rođ. 05.10.1973; OIB: 81976825775; Ž 34. TANJA ĐORĐEVSKI; HRVATICA; ZAGREB, VII. RAVNICE 38; rođ. 17.01.1968; OIB: 52823922022; Ž 35. KONRAD KIŠ; RUSIN; ZAGREB, GOTALOVEČKA ULICA 7; rođ. 31.08.1973; OIB: 32727472813; M 36. MILIVOJ SIKIRICA; HRVAT; ZAGREB, ULICA JANEZA POLDE 3; rođ. 13.09.1953; OIB: 99586977434; M 37. DUBRAVKA ŠTABARKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, DOTORŠĆINSKA ULICA 81; rođ. 03.08.1961; OIB: 30209759889; Ž 38. ZORISLAV ŠUBARIĆ; HRVAT; ZAGREB, AVENIJA MARINA DRŽIĆA 6; rođ. 29.05.1949; OIB: 43143016582; M 39. BISERKA DUNDA; HRVATICA; ZAGREB, ILICA 190; rođ. 21.12.1953; OIB: 84572685275; Ž 40. MARKO ŠTEFANEK; HRVAT; ZAGREB, ULICA PREDRAGA HERUCA 10; rođ. 13.04.1986; OIB: 52104428483; M 41. VLATKA MAKARUN; HRVATICA; ZAGREB, BABULEK 11; rođ. 24.08.1964; OIB: 02837517029; Ž 42. ŽELJKO GRUPKOVIĆ; CRNOGORAC; ZAGREB, ČAKOVEČKA ULICA 7; rođ. 07.02.1962; OIB: 37619968054; M 43. NATAŠA MESARIĆ; HRVATICA; ZAGREB, DUBAŠNIČKA ULICA 12; rođ. 27.01.1962; OIB: 15064046876; Ž 44. HAIDI TRLAJA; HRVATICA; ZAGREB, MAKSIMIRSKO NASELJE II. 15; rođ. 04.05.1954; OIB: 26072581926; Ž 45. TOMISLAV STIPANOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANTUNA BAUERA 27; rođ. 01.06.1974; OIB: 40161071764; M 46. DEJAN PRIMORAC; HRVAT; ZAGREB, ULICA ERAZMA BARČIĆA 9/ 003; rođ. 06.05.1981; OIB: 50884321346; M 47. MAJA ILČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA SLAVKA BATUŠIĆA 41; rođ. 13.05.1975; OIB: 99299040084; Ž 48. IGOR MATIJEVAC; HRVAT; ZAGREB, PAŠKA ULICA 33; rođ. 16.11.1966; OIB: 35673966916; M 49. BLAŽENKA ROGAN; HRVATICA; ZAGREB, SELSKA CESTA 35; rođ. 01.07.1962; OIB: 18194291194; Ž 50. KREŠIMIR GRGIĆ; HRVAT; ZAGREB, GRAČANSKO BORJE 5/B; rođ. 25.04.1974; OIB: 51523846619; M 51. MIJO MAROŠEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA DOMINIKA MANDIĆA 50; rođ. 23.01.1953; OIB: 87641705364; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: ANTON-JAN KLASINC Kandidatkinje/kandidati: 1. ANTON-JAN KLASINC; HRVAT; ZAGREB, ULICA PAVLA ŠUBIĆA 18; rođ. 26.01.1969; OIB: 45999945589; M 2. LIVIA FADIĆ; HRVATICA; ZAGREB, JUŽNA OBALA VI. 3; rođ. 10.09.1977; OIB: 52811692952; Ž 3. SOVJETKA HORVAT; HRVATICA; ZAGREB, VANKINA ULICA 33; rođ. 31.03.1945; OIB: 16612783448; Ž 4. NEVEN ALUJEVIĆ-GRGAS; HRVAT; ZAGREB, VATROGASNI PUT 2; rođ. 17.02.1976; OIB: 87854284705; M 5. DIANA STAREŠINČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, RUŽMARINKA 9; rođ. 26.01.1956; OIB: 30916904796; Ž 6. TEREZA OREB; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MILKE TRNINE 2; rođ. 05.11.1988; OIB: 44254667928; Ž 7. DRAGICA SULJAGIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KAJFEŠOV BRIJEG 8; rođ. 06.06.1941; OIB: 34457425041; Ž 8. JAKOV RADALJ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANTUNA ŠOLJANA 20; rođ. 03.03.1990; OIB: 30044969519; M 9. LJUBICA PAVIČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, OPATOVINA 13; rođ. 05.08.1960; OIB: 00875734219; Ž 10. TONČI ČERINA; HRVAT; ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 24; rođ. 28.06.1970; OIB: 34677050374; M 11. MARIJA JOGUN; HRVATICA; ZAGREB, BORONGAJSKA CESTA 59; rođ. 14.04.1974; OIB: 16659851393; Ž 12. GORAN KOVAČEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, POTOČNJAKOVA ULICA 7; rođ. 01.07.1968; OIB: 55381889438; M 13. ANITA LUKETIN; HRVATICA; ZAGREB, ILICA 506; rođ. 09.01.1971; OIB: 88014212506; Ž 14. VOJMIR ŠEPIĆ; HRVAT; ZAGREB, NOVA CESTA 128; rođ. 04.02.1944; OIB: 82886736384; M 15. MARIJA ANTONIJA VRANIĆ; HRVATICA; ZAGREB, POLJIČKA ULICA 6; rođ. 07.09.1939; OIB: 70687476732; Ž 16. MLADEN KNEŽEVIĆ; NEOPREDJELJEN; ZAGREB, ULICA DRAGE IVANIŠEVIĆA 2/A; rođ. 11.10.1949; OIB: 85147660950; M 17. LOVORKA VUJIĆ; HRVATICA; ZAGREB, POTOČNJAKOVA ULICA 7; rođ. 23.03.1977; OIB: 95401629661; Ž 18. BORIS KOMADINA; HRVAT; ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5/C; rođ. 18.04.1971; OIB: 91854253594; M 19. VESNA MARTON; HRVATICA; ZAGREB, VRHOVEC 6/A; rođ. 01.01.1949; OIB: 78798861508; Ž 20. DAMIR MIOČ; HRVAT; ZAGREB, KNEŽIJA 7; rođ. 31.03.1969; OIB: 94317172793; M 21. VIŠNJA ŠKREBLIN; HRVATICA; ZAGREB, VRAPČANSKA ULICA 63; rođ. 08.06.1946; OIB: 24246976923; Ž 22. DARKO BRKLJAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, SIGET 7; rođ. 28.08.1959; OIB: 18895773814; M 23. DUBRAVKO DUMIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA SV. MATEJA 120; rođ. 08.04.1957; OIB: 62831629686; M 24. DRAGUTIN VUJIĆ; HRVAT; ZAGREB, NASEROV TRG 7; rođ. 12.06.1948; OIB: 28825966752; M 25. IVANA KOVAČEVIĆ NAERLOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VANKINA ULICA 4; rođ. 28.02.1974; OIB: 07908744815; Ž 26. DAMIR PRESTER; HRVAT; ZAGREB, ŠESTINSKI VRH 63/A; rođ. 23.04.1963; OIB: 74947206607; M 27. SILVIJA BUJTAŠ DEJANOVIĆ; HRVATICA; SESVETE, BRESTOVEČKA ULICA 124/A; rođ. 31.12.1981; OIB: 33752423694; Ž 28. HRVOJE TON; HRVAT; ZAGREB, ULICA PAVLA HATZA 15; rođ. 26.05.1973; OIB: 40533677990; M 29. ALEKSANDAR DOŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA SV. MATEJA 120; rođ. 26.11.1964; OIB: 22246199790; M 30. JOSIP DOMAĆINOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, JARNOVIĆEVA ULICA 1; rođ. 12.06.1969; OIB: 50881549660; M 31. IVANKA JAGUŠT; HRVATICA; ZAGREB, NEHAJSKA ULICA 8; rođ. 03.03.1936; OIB: 42573865084; Ž 32. RAFAEL BERKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, DINARSKI PUT 1/C; rođ. 28.01.1981; OIB: 55708668824; M 33. ANGELA CRNOBRNJA; HRVATICA; ZAGREB, LISIČINA 51/ 001; rođ. 23.01.1962; OIB: 32806393178; Ž 34. PETRA FABRO; HRVATICA; ZAGREB, TRUMBIĆEVA ULICA 16; rođ. 16.09.1983; OIB: 00787159379; Ž 35. GORAN PENIĆ; HRVAT; ZAGREB, TRG MARKA MARULIĆA 5; rođ. 17.11.1961; OIB: 14045022196; M 36. KRISTINA MIJIĆ; HRVATICA; ZAGREB, DOBRANSKA ULICA 4; rođ. 02.08.1980; OIB: 23896084511; Ž 37. NENAD ROŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, LISIČINA 51/ 001; rođ. 18.04.1960; OIB: 20100069590; M 38. MILKA POPOVIĆ; NEOPREDJELJENA; ZAGREB, LANIŠTE 24; rođ. 22.04.1952; OIB: 77626796070; Ž 39. MARKO HORVAT; HRVAT; ZAGREB, DOBRANSKA ULICA 4; rođ. 14.02.1976; OIB: 58370585357; M 40. EJLIN VUKELIĆ; HRVATICA; ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 29; rođ. 15.04.1955; OIB: 64375305487; Ž 41. STJEPAN KANIŽAJ; HRVAT; ZAGREB, ISTARSKA ULICA 18; rođ. 07.02.1934; OIB: 01367168376; M 42. ZVONKA ŠKREBLIN DOMAĆINOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, JARNOVIĆEVA ULICA 1; rođ. 28.11.1974; OIB: 05714474198; Ž 43. ZDRAVKO BARIČEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, LAŠĆINSKA CESTA 68; rođ. 27.06.1973; OIB: 53018255710; M 44. DARINKA KLASINC; HRVATICA; ZAGREB, ULICA PAVLA ŠUBIĆA 18; rođ. 07.10.1941; OIB: 68061441033; Ž 45. JURAJ STAREŠINČIĆ; HRVAT; ZAGREB, DUGOSELSKA ULICA 28; rođ. 09.02.1985; OIB: 45433760539; M 46. MIA ROTH-ČERINA; HRVATICA; ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 24; rođ. 04.10.1974; OIB: 94738183647; Ž 47. ZORAN LUKETIN; HRVAT; ZAGREB, ILICA 506; rođ. 29.07.1966; OIB: 59473804049; M 48. ANKICA KAJZER; HRVATICA; ZAGREB, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 66; rođ. 22.12.1963; OIB: 77210551782; Ž 49. GORAN BOŠNJAK; HRVAT; ZAGREB, KOMEDINI 2; rođ. 02.09.1964; OIB: 87118124744; M 50. ANTONELA BEDENIC; HRVATICA; ZAGREB, SPREČKA ULICA 12; rođ. 01.07.1978; OIB: 78344702138; Ž 51. BORIS JAGUŠT; HRVAT; ZAGREB, ULICA BRAĆE CVIJIĆA 3; rođ. 19.01.1959; OIB: 35376437147; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: ANTUN MATEŠ Kandidatkinje/kandidati: 1. ANTUN MATEŠ; HRVAT; ZAGREB, HORVATOVAC 91; rođ. 23.11.1945; OIB: 28659059907; M 2. MARIJAN MARINČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ISCE 64; rođ. 15.09.1952; OIB: 37983873030; M 3. GORAN MALIGEC; HRVAT; ZAGREB, ULICA BRUNE BUŠIĆA 25; rođ. 02.11.1962; OIB: 10393166671; M 4. JAKA HERCEG; HRVATICA; ZAGREB, GAJŠČAK 23; rođ. 25.03.1952; OIB: 58294076933; Ž 5. ZLATKO ŽAGMEŠTER; HRVAT; ZAGREB, MATIJAŠEC 41/A; rođ. 06.07.1943; OIB: 22632062676; M 6. BRANKO VADLJA; HRVAT; ZAGREB, KRIJESNICE 17; rođ. 27.12.1926; OIB: 97506871256; M 7. JOSIP IVASIĆ; HRVAT; ZAGREB, FERENŠČICA I. 27/V; rođ. 12.04.1960; OIB: 14363154832; M 8. STJEPAN HANŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, LOBORI 13; rođ. 27.09.1947; OIB: 04161773447; M 9. DOMAGOJ ŠTOJS; HRVAT; ZAGREB, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 93; rođ. 15.05.1985; OIB: 64832487440; M 10. JOSIP VLATKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, IV. LUKA 17; rođ. 15.02.1966; OIB: 39518815791; M 11. BORIS POKOS; HRVAT; ZAGREB, ULICA ELEONORE PATAČIĆ 4/A; rođ. 31.03.1952; OIB: 31798043404; M 12. ZDENKO SKUKAN; HRVAT; ZAGREB, ULICA VJEKOSLAVA HEINZELA 6/A; rođ. 15.01.1961; OIB: 88242495911; M 13. ALOJZIJE ŠTOJS; HRVAT; ZAGREB, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 93; rođ. 14.05.1945; OIB: 57700022899; M 14. RENATA BARTOŠEK ŠTOJS; HRVATICA; ZAGREB, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 93; rođ. 09.05.1953; OIB: 30539953821; Ž 15. ZLATKO JEREN; HRVAT; ZAGREB, BENEŠIĆEVA ULICA 9; rođ. 04.07.1944; OIB: 11882057746; M 16. VLADIMIR ŠTOJS; HRVAT; ZAGREB, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 93; rođ. 02.12.1946; OIB: 82082992338; M 17. VLADE VULIĆ; HRVAT; ZAGREB, LOVRAKOVA ULICA 5; rođ. 02.01.1956; OIB: 78317726182; M 18. MILAN JELENIĆ; HRVAT; ZAGREB, CVJETNA CESTA 9; rođ. 09.08.1946; OIB: 70246454637; M 19. DUBRAVKA JURKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KRIJESNICE 17; rođ. 22.04.1959; OIB: 02692314181; Ž 20. KREŠIMIR JURKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, KRIJESNICE 17; rođ. 09.12.1987; OIB: 56241839299; M 21. JOSIP BARTOŠEK; HRVAT; ZAGREB, ZEMLJAKOVA ULICA 9; rođ. 01.01.1923; OIB: 90823124361; M 22. TOMISLAV ČOP; HRVAT; ZAGREB, ULICA JANKA RAKUŠE 33; rođ. 21.05.1951; OIB: 72869940409; M 23. TOMISLAV MEDVEŠEK; HRVAT; ZAGREB, VOĆARSKO NASELJE 132; rođ. 13.12.1945; OIB: 09287227323; M 24. ANTE FABIJANČIĆ; HRVAT; ZAGREB, HORVATOVAC 87; rođ. 20.07.1939; OIB: 31557247793; M 25. SAŠA ČORKO; HRVAT; ZAGREB, MALEŠNICA 14; rođ. 07.12.1974; OIB: 16659514208; M 26. ANTONIJA MALIGEC; HRVATICA; ZAGREB, ULICA BRUNE BUŠIĆA 25; rođ. 13.06.1994; OIB: 22531369281; Ž 27. IVICA COLNER; HRVAT; SESVETE, ULICA PAVLA LONČARA 44/ 3; rođ. 10.04.1945; OIB: 29883391646; M 28. JASNICA PETROVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA PAVLA RADIĆA 36; rođ. 30.09.1952; OIB: 21633138287; Ž 29. MARKO TURKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, GJURKOV PUT 20; rođ. 25.06.1992; OIB: 89006651664; M 30. DAMIR PANJKOTA; HRVAT; ZAGREB, ILICA 109; rođ. 30.01.1950; OIB: 61471105917; M 31. JOSIPA MALIGEC; HRVATICA; ZAGREB, ULICA BRUNE BUŠIĆA 25; rođ. 22.06.1966; OIB: 82291890387; Ž 32. MARIJAN KAŠAJ; HRVAT; ZAGREB, ULICA VJEKOSLAVA NOVOTNIJA 6; rođ. 07.01.1950; OIB: 89209887761; M 33. IVAN PETROVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA PAVLA RADIĆA 36; rođ. 06.05.1951; OIB: 29056011833; M 34. VESNA SEP; HRVATICA; ZAGREB, DRAVSKA ULICA 11; rođ. 09.11.1964; OIB: 42484633979; Ž 35. BOŽANA TUNJIĆ; HRVATICA; ZAGREB, MODRUŠKA ULICA 3; rođ. 02.06.1960; OIB: 32537777037; Ž 36. GORDANA SMOJVER; HRVATICA; SESVETE, ULICA KRSTE HEGEDUŠIĆA 34/D; rođ. 08.10.1961; OIB: 08399047287; Ž 37. MIRJANA DOLOVČAK; HRVATICA; ZAGREB, GRAČANSKO DOLJE 35; rođ. 20.09.1956; OIB: 00147785660; Ž 38. TOMISLAV BABIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA VARIĆAKA 3; rođ. 28.03.1967; OIB: 98651578890; M 39. ŽELJKA VJEŠTICA; HRVATICA; ZAGREB, ULICA VJEKOSLAVA KLAIĆA 42/ 4; rođ. 09.02.1959; OIB: 32499605760; Ž 40. RADICA ŠUKALJ; HRVATICA; ZAGREB, JALŠEVEČKA CESTA 12; rođ. 19.01.1960; OIB: 34524836051; Ž 41. MLADEN ŽAGMEŠTER; HRVAT; ZAGREB, KRIJESNICE 16/A; rođ. 19.02.1941; OIB: 44292835827; M 42. JADRANKA JAKOPEC; HRVATICA; ZAGREB, KUSTOŠIJANSKA ULICA 134; rođ. 04.08.1958; OIB: 05640795723; Ž 43. ANITA IVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, POSEDARSKA ULICA 13/L; rođ. 20.11.1967; OIB: 31149772230; Ž 44. SANDRA BORAC; HRVATICA; ZAGREB, ULICA VLADE GOTOVCA 17; rođ. 14.11.1967; OIB: 06390648904; Ž 45. IVA MIHALJEVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, STARA LOZICA 3; rođ. 25.03.1952; OIB: 50659386984; Ž 46. JANJA LUŠIĆ; HRVATICA; ZAGREB, GOSPODSKA ULICA 24; rođ. 26.04.1956; OIB: 39627962121; Ž 47. HELENA FABIJANČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, HORVATOVAC 87; rođ. 04.02.1945; OIB: 93401430877; Ž 48. ZDENKA MARIĆ; HRVATICA; ZAGREB, GRAČEC 19; rođ. 10.12.1951; OIB: 21121475178; Ž 49. JOSIP STIPKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANTE MIKE TRIPALA 1; rođ. 21.01.1958; OIB: 60193676473; M 50. KREŠO JURINA; HRVAT; ZAGREB, ULICA ZINKE KUNC 2; rođ. 15.01.1976; OIB: 10632529422; M 51. MISLAV MARINČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ISCE 64; rođ. 22.07.1991; OIB: 04683857725; M OBITELJSKA STRANKA - OS Nositelj liste: MATE KNEZOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MATE KNEZOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, GRADIŠĆE 9/C; rođ. 21.09.1961; OIB: 58796384525; M 2. KATARINA TONKOVIĆ PIGAC; HRVATICA; SESVETE, ULICA JAKOVA GOTOVCA 3; rođ. 18.07.1979; OIB: 76460819418; Ž 3. KREŠIMIR ŠTETIĆ; HRVAT; ZAGREB, KOMBOLOVA ULICA 17; rođ. 01.05.1958; OIB: 68214786368; M 4. MILAN TOMIĆ; HRVAT; ZAGREB, BOLNIČKA CESTA 96; rođ. 06.11.1969; OIB: 47532712661; M 5. ANĐA LOVRIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KSAVERSKA CESTA 10/B; rođ. 24.03.1961; OIB: 01397444555; Ž 6. STIPO PILIĆ; HRVAT; ZAGREB, KRSIŠĆE 25; rođ. 10.08.1960; OIB: 86126571784; M 7. ANĐA ĆURIĆ-SLUNJSKI; HRVATICA; ZAGREB, DONJI PUSTODOL 21; rođ. 05.05.1956; OIB: 08579666893; Ž 8. DRAŽEN RAJIĆ; HRVAT; HRAŠĆE TUROPOLJSKO, HRAŠĆANSKA ULICA 25; rođ. 22.03.1978; OIB: 75254663815; M 9. DUBRAVKA JEDJUT ROCA; HRVATICA; ZAGREB, RADONJSKA ULICA 10; rođ. 25.09.1955; OIB: 47102428740; Ž 10. ZLATKO GREGOV; HRVAT; ZAGREB, PREVOJ 3/A; rođ. 07.07.1961; OIB: 43392472917; M 11. DANIJELA IVANČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ČEPINSKI PUT 12; rođ. 10.08.1983; OIB: 54762212308; Ž 12. DRAŽEN DUJMOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, MEŠTROVIĆEV TRG 6; rođ. 06.01.1977; OIB: 09632348610; M 13. VLATKA VUGRINEC; HRVATICA; ZAGREB, TOPNIČKA ULICA 21; rođ. 02.05.1975; OIB: 68558119641; Ž 14. JOSIP TOMIČIĆ; HRVAT; ZAGREB, JARUŠČICA 15; rođ. 06.10.1964; OIB: 61011526117; M 15. MAJA RAJIĆ; HRVATICA; HRAŠĆE TUROPOLJSKO, HRAŠĆANSKA ULICA 25; rođ. 06.12.1983; OIB: 01150270097; Ž 16. DRAGUTIN DVOJKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, MEDULIĆEVA ULICA 32; rođ. 02.05.1968; OIB: 31979775445; M 17. MARINA SABLJIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VRISNIČKA ULICA 18; rođ. 27.10.1981; OIB: 69287396747; Ž 18. NIKOLA ROCA; HRVAT; ZAGREB, RADONJSKA ULICA 10; rođ. 30.09.1987; OIB: 77073145794; M 19. ZRINKA ROGINA; HRVATICA; ZAGREB, TRG HRVATSKIH PAVLINA 9; rođ. 24.09.1977; OIB: 03799294987; Ž 20. MILJENKO DREŽNJAK; HRVAT; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA ADŽIJE 22/ 001; rođ. 20.04.1952; OIB: 63239226249; M 21. ANA RAJIĆ; HRVATICA; HRAŠĆE TUROPOLJSKO, HRAŠĆANSKA ULICA 25; rođ. 25.03.1956; OIB: 00559284217; Ž 22. IVAN JURIĆ; HRVAT; ZAGREB, BLIZNEC 34; rođ. 10.10.1954; OIB: 65826229102; M 23. VIŠNJA BARTOLOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, LIPOVEČKA ULICA 15; rođ. 01.09.1967; OIB: 94077093219; Ž 24. BORIS VNUČEC; HRVAT; ZAGREB, ČRNA VODA 32; rođ. 22.07.1966; OIB: 99658767425; M 25. KATA MEŠTROVIĆ; HRVATICA; HRAŠĆE TUROPOLJSKO, HRAŠĆANSKA ULICA 25; rođ. 06.03.1963; OIB: 30414511287; Ž 26. ELVIS DUSPARA; HRVAT; JEŽDOVEC, KESERI 40; rođ. 20.05.1972; OIB: 13458347256; M 27. LUCA FINDRIK; HRVATICA; ZAGREB, PREVOJ 12/B; rođ. 04.12.1936; OIB: 37828886836; Ž 28. PERO PAPIĆ; HRVAT; ZAGREB, IVANIĆEVA ULICA 23; rođ. 15.09.1953; OIB: 70977243680; M 29. MLADENKA BEBEK; HRVATICA; ZAGREB, KAPTOL 16; rođ. 25.05.1974; OIB: 43627984145; Ž 30. DAMIR STOIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA VJEKOSLAVA KLAIĆA 9/A; rođ. 09.08.1958; OIB: 53149854476; M 31. VINKA ŠOŠTARIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ŠUMETLIČKA ULICA 23; rođ. 10.09.1951; OIB: 41994810163; Ž 32. HRVOJE FINDRIK; HRVAT; ZAGREB, PREVOJ 12/B; rođ. 08.07.1993; OIB: 19897985558; M 33. ANICA KUNŠTIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SELSKA CESTA 125; rođ. 01.05.1960; OIB: 38215894068; Ž 34. SLAVKO MEŠTROVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA MLADENA FIOLIĆA 14/E; rođ. 12.02.1968; OIB: 81228928862; M 35. IVANA BOŽIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ČEPINSKI PUT 12; rođ. 15.07.1982; OIB: 99923637211; Ž 36. IVICA DUSPARA; HRVAT; ZAGREB, ULICA MLADENA FIOLIĆA 18/E; rođ. 14.09.1961; OIB: 95855271816; M 37. MARIJA ROCA; HRVATICA; ZAGREB, RADONJSKA ULICA 10; rođ. 14.05.1992; OIB: 60213509085; Ž 38. STJEPAN BOŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, ČEPINSKI PUT 12; rođ. 07.11.1957; OIB: 81220811305; M 39. VICKO ROCA; HRVAT; ZAGREB, RADONJSKA ULICA 10; rođ. 07.08.1990; OIB: 11527929427; M 40. DRAŽENA ŠPANJIĆ; HRVATICA; ZAGREB, REMETINEČKA CESTA 112/B; rođ. 06.10.1963; OIB: 02819149520; Ž 41. IVAN PILIĆ; HRVAT; ZAGREB, DEŠČEVEC 26; rođ. 11.09.1967; OIB: 98725967515; M 42. MLADENKA ZLOPAŠA; HRVATICA; ZAGREB, KAPTOL 16; rođ. 20.11.1952; OIB: 38811860477; Ž 43. PAVAO ČONDIĆ; HRVAT; ZAGREB, ČIČKOVINA 2/B; rođ. 22.05.1967; OIB: 37574518398; M 44. JAGODA ZRILIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VRBANIĆI 1; rođ. 24.05.1970; OIB: 52097650985; Ž 45. NIKOLA FINDRIK; HRVAT; ZAGREB, PREVOJ 12/B; rođ. 31.03.1957; OIB: 14595637992; M 46. JURE GABRIĆ; NEPOZNATA; ZAGREB, GRADEČAK LIJEVI 68; rođ. 15.03.1944; OIB: 43113573352; M 47. MIRKO MOLNAR; HRVAT; ZAGREB, VUMELJE 13; rođ. 18.09.1958; OIB: 46801365167; M 48. DAVOR MILEK; HRVAT; ZAGREB, PREVOJ 48; rođ. 23.10.1972; OIB: 30626509685; M 49. DRAGAN ŠTEOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, RADONJSKA ULICA 12; rođ. 27.10.1958; OIB: 40948214230; M 50. ZLATKO BUŠĆA; HRVAT; ZAGREB, RADONJSKA ULICA 7/A; rođ. 22.01.1963; OIB: 12444500674; M 51. EMILKO STOJIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANTE JAKŠIĆA 27; rođ. 13.08.1967; OIB: 99228130829; M PIRATSKA STRANKA - PS Nositelj liste: DOMAGOJ JAKOPOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. DOMAGOJ JAKOPOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA KNEZA DOMAGOJA 21; rođ. 07.08.1970; OIB: 47735017390; M 2. MIROSLAV AMBRUŠ-KIŠ; HRVAT; ZAGREB, VUKOMEREČKA CESTA 55; rođ. 14.03.1954; OIB: 31070156599; M 3. ANDREJ ŠTIMEC; HRVAT; ZAGREB, VIJENAC FRANE GOTOVCA 8; rođ. 23.10.1965; OIB: 60983397812; M 4. IVAN OŽVATIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA KERESTINEČKIH ŽRTAVA 44; rođ. 03.10.1983; OIB: 49376919342; M 5. SONJA PAPEŠ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA ANTE TOPIĆ - MIMARE 40; rođ. 04.06.1981; OIB: 32327960397; Ž 6. BOJAN KOPITAR; SLOVENAC; ZAGREB, ULICA GJURE SZABA 3; rođ. 08.12.1982; OIB: 80879901792; M 7. MARKO DOKO; HRVAT; ZAGREB, PODBREŽJE XIV. 23; rođ. 10.05.1983; OIB: 13839284333; M 8. MARKO SUČIĆ; HRVAT; ZAGREB, PETROVARADINSKA ULICA 62; rođ. 05.12.1981; OIB: 40149523809; M 9. LORDAN PRELOG; HRVAT; ZAGREB, KRAVARŠČANI 12; rođ. 03.11.1973; OIB: 34655506973; M 10. ALEKSANDAR GAVRILOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ILIRSKI TRG 5/A; rođ. 05.06.1991; OIB: 29046809629; M 11. ZVONIMIR BARAĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA FRANJE TOMŠIĆA 17; rođ. 29.11.1979; OIB: 42944540611; M 12. IVOR GORETA; HRVAT; ZAGREB, MIRAMARSKA CESTA 32; rođ. 28.02.1976; OIB: 91593652107; M 13. DUBRAVKO KRAUS; HRVAT; ZAGREB, TRG STJEPANA KONZULA 2; rođ. 13.07.1981; OIB: 29858366804; M 14. VEĆESLAV KOCIJAN; HRVAT; ZAGREB, SAVSKA CESTA 81; rođ. 07.09.1967; OIB: 93480977034; M 15. LUKA DUJMOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, VIVODINSKA ULICA 6; rođ. 12.04.1989; OIB: 02639271532; M 16. IGOR KRBAVČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ 56; rođ. 08.01.1982; OIB: 24106600778; M 17. TOMISLAV HORVATEK; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVANA BROZA 22; rođ. 16.04.1973; OIB: 39751559952; M 18. SVEN NEMET; HRVAT; ZAGREB, KIKIĆEVA ULICA 4; rođ. 11.03.1977; OIB: 13732227985; M 19. VLADIMIR ANDRAŠI; HRVAT; SESVETE, KRNDIJSKA ULICA 1; rođ. 15.04.1985; OIB: 03452879830; M 20. MLADEN SEVER; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILKE TRNINE 5; rođ. 18.12.1975; OIB: 07344252489; M 21. MARKO TRZUN; HRVAT; ZAGREB, TRG KRALJA TOMISLAVA 17; rođ. 09.02.1972; OIB: 06812118435; M 22. JOSEPH ŠTEDUL; HRVAT; ZAGREB, KOPERNIKOVA ULICA 26; rođ. 18.07.1980; OIB: 10327358304; M 23. IVAN PANDŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA REŠETARA 29; rođ. 10.07.1985; OIB: 87434463883; M 24. ANTE SKAKELJA; HRVAT; ZAGREB, PODBREŽJE VIII. 2; rođ. 19.04.1981; OIB: 96270292673; M 25. JASMIN REDŽEPAGIĆ; HRVAT; ZAGREB, PODGORSKA ULICA 8; rođ. 31.12.1974; OIB: 82650374492; M 26. DINKA BOGOVIĆ REDŽEPAGIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PODGORSKA ULICA 8; rođ. 11.08.1980; OIB: 34922966557; Ž 27. GORAN KRIZMANIĆ; HRVAT; ZAGREB, FIJANOVA ULICA 14; rođ. 06.03.1976; OIB: 24344917105; M 28. PETAR AUGUSTIN VRDOLJAK; HRVAT; ZAGREB, ŠKOLSKA ULICA 8; rođ. 19.11.1970; OIB: 27567659957; M 29. IVAN BABČEC; HRVAT; ZAGREB, BALOKOVIĆEVA ULICA 3; rođ. 09.06.1956; OIB: 72960733955; M 30. MIRJANA OŽVATIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA KERESTINEČKIH ŽRTAVA 44; rođ. 03.07.1958; OIB: 40754276427; Ž 31. DARKO DOKO; HRVAT; ZAGREB, NOVA CESTA 130; rođ. 10.05.1983; OIB: 18654139408; M 32. GORAN BALIJA; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVE ČUPARA 8; rođ. 26.02.1981; OIB: 17731895570; M 33. ZLATKO SINKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ČIŽMEŠIJIN PUT 6; rođ. 03.07.1989; OIB: 82265963599; M 34. DRAGUTIN SINKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ČIŽMEŠIJIN PUT 6; rođ. 11.09.1959; OIB: 16481605676; M 35. KATARINA SINKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ČIŽMEŠIJIN PUT 6; rođ. 27.06.1991; OIB: 35405801262; Ž 36. VESNA SINKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ČIŽMEŠIJIN PUT 6; rođ. 26.02.1961; OIB: 18798553047; Ž 37. MARKO STOJANOVIĆ; SRBIN; ZAGREB, VOĆARSKA CESTA 5; rođ. 22.02.1987; OIB: 58560733327; M 38. SANDRA OPAČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5/D; rođ. 18.02.1978; OIB: 74857572225; Ž 39. NINO MUŠANOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 14; rođ. 15.03.1976; OIB: 69689444152; M 40. BLAŽENKA BUHIN; HRVATICA; SESVETE, RIMSKI PUT 52; rođ. 30.10.1956; OIB: 62858233421; Ž 41. BARBARA BUHIN; HRVATICA; SESVETE, RIMSKI PUT 52; rođ. 22.10.1982; OIB: 02166041228; Ž 42. SILVIJA KANAET; HRVATICA; ZAGREB, PROZORSKA ULICA 19; rođ. 23.11.1980; OIB: 07424903078; Ž 43. ZLATAN REBAC; HRVAT; ZAGREB, DRAŠKOVIĆEVA ULICA 53; rođ. 27.07.1974; OIB: 05980252687; M 44. DOMAGOJ KATALIN; HRVAT; ZAGREB, ULICA LJUDEVITA JONKEA 16; rođ. 06.10.1979; OIB: 31629200351; M 45. TOMISLAV NAZIFOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILKE TRNINE 3; rođ. 26.09.1980; OIB: 20498074800; M 46. GORAN ŠKVORC; HRVAT; ZAGREB, ZRNETIĆEVA ULICA 5/A; rođ. 18.03.1972; OIB: 37394690193; M 47. IVAN BEK; UKRAJINAC; ZAGREB, ULICA FRA FILIPA GRABOVCA 14; rođ. 08.07.1983; OIB: 35508521890; M 48. ANITA SAKAR; HRVATICA; ZAGREB, MURSKA ULICA 13; rođ. 01.12.1984; OIB: 52261862650; Ž 49. DANIJEL ŠTRIGA; HRVAT; ZAGREB, ULICA DRAGUTINA FREUDENREICHA 17; rođ. 20.09.1981; OIB: 08087104408; M 50. MLADEN LETIĆ; HRVAT; ZAGREB, SLOVENSKA ULICA 23; rođ. 16.11.1975; OIB: 09504786849; M 51. BOŽIDAR PAUN; HRVAT; ZAGREB, ULICA GRADA GUALDO TADINO 4; rođ. 24.11.1987; OIB: 34558667359; M POKRET ZA MODERNU HRVATSKU Nositelj liste: DAMIR GAŠPAROVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. DAMIR GAŠPAROVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ZAGORSKA ULICA 18; rođ. 02.10.1963; OIB: 99429526921; M 2. CLAUDIA ČOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ZAGORSKA ULICA 80; rođ. 26.12.1965; OIB: 88282317027; Ž 3. JOZO ČABRAJA; HRVAT; ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 15; rođ. 18.05.1970; OIB: 59761660614; M 4. NATAŠA JOVIČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA BOŽE I NIKOLE BIONDE 2; rođ. 01.12.1962; OIB: 35445659864; Ž 5. ROBERT GRDOVIĆ, prof.; HRVAT; ZAGREB, OSTROVIČKA ULICA 4; rođ. 23.02.1974; OIB: 07437863773; M 6. JURICA ILIĆ; HRVAT; ZAGREB, VINAGORSKA ULICA 18; rođ. 24.03.1959; OIB: 34410257218; M 7. SONJA VLAHEK; HRVATICA; ZAGREB, TRATINSKA ULICA 28; rođ. 27.09.1956; OIB: 38536780377; Ž 8. ZORAN HORVAT; HRVAT; ZAGREB, ANDRAŠEVEČKA ULICA 24; rođ. 17.04.1973; OIB: 20111301568; M 9. MIRTA SRŠEN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA PAVLA HATZA 18; rođ. 18.12.1980; OIB: 13939993460; Ž 10. PAŠK KAČINARI; ALBANAC; ZAGREB, FRANKOPANSKA ULICA 9; rođ. 08.04.1950; OIB: 69483809103; M 11. JOSIP PALIĆ; HRVAT; ZAGREB, SUNEKOV ODVOJAK 15; rođ. 18.08.1962; OIB: 84934688669; M 12. BOŽO BAGIĆ; HRVAT; ZAGREB, VIŠEGRADSKA ULICA 10; rođ. 10.09.1968; OIB: 79836159385; M 13. LJILJANA PLAVČAK; HRVATICA; ZAGREB, HUMSKA ULICA 2; rođ. 30.05.1977; OIB: 64305604379; Ž 14. RENATO ŠAMEC; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILOVANA KOVAČEVIĆA 14; rođ. 04.01.1966; OIB: 07072909360; M 15. IGOR ŠPREM; HRVAT; ZAGREB, ŽUMBERAČKA ULICA 24; rođ. 30.04.1988; OIB: 13002962924; M 16. LJERKO VIČEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, BARANOVIĆEVA ULICA 14; rođ. 19.09.1950; OIB: 71400822712; M 17. MLADEN FLEGAR; HRVAT; ZAGREB, MARTIJANEČKA ULICA 24; rođ. 18.02.1966; OIB: 45766289998; M 18. PETAR MILJAK; HRVAT; ZAGREB, ŠKOLSKI PRILAZ 3; rođ. 10.11.1992; OIB: 59957764814; M 19. TENA ŠAMEC; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MILOVANA KOVAČEVIĆA 14; rođ. 22.09.1991; OIB: 29401614231; Ž 20. VESNA MILJAK; HRVATICA; ZAGREB, ŠKOLSKI PRILAZ 3; rođ. 12.12.1962; OIB: 74608853837; Ž 21. ZORAN HORVATIĆ; HRVAT; ZAGREB, VINAGORSKA ULICA 18; rođ. 16.07.1967; OIB: 43832583969; M 22. JURAJ PALIĆ; HRVAT; ZAGREB, DUBLJEVIČKA ULICA 19/E; rođ. 24.04.1968; OIB: 77173456847; M 23. JASMINKA BATURIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PODBREŽJE VIII. 25; rođ. 26.04.1972; OIB: 93106554219; Ž 24. MLADEN KOPRIVNJAK; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA REŠETARA 19; rođ. 24.07.1956; OIB: 60473335231; M 25. STANISLAV GRADIŠEK; HRVAT; ZAGREB, NOVA CESTA 83; rođ. 30.10.1956; OIB: 65742632013; M 26. BOŽENA POŠTA; HRVATICA; ZAGREB, SEVERINSKA ULICA 32/A; rođ. 28.01.1963; OIB: 73605703689; Ž 27. ZDRAVKO HERCEG; HRVAT; ZAGREB, VOĆNJAK 6; rođ. 29.09.1966; OIB: 15638390511; M 28. KATARINA PALIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SUNEKOV ODVOJAK 15; rođ. 19.01.1992; OIB: 71532148406; Ž 29. IVAN KOPRIVNJAK; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA REŠETARA 19; rođ. 19.09.1982; OIB: 17002131136; M 30. DRAGOSLAVA ŠKORIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA ANTE TOPIĆ - MIMARE 46; rođ. 13.11.1956; OIB: 78592708449; Ž 31. DARINKA ILIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VINAGORSKA ULICA 18; rođ. 09.07.1965; OIB: 85348857814; Ž 32. NADA KOPRIVNJAK; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MILANA REŠETARA 19; rođ. 27.01.1961; OIB: 67538188365; Ž 33. MAGDALENA PALIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SUNEKOV ODVOJAK 15; rođ. 28.09.1988; OIB: 68456868193; Ž 34. ŽELJKO JUNKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVANA METELKA 2; rođ. 30.08.1962; OIB: 46475211620; M 35. DIANA PERCELA; HRVATICA; ZAGREB, PETROVA ULICA 164; rođ. 05.10.1965; OIB: 91937702286; Ž 36. IGOR SEDMAK; HRVAT; SESVETE, ULICA BORISA PAPANDOPULA 1; rođ. 25.02.1977; OIB: 19799948053; M 37. ROMANA PERIČKI; HRVATICA; ZAGREB, ZAGREBAČKA CESTA 134; rođ. 28.12.1962; OIB: 40642974489; Ž 38. MARIO KOPRIVNJAK; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA REŠETARA 19; rođ. 22.12.1983; OIB: 79151909412; M 39. MLADEN FRAJTAG; HRVAT; ZAGREB, DREŽNIČKA ULICA 8; rođ. 05.05.1950; OIB: 10696028933; M 40. SNJEŽANA IVČEVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VLAŠKA ULICA 83; rođ. 22.10.1962; OIB: 59839930370; Ž 41. DRAGUTIN VLAHEK; HRVAT; ZAGREB, TRATINSKA ULICA 28; rođ. 01.10.1952; OIB: 21961008747; M 42. LJILJANA FARKAŠ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA ANTE PANDAKOVIĆA 11; rođ. 06.03.1954; OIB: 95322498904; Ž 43. STOJAN ATANASOV; MAKEDONAC; ZAGREB, ULICA HRVOJA MACANOVIĆA 19; rođ. 19.06.1952; OIB: 53250191136; M 44. ZORICA ĐORĐEVIĆ ČABRAJA; NEPOZNATA; ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 15; rođ. 09.03.1970; OIB: 10825391892; Ž 45. DAVOR GLIŠIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BUDAK DIVKA 10; rođ. 14.12.1961; OIB: 79400099776; M 46. KATICA ĐIGAŠ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA BRAĆE DOMANYJA 2; rođ. 10.09.1951; OIB: 24801549652; Ž 47. ZORAN HUDIN; HRVAT; ZAGREB, ŽAGAROVA ULICA 14; rođ. 25.10.1956; OIB: 87178179158; M 48. GORDANA HORVATIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VINAGORSKA ULICA 18; rođ. 20.12.1966; OIB: 36925250902; Ž 49. DŽANI FRIBERT; HRVAT; ZAGREB, PETRIJANEČKA ULICA 7; rođ. 25.01.1971; OIB: 61254014277; M 50. KARMELA PALIĆ; HRVATICA; ZAGREB, TRAKOŠĆANSKA ULICA 42; rođ. 09.01.1963; OIB: 25191577030; Ž 51. NEVEN BOTICA; HRVAT; HRVATSKI LESKOVAC, PREČNA ULICA 9; rođ. 31.08.1987; OIB: 33945432108; M SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZELENA STRANKA - ZS HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI ZELENI ZAJEDNO Nositelj liste: DAVOR BERNARDIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. DAVOR BERNARDIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA VIKTORA KOVAČIĆA 36; rođ. 05.01.1980; OIB: 44957312853; M 2. prof.dr.sc. RAJKO OSTOJIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ADAMA MANDROVIĆA 3/B; rođ. 19.01.1962; OIB: 91328468159; M 3. dr.sc. DRAGAN KOVAČEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA GRGE TUŠKANA 39; rođ. 02.09.1969; OIB: 33926608012; M 4. VIŠNJA FORTUNA; HRVATICA; ZAGREB, ULICA FRANJE FUISA 2; rođ. 28.07.1953; OIB: 95301323941; Ž 5. MARTINA JOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, LERMANOVA ULICA 57; rođ. 25.11.1983; OIB: 23547743765; Ž 6. ZVANE BRUMNIĆ; HRVAT; ZAGREB, SIJEČANJSKA 1; rođ. 16.12.1969; OIB: 11088746917; M 7. SANJA OŽIĆ; HRVATICA; ZAGREB, OSTROGOVIĆEVA ULICA 3; rođ. 28.07.1969; OIB: 84253810120; Ž 8. dr.sc. DAMIR GODEC; HRVAT; ZAGREB, GOSPOČAK 58; rođ. 18.03.1970; OIB: 08168783520; M 9. LJUBICA HRGOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, MERLINOV PUT 1; rođ. 05.07.1966; OIB: 13680561285; Ž 10. TOMISLAV STOJAK; HRVAT; ZAGREB, VIVODINSKA ULICA 31; rođ. 24.12.1970; OIB: 96771120232; M 11. DAVORKA VUKADIN SAMARDŽIĆ; HRVATICA; ZAGREB, TRBOVLJANSKA ULICA 10; rođ. 19.01.1969; OIB: 22485319878; Ž 12. SAŠA MOLAN; HRVAT; ZAGREB, ŠTEFANIĆEVA ULICA 6; rođ. 19.08.1971; OIB: 07132809056; M 13. ŽELJKO KVESIĆ; HRVAT; ZAGREB, ŠENOINA ULICA 24; rođ. 29.08.1948; OIB: 76331289783; M 14. TIN PAŽUR; HRVAT; ZAGREB, PRIMORSKA ULICA 3; rođ. 20.07.1981; OIB: 61659724138; M 15. SILVA ŽELE; HRVATICA; ZAGREB, ULICA HRASTOVA 44/B; rođ. 27.10.1981; OIB: 61695456408; Ž 16. NENAD LIVUN; HRVAT; ZAGREB, ULICA POPA DUKLJANINA 1; rođ. 08.11.1985; OIB: 17469360560; M 17. mr.sc. GRGO JELINIĆ; HRVAT; ZAGREB, HERCEGOVAČKA ULICA 109; rođ. 10.06.1937; OIB: 76475401020; M 18. VEDRANA GUJIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MARICE BARIĆ 3; rođ. 11.12.1982; OIB: 07927459209; Ž 19. DIJANA PAVIČIĆ-HANIŠ; HRVATICA; ZAGREB, SOKOLGRADSKA ULICA 50; rođ. 30.01.1943; OIB: 25792280526; Ž 20. DAN ŠPICER; ŽIDOV; ZAGREB, SREDNJACI 19; rođ. 30.11.1977; OIB: 13567172920; M 21. ĆAZIM KARDAŠEVIĆ; MUSLIMAN; ZAGREB, ULICA DRAGE GERVAISA 34; rođ. 01.05.1954; OIB: 55996717613; M 22. MARIJAN PILAŠ; HRVAT; ZAGREB, BOŽIDAREVIĆEVA ULICA 9; rođ. 06.12.1955; OIB: 61773826777; M 23. NATAŠA VUČKOV; HRVATICA; SESVETE, SAVSKA CESTA 34; rođ. 22.08.1971; OIB: 87428564765; Ž 24. VESNA ROJE; HRVATICA; ZAGREB, MIHANOVIĆEVA ULICA 30; rođ. 14.04.1946; OIB: 92598212548; Ž 25. mr.sc. BOŽIDAR VIDOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVANA RENDIĆA 23; rođ. 05.12.1931; OIB: 98640786919; M 26. GORAN KUTLIĆ; HRVAT; ZAGREB, REMETINEČKI GAJ 20/A; rođ. 04.07.1975; OIB: 92711775712; M 27. DRAGAN VUČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA DUBRAVKA DUJŠINA 1; rođ. 29.08.1955; OIB: 41407850867; M 28. JURICA MEIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA SAVEZNE REPUBLIKE NJEMAČKE 4; rođ. 11.11.1976; OIB: 47308989015; M 29. ISMAR AVDAGIĆ; BOŠNJAK; ZAGREB, TRNJANSKA CESTA 63; rođ. 13.08.1981; OIB: 36557222327; M 30. dr.sc. SPOMENKA TOMEK-ROKSANDIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VARŠAVSKA ULICA 13; rođ. 07.04.1950; OIB: 82308266183; Ž 31. SRĐAN SUBOTIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA VATROSLAVA JAGIĆA 19; rođ. 07.08.1982; OIB: 62215026526; M 32. IRENA POJE-OXENHAM; HRVATICA; ZADVORSKO, ZADVORSKA ULICA I. ODVOJAK 20; rođ. 11.07.1964; OIB: 05252335875; Ž 33. ZLATKO SVIBEN; HRVAT; ZAGREB, ULICA ALEKSANDRA HONDLA 28; rođ. 15.06.1960; OIB: 32828938028; M 34. MIRJANA MARIĆ; HRVATICA; ZAGREB, GAJNICE 11; rođ. 12.03.1964; OIB: 56025070828; Ž 35. mr.sc. JASMINKA DLESK BOŽIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA MODRE RIJEKE 6; rođ. 19.04.1955; OIB: 25177032543; Ž 36. JASENKA BORIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KVATERNIKOVA ULICA 83; rođ. 18.02.1964; OIB: 90651169358; Ž 37. DOMINIK ETLINGER; HRVAT; ZAGREB, MARETIĆEVA ULICA 4; rođ. 22.09.1988; OIB: 79804488382; M 38. dr.sc. DRAGAN KOROLIJA-MARINIĆ; HRVAT; ZAGREB, BLEIWEISOVA ULICA 24; rođ. 26.02.1964; OIB: 85415959916; M 39. ANA BORČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA RUDOLFA BIĆANIĆA 16; rođ. 31.01.1983; OIB: 04620379305; Ž 40. ARIJANA LEKIĆ-FRIDRIH; HRVATICA; ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 43; rođ. 25.02.1983; OIB: 29710773361; Ž 41. NURA ISMAILOVSKI; ROMKINJA; ZAGREB, VINOGRADSKA CESTA 14; rođ. 23.10.1976; OIB: 46222822682; Ž 42. dr.sc. PETAR KUREČIĆ; HRVAT; ZAGREB, LOMNIČKA ULICA 19; rođ. 01.09.1977; OIB: 36158760595; M 43. PETAR TANIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ZVONIMIRA LJEVAKOVIĆA 10; rođ. 15.07.1981; OIB: 20233276089; M 44. NEVENKA LASIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 47; rođ. 25.10.1956; OIB: 63884343263; Ž 45. VESNA SUDAR; HRVATICA; ZAGREB, ULICA PETRA I TOME ERDÖDYJA 16/A; rođ. 04.11.1947; OIB: 68956702587; Ž 46. ŽELJKO SLADOVIĆ; SRBIN; ZAGREB, NOVA CESTA 34; rođ. 15.01.1956; OIB: 60377201586; M 47. MLADENKA PAŠALIĆ-PATARČEC; SRPKINJA; ZAGREB, ULICA BAŠČANSKE PLOČE 16; rođ. 09.02.1960; OIB: 77279406279; Ž 48. SNJEŽANA SCHUSTER; HRVATICA; ZAGREB, VUKOMEREC 38; rođ. 11.09.1970; OIB: 76629421604; Ž 49. RATIMIR OREŠKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA FRANA KURALTA 4; rođ. 18.07.1955; OIB: 69840139856; M 50. BRANKA VIERDA; HRVATICA; ZAGREB, VRBIK 31/A; rođ. 25.01.1986; OIB: 69544725103; Ž 51. GORDANA CAMPANELLO; HRVATICA; ZAGREB, KOTORIPSKA ULICA 34; rođ. 02.03.1969; OIB: 72514825444; Ž STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: DARKO DOMIJAN Kandidatkinje/kandidati: 1. DARKO DOMIJAN; HRVAT; ODRA, CARICA 9; rođ. 05.02.1952; OIB: 68343239545; M 2. MIRA ČOKIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SLOVENSKA ULICA 23; rođ. 16.05.1950; OIB: 36567653944; Ž 3. STJEPKO ZENČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ŠESTINSKI DOL 135; rođ. 19.07.1972; OIB: 18254912629; M 4. JASNA JAKOVLJEVIĆ-FURDEK; HRVATICA; ZAGREB, SOVINEC 25; rođ. 04.08.1948; OIB: 93253459304; Ž 5. KREŠIMIR ANDROIĆ; HRVAT; SESVETE, DUNAVSKA ULICA 17; rođ. 29.07.1969; OIB: 69647670254; M 6. BISERKA DUMNICA; ROMKINJA; ZAGREB, POREČKA ULICA 38; rođ. 24.05.1980; OIB: 93958026302; Ž 7. BRANKO KOVAČ; HRVAT; SESVETE, ULICA NARCISA 44; rođ. 17.05.1969; OIB: 90919749523; M 8. MIRA BARTOLIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA GRGE TUŠKANA 25; rođ. 16.12.1961; OIB: 24175349680; Ž 9. DANKO KOBALI; HRVAT; ZAGREB, TRNSKO 18/B; rođ. 04.09.1960; OIB: 15132247759; M 10. DRAGICA PILATUŠ; HRVATICA; ZAGREB, ŠESTINSKI DOL 135; rođ. 28.10.1944; OIB: 86596185310; Ž 11. TOMISLAV TRAMPUŠ; HRVAT; ZAGREB, ŠTEFANIĆEVA ULICA 1; rođ. 05.04.1986; OIB: 80772033509; M 12. NATAŠA ZENČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ZLATARSKA ULICA 16; rođ. 04.06.1979; OIB: 28247833960; Ž 13. VINKO BILANDŽIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA NIKOLE PAVIĆA 15; rođ. 09.08.1940; OIB: 54543970793; M 14. BRANKA KRKALO; HRVATICA; ZAGREB, NOVA CESTA 136; rođ. 21.04.1947; OIB: 61315840841; Ž 15. STJEPAN FURDEK; HRVAT; ZAGREB, SOVINEC 25; rođ. 15.12.1945; OIB: 18407427331; M 16. BERNARDICA KOBALI; HRVATICA; ZAGREB, TRNSKO 18/B; rođ. 26.04.1968; OIB: 95400670734; Ž 17. NIKOLA RAŠIĆ; HRVAT; ZAGREB, GOSPODSKA ULICA 32; rođ. 20.05.1956; OIB: 23533868661; M 18. MATEJA IVANOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PRUDI 9; rođ. 28.05.1990; OIB: 65096541788; Ž 19. DEJAN ZIMET; HRVAT; ZAGREB, ULICA JURAJA DENZLERA 45; rođ. 31.10.1975; OIB: 33644730309; M 20. MARTINA ČIRJAK; HRVATICA; ZAGREB, IVANIĆGRADSKA ULICA 56; rođ. 06.02.1983; OIB: 26883894225; Ž 21. MIRKO POGAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, SVAČIĆEVA ULICA 27; rođ. 17.05.1985; OIB: 58932885661; M 22. IVANA MIRELA POSAVEC; HRVATICA; ZAGREB, ILICA 69; rođ. 11.02.1992; OIB: 70995973675; Ž 23. STANISLAV CRNIĆ; HRVAT; ZAGREB, PRIMORSKA ULICA 9; rođ. 09.11.1978; OIB: 41188221783; M 24. TATJANA KULJANAC; HRVATICA; ZAGREB, SAVICA I. 98/C; rođ. 27.05.1979; OIB: 98125853683; Ž 25. DOMINIK VADLJA; HRVAT; ZAGREB, TRNJANSKI NASIP IV. 16; rođ. 29.05.1981; OIB: 99906597667; M 26. KORALJKA MARTINOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA SV. ROKA 3; rođ. 24.03.1963; OIB: 91479438595; Ž 27. NASER DUMNICA; ROM; ZAGREB, POREČKA ULICA 38; rođ. 16.12.1979; OIB: 94874961219; M 28. VESNA ŠAFRAN; HRVATICA; ZAGREB, MEDVEŠČAK 89; rođ. 15.01.1955; OIB: 56907463653; Ž 29. STJEPAN FURDEK; HRVAT; ZAGREB, TRG KRALJA PETRA KREŠIMIRA IV. 9; rođ. 04.08.1975; OIB: 79901043690; M 30. MARIJA GJULAJ; HRVATICA; ZAGREB, REMETSKI KAMENJAK 1/B; rođ. 01.01.1947; OIB: 08330498353; Ž 31. HRVOJE MARKETIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA REŠETARA 14; rođ. 03.05.1983; OIB: 73400927404; M 32. KRISTINA TRAMPUŠ; HRVATICA; ZAGREB, ŠTEFANIĆEVA ULICA 1; rođ. 02.09.1994; OIB: 47450375107; Ž 33. TOMO HUDOLETNJAK; HRVAT; ZAGREB, ULICA ANĐELA NUIĆA 5; rođ. 08.05.1972; OIB: 61110529058; M 34. MARIJA RISS; HRVATICA; ZAGREB, FRANKOPANSKA ULICA 9; rođ. 17.08.1947; OIB: 11030293745; Ž 35. BRANIMIR FALNOGA; HRVAT; ZAGREB, KORNATSKA ULICA 8; rođ. 01.10.1945; OIB: 63900636405; M 36. MARIANNA TREPPO; HRVATICA; ZAGREB, PETROVARADINSKA ULICA 22/E; rođ. 14.08.1994; OIB: 28063845732; Ž 37. IVICA BARIČEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA JOSIPA STADLERA 28; rođ. 16.09.1973; OIB: 58914020079; M 38. JELENA KOVAČ; HRVATICA; ZAGREB, DOBRINJSKA ULICA 30; rođ. 24.02.1992; OIB: 60255361102; Ž 39. DRAGAN MARTINOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA SV. ROKA 3; rođ. 30.09.1964; OIB: 31198698517; M 40. TONI ANDROIĆ; HRVAT; ZAGREB, MOGILSKA ULICA 42/A; rođ. 28.12.1991; OIB: 88262126269; M 41. JOSIP CRNIĆ; HRVAT; ZAGREB, PRIMORSKA ULICA 9; rođ. 21.04.1946; OIB: 21026550117; M 42. NADA KRUC; HRVATICA; ZAGREB, BIJENIK MALI 28; rođ. 01.09.1952; OIB: 43243290430; Ž 43. IVAN BOGDANIĆ; HRVAT; ZAGREB, ŽIGULIĆI 4; rođ. 10.07.1939; OIB: 97319886967; M 44. IVANA MATAIĆ; HRVATICA; SESVETE, ULICA KRSTE HEGEDUŠIĆA 34/H; rođ. 29.08.1972; OIB: 54058125786; Ž 45. LJUBICA CRNIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PRIMORSKA ULICA 9; rođ. 04.10.1949; OIB: 13839537420; Ž 46. MARIJA MAJCAN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA GRGE TUŠKANA 28; rođ. 06.06.1949; OIB: 35895679194; Ž 47. VLADIMIR DOŠEN; HRVAT; ZAGREB, SUPILOVA ULICA 13; rođ. 21.03.1978; OIB: 82224617332; M 48. VLADIMIR ŠAFRAN; HRVAT; ZAGREB, ULICA DAVORINA BAZJANCA 9; rođ. 18.01.1975; OIB: 54492433143; M 49. IVAN RAŠIĆ; HRVAT; ZAGREB, GOSPODSKA ULICA 32; rođ. 28.02.1983; OIB: 38581502514; M 50. NENAD MARTINOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ŠTEFANIĆEVA ULICA 1; rođ. 21.05.1984; OIB: 24352853896; M 51. IVAN PEŠTAJ; HRVAT; ZAGREB, ZAGORSKA ULICA 55; rođ. 10.07.1989; OIB: 07383029410; M ZA GRAD Nositeljica liste: mr.sc. IVA KVAKIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. mr.sc. IVA KVAKIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA FRANA BOŠNJAKOVIĆA 1; rođ. 26.03.1986; OIB: 65643389303; Ž 2. MARKO GREGOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, TUŠKANAC 56; rođ. 07.09.1982; OIB: 36117270623; M 3. JELENA ŠIMUNOVIĆ; OSTALO; ZAGREB, PREDOVEČKA ULICA 9; rođ. 07.07.1983; OIB: 58762188347; Ž 4. mr.sc. FILIP TANAY; NEPOZNATA; ZAGREB, ULICA CRVENOG KRIŽA 31; rođ. 19.07.1986; OIB: 55765590685; M 5. mr.sc. ANA PAVIČIĆ-KASELJ; HRVATICA; ZAGREB, KIKIĆEVA ULICA 7; rođ. 02.06.1979; OIB: 22275336991; Ž 6. SVIBOR JANČIĆ; HRVAT; ZAGREB, LAŠĆINSKA CESTA 21; rođ. 16.12.1982; OIB: 96626498959; M 7. NEVENA BALEN; NEPOZNATA; ZAGREB, ULICA FRANA VRBANIĆA 13; rođ. 22.11.1986; OIB: 50000429790; Ž 8. dr.sc. DRAŽEN CEPIĆ; HRVAT; ZAGREB, ZATIŠJE 8; rođ. 11.10.1982; OIB: 90651373851; M 9. mr.art. MIA CAHUN; HRVATICA; ZAGREB, PALMOTIĆEVA ULICA 5; rođ. 31.07.1987; OIB: 58442662555; Ž 10. SANDRO SALOPEK; HRVAT; ZAGREB, STONSKA ULICA 1; rođ. 21.08.1985; OIB: 09914214572; M 11. ANTONIJA KOMAZLIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KOZARI BOK VII. ODVOJAK 26; rođ. 29.10.1987; OIB: 47313070180; Ž 12. GORAN MILOŠEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, GRUŠKA ULICA 20; rođ. 29.08.1984; OIB: 52472742683; M 13. LARA HOLBLING MATKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, DRAŠKOVIĆEVA ULICA 13; rođ. 08.08.1968; OIB: 23821463125; Ž 14. IVAN ZELENIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BRAĆE DOMANYJA 4; rođ. 18.12.1981; OIB: 45801336078; M 15. dr.sc. MARIJANA SUMPOR; HRVATICA; SESVETE, MARIBORSKA ULICA 15; rođ. 22.06.1972; OIB: 48904224687; Ž 16. PETAR LAZAREVSKI; MAKEDONAC; ZAGREB, HERCEGOVAČKA ULICA 65; rođ. 23.09.1982; OIB: 58086238813; M 17. SANJA IVEKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, SAVSKA CESTA 1; rođ. 06.01.1949; OIB: 64127161584; Ž 18. prof.dr.sc. LAVOSLAV ČAKLOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, GRAČANSKA CESTA 117; rođ. 24.07.1949; OIB: 68335892642; M 19. dr.sc. IRENA ĐOKIĆ; HRVATICA; ZAGREB, DANKOVEČKA ULICA 108; rođ. 16.06.1977; OIB: 93448751706; Ž 20. ŽELJKO ZIRDUM; HRVAT; SESVETE, ULICA IVANA BRKANOVIĆA 2; rođ. 08.09.1975; OIB: 30197103361; M 21. SANJA SARNAVKA; HRVATICA; ZAGREB, ULICA KRALJICE JELENE 1; rođ. 07.05.1954; OIB: 26286068826; Ž 22. DANIEL BILIĆ; HRVAT; ZAGREB, JABLANSKA ULICA 32; rođ. 22.07.1982; OIB: 68071156663; M 23. JUDITA CUCULIĆ ŽUPA; HRVATICA; ZAGREB, VITEZOVIĆEVA ULICA 6; rođ. 14.09.1975; OIB: 81084035050; Ž 24. TOMISLAV FIKET; HRVAT; ZAGREB, LOŠINJSKA ULICA 27; rođ. 09.08.1971; OIB: 01702706359; M 25. TENA ŠKILJEVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, PODGAJ 8; rođ. 25.03.1984; OIB: 03925359146; Ž 26. TOMISLAV VUJNOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA FRANA VRBANIĆA 15; rođ. 20.07.1968; OIB: 30072258039; M 27. TENA ŠARIĆ; HRVATICA; ZAGREB, MAKSIMIRSKO NASELJE IV. 21; rođ. 10.07.1983; OIB: 01733853556; Ž 28. ZORAN MARKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ŠIROKOBRIŠKA ULICA 48; rođ. 28.04.1966; OIB: 68469378029; M 29. MILICA GAŠPERT; HRVATICA; SESVETE, ULICA JURE TURIĆA 18; rođ. 27.08.1958; OIB: 93409081492; Ž 30. SINIŠA DVORNIK; NEPOZNATA; ZAGREB, ULICA ANDRIJE BUVINE 23; rođ. 19.03.1955; OIB: 50322808017; M 31. MELITA IVRLAČ; HRVATICA; ZAGREB, REMETE 114; rođ. 05.04.1972; OIB: 84334101092; Ž 32. LIN HERENČIĆ; HRVAT; ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 69; rođ. 06.11.1987; OIB: 69169374287; M 33. GABRIELLA-ANITA EBERLING; HRVATICA; ZAGREB, I. REBAR 6; rođ. 23.02.1967; OIB: 87867574431; Ž 34. mr.sc. MARKO KOVAČIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ŠKENDERA FABKOVIĆA 3; rođ. 24.07.1987; OIB: 82436652710; M 35. SILVA TOMANIĆ KIŠ; SLOVENKA; ZAGREB, ULICA SV. MATEJA 47; rođ. 26.02.1963; OIB: 73067141152; Ž 36. DAMJAN RUNDEK; HRVAT; GOLI BREG, DESPRIMSKA ULICA 68; rođ. 10.04.1990; OIB: 85902786140; M 37. MARINA PAVLOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA LEA MÜLLERA 44; rođ. 18.12.1982; OIB: 24721286210; Ž 38. IVAN MAVROVIĆ; HRVAT; DREŽNIK BREZOVIČKI, DREŽNIK 108; rođ. 24.12.1978; OIB: 04937232903; M 39. DUBRAVKA RUSAN; HRVATICA; ZAGREB, ULICA JOSIPA PUPAČIĆA 11; rođ. 07.06.1951; OIB: 31650649156; Ž 40. OLIVER LINZBAUER; HRVAT; ZAGREB, SREBRNJAK 85; rođ. 21.03.1980; OIB: 29403369914; M 41. MATEA PERICA; NEPOZNATA; ZAGREB, TRAVANJSKA ULICA 7; rođ. 19.06.1987; OIB: 87914701529; Ž 42. ANTE BRKIĆ; HRVAT; ZAGREB, ILICA 109; rođ. 12.01.1988; OIB: 29969405234; M 43. IVA TRSTENJAK; HRVATICA; ZAGREB, TRSJE 19; rođ. 25.01.1964; OIB: 41052670490; Ž 44. IVAN-FILIP GREGOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA CRVENOG KRIŽA 31; rođ. 26.04.1985; OIB: 21771724768; M 45. HANA GRETA MATKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, DRAŠKOVIĆEVA ULICA 13; rođ. 30.10.1993; OIB: 88216863738; Ž 46. ZORAN ČEOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, MESNIČKA ULICA 13; rođ. 09.04.1964; OIB: 57735663227; M 47. DUNJA PUCIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VLAŠKA ULICA 47; rođ. 05.12.1993; OIB: 46150092539; Ž 48. ZORAN PETROVIĆ; HRVAT; ZAGREB, RUŽMARINKA 21; rođ. 24.06.1978; OIB: 80847105297; M 49. JASMINKA LUČIĆ-LAVČEVIĆ-SPIZ; HRVATICA; ZAGREB, NOVA VES 34; rođ. 18.09.1954; OIB: 77040895476; Ž 50. ZDENKO JELIĆ; HRVAT; ZAGREB, REMETE 114; rođ. 28.12.1971; OIB: 27653607833; M 51. IVA LAUC; HRVATICA; ZAGREB, TRNSKO 21; rođ. 23.07.1984; OIB: 60542680106; Ž ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL Nositeljica liste: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC Kandidatkinje/kandidati: 1. mr.sc. TATJANA HOLJEVAC; HRVATICA; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA NAZORA 17; rođ. 22.08.1944; OIB: 10825133146; Ž 2. MARKO MARINIĆ, ing.; HRVAT; ZAGREB, APATINSKI ODVOJAK III. 17; rođ. 06.08.1968; OIB: 15231043731; M 3. dr.sc. DARKO PAVLOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, PAKOŠTANSKA ULICA 3/B; rođ. 26.12.1966; OIB: 49388923856; M 4. ANA-MARIJA KULUŠIĆ, dr.stom.; HRVATICA; ZAGREB, ULICA HINKA WUERTHA 20; rođ. 15.08.1967; OIB: 50144811431; Ž 5. MARIO OBRADOVIĆ, ing.; HRVAT; ZAGREB, HRGOVIĆI 43; rođ. 19.03.1971; OIB: 46015165479; M 6. SUZANA RADOŠ; HRVATICA; ZAGREB, LANIŠTE 3/E; rođ. 21.02.1991; OIB: 94113386341; Ž 7. DAMIR GRGIĆ, prof.; HRVAT; SESVETE, KVARNERSKA ULICA 26; rođ. 05.02.1976; OIB: 25344820864; M 8. DINA KARANOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, KNINSKI TRG 18; rođ. 24.03.1983; OIB: 16812355018; Ž 9. RAJKO ZEC; SRBIN; HRVATSKI LESKOVAC, POVRTNICA 9; rođ. 12.04.1954; OIB: 34936114368; M 10. dr.sc. IVANA GRČIĆ; HRVATICA; ZAGREB, RAPSKA ULICA 24; rođ. 07.10.1982; OIB: 42666898514; Ž 11. MIROSLAV TAČKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA FRANA BOŠNJAKOVIĆA 3; rođ. 16.04.1966; OIB: 59552869426; M 12. IVAN TOTIĆ; HRVAT; ZAGREB, MERAŠKA ULICA 6; rođ. 02.05.1982; OIB: 50571039661; M 13. ELVIRA KLASIĆ; MUSLIMANKA; ZAGREB, ULICA VLADE GOTOVCA 4; rođ. 26.04.1972; OIB: 11049533881; Ž 14. SLAVICA ŠAROVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA ZVONIMIRA LJEVAKOVIĆA 32; rođ. 16.02.1959; OIB: 34454643226; Ž 15. MIRJANA KAPRALJEVIĆ, dipl.iur.; HRVATICA; ZAGREB, JURKOVIĆEVA ULICA 20; rođ. 12.02.1953; OIB: 43119139810; Ž 16. IVAN BIONDA; HRVAT; ZAGREB, ZLATARSKA ULICA 16; rođ. 26.08.1953; OIB: 44929173492; M 17. mr.sc. DIJANA KOBAS DEŠKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ULICA CRVENOG KRIŽA 7; rođ. 01.03.1970; OIB: 43359299928; Ž 18. JOSIP GALOVIĆ; HRVAT; HUDI BITEK, BREZOVIČKA CESTA 141; rođ. 15.07.1942; OIB: 45268690421; M 19. RENATA PETRIĆ; HRVATICA; ZAGREB, ZAPOLJSKA ULICA 10; rođ. 12.12.1963; OIB: 39785795475; Ž 20. MLADEN KURJAKOVIĆ, dipl.ing.; HRVAT; ZAGREB, POŽARINJE 67; rođ. 25.09.1957; OIB: 53271401945; M 21. NEVEN VUČINIĆ; HRVAT; ZAGREB, VIJENAC 5/B; rođ. 22.10.1974; OIB: 33415814121; M 22. MATEO GULAM, dipl.iur.; HRVAT; ZAGREB, PRERADOVIĆEVA ULICA 29; rođ. 25.09.1978; OIB: 32782306118; M 23. SANJA ŠOPAR; HRVATICA; ZAGREB, ULICA VJEKOSLAVA HEINZELA 24; rođ. 28.07.1965; OIB: 63749274761; Ž 24. MARKO MATOIC, dr.med.; HRVAT; ZAGREB, ULICA STJEPANA BABONIĆA 55; rođ. 26.09.1977; OIB: 72302251901; M 25. JANKO IVANIŠ; HRVAT; ZAGREB, ĐORĐIĆEVA ULICA 8; rođ. 09.10.1974; OIB: 00200290623; M 26. ALEKSANDAR GATIN; HRVAT; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA RUŽDJAKA 31; rođ. 13.05.1958; OIB: 62163995365; M 27. KSENIJA DATKOVIĆ, prof.; HRVATICA; SESVETE, DUBEČKA ULICA 81; rođ. 16.12.1965; OIB: 62959038976; Ž 28. KATARINA LUKAČ KRANJEC; HRVATICA; ZAGREB, KSAVERSKA CESTA 53; rođ. 02.04.1975; OIB: 09562489096; Ž 29. dr.sc. MARIO KASOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, BARUTANSKI OGRANAK V. 17; rođ. 18.06.1970; OIB: 00588263074; M 30. DUBRAVKO MALJUNA; HRVAT; ZAGREB, PAŠKA ULICA 33/C; rođ. 23.02.1954; OIB: 11359678032; M 31. KREŠO BOBINAC; HRVAT; ZAGREB, PELJEŠKA ULICA 11; rođ. 03.07.1952; OIB: 58320798779; M 32. GORDAN ČUJKEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, LASTOVSKA ULICA 5; rođ. 22.08.1971; OIB: 62410514671; M 33. ALFRED POSAVAC; HRVAT; ZAGREB, ULICA SV. ROKA 14; rođ. 19.09.1959; OIB: 41536408820; M 34. LEA GLUHAK; HRVATICA; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA NAZORA 60; rođ. 02.09.1980; OIB: 07969445769; Ž 35. ŽELJKO TOTH, dipl.ing.; HRVAT; ZAGREB, ULICA HUGA EHRLICHA 11; rođ. 25.04.1969; OIB: 10206181289; M 36. SLOBODAN FRUK, dr.vet.med.; HRVAT; ZAGREB, PIČMANOVA ULICA 6; rođ. 14.08.1962; OIB: 73122644747; M 37. DAMIR ŠLIBAR; HRVAT; ZAGREB, JELAŠIĆKA ULICA 4; rođ. 11.08.1974; OIB: 10621300148; M 38. MIRKO LETICA; HRVAT; ZAGREB, REMETINEČKI GAJ 21/C; rođ. 05.07.1966; OIB: 06635982392; M 39. IVA BIONDA VRANARIČIĆ, struč.spec.; HRVATICA; ZAGREB, ULICA SV. ĆIRILA I METODA 3; rođ. 23.03.1982; OIB: 41167856322; Ž 40. IVANA KRIVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 27/C; rođ. 27.11.1975; OIB: 25557274220; Ž 41. JELENA VIDAČKOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, I. RESNIČKI GAJ 11; rođ. 29.12.1977; OIB: 71461637814; Ž 42. KREŠIMIR BALENOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, VII. RETKOVEC 176; rođ. 30.06.1970; OIB: 73220565435; M 43. ALEKSANDAR MILOŠEVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA MILANA MAKANCA 13; rođ. 05.06.1984; OIB: 78352016863; M 44. VESNA KALLAY; HRVATICA; ZAGREB, ZELENI TRG 1; rođ. 13.09.1946; OIB: 63822388270; Ž 45. BORIS MLADENOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA ZVONIMIRA LJEVAKOVIĆA 13; rođ. 26.05.1957; OIB: 11313115798; M 46. MLADEN KELEKOVIĆ; HRVAT; ZAGREB, ULICA BALTAZARA BOGIŠIĆA 1; rođ. 30.12.1951; OIB: 44979210303; M 47. HRVOJE RAGUŽ, dr.med.; HRVAT; ZAGREB, HRGOVIĆI 47; rođ. 25.06.1958; OIB: 06521921043; M 48. dr.sc. BISERKA BUJANOVIĆ; HRVATICA; ZAGREB, VRHOVEC 20; rođ. 07.02.1944; OIB: 08309529835; Ž 49. IVO HODALIĆ, dipl.ing.; HRVAT; ZAGREB, ULICA IVANA ŠVEARA 1; rođ. 22.01.1943; OIB: 93446600524; M 50. ANTE DESANTI; HRVAT; ZAGREB, NALJEŠKOVIĆEVA ULICA 23; rođ. 22.06.1974; OIB: 17270240814; M 51. TOMISLAV OREŠKI; HRVAT; ZAGREB, ULICA STJEPANA BABONIĆA 57; rođ. 05.08.1970; OIB: 16064382161; M
GRADSKA SKUPŠTINA GRADA ZAGREBA
ZAGREB
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZAGREBA 1. Kandidat: MILAN BANDIĆ, dipl. politolog KANDIDAT GRUPE BIRAČA Zamjenica kandidata: SANDRA ŠVALJEK Zamjenica kandidata: VESNA KUSIN 2. Kandidat: VLADIMIR FERDELJI HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS ZELENA LISTA DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Zamjenik kandidata: dr.sc. VJEKOSLAV JELEČ Zamjenik kandidata: mr.sc. NENAD MATIĆ 3. Kandidat: ANTE-ZVONIMIR GOLEM, dr.med. KANDIDAT GRUPE BIRAČA Zamjenica kandidata: MONIKA NEVISTIĆ Zamjenik kandidata: IVICA ANIĆ 4. Kandidatkinja: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL Zamjenica kandidatkinje: ANA-MARIJA KULUŠIĆ, dr.stom. Zamjenik kandidatkinje: MARIO OBRADOVIĆ, ing. 5. Kandidatkinja: MARGARETA MAĐERIĆ HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ ZAGORSKA STRANKA - ZS ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS Zamjenik kandidatkinje: DRAŽAN BILOKAPIĆ Zamjenik kandidatkinje: IVAN TEPEŠ 6. Kandidat: prof.dr.sc. RAJKO OSTOJIĆ SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZELENA STRANKA - ZS HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI ZELENI ZAJEDNO Zamjenik kandidata: IGOR RAĐENOVIĆ, dipl.oec. Zamjenik kandidata: TOMISLAV STOJAK, dipl.politolog 7. Kandidat: SINIŠA ŠUKUNDA HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH VOLIM HRVATSKU - VH Zamjenik kandidata: PERO KOVAČEVIĆ Zamjenik kandidata: MIROSLAV ŠURBEK 8. Kandidat: BRANKO VUKŠIĆ HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Zamjenik kandidata: IVAN MALOČA Zamjenica kandidata: SARA BAJLO CINDRIĆ Kandidat: MILAN BANDIĆ, dipl. politolog; ZAGREB, ULICA HERMANA BUŽANA 4; rođ. 22.11.1955; OIB: 82297588015; M Zamjenica kandidata: SANDRA ŠVALJEK; ZAGREB, DOMAŠINEČKA ULICA 4; rođ. 23.02.1970; OIB: 81755597690; Ž Zamjenica kandidata: VESNA KUSIN; ZAGREB, KUHAČEVA ULICA 20; rođ. 04.02.1951; OIB: 00596531776; Ž KANDIDAT GRUPE BIRAČA Kandidat: VLADIMIR FERDELJI; ZAGREB, ULICA IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ 14; rođ. 25.02.1954; OIB: 27447755293; M Zamjenik kandidata: dr.sc. VJEKOSLAV JELEČ; ZAGREB, TRNJANSKI NASIP IV. 13; rođ. 08.07.1961; OIB: 77504565270; M Zamjenik kandidata: mr.sc. NENAD MATIĆ; ZAGREB, GORNJI BUKOVAC 39/B; rođ. 19.06.1973; OIB: 89271089223; M Predlagatelj: HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS ZELENA LISTA DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Kandidat: ANTE-ZVONIMIR GOLEM, dr.med.; ZAGREB, ULICA DRAGUTINA RAKOVCA 13; rođ. 26.09.1964; OIB: 43390653608; amjenica kandidata: MONIKA NEVISTIĆ; ZAGREB, MALEKOVA ULICA 2; rođ. 29.09.1985; OIB: 63595740285; Ž Zamjenik kandidata: IVICA ANIĆ; ZAGREB, GRUŠKA ULICA 20; rođ. 27.08.1967; OIB: 23858756024; M M Z KANDIDAT GRUPE BIRAČA Kandidatkinja: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC; ZAGREB, ULICA VLADIMIRA NAZORA 17; rođ. 22.08.1944; OIB: 10825133146; Ž Zamjenica kandidatkinje: ANA-MARIJA KULUŠIĆ, dr.stom.; ZAGREB, ULICA HINKA WUERTHA 20; rođ. 15.08.1967; OIB: 50144811431; Ž Zamjenik kandidatkinje: MARIO OBRADOVIĆ, ing.; ZAGREB, HRGOVIĆI 43; rođ. 19.03.1971; OIB: 46015165479; M Predlagatelj: ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL Kandidatkinja: MARGARETA MAĐERIĆ; ZAGREB, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 49; rođ. 02.07.1977; OIB: 26582810665; Ž Zamjenik kandidatkinje: DRAŽAN BILOKAPIĆ; ZAGREB, ZABOČKA ULICA 14; rođ. 13.06.1959; OIB: 30962998963; M Zamjenik kandidatkinje: IVAN TEPEŠ; BUZIN, ULICA MLADOSTI 18; rođ. 08.08.1980; OIB: 84651992659; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ ZAGORSKA STRANKA - ZS ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS Kandidat: prof.dr.sc. RAJKO OSTOJIĆ; ZAGREB, ULICA ADAMA MANDROVIĆA 3/B; rođ. 19.01.1962; OIB: 91328468159; M Zamjenik kandidata: IGOR RAĐENOVIĆ, dipl.oec.; ZAGREB, ULICA BOŽIDARA MAGOVCA 62; rođ. 20.02.1971; OIB: 64830556550; M Zamjenik kandidata: TOMISLAV STOJAK, dipl.politolog; ZAGREB, VIVODINSKA ULICA 31; rođ. 24.12.1970; OIB: 96771120232; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZELENA STRANKA - ZS HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI ZELENI ZAJEDNO Kandidat: SINIŠA ŠUKUNDA; ZAGREB, BRANOVEČKA CESTA 332; rođ. 07.12.1972; OIB: 22090882015; M Zamjenik kandidata: PERO KOVAČEVIĆ; ZAGREB, VRBIK II. 14; rođ. 02.03.1957; OIB: 93486638223; M Zamjenik kandidata: MIROSLAV ŠURBEK; ZAGREB, ULICA LEA MÜLLERA 10; rođ. 09.09.1971; OIB: 19018891790; M Predlagatelj: HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH VOLIM HRVATSKU - VH Kandidat: BRANKO VUKŠIĆ; ZAGREB, VLAŠKA ULICA 70/A; rođ. 14.05.1956; OIB: 21299697777; M Zamjenik kandidata: IVAN MALOČA; ZAGREB, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 12; rođ. 10.10.1962; OIB: 70643333800; M Zamjenica kandidata: SARA BAJLO CINDRIĆ; ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 43/A; rođ. 30.11.1987; OIB: 46575813811; Ž Predlagatelj: HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
GRADONAČELNIK GRADA ZAGREBA
ZAGREB

To download data sign in with GitHub

Download table (as CSV) Download SQLite database (0 Bytes) Use the API

rows 10 / 70

kandidati lista izvor grad_opcina
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DUGOG SELA 1. HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU Nositeljica liste: KATARINA SVETEC 2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Nositelj liste: STIPO VELIĆ, dipl.ing. 3. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: DRAGUTIN ZADRAVEC 4. HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: NENAD PANIAN, dr.stom. 5. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: NENAD SEDLAR 6. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: ROLANDO PEHAREC 7. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: DAMIR MESIĆ 8. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: mr.sc. ZVONKO NOVOSEL-DOLNJAK 9. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: STJEPAN ŠTEFINOVEC HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU Nositeljica liste: KATARINA SVETEC Kandidatkinje/kandidati: 1. KATARINA SVETEC; HRVATICA; DUGO SELO, ULICA STJEPANA FERENČAKA 1; rođ. 08.11.1948; OIB: 62127548203; Ž 2. ANA SALOPEK; HRVATICA; DUGO SELO, KONTESIN PUT 14; rođ. 07.01.1981; OIB: 04970073035; Ž 3. MATEJ LONČAR; HRVAT; DUGO SELO, ULICA 30.SVIBNJA 18; rođ. 17.02.1992; OIB: 29488436069; M 4. VIŠESLAV FORETIĆ; HRVAT; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 57; rođ. 22.02.1992; OIB: 40385018795; M 5. MIJO SVETEC; HRVAT; DUGO SELO, ULICA STJEPANA FERENČAKA 1; rođ. 03.01.1951; OIB: 44529663813; M 6. IVAN VINSKI; HRVAT; DUGO SELO, KOLODVORSKA ULICA 3/C; rođ. 10.04.1986; OIB: 33341419920; M 7. PETAR ERANOVIĆ; HRVAT; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 12; rođ. 29.06.1992; OIB: 26070884119; M 8. ANA DABAC; HRVATICA; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 7; rođ. 15.11.1972; OIB: 46091486029; Ž 9. PREDRAG LESIČAR; HRVAT; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 85; rođ. 06.09.1963; OIB: 24548757171; M 10. DAMIR SALOPEK; HRVAT; DUGO SELO, KONTESIN PUT 14; rođ. 17.04.1969; OIB: 59564879329; M 11. TOMISLAV SVETEC; HRVAT; DUGO SELO, ULICA STJEPANA FERENČAKA 1; rođ. 26.06.1977; OIB: 74514245694; M 12. LARA FORETIĆ; HRVATICA; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 57; rođ. 01.08.1990; OIB: 66001239673; Ž 13. DARKO HNOJČIK; HRVAT; PROZORJE, PROZORSKA ULICA 149; rođ. 26.01.1974; OIB: 15144159400; M 14. DUBRAVKA ANIČIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 7; rođ. 25.07.1982; OIB: 70991448678; Ž 15. JOSIP KOVAČEVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, OSJEČKA ULICA 48; rođ. 27.02.1951; OIB: 54432023676; M 16. MARIJANA PETRIC; HRVATICA; KOPČEVEC, KOPČEVEČKA ULICA 24/B; rođ. 10.08.1973; OIB: 60974197026; Ž 17. ZVONKO KOROV; HRVAT; DUGO SELO, MARTINSKA ULICA 34; rođ. 19.12.1956; OIB: 21435763381; M HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Nositelj liste: STIPO VELIĆ, dipl.ing. Kandidatkinje/kandidati: 1. STIPO VELIĆ, dipl.ing.; HRVAT; KOZINŠČAK, ULICA JOSIPA I ANDRE PINTARA 6; rođ. 09.12.1959; OIB: 08584084614; M 2. VLADO KRUHAK, dipl.ing.; HRVAT; DUGO SELO, ULICA JOSIPA ZORIĆA 133; rođ. 30.01.1953; OIB: 32406830890; M 3. PERO ORLOVIĆ, ing.; HRVAT; DUGO SELO, DOMOBRANSKA ULICA 15; rođ. 01.11.1964; OIB: 71077390333; M 4. ILIJA PAPAK, ing.; HRVAT; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 44; rođ. 11.07.1962; OIB: 82201606916; M 5. IVICA KLARIĆ; HRVAT; ANDRILOVEC, ANDRILOVEČKA CESTA 45; rođ. 14.07.1983; OIB: 23134317876; M 6. BOŽIDAR CIK, dipl.ing.; HRVAT; VELIKA OSTRNA, ČULINEČKA ULICA 24; rođ. 24.12.1968; OIB: 58100513842; M 7. STJEPAN VALJAK; HRVAT; DUGO SELO, ŠAŠKOVEČKA ULICA 42; rođ. 09.06.1955; OIB: 09308082059; M 8. ZDENKO SOKAČ; HRVAT; LUKARIŠĆE, BJELOVARSKA ULICA 42; rođ. 09.12.1959; OIB: 02100570273; M 9. ZVONKO KALEB, upr.pravnik; HRVAT; DUGO SELO, ULICA BISKUPA AUGUSTINA KAŽOTI 4; rođ. 25.05.1956; OIB: 35182209437; M 10. DRAGICA FILIPOVIĆ; HRVATICA; KOZINŠČAK, ULICA IVANA GUNDULIĆA 20; rođ. 07.07.1968; OIB: 39646674654; Ž 11. BRANKO DERONJA; HRVAT; DUGO SELO, RUGVIČKA ULICA 19; rođ. 19.01.1950; OIB: 58587882446; M 12. MARKO PILIČIĆ; HRVAT; KOPČEVEC, RASTOKE 3; rođ. 26.08.1964; OIB: 33830573746; M 13. BRANIMIR HORVATIČEK, ing.; HRVAT; DUGO SELO, ULICA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 16; rođ. 27.02.1981; OIB: 38153842470; M 14. ANĐELKA KNEZOVIĆ SVETEC, bacc.physto; HRVATICA; DUGO SELO, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 22; rođ. 17.03.1975; OIB: 51664973735; Ž 15. IVICA ŠAFARIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA BISKUPA AUGUSTINA KAŽOTI 8; rođ. 12.08.1969; OIB: 40114352386; M 16. ŽELJKO IVANIČEK; HRVAT; DUGO SELO, SPORTSKA ULICA 17; rođ. 06.04.1962; OIB: 61551700146; M 17. IVO VIŠEVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA ANTE STARČEVIĆA 82; rođ. 17.08.1989; OIB: 00763466503; M HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: DRAGUTIN ZADRAVEC Kandidatkinje/kandidati: 1. DRAGUTIN ZADRAVEC; HRVAT; PUHOVO, PUHOVSKA ULICA 28; rođ. 22.11.1961; OIB: 71797613555; M 2. SAŠA PLANINČEVIĆ; SRBIN; VELIKA OSTRNA, ČULINEČKA ULICA 44; rođ. 31.01.1975; OIB: 90704504686; M 3. MARIJAN AUŠPERGER; HRVAT; DUGO SELO, ULICA HRVATSKOG PREPORODA 13; rođ. 06.05.1957; OIB: 96319853892; M 4. KREŠIMIR CVIJANOVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA VLADIMIRA NAZORA 56; rođ. 05.12.1973; OIB: 97950386727; M 5. EDIN BEGANOVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, KOLODVORSKA ULICA 7/I; rođ. 16.03.1976; OIB: 00253669932; M 6. IVANA AUŠPERGER; HRVATICA; DUGO SELO, ULICA HRVATSKOG PREPORODA 13; rođ. 10.06.1986; OIB: 35918258187; Ž 7. GORDANA VRDOLJAK; HRVATICA; DUGO SELO, ULICA VLADIMIRA NAZORA 36; rođ. 09.10.1964; OIB: 59223751854; Ž 8. VJEKOSLAV CVIJANOVIĆ, dr.med.; HRVAT; DUGO SELO, ULICA VLADIMIRA NAZORA 56; rođ. 01.05.1942; OIB: 77506941926; M 9. MIHAEL SUPINA; HRVAT; LEPROVICA, ZAGREBAČKA ULICA 120; rođ. 11.09.1978; OIB: 58252186294; M 10. JANKO POVRŽENIĆ; HRVAT; PROZORJE, PROZORSKA ULICA 214; rođ. 28.07.1953; OIB: 71213936017; M 11. BRANKA STOJČIĆ; HRVATICA; ANDRILOVEC, ANDRILOVEČKA CESTA 123; rođ. 14.08.1991; OIB: 31787429340; Ž 12. IVICA MARINOVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA BOŽE HUZANIĆA 110; rođ. 19.10.1990; OIB: 26128032011; M 13. VLADIMIR JOSIPOVIĆ; HRVAT; ANDRILOVEC, ANDRILOVEČKA CESTA 94; rođ. 17.12.1958; OIB: 57698832473; M 14. MARIJAN MRAZOVIĆ; HRVAT; LUKARIŠĆE, NINSKA ULICA 19; rođ. 19.01.1959; OIB: 06622440292; M 15. MARINKO JUKIČIĆ; HRVAT; PUHOVO, I PUHOVSKI ODVOJAK 6; rođ. 30.06.1968; OIB: 13810317415; M 16. MIRA MATIĆ; HRVATICA; LUKARIŠĆE, BOROVEC 24; rođ. 05.11.1961; OIB: 41363929293; Ž 17. JELENA ZADRAVEC; HRVATICA; PUHOVO, PUHOVSKA ULICA 28; rođ. 12.10.1986; OIB: 86136086734; Ž HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: NENAD PANIAN, dr.stom. Kandidatkinje/kandidati: 1. NENAD PANIAN, dr.stom.; HRVAT; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 89; rođ. 18.11.1964; OIB: 50475193700; M 2. MATO DAJAKOVIĆ, dipl.ing.; HRVAT; KOPČEVEC, RADNIČKA ULICA 39; rođ. 03.05.1961; OIB: 66672621096; M 3. ANA-MARIJA BELOŠEVIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, OSJEČKA ULICA 28; rođ. 18.01.1971; OIB: 89111334347; Ž 4. SANJA DURAKOVIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, BENCEK 3; rođ. 24.06.1964; OIB: 90435253262; Ž 5. SLAVEN DIDOVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 145; rođ. 15.07.1984; OIB: 89744198211; M 6. MAJA GRGIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, ULICA ANTE STARČEVIĆA 10; rođ. 16.04.1982; OIB: 43020389575; Ž 7. BRANKO ŠTIMAC; HRVAT; DUGO SELO, DOMOBRANSKA ULICA 2/B; rođ. 17.09.1968; OIB: 27437416919; M 8. GORDANA KAURIĆ; HRVATICA; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 34; rođ. 26.03.1974; OIB: 03424599903; Ž 9. STIPO DAJAKOVIĆ; HRVAT; KOPČEVEC, RADNIČKA ULICA 39; rođ. 09.12.1992; OIB: 24586912769; M 10. KATICA PAPEŠ; HRVATICA; KOPČEVEC, KOPČEVEČKA ULICA 15; rođ. 10.08.1946; OIB: 12414426350; Ž 11. ZVONIMIR STIPE KOLAK; HRVAT; DUGO SELO, ŠAŠKOVEČKA ULICA 51; rođ. 27.05.1992; OIB: 44051585781; M 12. AMIRA TOKIĆ; HRVATICA; PUHOVO, GREDICE 30; rođ. 07.02.1981; OIB: 60258372860; Ž 13. IGOR KRČMAR; HRVAT; DUGO SELO, ULICA JOSIPA ZORIĆA 32; rođ. 23.04.1985; OIB: 70086121433; M 14. DANIJEL PAPEŠ; HRVAT; KOPČEVEC, KOPČEVEČKA ULICA 15; rođ. 28.05.1978; OIB: 26661605292; M 15. RUŽICA KREMENJAŠ; HRVATICA; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 145; rođ. 30.06.1958; OIB: 57632142054; Ž 16. NADA KOLAK; HRVATICA; DUGO SELO, ŠAŠKOVEČKA ULICA 51; rođ. 27.12.1967; OIB: 58963013582; Ž 17. ANTONIJA GAVRAN; HRVATICA; KOPČEVEC, ULICA JASMINA 3; rođ. 24.02.1991; OIB: 26429528308; Ž HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: NENAD SEDLAR Kandidatkinje/kandidati: 1. NENAD SEDLAR; HRVAT; DUGO SELO, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 37; rođ. 18.03.1962; OIB: 29924448258; M 2. DAMIR PUŽ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA VLADIMIRA NAZORA 9; rođ. 23.05.1979; OIB: 44887866970; M 3. MARKO NUJIĆ; HRVAT; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 31/A; rođ. 10.08.1971; OIB: 07353740583; M 4. mr.sc. MILE KRIŠTO; HRVAT; DUGO SELO, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 8; rođ. 15.02.1951; OIB: 58457018230; M 5. mr.sc. IVAN ŠAJKOVIĆ, prof.; HRVAT; DUGO SELO, VATROSLAVA LISINSKOG 33/E; rođ. 24.04.1951; OIB: 54488477351; M 6. mr.sc. IVANA KRIŠTO; HRVATICA; DUGO SELO, ULICA HRVATSKOG PREPORODA 67/D; rođ. 26.06.1981; OIB: 11326346192; Ž 7. KARLO TKALČEVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 1; rođ. 23.04.1949; OIB: 21707383927; M 8. IVANA TOMLJENOVIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, RUGVIČKA ULICA 6/A; rođ. 07.10.1978; OIB: 00957071905; Ž 9. ZDRAVKO OPUHAČ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA JOSIPA ZORIĆA 68; rođ. 01.10.1957; OIB: 84424291709; M 10. IGOR MIĆIĆ, ing.; HRVAT; KOZINŠČAK, ULICA TOME KAPITANA 48; rođ. 28.12.1984; OIB: 94985903337; M 11. IVAN MUHIN; HRVAT; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 99; rođ. 28.02.1953; OIB: 83571998150; M 12. SANJA VUČIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 90; rođ. 08.10.1980; OIB: 52123661243; Ž 13. JOZO JURIĆ; HRVAT; DUGO SELO, RUGVIČKA ULICA 2/A; rođ. 07.11.1962; OIB: 90255053765; M 14. ANĐELA RELKOVIĆ PARUŽ; HRVATICA; DUGO SELO, MARTINSKA ULICA 93; rođ. 08.05.1959; OIB: 70294136330; Ž 15. IVAN KRČMAR; HRVAT; DUGO SELO, ULICA JOSIPA ZORIĆA 40/A; rođ. 15.10.1954; OIB: 11850898337; M 16. IVAN PAVLOVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA ANTE STARČEVIĆA 40; rođ. 22.10.1989; OIB: 37602150141; M 17. ILIJA BUNGIĆ; HRVAT; VELIKA OSTRNA, ULICA JASINJE 9; rođ. 09.03.1983; OIB: 13125850040; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: ROLANDO PEHAREC Kandidatkinje/kandidati: 1. ROLANDO PEHAREC; HRVAT; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 9; rođ. 18.10.1961; OIB: 20698493063; M 2. ZORAN KOSIĆ; HRVAT; DUGO SELO, KOLODVORSKA ULICA 1/E; rođ. 25.12.1962; OIB: 79401755193; M 3. STIPE RAVLIĆ; HRVAT; DUGO SELO, SAJMIŠNA ULICA 1; rođ. 25.12.1974; OIB: 85736511655; M 4. FILIP JAKOPOVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA HRVATSKOG PREPORODA 67/D; rođ. 19.11.1989; OIB: 11937916703; M 5. EMIL PULJIZOVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA MATIJE GUPCA 19; rođ. 27.03.1942; OIB: 77778328721; M 6. ANĐELKO ČAVAR; HRVAT; DUGO SELO, SAJMIŠNA ULICA 3; rođ. 17.10.1984; OIB: 87751350025; M 7. MIRJANA BALOV; HRVATICA; DUGO SELO, ŠAŠKOVEČKA ULICA 36; rođ. 16.01.1971; OIB: 17318321585; Ž 8. ALEKSANDAR IVANČEVIĆ; NEPOZNATA; DUGO SELO, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 50; rođ. 20.11.1987; OIB: 12627672548; M 9. LJERKA VEŠLIGAJ; HRVATICA; VELIKA OSTRNA, ZAGREBAČKA ULICA 44; rođ. 24.04.1960; OIB: 21438745844; Ž 10. ANITA NADJ; HRVATICA; DUGO SELO, ULICA DRAGUTINA DOMJANIĆA 21; rođ. 09.07.1981; OIB: 36571497329; Ž 11. IGOR VRBANC; HRVAT; DUGO SELO, ULICA DRAGUTINA DOMJANIĆA 12/E; rođ. 26.10.1986; OIB: 16411965676; M 12. LEONARDA STOPIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, SAJMIŠNA ULICA 10; rođ. 26.05.1956; OIB: 37052229854; Ž 13. MARINA RAVLIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, SAJMIŠNA ULICA 1; rođ. 27.03.1975; OIB: 75523974389; Ž 14. MARIJANA JAKOPOVIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, ULICA HRVATSKOG PREPORODA 67/D; rođ. 01.12.1958; OIB: 77589911348; Ž 15. RUŽICA VUKOVIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, ULICA BISKUPA AUGUSTINA KAŽOTI 6; rođ. 21.08.1943; OIB: 63969362872; Ž 16. DANIJEL ŠOLA; HRVAT; DUGO SELO, II SAVSKI ODVOJAK 4; rođ. 23.11.1979; OIB: 62603732003; M 17. GORAN MIKIĆ; HRVAT; KOZINŠČAK, ULICA TOME KAPITANA 24/C; rođ. 06.11.1974; OIB: 05295944484; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: DAMIR MESIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. DAMIR MESIĆ; HRVAT; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 74; rođ. 23.12.1970; OIB: 91311468514; M 2. NIKOLA TOMINAC; HRVAT; DUGO SELO, ULICA BOŽE HUZANIĆA 76; rođ. 24.06.1954; OIB: 26509314643; M 3. GORAN KRIZMANIĆ; HRVAT; KOZINŠČAK, ULICA SLAVKA VURIĆA 5; rođ. 01.09.1969; OIB: 88560986103; M 4. ILIJA LUČIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA 30.SVIBNJA 33/A; rođ. 22.04.1969; OIB: 43606141701; M 5. KRISTINA TOLIĆ; HRVATICA; KOZINŠČAK, CARSKI PUT 60; rođ. 02.05.1990; OIB: 37281432951; Ž 6. ZORAN MARČINKOVIĆ; HRVAT; LUKARIŠĆE, BJELOVARSKA ULICA 131; rođ. 21.01.1967; OIB: 16402388525; M 7. DRAŽEN BERGER; HRVAT; KOZINŠČAK, ČETRNJA 1; rođ. 08.07.1967; OIB: 13392235381; M 8. ILIJA BREKALO; HRVAT; KOZINŠČAK, ULICA JOSIPA I ANDRE PINTARA 2/A; rođ. 03.10.1952; OIB: 53144848554; M 9. SANJA TOLIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, KOLODVORSKA ULICA 26; rođ. 28.10.1970; OIB: 53888912912; Ž 10. ANTE MIJOČ; HRVAT; DUGO SELO, RADNIČKA ULICA 42; rođ. 10.10.1960; OIB: 55801876171; M 11. ADAM LOVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 47; rođ. 21.12.1967; OIB: 09088940027; M 12. VLADO BACALO; HRVAT; DUGO SELO, ULICA BISKUPA AUGUSTINA KAŽOTI 1; rođ. 02.05.1962; OIB: 63514011559; M 13. KARMELO BLAŽEVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA BISKUPA AUGUSTINA KAŽOTI 6; rođ. 09.07.1969; OIB: 19119412445; M 14. IVAN SELAK; HRVAT; DUGO SELO, ULICA MATIJE GUPCA 5; rođ. 22.02.1956; OIB: 12259598785; M 15. STANKO ELEZ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA LAZNICE 22; rođ. 08.01.1958; OIB: 67051650595; M 16. JOSIP BURETIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 117; rođ. 14.03.1955; OIB: 62635025337; M 17. DAVOR SVEČNJAK; HRVAT; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 60; rođ. 02.08.1967; OIB: 18044159267; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: mr.sc. ZVONKO NOVOSEL-DOLNJAK Kandidatkinje/kandidati: 1. mr.sc. ZVONKO NOVOSEL-DOLNJAK; HRVAT; DUGO SELO, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 53; rođ. 27.01.1949; OIB: 05628265275; M 2. STJEPAN BERTEK; HRVAT; VELIKA OSTRNA, OMLADINSKA ULICA 75; rođ. 05.01.1947; OIB: 27757153844; M 3. ZLATA VRANIĆ-PARUŽ; HRVATICA; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 79; rođ. 23.07.1948; OIB: 82961542785; Ž 4. IVAN URSA; HRVAT; DUGO SELO, ULICA BOŽE HUZANIĆA 19; rođ. 01.01.1961; OIB: 54165770385; M 5. NATAŠA RAĐENOVIĆ; SRPKINJA; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 9; rođ. 11.04.1974; OIB: 95772243893; Ž 6. TOMISLAV ŠARIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 217; rođ. 23.05.1979; OIB: 68989184297; M 7. MARIJAN PAVLIĆ; HRVAT; LUKARIŠĆE, LUKARSKA ULICA 28; rođ. 13.03.1957; OIB: 04949867653; M 8. ŽELJKO POSAVEC; HRVAT; DUGO SELO, ULICA JOSIPA ZORIĆA 169; rođ. 09.09.1971; OIB: 77539900495; M 9. ZDRAVKO BRLEK; HRVAT; VELIKA OSTRNA, ZAGREBAČKA ULICA 106; rođ. 24.10.1971; OIB: 24028286687; M 10. TOMISLAV KNEZ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA JOSIPA PREDAVCA 43; rođ. 01.11.1965; OIB: 77252261725; M 11. SLAVEK DORODA; HRVAT; LEPROVICA, ZAGREBAČKA ULICA 96; rođ. 28.10.1952; OIB: 17743064545; M 12. DRAŽEN JAMBREČEC; HRVAT; DONJE DVORIŠĆE, DVORIŠKA ULICA 39; rođ. 22.01.1975; OIB: 80016731389; M 13. MILAN MAKAR; HRVAT; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 16; rođ. 19.03.1949; OIB: 29021190412; M 14. ŽELJKO MELIĆ; HRVAT; DUGO SELO, RADNIČKA ULICA 8; rođ. 02.03.1955; OIB: 54032303012; M 15. ZDENKO ŠTEFANČIĆ; HRVAT; DUGO SELO, VATROSLAVA LISINSKOG 21; rođ. 13.07.1954; OIB: 11409279764; M 16. IVAN TADIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA JOSIPA ZORIĆA 92/A; rođ. 20.09.1986; OIB: 59681714966; M 17. DENIS JURIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA BOŽE HUZANIĆA 1/A; rođ. 14.09.1990; OIB: 95798600886; M SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: STJEPAN ŠTEFINOVEC Kandidatkinje/kandidati: 1. STJEPAN ŠTEFINOVEC; HRVAT; LEPROVICA, ZAGREBAČKA ULICA 26; rođ. 05.06.1977; OIB: 19167497672; M 2. STJEPAN NOVOSEL; HRVAT; DUGO SELO, ULICA MARKA MARULIĆA 11; rođ. 02.01.1935; OIB: 58042120119; M 3. JADRANKA ROBIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, ŠAŠKOVEČKA ULICA 6; rođ. 03.03.1966; OIB: 70015583632; Ž 4. JASMINKA KOKOT BAMBIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, SPORTSKA ULICA 2; rođ. 14.04.1959; OIB: 77579372293; Ž 5. JOSIP SESAN; HRVAT; LUKARIŠĆE, BJELOVARSKA ULICA 81; rođ. 24.06.1943; OIB: 64463744953; M 6. KRUNO BLAŽINOVIĆ; HRVAT; DUGO SELO, GORIČKA ULICA 33; rođ. 22.05.1973; OIB: 09147402002; M 7. SANDRA SABOLIĆ; HRVATICA; DUGO SELO, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 1; rođ. 05.12.1980; OIB: 49056447503; Ž 8. ŠTEFICA TRUPEC; HRVATICA; DUGO SELO, ULICA JOSIPA ZORIĆA 12; rođ. 24.11.1953; OIB: 29896536097; Ž 9. DARIJAN LEVAK; HRVAT; DUGO SELO, ULICA HRVATSKOG PREPORODA 67/A; rođ. 06.06.1986; OIB: 86103858249; M 10. ZVONKO MARTINJAK; HRVAT; DUGO SELO, ULICA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 5; rođ. 02.07.1952; OIB: 23927684566; M 11. STJEPAN JAMBRIŠAK; HRVAT; DUGO SELO, ULICA JURJA DALMATINCA 11; rođ. 11.10.1946; OIB: 56484921333; M 12. ZVONKO JELEČKI; HRVAT; DUGO SELO, GORIČKA ULICA 7; rođ. 30.11.1942; OIB: 93718994157; M 13. GORAN BUDEK; HRVAT; DUGO SELO, ULICA JOSIPA PREDAVCA 10; rođ. 24.04.1982; OIB: 91538569211; M 14. MARIJAN KRIVEC; HRVAT; DUGO SELO, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 1; rođ. 16.12.1947; OIB: 65775782041; M 15. KAROLINA MOKOS; HRVATICA; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 31/B; rođ. 19.04.1974; OIB: 22457731182; Ž 16. MAGDALENA KLARIĆ; HRVATICA; LUKARIŠĆE, BJELOVARSKA ULICA 117; rođ. 24.05.1947; OIB: 20307227769; Ž 17. SMILJAN DOKIĆ; HRVAT; DUGO SELO, ULICA STJEPANA FERENČAKA 46; rođ. 10.04.1964; OIB: 24440575759; M
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
DUGO SELO
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DUGOG SELA 1. Kandidat: DAMIR MESIĆ KANDIDAT GRUPE BIRAČA Zamjenik kandidata: NIKOLA TOMINAC Zamjenik kandidata: GORAN KRIZMANIĆ 2. Kandidat: mr.sc. ZVONKO NOVOSEL-DOLNJAK KANDIDAT GRUPE BIRAČA Zamjenica kandidata: NATAŠA RAĐENOVIĆ Zamjenik kandidata: TOMISLAV ŠARIĆ 3. Kandidat: DAMIR PUŽ HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Zamjenik kandidata: mr.sc. MILE KRIŠTO Zamjenik kandidata: JOZO JURIĆ 4. Kandidat: STJEPAN ŠTEFINOVEC SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Zamjenica kandidata: JADRANKA ROBIĆ Zamjenik kandidata: JOSIP ŠOLIN 5. Kandidat: STIPO VELIĆ, dipl.ing. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Zamjenik kandidata: VLADO KRUHAK, dipl.ing. Zamjenik kandidata: PAVO JAKOVLJEVIĆ, dipl.ing. Kandidat: DAMIR MESIĆ; KOZINŠČAK, KOZINSKA ULICA 74; rođ. 23.12.1970; OIB: 91311468514; M Zamjenik kandidata: NIKOLA TOMINAC; DUGO SELO, ULICA BOŽE HUZANIĆA 76; rođ. 24.06.1954; OIB: 26509314643; M Zamjenik kandidata: GORAN KRIZMANIĆ; KOZINŠČAK, ULICA SLAVKA VURIĆA 5; rođ. 01.09.1969; OIB: 88560986103; M KANDIDAT GRUPE BIRAČA Kandidat: mr.sc. ZVONKO NOVOSEL-DOLNJAK; DUGO SELO, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 53; rođ. 27.01.1949; OIB: 05628265275; M Zamjenica kandidata: NATAŠA RAĐENOVIĆ; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 9; rođ. 11.04.1974; OIB: 95772243893; Ž Zamjenik kandidata: TOMISLAV ŠARIĆ; DUGO SELO, ZAGREBAČKA ULICA 217; rođ. 23.05.1979; OIB: 68989184297; M KANDIDAT GRUPE BIRAČA Kandidat: DAMIR PUŽ; DUGO SELO, ULICA VLADIMIRA NAZORA 9; rođ. 23.05.1979; OIB: 44887866970; M Zamjenik kandidata: mr.sc. MILE KRIŠTO; DUGO SELO, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 8; rođ. 15.02.1951; OIB: 58457018230; M Zamjenik kandidata: JOZO JURIĆ; DUGO SELO, RUGVIČKA ULICA 2/A; rođ. 07.11.1962; OIB: 90255053765; M Predlagatelj: HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Kandidat: STJEPAN ŠTEFINOVEC; LEPROVICA, ZAGREBAČKA ULICA 26; rođ. 05.06.1977; OIB: 19167497672; M Zamjenica kandidata: JADRANKA ROBIĆ; DUGO SELO, ŠAŠKOVEČKA ULICA 6; rođ. 03.03.1966; OIB: 70015583632; Ž Zamjenik kandidata: JOSIP ŠOLIN; DUGO SELO, OSJEČKA ULICA 5; rođ. 16.05.1942; OIB: 60419288751; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Kandidat: STIPO VELIĆ, dipl.ing.; KOZINŠČAK, ULICA JOSIPA I ANDRE PINTARA 6; rođ. 09.12.1959; OIB: 08584084614; M Zamjenik kandidata: VLADO KRUHAK, dipl.ing.; DUGO SELO, ULICA JOSIPA ZORIĆA 133; rođ. 30.01.1953; OIB: 32406830890; M Zamjenik kandidata: PAVO JAKOVLJEVIĆ, dipl.ing.; DUGO SELO, ULICA STJEPANA FERENČAKA 11; rođ. 29.03.1963; OIB: 91917101366; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
DUGO SELO
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA IVANIĆ-GRADA 1. AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS Nositelj liste: STJEPAN KUNOVEC 2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP Nositelj liste: JAVOR BOJAN LEŠ 3. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: KREŠIMIR MALEC 4. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: IVICA KOZJAK 5. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Nositelj liste: ŽELJKO MILEKOVIĆ 6. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: MARTIN LAŠKARIN 7. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: BORISLAV KOVAČIĆ 8. STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: ZDRAVKO MIKSA AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS Nositelj liste: STJEPAN KUNOVEC Kandidatkinje/kandidati: 1. STJEPAN KUNOVEC; HRVAT; POSAVSKI BREGI, SAVSKA ULICA 92; rođ. 01.02.1954; OIB: 65643065651; M 2. DRAŽEN ČVORIŠĆEC; HRVAT; TREBOVEC, DUGOSELSKA ULICA 52; rođ. 21.02.1966; OIB: 27552749004; M 3. GORDANA KESER; HRVATICA; ŠUMEĆANI, IVANIĆGRADSKA ULICA 93; rođ. 28.07.1965; OIB: 27299476717; Ž 4. VLADIMIR KLASAN; HRVAT; TREBOVEC, ODVOJAK OBOROVSKE ULICA 6; rođ. 09.07.1956; OIB: 10928791134; M 5. IVAN KUNOVAC; HRVAT; POSAVSKI BREGI, SAVSKA ULICA 132; rođ. 24.10.1962; OIB: 80019805162; M 6. DAMIR MIŠKEC; HRVAT; TOPOLJE, BRAĆE RADIĆ 19; rođ. 08.04.1965; OIB: 33771756395; M 7. MARIJAN MEDVED; HRVAT; POSAVSKI BREGI, SAVSKA ULICA 176/A; rođ. 12.05.1967; OIB: 08022742141; M 8. SVJETLANA GRABERSKI; HRVATICA; POSAVSKI BREGI, GORENCI 14; rođ. 08.11.1971; OIB: 74715925004; Ž 9. NORBERT ŽMEGAČ-KUNIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA FRANJE MOGUŠA 19; rođ. 06.06.1990; OIB: 06734320877; M 10. DRAGUTIN LILEK; HRVAT; POSAVSKI BREGI, KATANCI II 20; rođ. 19.02.1950; OIB: 75632243515; M 11. MLADEN ŠAFRAN; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, MOSLAVAČKA ULICA 1; rođ. 03.02.1955; OIB: 76475986719; M 12. ZDENKO BUTORAC; HRVAT; POSAVSKI BREGI, SAVSKA ULICA 129; rođ. 11.11.1971; OIB: 73657374759; M 13. TOMISLAV KUNOVEC; HRVAT; POSAVSKI BREGI, SAVSKA ULICA 90; rođ. 17.08.1987; OIB: 62812753683; M 14. VLADIMIR ČVORIŠĆEC; HRVAT; POSAVSKI BREGI, SAVSKA ULICA 46; rođ. 02.10.1961; OIB: 34139698905; M 15. TOMICA TURČIĆ; HRVAT; TREBOVEC, OCTENJAČKA ULICA 1; rođ. 16.08.1982; OIB: 95105293711; M 16. IVAN ŠUBEK; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, OMLADINSKA ULICA 26; rođ. 31.05.1951; OIB: 45873241256; M 17. BRANKO BORKOVIĆ; HRVAT; PREČNO, PREČNO 63; rođ. 14.03.1961; OIB: 76361460164; M HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP Nositelj liste: JAVOR BOJAN LEŠ Kandidatkinje/kandidati: 1. JAVOR BOJAN LEŠ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, DOLANEC 11/A; rođ. 14.07.1969; OIB: 72359568684; M 2. STJEPAN KLAK; HRVAT; LIJEVI DUBROVČAK, SAVSKA ULICA 97; rođ. 26.06.1963; OIB: 98107467442; M 3. SANJA RADOŠEVIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, SAVSKA ULICA 53; rođ. 13.12.1969; OIB: 47332443124; Ž 4. MARIO MIKULIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, HERCEGOVAČKA ULICA 5; rođ. 21.12.1971; OIB: 73127279141; M 5. ŽELJKO BREZOVEČKI; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, KOLODVORSKA ULICA 34; rođ. 07.02.1965; OIB: 33109012856; M 6. ŽELJKO POSILOVIĆ; HRVAT; CAGINEC, ULICA TOME LUDVAIĆA 18; rođ. 28.04.1961; OIB: 88224890811; M 7. TOMISLAV CUVAJ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA MILKE TRNINE 1; rođ. 03.04.1985; OIB: 93587377724; M 8. MILICA PILIČIĆ; HRVATICA; CAGINEC, SELSKA ULICA 5; rođ. 30.06.1979; OIB: 75160246236; Ž 9. GORDANA BRCKOVIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, ZAJČIĆEVA ULICA 24; rođ. 09.02.1980; OIB: 19953221443; Ž 10. TOMISLAV KUNOVEC; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, SAVSKA ULICA 125; rođ. 20.08.1979; OIB: 83039544758; M 11. IVICA MRAČIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, DONJA POLJANA 8; rođ. 27.08.1969; OIB: 00839088781; M 12. JOSIP ĐUKEC; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, DUGA ULICA 8; rođ. 07.06.1949; OIB: 29829997733; M 13. IVICA LEVAR; HRVAT; GRABERJE IVANIĆKO, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 04.06.1968; OIB: 12693733205; M 14. BOŽICA MIŠIĆ; HRVATICA; CAGINEC, OMLADINSKA ULICA 31; rođ. 10.12.1961; OIB: 74904316534; Ž 15. SANJA MAHOVLIĆ VUČINIĆ; HRVATICA; ŠUMEĆANI, VUČINIĆEVA ULICA 11; rođ. 21.07.1983; OIB: 00014635110; Ž 16. ŽELJKO PONGRAC; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA STJEPANA GREGORKA 73; rođ. 06.09.1964; OIB: 57381827590; M 17. LAURA VOŠTINIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, MOSLAVAČKA ULICA 10; rođ. 02.09.1987; OIB: 07468727937; Ž HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: KREŠIMIR MALEC Kandidatkinje/kandidati: 1. KREŠIMIR MALEC; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, VULINČEVA ULICA 19; rođ. 07.10.1971; OIB: 54639523898; M 2. GORDANA KANIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, DUBROVAČKA ULICA 3; rođ. 24.11.1954; OIB: 10925026404; Ž 3. KREŠIMIR CERANIĆ; HRVAT; POSAVSKI BREGI, SAVSKA ULICA 79; rođ. 02.10.1971; OIB: 32065616454; M 4. DENIS TOVERNIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, RUDARSKA ULICA 12; rođ. 27.05.1971; OIB: 52490184054; M 5. SLAĐANA ANDRIJEVIĆ; HRVATICA; OPATINEC, ULICA MLAKA 2; rođ. 08.10.1987; OIB: 70022440135; Ž 6. GORAN BOBIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA LJUDEVITA GAJA 6; rođ. 18.12.1979; OIB: 54790156645; M 7. SLAVKO RAZUM; HRVAT; DEREŽANI, DEREŽANI 36; rođ. 07.12.1969; OIB: 94964620836; M 8. DOBRILA KEZELE; SRPKINJA; ŠUMEĆANI, VINOGRADSKA ULICA 6; rođ. 16.03.1953; OIB: 27934762654; Ž 9. MARIO JUŠIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA STJEPANA GREGORKA 27; rođ. 21.08.1987; OIB: 57777266076; M 10. ZDRAVKO LEŠKOVIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA 65. BATALJUNA ZNG 74; rođ. 08.07.1988; OIB: 09685233325; M 11. TATJANA GRGURIĆ; HRVATICA; DEANOVEC, ULICA IVANA HORČIČKE 48; rođ. 12.01.1976; OIB: 38528851368; Ž 12. SINIŠA KUNEK; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, MAJDEKOVA ULICA 61; rođ. 20.05.1971; OIB: 10155643390; M 13. ELENMARY BIRŠIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, ULICA KRALJA TOMISLAVA 11; rođ. 02.12.1973; OIB: 89232074280; Ž 14. SANJA BLAŽAN; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, MAZNICA 11; rođ. 05.02.1972; OIB: 80540423784; Ž 15. MARIO LEŠKOVIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA 65. BATALJUNA ZNG 152; rođ. 22.08.1971; OIB: 90672345161; M 16. DANIJEL HUSARIĆ; HRVAT; TREBOVEC, DUGOSELSKA ULICA 45; rođ. 23.12.1991; OIB: 77565709821; M 17. IRIS BARBARIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, ULICA LJUDEVITA GAJA 9; rođ. 11.08.1982; OIB: 60775427562; Ž HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: IVICA KOZJAK Kandidatkinje/kandidati: 1. IVICA KOZJAK; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, SAVSKA ULICA 114; rođ. 07.08.1970; OIB: 27153117269; M 2. VLADO KLJAK; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, GODRIJANOV PUT 9; rođ. 11.03.1960; OIB: 65818551997; M 3. MARKO FRANČIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, VULINČEVA ULICA 33; rođ. 26.07.1984; OIB: 74280562822; M 4. DARKO PRUTKI; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, LONJSKA ULICA 18; rođ. 23.01.1962; OIB: 29199311146; M 5. KREŠIMIR JOSIPOVIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA RUŽA 10; rođ. 26.05.1967; OIB: 73061446567; M 6. BARBARA KLJAK; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, GODRIJANOV PUT 9; rođ. 08.07.1992; OIB: 94787820504; Ž 7. MATIJA DEŽELIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, VULINČEVA ULICA 58; rođ. 31.08.1988; OIB: 95326785685; M 8. EDITA PTIČAR; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, GODRIJANOV PUT 4; rođ. 28.09.1994; OIB: 35624190381; Ž 9. SINIŠA DVORŽAK; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ŠIFTAROVA ULICA 53; rođ. 17.08.1970; OIB: 61272183647; M 10. MARIJAN BOGATI; HRVAT; PREROVEC, PREROVEC 67; rođ. 06.10.1965; OIB: 84625960879; M 11. HELENA KLJAK; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, GODRIJANOV PUT 9; rođ. 21.01.1986; OIB: 71156303556; Ž 12. VALENTIN ŠČRBAČIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA MATIJE GUPCA 22; rođ. 13.02.1989; OIB: 67324431313; M 13. IVICA DROBLJENČIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, NOVO NASELJE 10; rođ. 12.01.1976; OIB: 51668093534; M 14. TIHOMIR PTIČAR; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, GODRIJANOV PUT 4; rođ. 21.07.1974; OIB: 98146125340; M 15. VALENTINO ŠAFRAN; HRVAT; OPATINEC, IVANIĆGRADSKA ULICA 99; rođ. 30.12.1989; OIB: 22655690946; M 16. MATIJA KLJAK; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, GODRIJANOV PUT 9; rođ. 28.12.1982; OIB: 84540182716; M 17. LEON PRUTKI; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, LONJSKA ULICA 18; rođ. 14.12.1989; OIB: 62359538248; M HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Nositelj liste: ŽELJKO MILEKOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. ŽELJKO MILEKOVIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, HERCEGOVAČKA ULICA 4; rođ. 19.01.1985; OIB: 67406368481; M 2. DRAGAN RAJIĆ; HRVAT; TARNO, TARNO 8; rođ. 01.01.1963; OIB: 25394095224; M 3. IVO LUKIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, HERCEGOVAČKA ULICA 17; rođ. 15.02.1966; OIB: 77618995646; M 4. MARIO KORDIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, GRANIČARSKA ULICA 19; rođ. 19.06.1986; OIB: 08813082622; M 5. ZORAN GAJEC; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, HERCEGOVAČKA ULICA 13; rođ. 26.04.1986; OIB: 17741377189; M 6. SREĆKO MATIJEVIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA 65. BATALJUNA ZNG 94; rođ. 08.05.1984; OIB: 86776335801; M 7. ZDRAVKO KORDIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, GRANIČARSKA ULICA 19; rođ. 22.05.1960; OIB: 11218343048; M 8. JOSO MATIJEVIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA 65. BATALJUNA ZNG 94; rođ. 20.06.1960; OIB: 39503909090; M 9. MARKO RENIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, NAFTALANSKA ULICA 8; rođ. 26.06.1991; OIB: 98096107947; M 10. MARIJANA KARAVIDOVIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, HERCEGOVAČKA ULICA 19; rođ. 13.10.1983; OIB: 63412081549; Ž 11. IVAN JULARIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, MAJDEKOVA ULICA 174; rođ. 18.05.1984; OIB: 09570707065; M 12. VEDRANA KORDIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, GRANIČARSKA ULICA 19; rođ. 02.10.1991; OIB: 12105604826; Ž 13. ANDRIJA DRAGIJA; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, GRANIČARSKA ULICA 17; rođ. 01.07.1981; OIB: 70480719758; M 14. MANDE VALENTIĆ-LUKIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, HERCEGOVAČKA ULICA 17; rođ. 25.01.1970; OIB: 59678595617; Ž 15. BORIS HRŠAK; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, HERCEGOVAČKA ULICA 26; rođ. 06.03.1977; OIB: 79344780453; M 16. BLAŽ MATIJEVIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, KOSNIČARSKA ULICA 8; rođ. 16.05.1965; OIB: 76071026025; M 17. ALEN LUKAČ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, VUKOVARSKA ULICA 28; rođ. 27.03.1988; OIB: 56055543554; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: MARTIN LAŠKARIN Kandidatkinje/kandidati: 1. MARTIN LAŠKARIN; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA FRANJE JURINCA 7; rođ. 30.10.1986; OIB: 54339903730; M 2. JAN GEIGER; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA SLOBODE 19; rođ. 02.11.1986; OIB: 26886856512; M 3. DAVOR ŠPANIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA RUŽA 35; rođ. 11.10.1986; OIB: 30380334619; M 4. KREŠIMIR GRGURIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA LJUDEVITA GAJA 8; rođ. 01.07.1981; OIB: 54028035666; M 5. MARIJA ANTOLIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, VUKOVARSKA ULICA 4; rođ. 17.05.1988; OIB: 60201269197; Ž 6. LUKA ŠKRGULJA; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, NAFTALANSKA ULICA 37; rođ. 19.08.1986; OIB: 36098840728; M 7. IVAN LONČAR; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA LJUDEVITA GAJA 4; rođ. 30.09.1986; OIB: 57793656722; M 8. MARTA-TAMARA MRAOVIĆ; OSTALO; IVANIĆ-GRAD, ULICA MILKE TRNINE 7; rođ. 16.11.1989; OIB: 25539028569; Ž 9. MARKO BAJT; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, DOLANEC 21; rođ. 07.01.1989; OIB: 55518599330; M 10. JELENA MESARIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, ULICA LJUDEVITA GAJA 2; rođ. 09.05.1986; OIB: 49000075753; Ž 11. ANTEA SILOV; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, VUKOVARSKA ULICA 2; rođ. 04.07.1992; OIB: 56930384164; Ž 12. SEBASTIJAN ČOPKOVIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA LJUDEVITA GAJA 1; rođ. 09.10.1984; OIB: 35709302027; M 13. BISERKA MEŠTROVIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, DOLANEC 8; rođ. 11.02.1959; OIB: 24234278442; Ž 14. MARINA ANTOLIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, VUKOVARSKA ULICA 4; rođ. 27.11.1962; OIB: 70451315526; Ž 15. GORAN KRUH-VUK; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, DJEČJA ULICA 2; rođ. 29.07.1979; OIB: 88382710710; M 16. LIDIJA GEIGER; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, ULICA SLOBODE 19; rođ. 06.12.1963; OIB: 27077304861; Ž 17. VIŠNJA STEGMAYER; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, KOLODVORSKA ULICA 13; rođ. 04.06.1952; OIB: 54197430431; Ž SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: BORISLAV KOVAČIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. BORISLAV KOVAČIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, VUKOVARSKA ULICA 10; rođ. 13.11.1949; OIB: 94778375676; M 2. IGOR MUŽINA; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, JALŠEVEČKA ULICA 19; rođ. 12.10.1973; OIB: 35832523216; M 3. DRAGO DIANEK; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, ULICA STJEPANA GREGORKA 53; rođ. 25.06.1948; OIB: 20777053616; M 4. ILIJA KRIŠTIĆ; HRVAT; ŠUMEĆANI, IVANIĆGRADSKA ULICA 56; rođ. 19.07.1951; OIB: 00370665163; M 5. IGOR CEPETIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, NOVA ULICA 7; rođ. 26.02.1979; OIB: 02300512653; M 6. IVAN IVANKOVIĆ; HRVAT; POSAVSKI BREGI, SAVSKA ULICA 6; rođ. 20.02.1951; OIB: 21729974499; M 7. MAJA HOLUB INJIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, PREDAVCEVA ULICA 22; rođ. 14.08.1975; OIB: 64604645914; Ž 8. ZDRAVKO PRUGOVEČKI; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, SAVSKA ULICA 35; rođ. 27.06.1959; OIB: 43832681076; M 9. NEVENKA MATIJA; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, ULICA BRAĆE KALČIĆ 12; rođ. 03.10.1970; OIB: 47777591733; Ž 10. MARIJO VAGNER; HRVAT; ŠUMEĆANI, IVANIĆGRADSKA ULICA 96; rođ. 26.05.1981; OIB: 51042612831; M 11. MARIJAN PULJEK; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, KOLODVORSKA ULICA 28; rođ. 28.08.1968; OIB: 47235639587; M 12. SARA REDE; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, ULICA LJUDEVITA GAJA 7; rođ. 12.11.1991; OIB: 35567326190; Ž 13. SLAVICA HUZANIĆ; MAKEDONKA; IVANIĆ-GRAD, ULICA BRAĆE KALČIĆ 1; rođ. 16.05.1948; OIB: 04915749981; Ž 14. JOSIP HERCEG; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, OMLADINSKA ULICA 43; rođ. 21.07.1943; OIB: 54671301112; M 15. ĐURĐICA PAVANIĆ; HRVATICA; ŠEMOVEC BREŠKI, PREDRAGOVA ULICA 7; rođ. 13.04.1967; OIB: 74671589687; Ž 16. MARKO KLAK; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, DOLANEC 13; rođ. 13.02.1991; OIB: 29034699892; M 17. MAJA MILINKOVIĆ; HRVATICA; LEPŠIĆ, LEPŠIĆ 14; rođ. 16.06.1976; OIB: 02261566199; Ž STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: ZDRAVKO MIKSA Kandidatkinje/kandidati: 1. ZDRAVKO MIKSA; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, VULINČEVA ULICA 28; rođ. 08.02.1958; OIB: 07939454225; M 2. ZLATKO ČANĐAR; HRVAT; ŠUMEĆANI, IVANIĆGRADSKA ULICA 157; rođ. 23.07.1959; OIB: 69602612445; M 3. VLASTA UREMOVIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, ULICA STJEPANA RADIĆA 27; rođ. 12.12.1955; OIB: 63219757044; Ž 4. IVAN MATKERIĆ; HRVAT; TREBOVEC, DUGOSELSKA ULICA 8; rođ. 29.05.1934; OIB: 82234883246; M 5. DARKO TOMAC; HRVAT; GRABERJE IVANIĆKO, NAFTAPLINSKA ULICA 5; rođ. 03.06.1957; OIB: 54663210202; M 6. IVANČICA DEVIĆ; HRVATICA; GRABERJE IVANIĆKO, NAFTAPLINSKA ULICA 5; rođ. 27.11.1958; OIB: 15284819335; Ž 7. JASMINKA MIKSA; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, VULINČEVA ULICA 28; rođ. 07.09.1967; OIB: 70998306278; Ž 8. PERO ANDRIĆ; HRVAT; IVANIĆ-GRAD, MOSTARSKA ULICA 10; rođ. 06.12.1953; OIB: 17083350803; M 9. DERVIŠA ZILDŽIĆ; BOŠNJAKINJA; IVANIĆ-GRAD, MOSTARSKA ULICA 10; rođ. 16.03.1952; OIB: 28581455427; Ž 10. ANKICA RUBETIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, KRIŠKA ULICA 19; rođ. 03.10.1953; OIB: 19900577189; Ž 11. MILKA VRANEŠ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, VULINČEVA ULICA 104; rođ. 20.04.1952; OIB: 98158372012; Ž 12. ŠTEFICA KRANJČEC; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, ULICA MILKE TRNINE 5; rođ. 11.03.1948; OIB: 37127817172; Ž 13. SLAVKO PEĆAR; HRVAT; POSAVSKI BREGI, DUGOSELSKA ULICA 2; rođ. 07.05.1950; OIB: 41117416765; M 14. ANKICA ŠPRAJC; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, BELICEVA ULICA 28; rođ. 27.03.1951; OIB: 22175216922; Ž 15. ANKA HARMICAR; HRVATICA; TREBOVEC, ŠEPEČKA ULICA 8; rođ. 24.04.1950; OIB: 31324324463; Ž 16. JADRANKA BRADIĆ; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, ULICA LJUDEVITA GAJA 8; rođ. 13.01.1957; OIB: 76241077348; Ž 17. LJUBICA MRKOBRAD; HRVATICA; IVANIĆ-GRAD, MAJDEKOVA ULICA 136; rođ. 02.04.1954; OIB: 11915088793; Ž
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
IVANIĆ-GRAD
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA IVANIĆ-GRADA 1. Kandidat: BORISLAV KOVAČIĆ SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Zamjenik kandidata: ILIJA KRIŠTIĆ Zamjenik kandidata: IGOR MUŽINA 2. Kandidat: IVICA KOZJAK HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Zamjenik kandidata: MARKO FRANČIĆ Zamjenik kandidata: KREŠIMIR JOSIPOVIĆ 3. Kandidat: JAVOR BOJAN LEŠ HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP Zamjenik kandidata: ŽELJKO POSILOVIĆ Zamjenica kandidata: GORDANA BRCKOVIĆ 4. Kandidat: KREŠIMIR MALEC HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Zamjenica kandidata: GORDANA KANIĆ Zamjenik kandidata: KREŠIMIR CERANIĆ Kandidat: BORISLAV KOVAČIĆ; IVANIĆ-GRAD, VUKOVARSKA ULICA 10; rođ. 13.11.1949; OIB: 94778375676; M Zamjenik kandidata: ILIJA KRIŠTIĆ; ŠUMEĆANI, IVANIĆGRADSKA ULICA 56; rođ. 19.07.1951; OIB: 00370665163; M Zamjenik kandidata: IGOR MUŽINA; IVANIĆ-GRAD, JALŠEVEČKA ULICA 19; rođ. 12.10.1973; OIB: 35832523216; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Kandidat: IVICA KOZJAK; IVANIĆ-GRAD, SAVSKA ULICA 114; rođ. 07.08.1970; OIB: 27153117269; M Zamjenik kandidata: MARKO FRANČIĆ; IVANIĆ-GRAD, VULINČEVA ULICA 33; rođ. 26.07.1984; OIB: 74280562822; M Zamjenik kandidata: KREŠIMIR JOSIPOVIĆ; IVANIĆ-GRAD, ULICA RUŽA 10; rođ. 26.05.1967; OIB: 73061446567; M Predlagatelj: HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Kandidat: JAVOR BOJAN LEŠ; IVANIĆ-GRAD, DOLANEC 11/A; rođ. 14.07.1969; OIB: 72359568684; M Zamjenik kandidata: ŽELJKO POSILOVIĆ; CAGINEC, ULICA TOME LUDVAIĆA 18; rođ. 28.04.1961; OIB: 88224890811; M Zamjenica kandidata: GORDANA BRCKOVIĆ; IVANIĆ-GRAD, ZAJČIĆEVA ULICA 24; rođ. 09.02.1980; OIB: 19953221443; Ž Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP Kandidat: KREŠIMIR MALEC; IVANIĆ-GRAD, VULINČEVA ULICA 19; rođ. 07.10.1971; OIB: 54639523898; M Zamjenica kandidata: GORDANA KANIĆ; IVANIĆ-GRAD, DUBROVAČKA ULICA 3; rođ. 24.11.1954; OIB: 10925026404; Ž Zamjenik kandidata: KREŠIMIR CERANIĆ; POSAVSKI BREGI, SAVSKA ULICA 79; rođ. 02.10.1971; OIB: 32065616454; M Predlagatelj: HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
IVANIĆ-GRAD
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA JASTREBARSKO 1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: MILJENKO PAVLAKOVIĆ 2. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Nositelj liste: MATE IVANČIĆ 3. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: ŽELJKO KOVAČ 4. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MARIJO LONČAR 5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: ZVONIMIR NOVOSEL HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: MILJENKO PAVLAKOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MILJENKO PAVLAKOVIĆ; HRVAT; CVETKOVIĆ, CVETKOVIĆ 2/C; rođ. 04.05.1965; OIB: 76357249173; M 2. HRVOJE LAFTER; HRVAT; JASTREBARSKO, MATIJE GUPCA 8; rođ. 05.12.1980; OIB: 11380869162; M 3. SANJA SERTIĆ; HRVATICA; JASTREBARSKO, TRG LJUBE BABIĆA 16; rođ. 26.04.1961; OIB: 72949248143; Ž 4. IVAN RUBINIĆ; HRVAT; GORNJA REKA, GORNJA REKA 14; rođ. 25.11.1955; OIB: 33080121932; M 5. IVA SIROVICA; HRVATICA; DONJI DESINEC, DONJI DESINEC 15; rođ. 16.04.1984; OIB: 19370421252; Ž 6. MIRKO FABIJANIĆ; HRVAT; JASTREBARSKO, ŠETALIŠTE BRAĆE KAZIĆ 13; rođ. 09.11.1956; OIB: 71239616015; M 7. IVAN PINTUR; HRVAT; VOLAVJE, VOLAVJE 111; rođ. 12.02.1946; OIB: 25144605480; M 8. FILIP TONČIĆ; HRVAT; PLEŠIVICA, PLEŠIVICA 9/F; rođ. 31.03.1982; OIB: 39238822403; M 9. NIKOLA IVČEC; HRVAT; DRAGA SVETOJANSKA, DRAGA SVETOJANSKA 60; rođ. 05.08.1956; OIB: 01208000295; M 10. IVAN BORIČEVIĆ; HRVAT; CVETKOVIĆ, CVETKOVIĆ 164; rođ. 24.07.1988; OIB: 24325597039; M 11. KRUNOSLAV TANDARIĆ; HRVAT; PAVLOVČANI, PAVLOVČANI 8; rođ. 26.10.1970; OIB: 56567738605; M 12. MIROSLAV BEŠKA; HRVAT; HRAŠĆA, HRAŠĆA 42; rođ. 25.05.1969; OIB: 32322417093; M 13. JASNICA VOJVODIĆ; HRVATICA; HRASTJE PLEŠIVIČKO, HRASTJE PLEŠIVIČKO 6/A; rođ. 25.08.1967; OIB: 59754845553; Ž 14. IVAN JURKOVIĆ; HRVAT; GORNJI DESINEC, STJEPANA RADIĆA 4; rođ. 21.08.1947; OIB: 38582739219; M 15. ANTONIO LJUBETIĆ; HRVAT; HRASTJE PLEŠIVIČKO, HRASTJE PLEŠIVIČKO 18; rođ. 12.09.1988; OIB: 29672836778; M 16. BOŽIDAR RAZUM; HRVAT; STANKOVO, STANKOVO 63; rođ. 25.12.1972; OIB: 62249064048; M 17. ZLATKO ŽIVKO; HRVAT; ČEGLJE, ČEGLJE 5/A; rođ. 28.08.1956; OIB: 09831703360; M HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Nositelj liste: MATE IVANČIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MATE IVANČIĆ; HRVAT; JASTREBARSKO, TRG LJUBE BABIĆA 29; rođ. 19.11.1970; OIB: 56458460525; M 2. TOMISLAV CIBAN; HRVAT; JASTREBARSKO, ANTE KOVAČIĆA 3; rođ. 15.08.1973; OIB: 03652630066; M 3. ŽELJKO GREGORIĆ; HRVAT; VLAŠKOVEC, VLAŠKOVEC 45; rođ. 22.06.1966; OIB: 98804917422; M 4. ANDREJ KRLIN; HRVAT; ČEGLJE, ČEGLJE 92/A; rođ. 11.11.1983; OIB: 43354967411; M 5. MATIJA RADIĆ; HRVATICA; JASTREBARSKO, BANA JOSIPA JELAČIĆA 24; rođ. 26.12.1971; OIB: 27381210324; Ž 6. MARIJA REPAR; NEPOZNATA; DRAGA SVETOJANSKA, DRAGA SVETOJANSKA 20; rođ. 28.09.1988; OIB: 90683241738; Ž 7. TOMISLAV BOLF; NEPOZNATA; JASTREBARSKO, ZDIHOVAČKA 97; rođ. 03.12.1985; OIB: 28805450762; M 8. IGOR TOMAŠEVIĆ; HRVAT; JASTREBARSKO, VLADIMIRA VIDRIĆA 2; rođ. 14.12.1985; OIB: 29450507892; M 9. ANA PUSTAJ; HRVATICA; GORNJI DESINEC, CVJETNA 4; rođ. 18.04.1984; OIB: 39969102031; Ž 10. DARIO DOMLADOVAC; HRVAT; IZIMJE, IZIMJE 21; rođ. 30.11.1988; OIB: 76362450337; M 11. BLAŽENKA BAKŠIĆ; HRVATICA; JASTREBARSKO, OKIČKO NASELJE 22; rođ. 31.08.1962; OIB: 33109291508; Ž 12. ANA DOMJANČIĆ; HRVATICA; ČEGLJE, ČEGLJE 40; rođ. 17.06.1991; OIB: 82765545662; Ž 13. JANKO MRAKUŽIĆ; HRVAT; DONJA REKA, DONJA REKA 28; rođ. 12.09.1949; OIB: 15017704322; M 14. ĐURĐA ŠEGUDOVIĆ; HRVATICA; JASTREBARSKO, DR. FRANJE TUĐMANA 54; rođ. 27.12.1964; OIB: 63125666961; Ž 15. VALENTINA PAVLAKOVIĆ; HRVATICA; CVETKOVIĆ, CVETKOVIĆ 175/A; rođ. 14.02.1977; OIB: 18903306110; Ž 16. DALIBOR GRDOVIĆ; HRVAT; DOMAGOVIĆ, DOMAGOVIĆ 79; rođ. 08.08.1978; OIB: 30493325066; M 17. ANA KATOVČIĆ; HRVATICA; GORNJA REKA, GORNJA REKA 11; rođ. 26.07.1991; OIB: 43008561487; Ž HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: ŽELJKO KOVAČ Kandidatkinje/kandidati: 1. ŽELJKO KOVAČ; NEPOZNATA; JASTREBARSKO, IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ 3; rođ. 13.03.1963; OIB: 14387295224; M 2. MIRA KOMAZEC; HRVATICA; JASTREBARSKO, OKIČKO NASELJE 10; rođ. 02.04.1958; OIB: 77699559475; Ž 3. MIRKO VUČINA; HRVAT; JASTREBARSKO, ANTE I DAVIDA STARČEVIĆA 6; rođ. 02.01.1954; OIB: 33939104224; M 4. VESNA FILMAR; NEPOZNATA; JASTREBARSKO, IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ 3; rođ. 09.05.1959; OIB: 99627395270; Ž 5. TIHANA KOMAZEC CEROVAC; HRVATICA; VUKŠIN ŠIPAK, VUKŠIN ŠIPAK 111; rođ. 05.03.1986; OIB: 03023184474; Ž 6. ŽELJKO DIMNJAKOVIĆ; HRVAT; ČABDIN, ČABDIN 9; rođ. 03.08.1967; OIB: 30633998670; M 7. DRAGUTIN JALŠOVEC; HRVAT; JASTREBARSKO, PETRA SVAČIĆA 4; rođ. 17.03.1954; OIB: 42080343980; M 8. MARICA VUČINA; HRVATICA; JASTREBARSKO, ANTE I DAVIDA STARČEVIĆA 6; rođ. 24.01.1959; OIB: 62178130565; Ž 9. IVANA ŠILJAK JELENIĆ; HRVATICA; BREBROVAC, BREBROVAC 10; rođ. 27.03.1989; OIB: 41795168126; Ž 10. ŽELJKO JAMBROVIĆ; HRVAT; DONJA REKA, DONJA REKA 13; rođ. 13.11.1949; OIB: 76458495366; M 11. VIKTOR VUČINA; HRVAT; JASTREBARSKO, ANTE I DAVIDA STARČEVIĆA 6; rođ. 12.10.1993; OIB: 67296770203; M 12. SNJEŽANA KIŠAN; HRVATICA; JASTREBARSKO, ZRINSKI-FRANKOPANSKA 12; rođ. 25.02.1979; OIB: 10949644869; Ž 13. BARICA SAMARIN; HRVATICA; JASTREBARSKO, DR. FRANJE TUĐMANA 59; rođ. 12.07.1956; OIB: 82119503053; Ž 14. DIJANA RAJKOVIĆ; HRVATICA; CVETKOVIĆ, CVETKOVIĆ 205; rođ. 01.01.1990; OIB: 69171880876; Ž 15. SNJEŽANA LUKINA; HRVATICA; JURJEVČANI, JURJEVČANI 17; rođ. 11.05.1973; OIB: 33022287905; Ž 16. NEDELJKA SIROMAŠIĆ; HRVATICA; DOMAGOVIĆ, DOMAGOVIĆ 108; rođ. 18.10.1967; OIB: 68372052855; Ž 17. VILKA RAJKOVIĆ; HRVATICA; CVETKOVIĆ, CVETKOVIĆ 205; rođ. 07.04.1968; OIB: 55382469172; Ž KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MARIJO LONČAR Kandidatkinje/kandidati: 1. MARIJO LONČAR; HRVAT; JASTREBARSKO, DR. FRANJE TUĐMANA 39; rođ. 26.11.1971; OIB: 87085628432; M 2. ROMAN RIBARIĆ; HRVAT; JASTREBARSKO, OKIČKO NASELJE 29; rođ. 02.12.1970; OIB: 64504465480; M 3. NENAD KOLARIĆ; HRVAT; JASTREBARSKO, AUGUSTA ŠENOE 15; rođ. 27.05.1972; OIB: 38524888244; M 4. KREŠIMIR CIPOVEC; HRVAT; JASTREBARSKO, DR. FRANJE TUĐMANA 22; rođ. 02.03.1973; OIB: 81267410366; M 5. JOSIP JURINIĆ; HRVAT; BREZARI, BREZARI 7; rođ. 25.09.1970; OIB: 21984485771; M 6. PETRA KUPINA; NEPOZNATA; NOVAKI PETROVINSKI, NOVAKI PETROVINSKI 22; rođ. 30.06.1990; OIB: 00547006781; Ž 7. JOSIP RADATOVIĆ; HRVAT; VOLAVJE, VOLAVJE 98; rođ. 10.09.1993; OIB: 46793494583; M 8. IVAN PROS; NEPOZNATA; GUCI DRAGANIĆKI, GUCI DRAGANIČKI 134; rođ. 23.06.1987; OIB: 34564429389; M 9. KREŠIMIR MILKOVIĆ; HRVAT; JASTREBARSKO, MATIJE GUPCA 16; rođ. 07.04.1977; OIB: 57651021470; M 10. TATJANA KOSANOVIĆ; HRVATICA; IZIMJE, IZIMJE 29/A; rođ. 17.02.1987; OIB: 46570148540; Ž 11. VALENTINO IVANČIĆ; HRVAT; DONJA REKA, DONJA REKA 65; rođ. 07.09.1984; OIB: 26721416399; M 12. MATIJA RADATOVIĆ; HRVAT; VOLAVJE, VOLAVJE 98; rođ. 03.09.1987; OIB: 25654711782; M 13. JOSIP KOLINGER; NEPOZNATA; MALUNJE, MALUNJE 64; rođ. 26.02.1994; OIB: 74550842016; M 14. IVICA RUBINIĆ; HRVAT; JASTREBARSKO, ANTE I DAVIDA STARČEVIĆA 36; rođ. 16.02.1967; OIB: 73266120715; M 15. DAVOR BALOBAN; HRVAT; JASTREBARSKO, CVJETNO NASELJE 17; rođ. 11.09.1972; OIB: 78043521646; M 16. JANKO VIŠOŠEVIĆ; HRVAT; JASTREBARSKO, AUGUSTA ŠENOE 13; rođ. 30.03.1987; OIB: 69783496443; M 17. PETAR RADATOVIĆ; HRVAT; VOLAVJE, VOLAVJE 98; rođ. 17.03.1985; OIB: 02973065054; M SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: ZVONIMIR NOVOSEL Kandidatkinje/kandidati: 1. ZVONIMIR NOVOSEL; HRVAT; JASTREBARSKO, VLADKA MAČEKA 35; rođ. 30.10.1972; OIB: 02539263658; M 2. STIPE BUČAR; HRVAT; NOVAKI PETROVINSKI, NOVAKI PETROVINSKI 72; rođ. 28.11.1955; OIB: 36594881202; M 3. VEDRAN BORIČEVIĆ; HRVAT; GORNJI DESINEC, ANTE STARČEVIĆA 41; rođ. 21.09.1973; OIB: 30862416521; M 4. ZORAN SAVIĆ; HRVAT; JASTREBARSKO, ZELENI GAJ 12; rođ. 12.11.1955; OIB: 62159763001; M 5. IVAN BUDIŠČAK; HRVAT; DONJI DESINEC, DONJI DESINEC 162; rođ. 07.03.1942; OIB: 20141686320; M 6. IGNAC SMETKO; HRVAT; STANKOVO, STANKOVO 95; rođ. 06.12.1956; OIB: 65909333342; M 7. MILAN FRKONJA; HRVAT; PRODIN DOL, PRODIN DOL 6; rođ. 01.02.1953; OIB: 48492372898; M 8. PETRA PERNAR; HRVATICA; PETROVINA, PETROVINA 120; rođ. 29.11.1988; OIB: 39962482975; Ž 9. PETAR ŠPANIĆ; HRVAT; GORNJI DESINEC, FRANJE LJUBETIĆA 30; rođ. 30.07.1955; OIB: 41767860604; M 10. DRAŽEN VINŠĆAK; HRVAT; JASTREBARSKO, PETRA SVAČIĆA 7/A; rođ. 31.08.1981; OIB: 57001089223; M 11. MARIJAN BERNAT; HRVAT; SLAVETIĆ, SLAVETIĆ 98; rođ. 21.02.1937; OIB: 01877966023; M 12. DARKO ORSAG; HRVAT; JASTREBARSKO, JANKA MATKA 9; rođ. 29.01.1970; OIB: 21040784459; M 13. VLADIMIR ŠIMUNKOVIĆ; HRVAT; JASTREBARSKO, IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ 8; rođ. 16.06.1947; OIB: 52842522414; M 14. JOSIP CUKOVIĆ; HRVAT; JASTREBARSKO, DR. FRANJE TUĐMANA 75/A; rođ. 23.12.1988; OIB: 06968021817; M 15. ŽELJKA KOVAČIĆ; HRVATICA; JASTREBARSKO, ZAGREBAČKA 20; rođ. 09.11.1970; OIB: 20940049415; Ž 16. MARIO DUGIĆ; HRVAT; DONJI DESINEC, DONJI DESINEC 166; rođ. 20.01.1979; OIB: 23826347256; M 17. ŽELJKA DOMJANČIĆ; HRVATICA; ČEGLJE, ČEGLJE 72; rođ. 16.02.1987; OIB: 32958287112; Ž
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
JASTREBARSKO
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA JASTREBARSKO 1. Kandidat: ŽELJKO GREGORIĆ, dipl.ing.agr. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Zamjenik kandidata: MATE IVANČIĆ Zamjenik kandidata: TOMISLAV CIBAN, dipl.ing.građ. 2. Kandidat: ŽELJKO KOVAČ HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Zamjenica kandidata: MIRA KOMAZEC Zamjenik kandidata: ŽELJKO DIMNJAKOVIĆ 3. Kandidat: ZVONIMIR NOVOSEL SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Zamjenik kandidata: STIPE BUČAR Zamjenik kandidata: DOMAGOJ ŠLAT 4. Kandidat: MILJENKO PAVLAKOVIĆ HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Zamjenik kandidata: HRVOJE LAFTER Zamjenica kandidata: SANJA SERTIĆ Kandidat: ŽELJKO GREGORIĆ, dipl.ing.agr.; VLAŠKOVEC, VLAŠKOVEC 45; rođ. 22.06.1966; OIB: 98804917422; M Zamjenik kandidata: MATE IVANČIĆ; JASTREBARSKO, TRG LJUBE BABIĆA 29; rođ. 19.11.1970; OIB: 56458460525; M Zamjenik kandidata: TOMISLAV CIBAN, dipl.ing.građ.; JASTREBARSKO, ANTE KOVAČIĆA 3; rođ. 15.08.1973; OIB: 03652630066; M Predlagatelj: HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Kandidat: ŽELJKO KOVAČ; JASTREBARSKO, IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ 3; rođ. 13.03.1963; OIB: 14387295224; M Zamjenica kandidata: MIRA KOMAZEC; JASTREBARSKO, OKIČKO NASELJE 10; rođ. 02.04.1958; OIB: 77699559475; Ž Zamjenik kandidata: ŽELJKO DIMNJAKOVIĆ; ČABDIN, ČABDIN 9; rođ. 03.08.1967; OIB: 30633998670; M Predlagatelj: HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Kandidat: ZVONIMIR NOVOSEL; JASTREBARSKO, VLADKA MAČEKA 35; rođ. 30.10.1972; OIB: 02539263658; M Zamjenik kandidata: STIPE BUČAR; NOVAKI PETROVINSKI, NOVAKI PETROVINSKI 72; rođ. 28.11.1955; OIB: 36594881202; M Zamjenik kandidata: DOMAGOJ ŠLAT; JASTREBARSKO, KRALJA TOMISLAVA 10; rođ. 26.10.1977; OIB: 89494169474; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Kandidat: MILJENKO PAVLAKOVIĆ; CVETKOVIĆ, CVETKOVIĆ 2/C; rođ. 04.05.1965; OIB: 76357249173; M Zamjenik kandidata: HRVOJE LAFTER; JASTREBARSKO, MATIJE GUPCA 8; rođ. 05.12.1980; OIB: 11380869162; M Zamjenica kandidata: SANJA SERTIĆ; JASTREBARSKO, TRG LJUBE BABIĆA 16; rođ. 26.04.1961; OIB: 72949248143; Ž Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS STRANKA UMIROVLJENIKA - SU
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
JASTREBARSKO
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA SAMOBORA 1. AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Nositelj liste: MARTIN PERVAN 2. AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP Nositelj liste: VLADIMIR KINĐERSKI 3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: VINKO FABEKOVEC 4. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: TOMISLAV MASTEN 5. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: JUG PULJIZEVIĆ 6. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Nositelj liste: KREŠO BELJAK 7. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: ŽELJKO VUKIĆ, dipl.ing. 8. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU Nositelj liste: IVICA ŽARKO 9. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: ALAN JOBST 10. PIRATSKA STRANKA - PS Nositelj liste: DARIO VIDOVIĆ 11. STRANKA PENZIONERA - SP BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Nositelj liste: TOMISLAV ŠOIĆ 12. STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: VLADIMIR MATIJAŠIĆ 13. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: IVAN VLAINIĆ AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Nositelj liste: MARTIN PERVAN Kandidatkinje/kandidati: 1. MARTIN PERVAN; HRVAT; SAMOBOR, PRIGORSKA ULICA 10; rođ. 05.12.1967; OIB: 14243025374; M 2. DRAGUTIN BAJSIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA GAJ 9; rođ. 10.10.1942; OIB: 66491465068; M 3. ILIJA RIMAC; HRVAT; SAMOBOR, MAŽURANIĆEVA 19; rođ. 20.12.1971; OIB: 24467440195; M 4. BRANKA ČELAR; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 20; rođ. 14.12.1964; OIB: 83138369831; Ž 5. SLAVKO JURIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA ANTUNA NEMČIĆA 28; rođ. 17.04.1947; OIB: 29654833501; M 6. IGOR KOVAČ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA JOSIPA JELAČIĆA 44; rođ. 18.01.1973; OIB: 06207210944; M 7. MILAN RAZUM; HRVAT; SAMOBOR, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 41; rođ. 10.07.1949; OIB: 42669291847; M 8. JAKOV ČELAR; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLAHE BUKOVCA 3; rođ. 01.01.1970; OIB: 16968758807; M 9. KSENIJA HETTLER; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA LJUDEVITA GAJA 3; rođ. 06.03.1946; OIB: 80020444079; Ž 10. MIROSLAV IŠTUK; HRVAT; SAMOBOR, ULICA JOSIPA JELAČIĆA 137; rođ. 16.12.1976; OIB: 38868577929; M 11. MILE VUKOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 6; rođ. 06.02.1936; OIB: 11121220056; M 12. DAMIR ĆOSIĆ; HRVAT; VRHOVČAK, MAJE STROZZI 49; rođ. 29.11.1966; OIB: 14769314486; M 13. FRANJO ARTIĆ; HRVAT; SAMOBOR, SVETONEDELJSKA ULICA 1; rođ. 11.04.1954; OIB: 25182615804; M 14. MLADEN ĐUKIĆ; HRVAT; CERJE SAMOBORSKO, CERJE SAMOBORSKO 111; rođ. 12.07.1986; OIB: 11089985875; M 15. ŽELIMIR ŠTAHAN; HRVAT; SAMOBOR, GIZNIK 37; rođ. 01.05.1942; OIB: 66314354734; M 16. MARINO TANČAK; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLAHE BUKOVCA 29; rođ. 10.04.1967; OIB: 56937537297; M 17. ANA VUKOVIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 6; rođ. 23.02.1942; OIB: 40650597440; Ž 18. SANJA CREPULJA; HRVATICA; FARKAŠEVEC SAMOBORSKI, FARKAŠEVEC SAMOBORSKI 27; rođ. 06.07.1969; OIB: 13904684727; Ž 19. ŽELJKO MAJIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA STJEPANA OREŠKOVIĆA 8; rođ. 08.04.1953; OIB: 42601908168; M 20. KARLO TRNAR; HRVAT; HRASTINA SAMOBORSKA, HRASTINA 57; rođ. 12.07.1989; OIB: 89346999203; M 21. LJUBICA DRŽAIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 18; rođ. 23.02.1957; OIB: 83336879299; Ž 22. MARKO DRUŠKOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA GORNJI KRAJ 44; rođ. 17.09.1983; OIB: 93731750111; M 23. SNJEŽANA TOLIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, VOĆARSKA 4/A; rođ. 23.12.1978; OIB: 24381754723; Ž 24. OZREN KRALJ; HRVAT; KLADJE, MIRNOVEČKA ULICA 29; rođ. 27.07.1974; OIB: 19757722290; M 25. MARTIN GELO; HRVAT; SAMOBOR, PRIGORSKA ULICA 11; rođ. 29.10.1968; OIB: 77421704149; M AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP Nositelj liste: VLADIMIR KINĐERSKI Kandidatkinje/kandidati: 1. VLADIMIR KINĐERSKI; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VJEKOSLAVA BABUKIĆA 3; rođ. 06.10.1968; OIB: 32537680120; M 2. AMALKA ŠTUKA; HRVATICA; SAMOBOR, SVETONEDELJSKA ULICA 9; rođ. 14.09.1985; OIB: 32408121744; Ž 3. TEO LUPI; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 3; rođ. 08.07.1983; OIB: 82418328075; M 4. MIRNA NOTHIG; HRVATICA; SAMOBOR, ŠTOSOVA ODVOJAK 12; rođ. 26.12.1943; OIB: 91991182846; Ž 5. NIKOLINA KATIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, SLAVONSKA ULICA 13; rođ. 11.12.1987; OIB: 80814419120; Ž 6. MIROSLAV RUBINIĆ; HRVAT; SAMOBOR, TABOREC 7; rođ. 22.01.1981; OIB: 15304158246; M 7. TOMISLAV USMIJANI; HRVAT; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 3; rođ. 03.04.1970; OIB: 18563662411; M 8. DAVOR HETLER; HRVAT; SAMOBOR, ULICA LJUDEVITA GAJA 3; rođ. 17.09.1972; OIB: 33279364026; M 9. VID GRGOS; HRVAT; SMEROVIŠĆE, SMEROVIŠĆE 3/B; rođ. 19.06.1950; OIB: 16066730462; M 10. MARKO DOMIN; HRVAT; SAMOBOR, OBRTNIČKA ULICA 10; rođ. 04.03.1980; OIB: 55599706275; M 11. ROMAN HORVAT; HRVAT; SAMOBOR, ULICA NIKOLE ŠUBIĆA ZRINSKOG 6; rođ. 18.02.1965; OIB: 89298531394; M 12. KRISTINA PTIČAR; HRVATICA; SAMOBOR, MAŽURANIĆEVA 27; rođ. 03.06.1974; OIB: 84535825872; Ž 13. JASENKA SOKOLOVIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 14; rođ. 16.07.1974; OIB: 02162453654; Ž 14. PETRA ŠKRLEC; HRVATICA; SAMOBOR, ŽUMBERAČKA ULICA 12; rođ. 01.07.1991; OIB: 60249380207; Ž 15. JOSIP PODNAR; HRVAT; SAMOBOR, ULICA MARKA BAHOVCA 24; rođ. 27.03.1977; OIB: 57171507863; M 16. ZORAN PAUNOVIĆ; HRVAT; BREGANA, ULICA BRAĆE RADIĆ 2; rođ. 13.09.1974; OIB: 23000043176; M 17. KRISTINA LEDINIĆ; HRVATICA; BREGANA, ULICA BRAĆE RADIĆ 3; rođ. 26.05.1979; OIB: 88186610509; Ž 18. IVAN GOTIĆ; HRVAT; PODVRH, VOLAVEC 10; rođ. 06.06.1987; OIB: 77266169523; M 19. SARA SIROVICA; HRVATICA; VRHOVČAK, MAJE STROZZI 31; rođ. 13.06.1993; OIB: 62767377129; Ž 20. BRANKA ŠTUKA; HRVATICA; SAMOBOR, SVETONEDELJSKA ULICA 9; rođ. 17.06.1963; OIB: 51615144886; Ž 21. MARIJANA NOVAK; HRVATICA; FARKAŠEVEC SAMOBORSKI, FARKAŠEVEC SAMOBORSKI 30; rođ. 26.05.1981; OIB: 22534373268; Ž 22. SANJA MATAUŠIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, TRG ANTUNA MIHANOVIĆA 4; rođ. 28.08.1984; OIB: 62110168966; Ž 23. MARIJA KINĐERSKI; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA VJEKOSLAVA BABUKIĆA 3; rođ. 13.02.1938; OIB: 37074553678; Ž 24. TOMISLAV KRALJ; HRVAT; KONŠĆICA, KONŠĆICA 100; rođ. 28.04.1991; OIB: 56939712535; M 25. DALIBOR KNOTEK; ČEH; SAMOBOR, ULICA VJEKOSLAVA BABUKIĆA 2; rođ. 25.10.1966; OIB: 48707398899; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: VINKO FABEKOVEC Kandidatkinje/kandidati: 1. VINKO FABEKOVEC; HRVAT; VELIKA RAKOVICA, RAKOVICA 5; rođ. 04.03.1963; OIB: 03419298299; M 2. VLADIMIR ŠOIĆ; HRVAT; KLADJE, BALTIN JAREK 3; rođ. 25.07.1955; OIB: 73337683693; M 3. MARKO FRANCEKOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA SAMOBORSKIH BRATOVŠTINA 1; rođ. 30.01.1986; OIB: 27081727823; M 4. NEVENKO FABEK; HRVAT; KONŠĆICA, KONŠĆICA 65; rođ. 18.07.1974; OIB: 89978169788; M 5. ANTUN RAKAS; HRVAT; SAMOBOR, MALINSKA 6; rođ. 10.12.1957; OIB: 70642633209; M 6. BRANKO ŠILOBOD; HRVAT; CERJE SAMOBORSKO, CERJE SAMOBORSKO 44; rođ. 19.04.1985; OIB: 22711182333; M 7. MARIJAN LEHPAMER; HRVAT; VELIKA RAKOVICA, ULICA ČREŠNI 23; rođ. 26.11.1959; OIB: 79151476597; M 8. RENATO TERIHAJ; NEPOZNATA; SAMOBOR, ULICA BELE IV 1; rođ. 09.10.1989; OIB: 59847111729; M 9. ŽELJKO KLEŠČIĆ; HRVAT; KLADJE, MIRNOVEČKA ULICA 38; rođ. 05.10.1961; OIB: 71063518081; M 10. GORAN RUBINIĆ; HRVAT; MALA RAKOVICA, MIRNOVEČKA 30; rođ. 07.06.1971; OIB: 00369402592; M 11. JOSIP MUNIĆ; HRVAT; BREGANA, TRKEŠI 7/B; rođ. 05.04.1955; OIB: 91843814647; M 12. DAVOR NAGLIĆ; HRVAT; KLADJE, ULICA POTOČINE 5; rođ. 08.08.1973; OIB: 19596879473; M 13. DARKO FOTAK; HRVAT; LUG SAMOBORSKI, KNEZA TRPIMIRA 42; rođ. 25.02.1969; OIB: 07734949396; M 14. IRENKO IVANDIĆ; HRVAT; BREGANA, GAJA LJUDEVITA 4; rođ. 11.06.1964; OIB: 41545136856; M 15. SUZANA REPINEC; HRVATICA; BRASLOVJE, BRASLOVJE 19; rođ. 22.11.1987; OIB: 26676813586; Ž 16. ZDENKO KRALJ; HRVAT; RAKOV POTOK, KARLOVAČKA CESTA 86; rođ. 06.03.1975; OIB: 71388496145; M 17. RENATO ŠOIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA LJUDEVITA ŠMIDHENA 22; rođ. 02.10.1985; OIB: 32368320280; M 18. BOŽO KOTARSKI; HRVAT; KLADJE, OMLADINSKA ULICA 31; rođ. 16.01.1988; OIB: 87901876109; M 19. NIKOLA GULIŠ; HRVAT; BRASLOVJE, BRASLOVJE 85; rođ. 20.04.1988; OIB: 54883992725; M 20. IGOR BAŠIĆ; HRVAT; KLADJE, BALTIN JAREK 9; rođ. 07.03.1987; OIB: 85552789412; M 21. ZORAN DRŽAIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 18; rođ. 06.08.1976; OIB: 47187991865; M 22. FILIP KUHAR; HRVAT; SAMOBOR, SAMOSTANSKA ULICA 1/B; rođ. 17.12.1992; OIB: 97552485968; M 23. FRANJO FABEKOVEC; HRVAT; SAMOBOR, ULICA MILANA LANGA 32; rođ. 12.05.1992; OIB: 35679264710; M 24. BORIS DOMOVIĆ; HRVAT; HRASTINA SAMOBORSKA, BRANIMIROVA ULICA 18; rođ. 05.07.1964; OIB: 84672770493; M 25. FRANJO KATANICA; HRVAT; BRASLOVJE, BRASLOVJE 41; rođ. 10.04.1957; OIB: 62843388096; M HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: TOMISLAV MASTEN Kandidatkinje/kandidati: 1. TOMISLAV MASTEN; HRVAT; SAMOBOR, CVJETNO NASELJE 2 11; rođ. 04.08.1975; OIB: 33828384451; M 2. LINDA ROSSINI GAJŠAK; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA IVANA PERKOVCA 47/ 001; rođ. 08.07.1972; OIB: 70449109470; Ž 3. BORIS MAKARUN; HRVAT; GALGOVO, ULICA BANA JOSIPA JELAČIĆA 13; rođ. 01.02.1956; OIB: 06854082763; M 4. VJERAN ŠTUBLIN; HRVAT; SAMOBOR, GUNDULIĆEVA ULICA 29; rođ. 02.11.1972; OIB: 63043879570; M 5. ANICA VRANEKOVIĆ; HRVATICA; MALA RAKOVICA, ULICA VIDIKOVAC 24; rođ. 22.01.1957; OIB: 86771960775; Ž 6. OLGA MARDEŠIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA PETRA PRERADOVIĆA 11/ 002; rođ. 06.05.1943; OIB: 73211315644; Ž 7. LJILJANA JENKO; HRVATICA; SAMOBOR, HRASTINSKA CESTA 14; rođ. 27.07.1965; OIB: 19415699290; Ž 8. DANIJEL HORVAT; HRVAT; GRDANJCI, GRDANJCI 45; rođ. 15.03.1974; OIB: 41569698555; M 9. PETRA ŠKROBOT; HRVATICA; MALA JAZBINA, MALA JAZBINA 28; rođ. 25.05.1988; OIB: 19066378956; Ž 10. IVICA BIŠČAN; HRVAT; SLANI DOL, SLANI DOL 1/R; rođ. 04.06.1977; OIB: 32985327865; M 11. PETAR-KREŠIMIR BUŠLJETA; HRVAT; PODVRH, OBRTNIČKA 38; rođ. 18.01.1989; OIB: 11712051273; M 12. LUKA BAKIĆ; HRVAT; SAMOBOR, KRLEŽINA 7; rođ. 09.03.1965; OIB: 52049899846; M 13. DRAŽEN MUSTAFIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA IVANA PERKOVCA 74; rođ. 22.05.1971; OIB: 80699734745; M 14. MARIJA ĐAPIĆ; HRVATICA; DOMASLOVEC, KRMICA III 3; rođ. 07.04.1989; OIB: 38899361638; Ž 15. NIKICA MATAN; HRVAT; BREGANA, ULICA KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG 50; rođ. 06.06.1983; OIB: 09857400680; M 16. HRVOJE LUKINA; HRVAT; RUDE, RUDE 305; rođ. 22.06.1983; OIB: 90347663415; M 17. VJERA KRALJEVIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 12; rođ. 21.08.1946; OIB: 14732583257; Ž 18. KRUNOSLAV ČERKEZ; HRVAT; KLAKE, KLAKE 8; rođ. 02.10.1987; OIB: 25691385598; M 19. ŽELJKO KUPRES; HRVAT; CERJE SAMOBORSKO, CERJE SAMOBORSKO 65; rođ. 28.07.1970; OIB: 31708727464; M 20. IRENA MAROVIĆ; HRVATICA; RAKOV POTOK, MAROVIĆI I. 15; rođ. 05.04.1960; OIB: 87462911763; Ž 21. ZDRAVKO REŠETAR; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 13/ 002; rođ. 02.04.1960; OIB: 46369609702; M 22. MIRIAM MATIJAŠČIĆ; HRVATICA; PODVRH, OBRTNIČKA 29; rođ. 15.08.1978; OIB: 99883795279; Ž 23. ZORAN REBIĆ; HRVAT; STOJDRAGA, STOJDRAGA 51; rođ. 25.12.1967; OIB: 27881111785; M 24. MARA MAIĆ-PREMEC; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA PETRA PRERADOVIĆA 23; rođ. 06.06.1956; OIB: 55100779080; Ž 25. FRANCEK CRNKOVIĆ; HRVAT; KLADJE, MIRNOVEČKA ULICA 58; rođ. 11.01.1973; OIB: 62262614062; M HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: JUG PULJIZEVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. JUG PULJIZEVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA IVICE SUDNIKA 7; rođ. 02.12.1979; OIB: 14563801727; M 2. IVICA VLAHOVIĆ; HRVAT; HRASTINA SAMOBORSKA, PETROVA ULICA 11; rođ. 23.09.1958; OIB: 91927579850; M 3. IVICA HORVAT; HRVAT; SAMOBOR, ULICA HRVATSKE BRATSKE ZAJEDNI 13; rođ. 01.03.1971; OIB: 91087087504; M 4. IVICA KUMERIČKI; HRVAT; DOMASLOVEC, ŽELJEZNIČKA ULICA 16; rođ. 25.04.1969; OIB: 20413037342; M 5. ŽELJKO RAZUM; HRVAT; FALAŠĆAK, RAZUMOV BREG 3; rođ. 17.07.1969; OIB: 27543535121; M 6. DANIJEL CIKOJEVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA JELENŠČAK 36; rođ. 28.09.1985; OIB: 41091355421; M 7. ANAMARIJA KARAMATIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA PAPE IVANA PAVLA II 3; rođ. 22.05.1984; OIB: 22397192962; Ž 8. ZLATKO KORENČIĆ; HRVAT; RAKOV POTOK, OKIĆKA CESTA 2; rođ. 13.03.1955; OIB: 91449781126; M 9. SANJA KOZLINA; HRVATICA; GALGOVO, ZAGREBAČKA CESTA 2; rođ. 08.05.1973; OIB: 47330746071; Ž 10. BERNARDA ČIŽMEŠIJA; HRVATICA; SAMOBOR, SLAVONSKA ULICA 19; rođ. 15.05.1944; OIB: 47462689399; Ž 11. DANIJEL KALAICA; HRVAT; MALA JAZBINA, MALA JAZBINA 73/F; rođ. 04.03.1965; OIB: 41832522001; M 12. DAMIR DOMOVIĆ; HRVAT; PODGRAĐE PODOKIĆKO, PODGRAĐE PODOKIĆKO 3; rođ. 27.12.1962; OIB: 52424464781; M 13. MILIVOJ DEKANIĆ; HRVAT; BREGANA, ŽUMBERAČKI PUT 3; rođ. 25.07.1952; OIB: 20329979298; M 14. GORDANA REMUSSINI; HRVATICA; SAMOBOR, STAROGRADSKA ULICA 67/A; rođ. 26.05.1967; OIB: 04149187532; Ž 15. DARKO ŠUFLAJ; HRVAT; GRADNA, GRADNA 11; rođ. 27.03.1974; OIB: 89118819857; M 16. VLADIMIR LASTOVČIĆ; HRVAT; VRBOVEC SAMOBORSKI, VRBOVEC 5; rođ. 02.08.1955; OIB: 34765024248; M 17. BISERKA KOŠČICA; HRVATICA; SAMOBOR, ZAGORSKA ULICA 48; rođ. 25.11.1940; OIB: 35450369678; Ž 18. BRANKO GROM; HRVAT; SAMOBORSKI OTOK, ULICA MUHIĆI 1; rođ. 05.03.1953; OIB: 46935149647; M 19. INES HRASTE; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA KARDINALA FRANJE KUHARIĆ 17; rođ. 01.09.1978; OIB: 71245141547; Ž 20. NATAŠA OSLAKOVIĆ; HRVATICA; MALA RAKOVICA, MIRNOVEČKA 1; rođ. 09.06.1980; OIB: 97709342642; Ž 21. IVANA KUMERIČKI; HRVATICA; DOMASLOVEC, ŽELJEZNIČKA ULICA 16; rođ. 22.12.1992; OIB: 57378605488; Ž 22. IGOR MAJCENOVIĆ; HRVAT; DOMASLOVEC, ŽELJEZNIČKA ULICA 22; rođ. 18.09.1988; OIB: 04148427381; M 23. IVICA DEVUNIĆ; HRVAT; SAMOBOR, MIRNOVEČKA CESTA 58; rođ. 19.12.1959; OIB: 70971142044; M 24. ANTONIO KARAMATIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA PAPE IVANA PAVLA II 3; rođ. 21.07.1983; OIB: 17818317059; M 25. FRANJO HUDOKLIN; HRVAT; SAMOBOR, ULICA IVANA PERKOVCA 14; rođ. 16.11.1970; OIB: 10822361831; M HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Nositelj liste: KREŠO BELJAK Kandidatkinje/kandidati: 1. KREŠO BELJAK; HRVAT; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 11; rođ. 22.08.1971; OIB: 98031634645; M 2. ŽELJKO ŽARKO; HRVAT; SAMOBOR, ULICA DRAGUTINA PREŠERNA 3; rođ. 28.10.1965; OIB: 30788996725; M 3. ŽELJKO STANEC; HRVAT; KLADJE, ZANATSKA 17; rođ. 25.11.1969; OIB: 54133780431; M 4. SANJA HORVAT IVEKOVIĆ; HRVATICA; GRDANJCI, GRDANJCI 47; rođ. 09.06.1981; OIB: 90121712550; Ž 5. JOSIP BERČIĆ; HRVAT; PODVRH, PODVRH 2; rođ. 30.03.1955; OIB: 15337630301; M 6. VINKO KOVAČIĆ; HRVAT; SAMOBOR, VOĆARSKA 2/A; rođ. 18.12.1957; OIB: 06040239929; M 7. VINKO JAKLENEC; HRVAT; MOLVICE, MOLVIČKA 91; rođ. 16.09.1957; OIB: 69698445110; M 8. BRANIMIR ŠILJAK; HRVAT; RAKOV POTOK, BALAŠKA 1; rođ. 01.06.1952; OIB: 83400263455; M 9. ŽELJKO MATAUŠIĆ; HRVAT; SAMOBORSKI OTOK, OTOČKA ULICA 13; rođ. 02.12.1961; OIB: 75200889827; M 10. ZVJEZDANA SEČEN; HRVATICA; SAMOBOR, VELIKANOVIĆA ISE 7; rođ. 02.01.1973; OIB: 51325186983; Ž 11. MARKO TANDARIĆ; HRVAT; KOTARI, KOTARI 30; rođ. 30.08.1987; OIB: 59630744969; M 12. MAJA GRAČANIN; HRVATICA; BREGANA, BASARIČEKA ĐURE 9/ 002; rođ. 16.03.1981; OIB: 56759961423; Ž 13. DAMIR GORIŠEK; HRVAT; SAMOBOR, STANIČIĆA JANKA 15; rođ. 07.06.1959; OIB: 83289929309; M 14. IVAN HORVAT; HRVAT; GRDANJCI, GRDANJCI 67/A; rođ. 02.04.1947; OIB: 81742407974; M 15. ANDRIJA NORŠIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA MILANA LANGA 7/A; rođ. 07.07.1988; OIB: 81884605145; M 16. STJEPAN KOZLINA; HRVAT; DREŽNIK PODOKIĆKI, DREŽNIČKA CESTA 53; rođ. 14.09.1967; OIB: 50710157409; M 17. MIRAN ŠOIĆ; HRVAT; SAMOBOR, GIZNIK 2; rođ. 24.01.1950; OIB: 81889112470; M 18. PETRA BABOJELIĆ; HRVATICA; CELINE SAMOBORSKE, CELINE SAMOBORSKE 22; rođ. 27.12.1990; OIB: 82316848966; Ž 19. MARINKO DŽEPINA; HRVAT; DOMASLOVEC, DOMASLOVEČKA ULICA 4/A; rođ. 02.02.1961; OIB: 02472151430; M 20. MILJENKO BIŠĆAN; HRVAT; DRAGANJE SELO, DRAGANJE SELO 39; rođ. 29.12.1968; OIB: 39190725210; M 21. IRENA KAPOR; HRVATICA; DUBRAVA SAMOBORSKA, DUBRAVA SAMOBORSKA 23; rođ. 20.07.1981; OIB: 52306676823; Ž 22. JASENKA SKENDROVIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA NIKOLE ŠUBIĆA ZRINSKOG 13; rođ. 18.10.1954; OIB: 69773893068; Ž 23. FRANJO ŠTEFANIĆ; HRVAT; KOSTANJEVEC PODVRŠKI, KOSTANJEVEC PODVRŠKI 7; rođ. 09.09.1976; OIB: 31757519159; M 24. ŽELJKO BOŠKOVIĆ; HRVAT; MALI LIPOVEC, MALI LIPOVEC 31/B; rođ. 15.11.1965; OIB: 23473818859; M 25. TOMISLAV PAĐAN; HRVAT; VRHOVČAK, VRHOVČAK - PUŠINE 11/A; rođ. 23.10.1967; OIB: 64032249027; M HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: ŽELJKO VUKIĆ, dipl.ing. Kandidatkinje/kandidati: 1. ŽELJKO VUKIĆ, dipl.ing.; HRVAT; BREGANA, GAJA LJUDEVITA 10; rođ. 01.06.1966; OIB: 78966038773; M 2. LJILJANA LEHPAMER TANDARIĆ, dipl.iur.; HRVATICA; MANJA VAS, MANJA VAS 24; rođ. 29.01.1980; OIB: 47269911125; Ž 3. ZVONKO ŽITKOVIĆ; HRVAT; KLADJE, OMLADINSKA ULICA 15; rođ. 23.06.1955; OIB: 02249308572; M 4. VLADIMIR VUKOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 13/F; rođ. 24.11.1969; OIB: 85533959986; M 5. PETAR ŠIMUNOVIĆ, dipl.oec.; HRVAT; DOMASLOVEC, POSAVSKA ULICA 11; rođ. 03.01.1948; OIB: 67473573143; M 6. MARINA GRDANJSKI; HRVATICA; GRDANJCI, GRDANJCI 36; rođ. 05.10.1973; OIB: 66463038608; Ž 7. ZVONKO SABLJO; HRVAT; OTRUŠEVEC, OTRUŠEVEC 65; rođ. 22.08.1962; OIB: 92167156471; M 8. SPOMENKA SEVEROVIĆ; HRVATICA; BREGANICA, BREGANICA 12/H; rođ. 17.04.1972; OIB: 69967676233; Ž 9. BOŽIDAR ŠKALEC; HRVAT; SAMOBOR, KLAIĆEVA 23; rođ. 22.09.1971; OIB: 06117417689; M 10. BOŽIDAR MAROVIĆ; HRVAT; RAKOV POTOK, KARLOVAČKA CESTA 146; rođ. 25.03.1987; OIB: 30064076182; M 11. NIKOLA HORVAT; HRVAT; RAKOV POTOK, SAMOBORSKA CESTA 64; rođ. 10.03.1988; OIB: 48287592600; M 12. MARINKO ZELENIKA, dipl.ing.; HRVAT; HRASTINA SAMOBORSKA, TEREZINA ULICA 4; rođ. 11.09.1961; OIB: 64612368138; M 13. DUBRAVKO STUNJA; HRVAT; RAKOV POTOK, MAROVIĆI II. 17; rođ. 28.12.1971; OIB: 08988168499; M 14. SANJA TADIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 12; rođ. 03.07.1989; OIB: 06231466676; Ž 15. DANIEL TANDARIĆ; HRVAT; KOTARI, KOTARI 21; rođ. 14.11.1977; OIB: 70260734366; M 16. TOMISLAV RUKLIĆ; HRVAT; VELIKA JAZBINA, JAZBINSKA CESTA 26; rođ. 21.06.1991; OIB: 98283188763; M 17. DARKO MARJANOVIĆ; HRVAT; HRASTINA SAMOBORSKA, PAVLOVA 2; rođ. 20.10.1976; OIB: 43700119384; M 18. BOŽIDAR SVETIĆ; HRVAT; SAMOBOR, SLAVONSKA ULICA 15; rođ. 02.12.1949; OIB: 23102451120; M 19. DRAŽEN RUBINIĆ; HRVAT; VELIKA JAZBINA, BISTREC 41; rođ. 28.03.1979; OIB: 25050969932; M 20. JOSIP TADIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 12; rođ. 05.01.1989; OIB: 67850722717; M 21. TOMICA KRIŽETIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 12; rođ. 02.05.1982; OIB: 60782157823; M 22. ŽELJKA FRESL; HRVATICA; SAMOBOR, SLAVONSKA ULICA 5; rođ. 10.05.1994; OIB: 07940420778; Ž 23. MIROSLAV MILAČA; HRVAT; RAKOV POTOK, MAROVIĆI II. 10; rođ. 15.06.1973; OIB: 52291389566; M 24. DANICA REPULEC; HRVATICA; RAKOV POTOK, MAROVIĆI II. 11; rođ. 17.12.1950; OIB: 25073604572; Ž 25. NADA KNEŽEVIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 12; rođ. 26.04.1948; OIB: 21668872172; Ž HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU Nositelj liste: IVICA ŽARKO Kandidatkinje/kandidati: 1. IVICA ŽARKO; HRVAT; DOMASLOVEC, KRMICA I 7; rođ. 14.10.1976; OIB: 74872549323; M 2. MIHAEL ŽURA; SLOVENAC; GRADNA, GRADNA 86/B; rođ. 03.11.1963; OIB: 06144740453; M 3. HRVOJE HITREC; HRVAT; VELIKA RAKOVICA, PČELARSKA 9; rođ. 14.07.1943; OIB: 84273322816; M 4. JOSIP PRUDEUS; HRVAT; SAMOBOR, ULICA MATIJAŠA KORVINA 18; rođ. 21.03.1944; OIB: 69478124896; M 5. ANTUN DOKIĆ; HRVAT; HRASTINA SAMOBORSKA, FRANJINA ULICA 5; rođ. 17.01.1944; OIB: 20149042368; M 6. MARTINA MILIĆ; HRVATICA; MALA RAKOVICA, ULICA ZA GAJ 1; rođ. 07.03.1984; OIB: 97105039211; Ž 7. MATO MARIĆ; HRVAT; DOMASLOVEC, KRMICA I 15; rođ. 09.05.1969; OIB: 61411895003; M 8. DARKO RIMAC; HRVAT; HRASTINA SAMOBORSKA, BRANIMIROVA ULICA 8; rođ. 16.07.1981; OIB: 67168078539; M 9. ZDENKICA STANEC; HRVATICA; KLADJE, MIRNOVEČKA ULICA 8/ 001; rođ. 06.02.1958; OIB: 77579579378; Ž 10. IVAN HUSTA; HRVAT; SAMOBORSKI OTOK, OTOČKA ULICA 33; rođ. 09.01.1957; OIB: 58103266560; M 11. IVAN FITZ; HRVAT; DREŽNIK PODOKIĆKI, GAJSKO 34; rođ. 11.07.1969; OIB: 48627370633; M 12. DARIJA ŽURA; HRVATICA; GRADNA, GRADNA 86/B; rođ. 19.10.1962; OIB: 64880853807; Ž 13. JOSIP ŽARKO; HRVAT; DOMASLOVEC, KRMICA I 7; rođ. 18.04.1953; OIB: 46316003623; M 14. SLAVICA DERDIĆ; HRVATICA; RAKOV POTOK, KARLOVAČKA CESTA 45; rođ. 31.08.1963; OIB: 43971744048; Ž 15. ANTONIA MILUTIN; HRVATICA; SAMOBOR, GRIČ 7; rođ. 26.05.1988; OIB: 55534090046; Ž 16. EMEKA ANTONIO ŠINCEK-AHUMARAEZE; HRVAT; CERJE SAMOBORSKO, CERJE SAMOBORSKO 109; rođ. 11.07.1993; OIB: 19706002906; M 17. FRANK SCHMITZ; HRVAT; SAMOBOR, KRLEŽINA 3; rođ. 16.02.1972; OIB: 22357719436; M 18. KATICA ŽARKO; HRVATICA; DOMASLOVEC, KRMICA I 7; rođ. 08.04.1957; OIB: 80871886670; Ž 19. KRISTIAN HERCEG; HRVAT; KLADJE, ŠOIĆEVA 13; rođ. 09.07.1988; OIB: 96718019843; M 20. MARKO SKENDROVIĆ; HRVAT; DOMASLOVEC, SKENDROVIĆEV PUT 7; rođ. 05.10.1988; OIB: 34021975254; M 21. ANTE MAŽAR; HRVAT; DOMASLOVEC, ULICA STJEPANA RADIĆA 6/A; rođ. 21.07.1973; OIB: 26634106943; M 22. JAKOV KUJUNDŽIJA; HRVAT; SAMOBOR, CESARIĆA DOBRIŠE ODV. 3; rođ. 17.08.1956; OIB: 27203225070; M 23. GORDANA ŽARKO; HRVATICA; DOMASLOVEC, KRMICA I 7; rođ. 12.11.1979; OIB: 53604324921; Ž 24. MANDA KUJUNDŽIJA; HRVATICA; SAMOBOR, CESARIĆA DOBRIŠE ODV. 3; rođ. 07.11.1958; OIB: 19936620522; Ž 25. IGOR DEVETAK; HRVAT; HRASTINA SAMOBORSKA, KREŠIMIROVA ULICA 3; rođ. 27.10.1976; OIB: 17281894626; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: ALAN JOBST Kandidatkinje/kandidati: 1. ALAN JOBST; Hrvat; SAMOBOR, ZAGORSKA ULICA 2; rođ. 25.10.1964; OIB: 69227838130; M 2. MIROSLAV IVANŠĆAK; HRVAT; SAMOBOR, LJUBIČIN PROLAZ 10; rođ. 11.06.1955; OIB: 19798180824; M 3. GORDANA FERIZOVIĆ; OSTALO; SAMOBOR, ULICA GORNJI KRAJ 100; rođ. 26.12.1966; OIB: 48426389898; Ž 4. IVAN VANDEKAR; HRVAT; SAMOBOR, STAROGRADSKA ULICA 7; rođ. 03.12.1981; OIB: 44353428560; M 5. SAŠA FRANJO; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 29; rođ. 25.05.1969; OIB: 79512552239; M 6. MARIJA KOLARIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA GORNJI KRAJ 81; rođ. 08.01.1956; OIB: 54544566100; Ž 7. BRANKO DEBELJAK; HRVAT; SAMOBOR, TINA UJEVIĆA 13; rođ. 05.06.1955; OIB: 03360268466; M 8. KATICA HORVAT; HRVATICA; SAMOBOR, TRG ANTUNA MIHANOVIĆA 2; rođ. 13.09.1946; OIB: 35090776400; Ž 9. IVANA KABAJ; HRVATICA; KLADJE, OKIĆKA ULICA 8/A; rođ. 01.01.1938; OIB: 03453315381; Ž 10. ZLATAN MUHELJIĆ; HRVAT; SAMOBOR, TINA UJEVIĆA 52; rođ. 05.03.1960; OIB: 20540535465; M 11. SNJEŽANA BABIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA MATIJE-PETRA KATANČIĆA 7; rođ. 28.01.1963; OIB: 68832142428; Ž 12. LJERKA MAJEVSKIJ; HRVATICA; SMEROVIŠĆE, SMEROVIŠĆE 8/A; rođ. 12.02.1942; OIB: 13719489505; Ž 13. STELLA JOBST; HRVATICA; SAMOBOR, ZAGORSKA ULICA 2; rođ. 24.02.1993; OIB: 11744537665; Ž 14. ŽELJKO KORAŽIJA; HRVAT; SAMOBOR, ULICA ANDRIJE BIJANKINIJA 20; rođ. 16.07.1970; OIB: 06631005652; M 15. TOMISLAV BOŠNJAK; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLAHE BUKOVCA 47; rođ. 03.05.1973; OIB: 55853626289; M 16. NENAD VIDOVIĆ; HRVAT; DANE, DANE 3; rođ. 26.04.1974; OIB: 48410098126; M 17. VLADIMIR HERENČIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA DR FRANJE BUČARA 4/A; rođ. 27.03.1957; OIB: 43812772188; M 18. KRUNO BELJAK; HRVAT; FARKAŠEVEC SAMOBORSKI, FARKAŠEVEC SAMOBORSKI 42; rođ. 08.10.1965; OIB: 43861644425; M 19. SANJIN MRKIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA JOSIPA JELAČIĆA 132; rođ. 22.06.1978; OIB: 12530007393; M 20. ZORAN PELIKAN; HRVAT; MALA RAKOVICA, ULICA VINOGRADARSKA 14; rođ. 29.12.1968; OIB: 61773325849; M 21. ŽELJKO GRUJIĆ; HRVAT; BREZOVAC ŽUMBERAČKI, BREZOVAC ŽUMBERAČKI 2; rođ. 01.04.1952; OIB: 75472391815; M 22. VALENTINA BAKŠIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ŽUMBERAČKA ULICA 12/A; rođ. 23.07.1966; OIB: 53310141022; Ž 23. KRUNOSLAV STROPNIK; HRVAT; SAMOBOR, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 7; rođ. 17.01.1971; OIB: 96703219449; M 24. PREDRAG RELIĆ; SRBIN; LUG SAMOBORSKI, KNEZA TRPIMIRA 20; rođ. 03.02.1964; OIB: 46439676464; M 25. IRENA IVANŠČAK; HRVATICA; MALA JAZBINA, MALA JAZBINA 37; rođ. 12.03.1987; OIB: 61606636431; Ž PIRATSKA STRANKA - PS Nositelj liste: DARIO VIDOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. DARIO VIDOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLAHE BUKOVCA 20; rođ. 09.07.1973; OIB: 92170518589; M 2. IVICA FULIR; HRVAT; SAMOBOR, ZRINSKO-FRANKOPANSKA ULICA 14; rođ. 14.01.1976; OIB: 71983791334; M 3. JOSIP GORIČKI; HRVAT; DOMASLOVEC, KRMICA II 2; rođ. 03.04.1977; OIB: 20072040011; M 4. DINO MILIĆ-JAKOVLIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA ANDRIJE BIJANKINIJA 6; rođ. 15.08.1970; OIB: 08587956970; M 5. PETRA GALETIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, STAROGRADSKA ULICA 23; rođ. 21.12.1986; OIB: 48764585565; Ž 6. MARIO ODAK; HRVAT; SAMOBOR, ULICA KRALJA KREŠIMIRA IV 58; rođ. 20.11.1973; OIB: 17118829076; M 7. ŠENOL MICHAEL BELOŠA FIJAN; HRVAT; SAMOBOR, ULICA MATIJAŠA KORVINA 12; rođ. 09.10.1973; OIB: 54697752902; M 8. MIRKO VUGLEC; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLADIMIRA KIRINA 16; rođ. 09.06.1969; OIB: 40660314350; M 9. SNJEŽANA HORVAT; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA MILANA REIZERA 4; rođ. 03.08.1970; OIB: 10899897684; Ž 10. ĐURĐA HORVATEK; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA MILANA REIZERA 16; rođ. 23.02.1953; OIB: 47016840341; Ž 11. DENIS KOSEC PLEVKO; HRVAT; SAMOBOR, ŽUMBERAČKA ULICA 10; rođ. 02.09.1983; OIB: 01104294114; M 12. RENATO PELOZA; HRVAT; HRASTINA SAMOBORSKA, HRASTINA 6; rođ. 04.04.1966; OIB: 88498808130; M 13. DAMIR BUKOVEC; HRVAT; SAMOBOR, ULICA JURJA DALMATINCA 10; rođ. 17.06.1976; OIB: 01257121105; M 14. GABRIJELA KOŠČICA; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA MATIJE-PETRA KATANČIĆA 19/A; rođ. 19.01.1982; OIB: 36008409744; Ž 15. DANICA VIDOVIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA VLAHE BUKOVCA 20; rođ. 25.08.1951; OIB: 30628922167; Ž 16. JOSIP JAGODIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLAHE BUKOVCA 24; rođ. 13.12.1985; OIB: 22390672518; M 17. VASO VIDOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLAHE BUKOVCA 20; rođ. 31.08.1949; OIB: 22314918559; M 18. HRVOJE ČOBEC; HRVAT; SAMOBOR, ULICA GAJ 23; rođ. 09.06.1975; OIB: 20524687932; M 19. MIRJANA SIKIRIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA JOSIPA JELAČIĆA 95; rođ. 01.08.1956; OIB: 82008253962; Ž 20. ZLATKO HALUŽAN; HRVAT; SAMOBORSKI OTOK, ULICA OBRANIĆI 12; rođ. 19.09.1972; OIB: 24341062172; M 21. BARICA KELEMINIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA KRALJA KREŠIMIRA IV 28; rođ. 03.11.1943; OIB: 26093898075; Ž 22. DUBRAVKA TOMAŠKOVIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, VELIKANOVIĆA ISE 13; rođ. 25.04.1968; OIB: 75278498006; Ž 23. AMIR KULENOVIĆ; HRVAT; LUG SAMOBORSKI, BISTREC 22; rođ. 21.12.1970; OIB: 40014086383; M 24. HRVOJE HORVATEK; HRVAT; SAMOBOR, ULICA MILANA REIZERA 16; rođ. 02.11.1985; OIB: 89146307456; M 25. VJEKOSLAV KRAJAČIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 37; rođ. 17.04.1989; OIB: 28389753737; M STRANKA PENZIONERA - SP BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Nositelj liste: TOMISLAV ŠOIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. TOMISLAV ŠOIĆ; HRVAT; KONŠĆICA, KONŠĆICA 96/B; rođ. 16.03.1981; OIB: 15242412916; M 2. BORIS BABIĆ; HRVAT; SAMOBOR, SLAVONSKA ULICA 3; rođ. 31.12.1971; OIB: 31146422995; M 3. MARIO ŠPOLJARIĆ; HRVAT; SAMOBOR, MIRNOVEČKA CESTA 10; rođ. 25.09.1971; OIB: 26039896322; M 4. JURAJ TANKOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 14; rođ. 26.01.1947; OIB: 45621477974; M 5. SVETO MILOVANOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA BOGUMILA TONIA 16; rođ. 15.04.1941; OIB: 06105340306; M 6. SILVIJA VUČKOVIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, LIČKA ULICA 6; rođ. 13.08.1986; OIB: 88283041462; Ž 7. DRAŽEN MEŠANOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, SLAVONSKA ULICA 9; rođ. 23.04.1971; OIB: 50723444594; M 8. SINIŠA SZEL; HRVAT; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 5; rođ. 18.02.1972; OIB: 66779129134; M 9. PREDRAG ČAMER; HRVAT; SAMOBOR, ULICA MATIJAŠA KORVINA 18; rođ. 13.05.1958; OIB: 58981533178; M 10. NENAD TESLA; HRVAT; SAMOBOR, SLAVONSKA ULICA 13; rođ. 26.03.1972; OIB: 43318480481; M 11. MARIJA BELOŠA; HRVATICA; SAMOBOR, STAROGRADSKA ULICA 15; rođ. 29.08.1957; OIB: 86907209052; Ž 12. IVAN REŠČIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 10; rođ. 25.03.1955; OIB: 35376072319; M 13. JASMINKA ŠOIĆ; HRVATICA; VELIKA RAKOVICA, MIRNOVEČKA ULICA 1; rođ. 24.04.1971; OIB: 54966766522; Ž 14. EMIL MEŠTROVIĆ; HRVAT; FARKAŠEVEC SAMOBORSKI, FARKAŠEVEC SAMOBORSKI 95; rođ. 30.05.1984; OIB: 44742612731; M 15. SLAVKO BERIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA MILANA LANGA 18/ 003; rođ. 17.04.1957; OIB: 34169488067; M 16. ZVONIMIR FABEK; HRVAT; SAMOBOR, TINA UJEVIĆA 18; rođ. 28.03.1972; OIB: 89954817232; M 17. LUKA KOVAČ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA FERDE LIVADIĆA 18; rođ. 23.01.1942; OIB: 57376383762; M 18. ANJA PERKOVIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA FRANZA LISZTA 4; rođ. 08.03.1990; OIB: 80358485332; Ž 19. IVICA BABOJELIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ŠPANOVIĆA ĐURE 6; rođ. 08.06.1985; OIB: 41013704911; M 20. MARIO MIŠIĆ; HRVAT; CELINE SAMOBORSKE, CELINE SAMOBORSKE 2; rođ. 10.11.1984; OIB: 61804591268; M 21. IRENA PERKOVIĆ; MAĐARICA; SAMOBOR, ULICA DR MIJE JURATOVIĆA 7; rođ. 08.06.1956; OIB: 58064312949; Ž 22. MIRTA POŽGAJ; HRVATICA; SAMOBOR, OBRTNIČKA ULICA 32; rođ. 29.09.1981; OIB: 13162759712; Ž 23. STJEPAN PERKOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA DR MIJE JURATOVIĆA 7; rođ. 31.05.1952; OIB: 85062634639; M 24. IGOR PERKOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA DR MIJE JURATOVIĆA 7; rođ. 28.06.1978; OIB: 34347401302; M 25. IVAN PERKOVIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA DR MIJE JURATOVIĆA 7; rođ. 08.08.1983; OIB: 14160637809; M STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: VLADIMIR MATIJAŠIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. VLADIMIR MATIJAŠIĆ; HRVAT; BREGANA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 20; rođ. 09.01.1949; OIB: 73683088837; M 2. ZDENKO HORVAT; HRVAT; MALA JAZBINA, MALA JAZBINA 21; rođ. 01.09.1956; OIB: 41961412397; M 3. IVAN HUSTA; HRVAT; BREGANA, ULICA VLADKA MAČEKA 5; rođ. 13.01.1957; OIB: 41362661601; M 4. TOMO PLAŠČEVIĆ; HRVAT; BOBOVICA, BOBOVICA 52; rođ. 16.12.1945; OIB: 64737521121; M 5. VERA MATIJAŠIĆ; HRVATICA; BREGANA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 20; rođ. 14.07.1947; OIB: 25139487095; Ž 6. IVAN PLAŠČEVIĆ; HRVAT; BOBOVICA, BOBOVICA 52; rođ. 14.10.1949; OIB: 00588292652; M 7. IGOR MATIJAŠIĆ; HRVAT; BREGANA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 20; rođ. 24.05.1973; OIB: 67903144647; M 8. ANA MATIJAŠIĆ; HRVATICA; BREGANA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 20; rođ. 13.05.1978; OIB: 28735920091; Ž 9. IVANA MATIJAŠČIĆ; HRVATICA; LUG SAMOBORSKI, STRMA 2; rođ. 02.08.1945; OIB: 32119696292; Ž 10. JURAJ MATIJAŠČIĆ; HRVAT; LUG SAMOBORSKI, STRMA 2; rođ. 02.04.1941; OIB: 77534860314; M 11. ZDENKA PLAŠČEVIĆ; HRVATICA; BOBOVICA, BOBOVICA 52; rođ. 11.01.1956; OIB: 15355447455; Ž 12. BOŽENA KIRINEC; HRVATICA; BOBOVICA, BOBOVICA 52; rođ. 26.06.1973; OIB: 62462348351; Ž 13. JOSIP KIRINEC; HRVAT; BOBOVICA, BOBOVICA 52; rođ. 09.10.1972; OIB: 87189452683; M 14. JOSIP TOMAŠEC; HRVAT; SAMOBOR, ULICA KARDINALA FRANJE KUHARIĆ 10; rođ. 23.02.1938; OIB: 61588378364; M 15. SLAVA TOMAŠEC; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA KARDINALA FRANJE KUHARIĆ 10; rođ. 17.06.1942; OIB: 57987155198; Ž 16. ŽELJKO FERINA; HRVAT; SAMOBOR, ULICA PETRA PRERADOVIĆA 27; rođ. 25.10.1952; OIB: 49246890208; M 17. BRANKA STANEC; HRVATICA; SAMOBOR, ĆIRILOMETODSKA ULICA 23; rođ. 05.02.1968; OIB: 44754932166; Ž 18. JURAJ ŽGANJER; HRVAT; SAMOBOR, ULICA IVANA PERKOVCA 117; rođ. 10.01.1940; OIB: 76181941460; M 19. MARKO LIBRIĆ; HRVAT; SAMOBOR, TRG ANTUNA MIHANOVIĆA 6; rođ. 14.07.1983; OIB: 25871537997; M 20. SUNČICA TRUJILLO BALMACEDA; HRVATICA; SAMOBOR, ULICA IVANA PERKOVCA 117; rođ. 11.10.1969; OIB: 36772011337; Ž 21. HINKO MOGULIĆ; HRVAT; KLADJE, MIRNOVEČKA ULICA 74; rođ. 12.02.1947; OIB: 33273178567; M 22. MARIO BABIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA MATIJE GUPCA 8; rođ. 05.01.1965; OIB: 86113373679; M 23. ANICA MATIJAŠIĆ; HRVATICA; BREGANA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 26; rođ. 21.05.1944; OIB: 86253901638; Ž 24. STANKA MATIJAŠIĆ; HRVATICA; BREGANA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 26; rođ. 06.05.1971; OIB: 56027291510; Ž 25. IVAN MATIJAŠIĆ; HRVAT; BREGANA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 26; rođ. 20.08.1942; OIB: 75076758116; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: IVAN VLAINIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. IVAN VLAINIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA PAPE IVANA XXIII 2; rođ. 07.07.1972; OIB: 34652867347; M 2. GORAN ŠOIĆ, dipl.oec.; HRVAT; KLADJE, MIRNOVEČKA ULICA 35; rođ. 08.11.1987; OIB: 33327830777; M 3. FELIKS ŠKILJAN, prof.; HRVAT; LUG SAMOBORSKI, BISTREC 31; rođ. 11.04.1959; OIB: 35482212938; M 4. IVICA JELEČKI; HRVAT; DOMASLOVEC, DOMASLOVEČKA ULICA 68; rođ. 08.12.1970; OIB: 52116849221; M 5. ŽELJKO MESIĆ; HRVAT; DREŽNIK PODOKIĆKI, DREŽNIČKA CESTA 87; rođ. 31.05.1969; OIB: 79873867683; M 6. DENIS MIŠIĆ, mag.; HRVAT; DUBRAVA SAMOBORSKA, DUBRAVA SAMOBORSKA 9; rođ. 26.04.1986; OIB: 92813653751; M 7. MATIJA ŠOIĆ; HRVAT; GALGOVO, SAMOBORSKA ULICA 3; rođ. 21.11.1988; OIB: 62062715050; M 8. MARKO HOFER, bacc.; HRVAT; SAMOBOR, ULICA MATIJAŠA KORVINA 4; rođ. 11.06.1976; OIB: 80157556194; M 9. TOMISLAV VRANČIĆ, bacc.ing.; NEPOZNATA; VRBOVEC SAMOBORSKI, VRBOVEC 51; rođ. 03.08.1988; OIB: 35353380032; M 10. dr.sc. ANTE MARUŠIĆ, dr.med.; HRVAT; SAMOBOR, ULICA JOSIPA JELAČIĆA 119; rođ. 06.09.1972; OIB: 68066336447; M 11. MATKO BAŠIĆ, bacc.ing.; HRVAT; SLANI DOL, SLANI DOL 43; rođ. 19.08.1987; OIB: 77354896708; M 12. SANIJA ŠANČIĆ; ALBANKA; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 14; rođ. 11.12.1982; OIB: 12435767494; Ž 13. DAMIR TANČAK; HRVAT; SAMOBOR, ULICA PAPE IVANA XXIII 15; rođ. 22.05.1971; OIB: 02758519181; M 14. MIRKO TOMIĆ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA MILANA REIZERA 13; rođ. 20.05.1973; OIB: 86883444022; M 15. IGOR MALIŠ; HRVAT; SAMOBOR, ULICA PAPE IVANA XXIII 52; rođ. 17.07.1992; OIB: 66678301689; M 16. SINIŠA BIJAČ, dipl.oec.; HRVAT; SAMOBOR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 8; rođ. 05.05.1980; OIB: 10111545656; M 17. MARKO KANCELJAK; NEPOZNATA; SAMOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 19; rođ. 18.08.1987; OIB: 54071023166; M 18. IVA KOVAČIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, ŽUMBERAČKA ULICA 15; rođ. 21.07.1979; OIB: 12764143190; Ž 19. ALEN ŽUNIĆ, dipl.ing.; HRVAT; BREGANA, BASARIČEKA ĐURE 9; rođ. 17.07.1972; OIB: 87514947278; M 20. ŽELJKO LASTOVČIĆ; HRVAT; HRASTINA SAMOBORSKA, ULICA HRASTINSKA CESTA 68; rođ. 04.09.1972; OIB: 28305038263; M 21. VALENTINA GREGORIĆ; HRVATICA; SAMOBOR, CIGLARSKA ULICA 1; rođ. 24.03.1976; OIB: 93657386404; Ž 22. KSENIJA JAKLENEC; HRVATICA; RAKOV POTOK, JAKLENČEV PUT 2; rođ. 30.01.1947; OIB: 75292883349; Ž 23. IVICA BENČIĆ; HRVAT; SAMOBOR, HALABURŠČAK 5; rođ. 29.06.1973; OIB: 37430218840; M 24. MIROSLAV MAGDIĆ; HRVAT; LUG SAMOBORSKI, KNEZA NINOSLAVA 5; rođ. 04.10.1971; OIB: 58651271372; M 25. DANICA ŠOIĆ; HRVATICA; KLADJE, MIRNOVEČKA ULICA 33; rođ. 19.03.1944; OIB: 97594542095; Ž
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
SAMOBOR
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA SAMOBORA 1. Kandidat: KREŠO BELJAK HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Zamjenica kandidata: SANJA HORVAT IVEKOVIĆ Zamjenik kandidata: ŽELJKO STANEC 2. Kandidatkinja: BRANKA ČELAR AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Zamjenik kandidatkinje: DRAGUTIN BAJSIĆ Zamjenik kandidatkinje: IGOR KOVAČ 3. Kandidat: TOMISLAV MASTEN HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Zamjenik kandidata: FRANJO OSLAKOVIĆ Zamjenica kandidata: LINDA ROSSINI GAJŠAK 4. Kandidat: JUG PULJIZEVIĆ HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Zamjenik kandidata: IVICA KUMERIČKI Zamjenica kandidata: ANAMARIJA KARAMATIĆ 5. Kandidat: IVAN VLAINIĆ KANDIDAT GRUPE BIRAČA Zamjenik kandidata: GORAN ŠOIĆ, bacc. Zamjenik kandidata: FELIKS ŠKILJAN, prof. Kandidat: KREŠO BELJAK; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 11; rođ. 22.08.1971; OIB: 98031634645; M Zamjenica kandidata: SANJA HORVAT IVEKOVIĆ; GRDANJCI, GRDANJCI 47; rođ. 09.06.1981; OIB: 90121712550; Ž Zamjenik kandidata: ŽELJKO STANEC; KLADJE, ZANATSKA 17; rođ. 25.11.1969; OIB: 54133780431; M Predlagatelj: HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Kandidatkinja: BRANKA ČELAR; SAMOBOR, ULICA 9. SVIBNJA 20; rođ. 14.12.1964; OIB: 83138369831; Ž Zamjenik kandidatkinje: DRAGUTIN BAJSIĆ; SAMOBOR, ULICA GAJ 9; rođ. 10.10.1942; OIB: 66491465068; M Zamjenik kandidatkinje: IGOR KOVAČ; SAMOBOR, ULICA JOSIPA JELAČIĆA 44; rođ. 18.01.1973; OIB: 06207210944; M Predlagatelj: AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Kandidat: TOMISLAV MASTEN; SAMOBOR, CVJETNO NASELJE 2 11; rođ. 04.08.1975; OIB: 33828384451; M Zamjenik kandidata: FRANJO OSLAKOVIĆ; SAMOBOR, ULICA IVANA PERKOVCA 17; rođ. 22.07.1977; OIB: 24916728935; M Zamjenica kandidata: LINDA ROSSINI GAJŠAK; SAMOBOR, ULICA IVANA PERKOVCA 47/ 001; rođ. 08.07.1972; OIB: 70449109470; Ž Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Kandidat: JUG PULJIZEVIĆ; SAMOBOR, ULICA IVICE SUDNIKA 7; rođ. 02.12.1979; OIB: 14563801727; M Zamjenik kandidata: IVICA KUMERIČKI; DOMASLOVEC, ŽELJEZNIČKA ULICA 16; rođ. 25.04.1969; OIB: 20413037342; M Zamjenica kandidata: ANAMARIJA KARAMATIĆ; SAMOBOR, ULICA PAPE IVANA PAVLA II 3; rođ. 22.05.1984; OIB: 22397192962; Ž Predlagatelj: HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Kandidat: IVAN VLAINIĆ; SAMOBOR, ULICA PAPE IVANA XXIII 2; rođ. 07.07.1972; OIB: 34652867347; M Zamjenik kandidata: GORAN ŠOIĆ, bacc.; KLADJE, MIRNOVEČKA ULICA 35; rođ. 08.11.1987; OIB: 33327830777; M Zamjenik kandidata: FELIKS ŠKILJAN, prof.; LUG SAMOBORSKI, BISTREC 31; rođ. 11.04.1959; OIB: 35482212938; M KANDIDAT GRUPE BIRAČA
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
SAMOBOR
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA SVETA NEDELJA 1. AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ SAVEZ ZA PROMJENE - SP STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE - BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH Nositeljica liste: KATARINA PRELEC 2. AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH Nositeljica liste: SANDRA BRGLEZ 3. HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP Nositeljica liste: ZRINKA PEZER 4. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS ZAGORSKA STRANKA - ZS Nositelj liste: DRAGO PRAHIN 5. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: DRAGUTIN VINOVRŠKI PENTEK 6. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: ŽELJKO BELUHAN 7. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: PERO VIŠEK 8. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: JOSIP RAGUŽ 9. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositeljica liste: ROMANA SEMENIĆ 10. STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: LAZAR GRUJIĆ AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ SAVEZ ZA PROMJENE - SP STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE - BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH Nositeljica liste: KATARINA PRELEC Kandidatkinje/kandidati: 1. KATARINA PRELEC; HRVATICA; STRMEC, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 42; rođ. 26.10.1989; OIB: 37566112182; Ž 2. MATIJA PRAHIN; HRVAT; NOVAKI, CVJETNA CESTA 4; rođ. 02.10.1986; OIB: 90244770163; M 3. SREĆKO ŠANTEK; HRVAT; STRMEC, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 28; rođ. 23.10.1970; OIB: 06236607133; M 4. MARTINA PRELEC; HRVATICA; STRMEC, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 42; rođ. 21.03.1987; OIB: 50390835001; Ž 5. ZVONIMIR MOLAN; HRVAT; SVETA NEDELJA, DUŽICA 15; rođ. 22.09.1977; OIB: 28511823901; M 6. VIKTORIJA MOLAN; HRVATICA; SVETA NEDELJA, DUŽICA 15; rođ. 16.09.1982; OIB: 31522094675; Ž 7. JELA LONČARIĆ; HRVATICA; STRMEC, GALICI 5; rođ. 08.04.1959; OIB: 32581483681; Ž 8. MARKO DANČULOVIĆ; HRVAT; OREŠJE, GAJEVA ULICA 1; rođ. 02.03.1989; OIB: 92815048018; M 9. MARTINA ŠABARIĆ; HRVATICA; MALA GORICA, ULICA VLADKA MAČEKA 8; rođ. 27.05.1986; OIB: 63767462963; Ž 10. SLAVEN DOMJANČIĆ; HRVAT; ŽITARKA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 8; rođ. 26.03.1985; OIB: 89847194139; M 11. DIANA HERAKOVIĆ; HRVATICA; SVETA NEDELJA, OKIĆKA ULICA 15/A; rođ. 30.01.1990; OIB: 81280042188; Ž 12. SILVIJA PETRLIĆ; HRVATICA; RAKITJE, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 9; rođ. 15.12.1989; OIB: 77398144744; Ž 13. ŠTEFICA PRELEC; HRVATICA; STRMEC, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 42; rođ. 07.10.1960; OIB: 81678069822; Ž 14. ŽELJKO PRELEC; HRVAT; STRMEC, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 42; rođ. 26.07.1959; OIB: 83435365619; M 15. EMANUEL PANGERČIĆ; HRVAT; SVETA NEDELJA, STILINOVIĆA MARIJANA 26; rođ. 24.08.1993; OIB: 79646945132; M 16. STJEPAN PRELEC; HRVAT; STRMEC, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 42; rođ. 13.07.1992; OIB: 02590345953; M 17. MIA PRAHIN; HRVATICA; NOVAKI, CVJETNA CESTA 4; rođ. 30.07.1994; OIB: 46027578666; Ž AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH Nositeljica liste: SANDRA BRGLEZ Kandidatkinje/kandidati: 1. SANDRA BRGLEZ; HRVATICA; SVETA NEDELJA, SVETONEDJELJSKA 32; rođ. 16.12.1969; OIB: 13330134267; Ž 2. ŽELJKO MATIĆ; HRVAT; STRMEC, ULICA TINA UJEVIĆA 1; rođ. 05.07.1975; OIB: 22375326636; M 3. DEJAN HRŽENJAK; HRVAT; RAKITJE, AUGUSTINČIĆEVA 16; rođ. 18.10.1986; OIB: 13234008136; M 4. MARTINA BRGLEZ; HRVATICA; SVETA NEDELJA, SVETONEDJELJSKA 32; rođ. 08.01.1992; OIB: 52799214175; Ž 5. SENAD DIZDAREVIĆ; MUSLIMAN; ŽITARKA, ULICA A. G. MATOŠA 1; rođ. 19.01.1966; OIB: 68670676828; M 6. JOSIP LACKOVIĆ; HRVAT; SVETONEDELJSKI BREG, SVETONEDELJSKI BREG 53; rođ. 17.11.1976; OIB: 76724561656; M 7. ADOLF LABAŠ; HRVAT; STRMEC, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 27; rođ. 16.03.1937; OIB: 28436016912; M 8. ZORICA LABAŠ; HRVATICA; STRMEC, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 27; rođ. 30.11.1945; OIB: 08891035404; Ž 9. BOŽICA KUHTIĆ HRĐUN; HRVATICA; BREZJE, MALOGORIČKA CESTA 2; rođ. 21.05.1942; OIB: 04307826099; Ž 10. ANTUN KUHTIĆ HRĐUN; HRVAT; BREZJE, MALOGORIČKA CESTA 2; rođ. 15.11.1941; OIB: 17246980732; M 11. VJEKOSLAV ĐIRA; HRVAT; STRMEC, ZLODIJEVA 27; rođ. 07.08.1978; OIB: 87047973483; M 12. IVAN PAVOR; HRVAT; BESTOVJE, PODREBAR 6; rođ. 23.09.1946; OIB: 68425082030; M 13. IVAN DOBOŠ; HRVAT; STRMEC, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 7; rođ. 15.12.1977; OIB: 95295784185; M 14. ĐURĐICA ĐURASINOVIĆ; HRVATICA; BREZJE, SVETONEDELJSKA CESTA 26; rođ. 24.03.1951; OIB: 45814876448; Ž 15. MILAN ŠENICA; HRVAT; BREZJE, ULICA MATIJE GUPCA 18; rođ. 02.01.1948; OIB: 20488344593; M 16. DANIJELA PISMAROVIĆ; HRVATICA; STRMEC, ULICA TINA UJEVIĆA 4; rođ. 28.03.1963; OIB: 34154761525; Ž 17. KSENIJA LENARD-BEK; HRVATICA; BESTOVJE, VINODOLSKA ULICA 5; rođ. 24.09.1963; OIB: 44082824277; Ž HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP Nositeljica liste: ZRINKA PEZER Kandidatkinje/kandidati: 1. ZRINKA PEZER; HRVATICA; BREZJE, TREŠNJEVAČKA ULICA 25; rođ. 03.03.1994; OIB: 60796858134; Ž 2. SILVIJA BERIŠIĆ; HRVATICA; KERESTINEC, SVETONEDELJSKA CESTA 41; rođ. 31.12.1976; OIB: 99657808769; Ž 3. JURAJ GABRIŠA; HRVAT; SVETA NEDELJA, OKIĆKA ULICA 20; rođ. 25.03.1980; OIB: 02419396018; M 4. IVANA BULAJA; HRVATICA; SVETA NEDELJA, ODVOJAK VINOGRADSKE ULICE 4; rođ. 15.04.1992; OIB: 73198486821; Ž 5. MATIJA BENKOVIĆ; HRVAT; STRMEC, ULICA ANTE STARČEVIĆA 8; rođ. 25.05.1983; OIB: 58606148760; M 6. ANA CVITAN; HRVATICA; BREZJE, KARABLJEVA ULICA 18; rođ. 09.01.1995; OIB: 24440715669; Ž 7. MAJA LENARD; HRVATICA; RAKITJE, RAKITSKA CESTA 37; rođ. 30.10.1990; OIB: 70459489716; Ž 8. FRANE LEKIĆ; HRVAT; BESTOVJE, VUKOVARSKA ULICA 21; rođ. 27.12.1990; OIB: 14330870846; M 9. MARIJA BAKULA; HRVATICA; BREZJE, ULICA MATIJE GUPCA 4; rođ. 28.03.1995; OIB: 96225151942; Ž 10. ERVIN ŠINKO; HRVAT; KERESTINEC, GRLINA 3; rođ. 11.05.1990; OIB: 32254513898; M 11. MARIA SNJEŽANA PEZER; HRVATICA; BREZJE, TREŠNJEVAČKA ULICA 25; rođ. 04.06.1958; OIB: 04785744898; Ž 12. ANA BULAJA; HRVATICA; BREZJE, STUBIČKA ULICA 6; rođ. 07.08.1994; OIB: 18850091710; Ž 13. KORALJKA CVITAN; HRVATICA; BREZJE, KARABLJEVA ULICA 18; rođ. 12.09.1969; OIB: 69408094800; Ž 14. ANTE BULAJA; HRVAT; SVETA NEDELJA, ODVOJAK VINOGRADSKE ULICE 4; rođ. 05.02.1994; OIB: 24816527859; M 15. ANA LENARD; HRVATICA; RAKITJE, RAKITSKA CESTA 37; rođ. 30.10.1990; OIB: 04231653449; Ž 16. DRAGO PEZER; HRVAT; BREZJE, TREŠNJEVAČKA ULICA 25; rođ. 13.03.1941; OIB: 25818172847; M 17. IVANKA FITZ; HRVATICA; BREZJE, TREŠNJEVAČKA ULICA 11; rođ. 23.10.1946; OIB: 90508012245; Ž HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS ZAGORSKA STRANKA - ZS Nositelj liste: DRAGO PRAHIN Kandidatkinje/kandidati: 1. DRAGO PRAHIN; HRVAT; BREZJE, ODVOJAK KARABLJEVE ULICE 5; rođ. 10.12.1951; OIB: 90271214935; M 2. DAMIR HALUŽAN; HRVAT; STRMEC, GUBČEVA 2; rođ. 26.06.1969; OIB: 15273814265; M 3. DARIO ZUROVEC; HRVAT; KERESTINEC, KERESTINEČKA CESTA 39; rođ. 25.11.1986; OIB: 45568357079; M 4. VESNA FILIPOVIĆ; HRVATICA; RAKITJE, RIBEL 13; rođ. 23.11.1963; OIB: 88616398724; Ž 5. ZDRAVKO BAKULA; HRVAT; NOVAKI, TOPOLJE 12; rođ. 23.09.1959; OIB: 70035017214; M 6. ZORAN ŽITKOVIĆ; HRVAT; SVETA NEDELJA, SVETONEDJELJSKA 28; rođ. 29.09.1967; OIB: 45683885403; M 7. MARIJAN VOJVODIĆ; HRVAT; NOVAKI, VIDEKOVIĆI III. ODVOJAK 6; rođ. 24.06.1959; OIB: 86002417065; M 8. MARIJAN HABLJAK; HRVAT; BESTOVJE, DR. FRANJE TUĐMANA 7; rođ. 30.03.1961; OIB: 60775045123; M 9. JOSIP JAKOPAČ; HRVAT; JAGNJIĆ DOL, IVANSKA 15; rođ. 11.12.1952; OIB: 36999911586; M 10. DARKO HRIBERSKI; HRVAT; BESTOVJE, ZAGORSKA ULICA 6; rođ. 28.01.1972; OIB: 85053763429; M 11. ANTONIO LJUBIĆ; HRVAT; SVETA NEDELJA, ODVOJAK VINOGRADSKE ULICE 2/C; rođ. 06.07.1988; OIB: 29746793294; M 12. VERICA DEAK; HRVATICA; MALA GORICA, ULICA LJUDEVITA GAJA 20; rođ. 27.03.1964; OIB: 04842569696; Ž 13. ANTON KUNDIH; HRVAT; OREŠJE, KLEST 18; rođ. 05.10.1967; OIB: 63467202695; M 14. DUBRAVKA DUGIĆ; HRVATICA; JAGNJIĆ DOL, SVETONEDELJSKA ULICA 21; rođ. 25.05.1968; OIB: 54869009614; Ž 15. DAVOR HLEVNJAK; HRVAT; RAKITJE, ŠKOLSKA ULICA 37; rođ. 17.09.1956; OIB: 52834759000; M 16. NIKOLINA PUHALO; HRVATICA; KALINOVICA, ULICA PUHALI 25; rođ. 22.11.1988; OIB: 91638740990; Ž 17. PETRA TOMIĆ; HRVATICA; BESTOVJE, VOĆARSKA ULICA 5; rođ. 23.11.1987; OIB: 78933729253; Ž HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: DRAGUTIN VINOVRŠKI PENTEK Kandidatkinje/kandidati: 1. DRAGUTIN VINOVRŠKI PENTEK; HRVAT; STRMEC, ULICA AUGUSTA ŠENOE 8; rođ. 24.02.1945; OIB: 66295391668; M 2. FREDDY FRIDERICH BURIĆ; HRVAT; MALA GORICA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 4; rođ. 25.05.1965; OIB: 80233774230; M 3. VESNA ĐURĐEK; HRVATICA; BESTOVJE, SAVSKA ULICA 5; rođ. 18.10.1969; OIB: 88440501373; Ž 4. VLADO KELEKOVIĆ; HRVAT; RAKITJE, ULICA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 2; rođ. 29.05.1985; OIB: 18483547081; M 5. JASMINKA MATAUŠIĆ; HRVATICA; STRMEC, ULICA AUGUSTA ŠENOE 8; rođ. 21.03.1969; OIB: 43494885066; Ž 6. SNJEŽANA ČUČEK; HRVATICA; KERESTINEC, SVETONEDELJSKA CESTA 76; rođ. 31.01.1965; OIB: 55290706023; Ž 7. MIJO JURIN; HRVAT; NOVAKI, VIDEKOVIĆI 23; rođ. 10.02.1953; OIB: 80186734029; M 8. DAMIR MARENIĆ; HRVAT; BREZJE, BREZJANSKI PUT 16; rođ. 14.11.1961; OIB: 92584577826; M 9. IVAN HUIĆ; HRVAT; STRMEC, PREČNA ULICA 14; rođ. 29.06.1990; OIB: 64685567412; M 10. SUZANA ČEŠKOVIĆ; HRVATICA; JAGNJIĆ DOL, SVETONEDELJSKA ULICA 31; rođ. 08.03.1973; OIB: 98526608745; Ž 11. VLASTA JELINČIĆ; HRVATICA; OREŠJE, TRG LIPA 28; rođ. 26.01.1961; OIB: 37617588751; Ž 12. IVICA BRAJDIĆ; HRVAT; KERESTINEC, I ODVOJAK ULICE PURGARIJA 7; rođ. 14.10.1980; OIB: 97662775897; M 13. PAVAO ZLODI; HRVAT; STRMEC, VRBOVEČKA ULICA 22; rođ. 07.04.1949; OIB: 47417613848; M 14. ŽELJKA ŠABARIĆ; HRVATICA; MALA GORICA, ULICA VLADKA MAČEKA 29; rođ. 28.10.1980; OIB: 68883822770; Ž 15. DAVOR MARKOVIĆ; HRVAT; BESTOVJE, ULICA ZDENCI 9; rođ. 21.03.1966; OIB: 98687924825; M 16. BERNARD BRGLEZ; HRVAT; SVETA NEDELJA, SVETONEDJELJSKA 32; rođ. 11.07.1966; OIB: 21912016089; M 17. MATIJA LENARD; HRVAT; RAKITJE, RAKITSKA CESTA 27; rođ. 04.10.1941; OIB: 88318486097; M HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: ŽELJKO BELUHAN Kandidatkinje/kandidati: 1. ŽELJKO BELUHAN; HRVAT; STRMEC, STARA CESTA 30; rođ. 13.04.1958; OIB: 42811242972; M 2. IVAN RIBARIĆ; HRVAT; KERESTINEC, II ODVOJAK ULICE PURGARIJA 9; rođ. 09.12.1983; OIB: 92588803601; M 3. DARKO ŠABARIĆ; HRVAT; MALA GORICA, ULICA VLADKA MAČEKA 25; rođ. 29.04.1969; OIB: 45038927388; M 4. IVICA BELČIĆ; HRVAT; MALA GORICA, DEKOV KLANJEC 30; rođ. 25.05.1977; OIB: 97795335031; M 5. SINIŠA KRZNAR; HRVAT; STRMEC, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 6; rođ. 01.03.1970; OIB: 08282892567; M 6. SNJEŽANA JANJIĆ; HRVATICA; MALA GORICA, ULICA SLAVE RAŠKAJ 4; rođ. 26.04.1971; OIB: 29981273312; Ž 7. JOZO POKRAJČIĆ; HRVAT; NOVAKI, ŽUGCI 5; rođ. 04.09.1963; OIB: 68543001928; M 8. VESELKO SADRIĆ; HRVAT; RAKITJE, KLANJEC 58; rođ. 07.04.1962; OIB: 91718518536; M 9. BLAŽAN ELEZ; HRVAT; KERESTINEC, I ODVOJAK ULICE PURGARIJA 19; rođ. 04.09.1950; OIB: 83562478452; M 10. ANTO BEŠKER; HRVAT; RAKITJE, LOZA 22; rođ. 03.01.1963; OIB: 87482531053; M 11. ANDRIJA MART; HRVAT; STRMEC, ULICA TINA UJEVIĆA 2; rođ. 30.11.1935; OIB: 22671115108; M 12. JERKO KNEŽEVIĆ; HRVAT; BESTOVJE, DUGI PUT 19; rođ. 06.10.1954; OIB: 15137151459; M 13. BRANKO BIŠKUPIĆ; HRVAT; MALA GORICA, ŠABARIĆI 9; rođ. 21.09.1957; OIB: 93285424238; M 14. ALEKSEJ IVLJEV; HRVAT; BESTOVJE, SUSEDGRADSKA ULICA 16; rođ. 21.04.1984; OIB: 13906001690; M 15. IVICA CINDRIĆ; HRVAT; MALA GORICA, ULICA VLADKA MAČEKA 34; rođ. 28.01.1985; OIB: 22991453919; M 16. JURAJ EZRA BUŠLJETA; HRVAT; BESTOVJE, SUSEDGRADSKA ULICA 16; rođ. 09.09.1977; OIB: 97898011727; M 17. DRAŽEN MIKEK; HRVAT; MALA GORICA, ULICA LJUDEVITA GAJA 60; rođ. 13.03.1969; OIB: 81957471095; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: PERO VIŠEK Kandidatkinje/kandidati: 1. PERO VIŠEK; HRVAT; STRMEC, ULICA SVIBA 14; rođ. 29.10.1947; OIB: 84363136026; M 2. ŽELJKO IVANEC; HRVAT; SVETA NEDELJA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 8; rođ. 27.09.1958; OIB: 23944581633; M 3. MAJA TOMAŠKOVIĆ; HRVATICA; BREZJE, ULICA VLADIMIRA NAZORA 20; rođ. 23.08.1972; OIB: 66550755003; Ž 4. FRANJO ŠTAJNER; HRVAT; KERESTINEC, KLEMENČIĆEVA ULICA 16; rođ. 02.02.1954; OIB: 13252650715; M 5. ŽELJKO BEKO; HRVAT; RAKITJE, RADNIČKA 6; rođ. 21.08.1956; OIB: 48674789376; M 6. MARIJA JAKLENEC; HRVATICA; KERESTINEC, DEKANIĆI 2; rođ. 03.03.1993; OIB: 83560407703; Ž 7. ANĐELKO MILOŠEVSKI; HRVAT; NOVAKI, VOJVODIĆI 21; rođ. 26.11.1966; OIB: 64608724081; M 8. DARKO NAĐENOVIĆ; HRVAT; SVETA NEDELJA, SVETONEDJELJSKA 1; rođ. 15.07.1949; OIB: 86220632642; M 9. DANIJELA JAKLENEC; HRVATICA; KERESTINEC, DEKANIĆI 2; rođ. 13.01.1974; OIB: 85198770849; Ž 10. VIŠNJA VINČIĆ; HRVATICA; BESTOVJE, PRUŽNA ULICA 2; rođ. 04.08.1962; OIB: 93338818665; Ž 11. ŽELJKO KORNET; HRVAT; BREZJE, MALOGORIČKA CESTA 72; rođ. 09.07.1954; OIB: 65877954867; M 12. ILIJA DUJMOVIĆ; HRVAT; BREZJE, ULICA IVANA SOPIĆA 2/A; rođ. 26.12.1967; OIB: 00271867336; M 13. NIKOLINA ŠIMIĆ; HRVATICA; BREZJE, MALOGORIČKA CESTA 72; rođ. 31.12.1980; OIB: 65730232279; Ž 14. ANA VIŠEK; HRVATICA; STRMEC, ULICA SVIBA 14; rođ. 15.07.1975; OIB: 74585598573; Ž 15. NENAD KATUŠIĆ; HRVAT; STRMEC, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 62; rođ. 03.11.1969; OIB: 04636573123; M 16. ZINOČKA BENCI; HRVATICA; BESTOVJE, SLOVENSKA ULICA 8; rođ. 11.04.1946; OIB: 86405755791; Ž 17. TANJA KRAPINEC MARKOVIĆ; HRVATICA; BESTOVJE, TOPOLOVEC 2/A; rođ. 30.05.1980; OIB: 70311951474; Ž KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: JOSIP RAGUŽ Kandidatkinje/kandidati: 1. JOSIP RAGUŽ; HRVAT; RAKITJE, NOVAČKA CESTA 31; rođ. 23.08.1951; OIB: 56925328956; M 2. STJEPAN ČAKANIĆ; HRVAT; KERESTINEC, KERESTINEČKA CESTA 37; rođ. 17.02.1952; OIB: 24835673454; M 3. ZDENKO ŠEKETA; HRVAT; JAGNJIĆ DOL, IVANJSKA ULICA 27; rođ. 24.10.1959; OIB: 33662383085; M 4. ŽARKO MIHINA; HRVAT; RAKITJE, KLANJEC 20; rođ. 14.02.1963; OIB: 70510056064; M 5. MLADEN ORŠIČEK; HRVAT; OREŠJE, SELČICA 7; rođ. 26.04.1966; OIB: 00841692723; M 6. ZDENKO TUBIKANEC; HRVAT; BESTOVJE, PRUDNJACI 21; rođ. 03.02.1967; OIB: 50484930823; M 7. ANTON CVITIĆ; HRVAT; STRMEC, ULICA SVIBA 23; rođ. 13.07.1982; OIB: 05206390915; M 8. ZDENKO VOJVODIĆ; HRVAT; NOVAKI, VIDEKOVIĆI 13; rođ. 13.03.1969; OIB: 26458672131; M 9. DANIJELA GOLUBIĆ; HRVATICA; BREZJE, SVETONEDELJSKA CESTA 18; rođ. 23.01.1979; OIB: 05106731822; Ž 10. TOMISLAV ŠABARIĆ; HRVAT; MALA GORICA, ULICA VLADKA MAČEKA 3; rođ. 17.11.1983; OIB: 33984094137; M 11. ANITA MARUŠIĆ; HRVATICA; SVETA NEDELJA, ULICA IVANA SOPIĆA 1; rođ. 31.03.1985; OIB: 38377637878; Ž 12. IRENA SRŠAN; HRVATICA; STRMEC, ULICA KRALJA TOMISLAVA 12; rođ. 19.08.1981; OIB: 11644136492; Ž 13. ŽELJKO PENZER; HRVAT; NOVAKI, CVJETNA CESTA 9; rođ. 25.09.1975; OIB: 01894883484; M 14. NIKOLINA MIHINA; HRVATICA; RAKITJE, ULICA MATIJE GUBCA 10; rođ. 16.07.1985; OIB: 40223952820; Ž 15. MLADEN CINDRIĆ; HRVAT; MALA GORICA, ULICA VLADKA MAČEKA 24; rođ. 31.10.1964; OIB: 60211091328; M 16. IGOR TOT; HRVAT; BESTOVJE, VOĆARSKA ULICA 6; rođ. 12.02.1974; OIB: 99213749259; M 17. DRAŽEN STANEC; HRVAT; KERESTINEC, DEKANIĆI I. ODVOJAK 5; rođ. 17.11.1973; OIB: 22837119396; M SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositeljica liste: ROMANA SEMENIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. ROMANA SEMENIĆ; HRVATICA; SVETA NEDELJA, SVETONEDJELJSKA 37; rođ. 17.11.1971; OIB: 47500963234; Ž 2. STJEPAN BOŠNJAK; HRVAT; SVETA NEDELJA, STILINOVIĆA MARIJANA 42; rođ. 30.03.1946; OIB: 77275853821; M 3. MLADEN KATUŠIĆ; HRVAT; STRMEC, ULICA V. NAZORA 69; rođ. 08.07.1958; OIB: 60224224026; M 4. IVICA VOJVODIĆ; HRVAT; NOVAKI, HABDELIĆI 7; rođ. 06.04.1959; OIB: 02476710211; M 5. IVICA MATOŠEVIĆ; HRVAT; OREŠJE, GOSPODSKO 8; rođ. 15.12.1954; OIB: 73853253943; M 6. MARIO ČIŽMEŠIJA; HRVAT; KERESTINEC, II ODVOJAK ULICE ČIŽMEŠIJA 2; rođ. 09.07.1974; OIB: 96758160266; M 7. MARKO KRESONJA; HRVAT; RAKITJE, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 19; rođ. 07.04.1984; OIB: 14142608441; M 8. NENAD PETRAVIĆ; HRVAT; STRMEC, ULICA V. NAZORA 9; rođ. 07.05.1964; OIB: 00297437929; M 9. GORAN TURK; HRVAT; SVETA NEDELJA, VINOGRADSKA ULICA 16; rođ. 20.09.1964; OIB: 64879007722; M 10. DAVOR NAĐI; HRVAT; MALA GORICA, ULICA SV. MARIJE MAGDALENE 20; rođ. 31.10.1989; OIB: 12796480611; M 11. VESNA KANCELJAK; HRVATICA; RAKITJE, VOĆARSKA ULICA 6; rođ. 18.10.1960; OIB: 15904804811; Ž 12. SANELA MUJKIĆ; HRVATICA; OREŠJE, SELČICA 4; rođ. 21.04.1987; OIB: 01243188094; Ž 13. ZDRAVKO FRANCETIĆ; HRVAT; STRMEC, FRANCETIĆEVA 10; rođ. 08.05.1957; OIB: 57850519519; M 14. GABRIJEL DEAK; HRVAT; MALA GORICA, DEAKOV KLANJEC 28; rođ. 25.09.1987; OIB: 63688095886; M 15. KRISTINA GABRIŠA; HRVATICA; SVETA NEDELJA, SVETONEDJELJSKA 36; rođ. 03.01.1975; OIB: 88985987898; Ž 16. VESNA ŠIRANOVIĆ; HRVATICA; KERESTINEC, ULICA ŠIRANOVIĆI 11; rođ. 24.02.1965; OIB: 85055904890; Ž 17. IDA JANDREČIĆ; HRVATICA; STRMEC, SELSKA CESTA 4; rođ. 13.06.1989; OIB: 72943894493; Ž STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: LAZAR GRUJIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. LAZAR GRUJIĆ; SRBIN; OREŠJE, SELČICA 16; rođ. 12.09.1947; OIB: 70951787067; M 2. IVAN BANEK; HRVAT; NOVAKI, NOVAČKA CESTA 1; rođ. 26.09.1954; OIB: 08997019822; M 3. MIROSLAV KARABELJ; HRVAT; BREZJE, SELSKA 7; rođ. 29.09.1982; OIB: 97278584998; M 4. JADRANKA ORŠIĆ; HRVATICA; OREŠJE, TRG LIPA 9; rođ. 14.06.1955; OIB: 50291361413; Ž 5. TIHOMIR POTARIĆ; HRVAT; STRMEC, ULICA AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 34; rođ. 01.10.1984; OIB: 33690962833; M 6. KARMELA HABDELIĆ; HRVATICA; NOVAKI, NOVAČKA CESTA 12; rođ. 22.09.1961; OIB: 05862157768; Ž 7. MIROSLAV CESAREC; HRVAT; STRMEC, SELSKA CESTA 7; rođ. 17.08.1978; OIB: 89403680937; M 8. MARICA BRKOVIĆ; HRVATICA; OREŠJE, SELČICA 3; rođ. 06.03.1957; OIB: 50832357513; Ž 9. PETAR ŠIKAC; HRVAT; BESTOVJE, SAVSKA ULICA 20; rođ. 30.08.1975; OIB: 00190148408; M 10. SUZANA ZRNA; HRVATICA; OREŠJE, STARA CESTA 25; rođ. 17.01.1969; OIB: 78831825512; Ž 11. GORAN GRUJIĆ; HRVAT; OREŠJE, SELČICA 16; rođ. 28.01.1980; OIB: 64091024014; M 12. MARTINA ČIŽMEŠIJA; HRVATICA; NOVAKI, NOVAČKA CESTA 6; rođ. 11.11.1970; OIB: 20785283645; Ž 13. ZVONIMIR CESAREC; HRVAT; STRMEC, SELSKA CESTA 7; rođ. 17.07.1942; OIB: 92088164001; M 14. STJEPAN KARIJA; HRVAT; OREŠJE, SELSKA 9; rođ. 16.10.1949; OIB: 15620455065; M 15. MAGDALENA LADAN; HRVATICA; OREŠJE, STARA CESTA 1; rođ. 31.03.1990; OIB: 00988828038; Ž 16. KRISTIJAN MALUNEC; HRVAT; BESTOVJE, KRAPINSKA ULICA 20; rođ. 09.03.1979; OIB: 69619272330; M 17. JADRANKA ČAKANIĆ; HRVATICA; OREŠJE, ZAGORKINA ULICA 21; rođ. 10.12.1957; OIB: 92616018769; Ž
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
SVETA NEDELJA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA SVETA NEDELJA 1. Kandidat: DRAGO PRAHIN HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Zamjenik kandidata: IVICA PAVLIĆ Zamjenik kandidata: DAMIR HALUŽAN 2. Kandidat: JOSIP RAGUŽ KANDIDAT GRUPE BIRAČA Zamjenik kandidata: ZDENKO ŠEKETA Zamjenik kandidata: MLADEN ORŠIČEK 3. Kandidatkinja: ROMANA SEMENIĆ SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Zamjenica kandidatkinje: SANDRA STARJAČKI Zamjenik kandidatkinje: ZVONIMIR GUZAN 4. Kandidat: DRAGUTIN VINOVRŠKI PENTEK HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Zamjenik kandidata: FREDDY FRIDERICH BURIĆ Zamjenica kandidata: VESNA ĐURĐEK Kandidat: DRAGO PRAHIN; BREZJE, ODVOJAK KARABLJEVE ULICE 5; rođ. 10.12.1951; OIB: 90271214935; M Zamjenik kandidata: IVICA PAVLIĆ; RAKITJE, RADNIČKA 2; rođ. 01.01.1958; OIB: 93794226780; M Zamjenik kandidata: DAMIR HALUŽAN; STRMEC, GUBČEVA 2; rođ. 26.06.1969; OIB: 15273814265; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Kandidat: JOSIP RAGUŽ; RAKITJE, NOVAČKA CESTA 31; rođ. 23.08.1951; OIB: 56925328956; M Zamjenik kandidata: ZDENKO ŠEKETA; JAGNJIĆ DOL, IVANJSKA ULICA 27; rođ. 24.10.1959; OIB: 33662383085; M Zamjenik kandidata: MLADEN ORŠIČEK; OREŠJE, SELČICA 7; rođ. 26.04.1966; OIB: 00841692723; M KANDIDAT GRUPE BIRAČA Kandidatkinja: ROMANA SEMENIĆ; SVETA NEDELJA, SVETONEDJELJSKA 37; rođ. 17.11.1971; OIB: 47500963234; Ž Zamjenica kandidatkinje: SANDRA STARJAČKI; BESTOVJE, ULICA BRAĆE RIBARA 52; rođ. 10.05.1980; OIB: 27706710882; Ž Zamjenik kandidatkinje: ZVONIMIR GUZAN; STRMEC, ULICA KRALJA TOMISLAVA 31; rođ. 02.11.1977; OIB: 21886057025; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Kandidat: DRAGUTIN VINOVRŠKI PENTEK; STRMEC, ULICA AUGUSTA ŠENOE 8; rođ. 24.02.1945; OIB: 66295391668; M Zamjenik kandidata: FREDDY FRIDERICH BURIĆ; MALA GORICA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 4; rođ. 25.05.1965; OIB: 80233774230; M Zamjenica kandidata: VESNA ĐURĐEK; BESTOVJE, SAVSKA ULICA 5; rođ. 18.10.1969; OIB: 88440501373; Ž Predlagatelj: HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
SVETA NEDELJA

To download data sign in with GitHub

Download table (as CSV) Download SQLite database (0 Bytes) Use the API

rows 10 / 66

kandidati lista izvor grad_opcina
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE 1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS Nositelj liste: ANĐELKO GLIVAR, dr.med. 2. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: MLADEN MEZDIĆ 3. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: BRANKO KEBET 4. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: LUKA GRABUŠIĆ 5. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: VJEKOSLAV MATUŠA 6. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositeljica liste: RENATA DOLENEC, dipl.oec. 7. ZAGORSKA STRANKA - ZS AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS Nositelj liste: MILJENKO HRENEK HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS Nositelj liste: ANĐELKO GLIVAR, dr.med. Kandidatkinje/kandidati: 1. ANĐELKO GLIVAR, dr.med.; HRVAT; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 17; rođ. 11.09.1965; OIB: 20337319113; M 2. TOMISLAV ČIČKO, dipl.oec.; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 82; rođ. 25.08.1962; OIB: 23323045336; M 3. JURAJ SREBAČIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 36; rođ. 18.01.1950; OIB: 73193154349; M 4. STANKO REPAR; HRVAT; DONJA STUBICA, PARK M.VRHOVCA 2; rođ. 10.10.1935; OIB: 29920308862; M 5. ROBERT HREN; HRVAT; DONJA STUBICA, ULICA ŽUPANA VRATISLAVA 4; rođ. 27.07.1969; OIB: 86262076727; M 6. DARKO KUZMAN; HRVAT; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKO NASELJE 29; rođ. 13.08.1965; OIB: 64079833680; M 7. IVICA MLINARIĆ; HRVAT; VUČAK, VUČAK 52; rođ. 06.07.1972; OIB: 85416915714; M 8. MIRJANA EBNER-KARAŽIJA, dipl.iur.; HRVATICA; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 8; rođ. 15.12.1962; OIB: 99189440509; Ž 9. MIRKO GRDEN; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 22/A; rođ. 15.02.1981; OIB: 26769305861; M 10. BOJANA BEZIK, dipl.iur.; HRVATICA; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 73; rođ. 22.01.1983; OIB: 87542670145; Ž 11. KREŠIMIR FIŠTER, ing.; HRVAT; DONJA STUBICA, NOVA ULICA 17/ 001; rođ. 14.03.1974; OIB: 42584343428; M 12. ANDREJA KRUPA KUCELJ, dr.med.; HRVATICA; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 27; rođ. 18.08.1981; OIB: 18015553415; Ž 13. ŽELJIMIR MATUŠA; HRVAT; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 21; rođ. 30.01.1957; OIB: 23017180574; M 14. IVA SMRČEK; HRVATICA; PUSTODOL, PUSTODOL 138; rođ. 06.03.1984; OIB: 65925138768; Ž 15. MLADEN MIRT; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 162; rođ. 06.01.1969; OIB: 90300228575; M HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: MLADEN MEZDIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MLADEN MEZDIĆ; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 188; rođ. 06.02.1969; OIB: 02812727841; M 2. LJILJANA ŽUKINA; HRVATICA; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 7; rođ. 13.03.1963; OIB: 49169810267; Ž 3. JOSIP ČUPAR; HRVAT; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 54/A; rođ. 08.05.1963; OIB: 09739135888; M 4. MARKO HORVATEK; HRVAT; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 32/A; rođ. 01.08.1988; OIB: 96194631038; M 5. SANJA ŽUKINA; HRVATICA; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 37/A; rođ. 26.12.1962; OIB: 77240900438; Ž 6. DRAGAN ŽUKINA; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 7; rođ. 15.11.1983; OIB: 86269095174; M 7. DJURDJICA DARAPI; HRVATICA; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 21; rođ. 07.05.1960; OIB: 42698096011; Ž 8. DARKO ŠTEFEK; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 27; rođ. 12.06.1983; OIB: 43077426518; M 9. INGA FLEGAR; HRVATICA; LEPA VES, LEPA VES 50/B; rođ. 09.10.1983; OIB: 81521224264; Ž 10. DANIJEL ČUPAR; HRVAT; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 54/A; rođ. 14.01.1990; OIB: 04836951421; M 11. RENATO MEZDIĆ; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 187; rođ. 02.05.1990; OIB: 78127517321; M 12. MARINA DARAPI; HRVATICA; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 21; rođ. 21.12.1975; OIB: 57129308125; Ž 13. MIRKO GUDAN; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 172; rođ. 26.07.1994; OIB: 66174376068; M 14. VESNA ANTOLIĆ HORVATEK; HRVATICA; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 32/A; rođ. 17.02.1990; OIB: 11495643298; Ž 15. DANIJELA ČUPAR; HRVATICA; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 54/A; rođ. 26.08.1992; OIB: 51627747899; Ž HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: BRANKO KEBET Kandidatkinje/kandidati: 1. BRANKO KEBET; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 43; rođ. 15.04.1951; OIB: 40402785858; M 2. TIHOMIR LANDRIPET; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 39; rođ. 10.08.1972; OIB: 87191581833; M 3. MILJENKO SAČER; HRVAT; MATENCI, MATENCI 57; rođ. 06.12.1978; OIB: 22099464235; M 4. MARINA ZNIKA; HRVATICA; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 25; rođ. 04.08.1992; OIB: 84724585622; Ž 5. MLADEN SMRČEK; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 118; rođ. 03.03.1966; OIB: 31660440289; M 6. STJEPAN BUBANKO; HRVAT; MATENCI, MATENCI 55; rođ. 16.02.1947; OIB: 39254211449; M 7. JOSIP GRDEN; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 66; rođ. 22.12.1967; OIB: 48245211231; M 8. ŽELJKO JAPEC; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 112/B; rođ. 01.11.1957; OIB: 34399122897; M 9. IVAN DREMPETIĆ; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 36; rođ. 16.12.1961; OIB: 09613609733; M 10. IVICA MORDEJ; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 22; rođ. 12.08.1976; OIB: 61394022283; M 11. VLADIMIR FRANČINA; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 6/B; rođ. 08.07.1949; OIB: 68416138850; M 12. IVAN PRIPELJAŠ; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 83; rođ. 20.06.1965; OIB: 73528136439; M 13. DAMIR ŠTEFEK; HRVAT; MATENCI, MATENCI 54; rođ. 14.03.1979; OIB: 33184547214; M 14. IVAN HORVAT; HRVAT; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 28; rođ. 16.11.1959; OIB: 08478508754; M 15. ANTUN MLINARIĆ; HRVAT; VUČAK, VUČAK 54; rođ. 13.01.1972; OIB: 75790664100; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: LUKA GRABUŠIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. LUKA GRABUŠIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 1/A; rođ. 05.06.1985; OIB: 01947682742; M 2. ROMANO GLAVAČ; HRVAT; DONJA STUBICA, NASELJE VUKŠINEC 75; rođ. 18.02.1990; OIB: 85119816290; M 3. SANDRA BELINIĆ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.STUB.KAMENJAK 79/D; rođ. 21.01.1984; OIB: 50073406150; Ž 4. DRAGAN BOSEC; HRVAT; MATENCI, MATENCI 63; rođ. 08.03.1989; OIB: 90598230392; M 5. BOŽICA IVANČIĆ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.VUKŠINEC 38; rođ. 29.03.1961; OIB: 33253283998; Ž 6. ZDENKICA DREMPETIĆ; HRVATICA; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 57; rođ. 04.01.1969; OIB: 64827999649; Ž 7. DARIO MATUŠA; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 63; rođ. 31.03.1988; OIB: 37921930030; M 8. DARIO JURINA; HRVAT; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 10; rođ. 23.07.1985; OIB: 93206291638; M 9. DANIJEL MARINA; HRVAT; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 13; rođ. 20.09.1983; OIB: 16587686386; M 10. ZORICA DREMPETIĆ; HRVATICA; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 57; rođ. 21.04.1991; OIB: 35608676210; Ž 11. ŽELJKO NOVAK; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 95; rođ. 16.10.1983; OIB: 78549961551; M 12. DAVOR GLAVAČ; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 72; rođ. 29.11.1981; OIB: 53615334038; M 13. ANDREJA OČKO; HRVATICA; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 73; rođ. 12.07.1985; OIB: 99978518947; Ž 14. VALENTINA JAGARČEC; HRVATICA; VUČAK, VUČAK 14; rođ. 13.02.1991; OIB: 57445172026; Ž 15. MARKO PEŠTAJ; HRVAT; MATENCI, MATENCI 78; rođ. 02.04.1985; OIB: 05481385269; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: VJEKOSLAV MATUŠA Kandidatkinje/kandidati: 1. VJEKOSLAV MATUŠA; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 24; rođ. 28.05.1954; OIB: 77843257642; M 2. KRUNOSLAV VNUČEC; HRVAT; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 24; rođ. 24.06.1971; OIB: 73001963185; M 3. ZVONIMIR LENDREC; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 117; rođ. 04.09.1954; OIB: 39823510698; M 4. STJEPAN KURELJA; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 68; rođ. 02.03.1957; OIB: 82879146790; M 5. VELJKO VNUČEC; HRVAT; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 2; rođ. 19.08.1976; OIB: 60617708550; M 6. BRANKO VAGAN; HRVAT; VUČAK, VUČAK 109; rođ. 10.04.1961; OIB: 39553623331; M 7. LIDIJA KURELJA; HRVATICA; PUSTODOL, PUSTODOL 68; rođ. 08.07.1982; OIB: 79358728068; Ž 8. STJEPAN ZNIKA; HRVAT; MATENCI, MATENCI 31/ 001; rođ. 09.11.1961; OIB: 46291989143; M 9. NINOSLAVA ČAJKO PEŠTAJ; HRVATICA; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 100; rođ. 14.07.1981; OIB: 25318951607; Ž 10. SINIŠA ZNIKA; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 53/A; rođ. 21.10.1973; OIB: 42674832854; M 11. MLADEN BUBANKO; HRVAT; DONJA STUBICA, I.PEŠTAJA 4; rođ. 11.10.1961; OIB: 84901547504; M 12. MARIJA KRUŠELJ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NOVA ULICA 5; rođ. 01.01.1941; OIB: 52093092132; Ž 13. ZDRAVKO RUK; HRVAT; MATENCI, MATENCI 155; rođ. 01.02.1972; OIB: 84185628011; M 14. MARIO CESAREC; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 225; rođ. 25.04.1978; OIB: 43838619512; M 15. MIRKO VIDIČEK; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 159; rođ. 26.10.1980; OIB: 28912707679; M SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositeljica liste: RENATA DOLENEC, dipl.oec. Kandidatkinje/kandidati: 1. RENATA DOLENEC, dipl.oec.; HRVATICA; DONJA STUBICA, PODGORSKA 51/C; rođ. 21.08.1977; OIB: 44738648177; Ž 2. MILJENKO JAGARČEC, ing.strojarstva; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 38; rođ. 15.02.1974; OIB: 61071523130; M 3. NIKOLA BOROMISA, struč.spec.građevinarstva; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 57; rođ. 11.01.1985; OIB: 78320923646; M 4. JASMINKA MARIJA CERC, dipl.ing.; HRVATICA; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 22; rođ. 09.12.1940; OIB: 84960892326; Ž 5. NADA DOGAN, dr.med.; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 2/A; rođ. 28.02.1957; OIB: 54496501567; Ž 6. MARKO PEŠTAJ; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 16; rođ. 23.08.1979; OIB: 72443015914; M 7. NATALIJA KNEZIĆ, dipl.ing.; HRVATICA; DONJA STUBICA, PARK M.VRHOVCA 1; rođ. 17.11.1978; OIB: 98087043885; Ž 8. MARINKO RADIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, NAS.STUB.KAMENJAK 34/B; rođ. 02.06.1990; OIB: 15085299979; M 9. JOSIP HORJAN, bacc.upr.; HRVAT; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 26; rođ. 26.05.1948; OIB: 10311081068; M 10. DUBRAVKA MIRT, dipl.oec.; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.VUKŠINEC 14; rođ. 09.05.1987; OIB: 05900390759; Ž 11. DRAGICA POČUČA; HRVATICA; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 195; rođ. 27.05.1943; OIB: 82900030937; Ž 12. STJEPAN BEZIK; HRVAT; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 49; rođ. 17.08.1951; OIB: 35968655250; M 13. DANIJELA BEZIK, bacc.oec.; HRVATICA; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 77; rođ. 28.05.1983; OIB: 99051441793; Ž 14. MARKO ŠTEFEK; HRVAT; MATENCI, MATENCI 144; rođ. 13.07.1980; OIB: 89585775142; M 15. VIŠNJA ZADRAVEC; HRVATICA; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 26; rođ. 01.10.1938; OIB: 70595274350; Ž ZAGORSKA STRANKA - ZS AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS Nositelj liste: MILJENKO HRENEK Kandidatkinje/kandidati: 1. MILJENKO HRENEK; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3; rođ. 22.12.1966; OIB: 95682867747; M 2. ZVEZDANA ZNIKA; HRVATICA; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 23; rođ. 02.06.1969; OIB: 29417109528; Ž 3. BRANKICA BUBANKO; HRVATICA; DONJA STUBICA, IVANA PEŠTAJA 4; rođ. 10.01.1968; OIB: 82331487890; Ž 4. JOSIP TUČKAR; HRVAT; DONJA STUBICA, MARČINKOVO 13; rođ. 10.05.1979; OIB: 44881023287; M 5. BOŽICA MARTINIĆ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.MARTINIĆI 11; rođ. 25.09.1973; OIB: 57992803760; Ž 6. JOSIP LISAK; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 40/A; rođ. 28.03.1963; OIB: 60188745014; M 7. LAHORKA VEŠLIGA; HRVATICA; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 40; rođ. 31.03.1971; OIB: 91398451433; Ž 8. SINIŠA FARKAŠ; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 107; rođ. 20.09.1991; OIB: 85635420517; M 9. GORANA TURK; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 44; rođ. 01.04.1983; OIB: 81186210200; Ž 10. TATJANA TUČKAR; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 21/A; rođ. 26.12.1987; OIB: 68252080273; Ž 11. GORDANA HRENEK; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3; rođ. 06.10.1971; OIB: 95678107350; Ž 12. DAVOR TURK; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 44; rođ. 15.06.1979; OIB: 49849139599; M 13. KATARINA PETRIC; HRVATICA; DONJA STUBICA, K.PATAČIĆ 29; rođ. 10.01.1973; OIB: 42644285895; Ž 14. MARIJA LISAK; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 40/A; rođ. 20.10.1993; OIB: 86984329306; Ž 15. ANTONIO MARTINIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 36/A; rođ. 10.06.1989; OIB: 45000717986; M
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
DONJA STUBICA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE 1. Kandidatkinja: RENATA DOLENEC, dipl.oec. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Zamjenik kandidatkinje: MILJENKO JAGARČEC, ing.strojarstva 2. Kandidat: LUKA GRABUŠIĆ, dipl.oec. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Zamjenica kandidata: SANDRA BELINIĆ, prof.kineziologije 3. Kandidat: MILJENKO HRENEK ZAGORSKA STRANKA - ZS Zamjenica kandidata: ZVEZDANA ZNIKA 4. Kandidat: BRANKO MUČNJAK HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Zamjenica kandidata: ŽELJKA VAN DER MEER 5. Kandidat: JURAJ SREBAČIĆ HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS Zamjenik kandidata: LUKA TEPEŠ, ing.građ. Kandidatkinja: RENATA DOLENEC, dipl.oec.; DONJA STUBICA, PODGORSKA 51/C; rođ. 21.08.1977; OIB: 44738648177; Ž Zamjenik kandidatkinje: MILJENKO JAGARČEC, ing.strojarstva; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 38; rođ. 15.02.1974; OIB: 61071523130; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Kandidat: LUKA GRABUŠIĆ, dipl.oec.; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 1/A; rođ. 05.06.1985; OIB: 01947682742; M Zamjenica kandidata: SANDRA BELINIĆ, prof.kineziologije; DONJA STUBICA, NASELJE STUBIČKI KAMENJAK 79/D; rođ. 21.01.1984; OIB: 50073406150; Ž Predlagatelj: HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Kandidat: MILJENKO HRENEK; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3; rođ. 22.12.1966; OIB: 95682867747; M Zamjenica kandidata: ZVEZDANA ZNIKA; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 23; rođ. 02.06.1969; OIB: 29417109528; Ž Predlagatelj: ZAGORSKA STRANKA - ZS Kandidat: BRANKO MUČNJAK; DONJA STUBICA, K.PATAČIĆ 19; rođ. 18.03.1953; OIB: 43609349586; M Zamjenica kandidata: ŽELJKA VAN DER MEER; PUSTODOL, PUSTODOL 30/C; rođ. 17.06.1971; OIB: 09258268161; Ž Predlagatelj: HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Kandidat: JURAJ SREBAČIĆ; DONJA STUBICA, PODGORSKA 36; rođ. 18.01.1950; OIB: 73193154349; M Zamjenik kandidata: LUKA TEPEŠ, ing.građ.; DONJA STUBICA, K.PATAČIĆ 13; rođ. 10.03.1981; OIB: 73350208667; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
DONJA STUBICA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KLANJCA 1. AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS ZAGORSKA STRANKA - ZS Nositelj liste: NEDJELJKO BABIĆ 2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Nositelj liste: IGOR JAMBREŠIĆ 3. HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: BOŽIDAR GORUP 4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: ZLATKO BRLEK AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS ZAGORSKA STRANKA - ZS Nositelj liste: NEDJELJKO BABIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. NEDJELJKO BABIĆ; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 54; rođ. 11.06.1968; OIB: 36229982276; M 2. VLADIMIR ŠOŠTARIĆ; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 27; rođ. 19.12.1971; OIB: 03787275335; M 3. DAMIR HORVAT; HRVAT; LETOVČAN TOMAŠEVEČKI, LETOVČAN TOMAŠEVEČKI 11; rođ. 25.01.1984; OIB: 58853675008; M 4. JOSIP ČELEC; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 80; rođ. 14.02.1962; OIB: 73731499103; M 5. IVICA PETEK; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 21; rođ. 12.02.1966; OIB: 12001225190; M 6. TOMISLAV POSTRUŽIN; HRVAT; TOMAŠEVEC, TOMAŠEVEC 13/A; rođ. 16.11.1983; OIB: 12881315427; M 7. MARIJAN HAVRLE; HRVAT; BOBOVEC TOMAŠEVEČKI, BOBOVEC TOMAŠEVEČKI 7; rođ. 01.09.1952; OIB: 16648937318; M 8. IVAN TRUPEC; HRVAT; TOMAŠEVEC, TOMAŠEVEC 26; rođ. 25.06.1980; OIB: 62160189207; M 9. MARIO JAMBREŠIĆ; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 39; rođ. 12.07.1978; OIB: 28359918306; M 10. ANTONIO BABIĆ; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 54; rođ. 03.11.1990; OIB: 81931769736; M 11. VALENTINO ŠVIGIR; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 52; rođ. 05.04.1990; OIB: 71062434114; M 12. FRANJO ČELEC; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 80; rođ. 03.12.1990; OIB: 24107020362; M 13. JOSIP ZEBOLC; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 54; rođ. 21.05.1975; OIB: 75631899671; M HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Nositelj liste: IGOR JAMBREŠIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. IGOR JAMBREŠIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 43; rođ. 10.08.1975; OIB: 06660756800; M 2. RATKO KRAMARIĆ; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 38; rođ. 05.06.1967; OIB: 13393015329; M 3. EDI BIŠĆAN; HRVAT; GREDICE, GREDICE 123; rođ. 05.10.1987; OIB: 96744854400; M 4. STJEPAN SINKOVIĆ; HRVAT; POLICE, POLICE 41; rođ. 01.01.1956; OIB: 39244820964; M 5. MELITA KNEZIĆ; HRVATICA; KLANJEC, TRG MIRA 7; rođ. 30.05.1982; OIB: 72112382800; Ž 6. DUBRAVKO MAČEK; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, NOVODVORSKA ULICA 5; rođ. 18.10.1959; OIB: 80857306191; M 7. MARIJA GAŠPAR; HRVATICA; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 3; rođ. 27.01.1982; OIB: 78903444815; Ž 8. KREŠO SEVER; HRVAT; GREDICE, GREDICE 1; rođ. 26.05.1974; OIB: 69545369835; M 9. TOMISLAV SKRBETA; HRVAT; GREDICE, GREDICE 142; rođ. 28.09.1987; OIB: 77003083508; M 10. RUDOLF IVANUŠ; HRVAT; GREDICE, GREDICE 125; rođ. 15.11.1953; OIB: 20288485934; M 11. DRAGUTIN JAMBREŠIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 66; rođ. 24.11.1951; OIB: 67999319866; M 12. BRANKO GLAS; HRVAT; LEPOGLAVEC, RADNIČKA CESTA 4/C; rođ. 10.03.1966; OIB: 87485550367; M 13. BOŽIDAR PAVLINIĆ; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 10; rođ. 20.08.1955; OIB: 15776557066; M HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: BOŽIDAR GORUP Kandidatkinje/kandidati: 1. BOŽIDAR GORUP; HRVAT; TOMAŠEVEC, TOMAŠEVEC 2; rođ. 29.11.1964; OIB: 79929650435; M 2. ŽELJKO BOROŠAK; HRVAT; KLANJEC, ULICA LIJEPE NAŠE 33; rođ. 04.03.1959; OIB: 21143587096; M 3. MARIJAN SPORIŠ; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, PREDIONIČKA ULICA 25; rođ. 24.04.1948; OIB: 13663510245; M 4. ZDENKO ŽITNIK; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 63; rođ. 18.03.1977; OIB: 67949157071; M 5. JOSIP DRČIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 42; rođ. 19.03.1955; OIB: 48094370889; M 6. DARKO POSLEK; HRVAT; KLANJEC, ULICA AUGUSTA ŠENOE 16; rođ. 25.04.1967; OIB: 46655070006; M 7. STJEPAN HORVAT; HRVAT; LETOVČAN TOMAŠEVEČKI, LETOVČAN TOMAŠEVEČKI 13; rođ. 05.04.1968; OIB: 34519301486; M 8. MARTIN HORVATIN; HRVAT; GOLJAK KLANJEČKI, GOLJAK KLANJEČKI 29; rođ. 09.12.1959; OIB: 99221409408; M 9. IVICA LUNKO; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 4; rođ. 12.05.1958; OIB: 34505020657; M 10. DARKO HARAPIN; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 14/A; rođ. 15.10.1963; OIB: 19292192500; M 11. ZORKO POSLEK; HRVAT; GREDICE, GREDICE 33; rođ. 20.08.1955; OIB: 19349485665; M 12. MLADEN FIRŠT; HRVAT; LEPOGLAVEC, VOČARSKA ULICA 11; rođ. 27.10.1976; OIB: 51816902924; M 13. IVICA GLAS; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 19; rođ. 22.01.1963; OIB: 58988898852; M SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: ZLATKO BRLEK Kandidatkinje/kandidati: 1. ZLATKO BRLEK; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 18/A; rođ. 20.11.1960; OIB: 80663017308; M 2. ZVONKO SEVER; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, KUMROVEČKA ULICA 4; rođ. 18.01.1951; OIB: 62446201523; M 3. MIRKO LUNKO; HRVAT; GOLJAK KLANJEČKI, GOLJAK KLANJEČKI 1; rođ. 27.08.1954; OIB: 16024664747; M 4. ŽELJKO ZAJEC; HRVAT; POLICE, POLICE 91; rođ. 15.09.1963; OIB: 71614148413; M 5. BRANKICA HARAPIN; HRVATICA; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 10; rođ. 06.03.1955; OIB: 83124045497; Ž 6. DRAGICA MILČIĆ; HRVATICA; MIHANOVIĆEV DOL, KUMROVEČKA ULICA 1; rođ. 08.05.1963; OIB: 48513067907; Ž 7. DRAGUTIN LOVREK; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 35; rođ. 26.03.1950; OIB: 22180690357; M 8. DAMIR ZEBOLC; HRVAT; GREDICE, GREDICE 43; rođ. 16.08.1965; OIB: 08996408125; M 9. ALISA ŠOBAN; HRVATICA; KLANJEC, ULICA LIJEPE NAŠE 17; rođ. 02.01.1975; OIB: 80695365856; Ž 10. DARKO NOVOSEL; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, PREDIONIČKA ULICA 7; rođ. 20.11.1965; OIB: 11160908769; M 11. DALIBOR ŠOBAN; HRVAT; DOL KLANJEČKI, DOL KLANJEČKI 15; rođ. 25.02.1984; OIB: 53658191638; M 12. TONI BOGOVIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 9; rođ. 11.10.1985; OIB: 88082552193; M 13. MLADEN ŽUPANIĆ; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, NOVODVORSKA ULICA 5/A; rođ. 14.08.1959; OIB: 41998133810; M
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
KLANJEC
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KLANJCA 1. Kandidat: NEDJELJKO BABIĆ AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS ZAGORSKA STRANKA - ZS Zamjenik kandidata: VLADIMIR ŠOŠTARIĆ 2. Kandidat: ZLATKO BRLEK SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Zamjenik kandidata: ZVONKO SEVER 3. Kandidat: ŽARKO BROZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Zamjenik kandidata: STJEPAN VLAHOVIĆ Kandidat: NEDJELJKO BABIĆ; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 54; rođ. 11.06.1968; OIB: 36229982276; M Zamjenik kandidata: VLADIMIR ŠOŠTARIĆ; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 27; rođ. 19.12.1971; OIB: 03787275335; M Predlagatelj: AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS ZAGORSKA STRANKA - ZS Kandidat: ZLATKO BRLEK; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 18/A; rođ. 20.11.1960; OIB: 80663017308; M Zamjenik kandidata: ZVONKO SEVER; MIHANOVIĆEV DOL, KUMROVEČKA ULICA 4; rođ. 18.01.1951; OIB: 62446201523; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Kandidat: ŽARKO BROZ; KLANJEC, ULICA LIJEPE NAŠE 24; rođ. 13.04.1959; OIB: 46888653382; M Zamjenik kandidata: STJEPAN VLAHOVIĆ; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 46/B; rođ. 30.03.1953; OIB: 87548888555; redlagatelj: HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS M P
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
KLANJEC
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE 1. AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS Nositelj liste: MIRKO MAJSEC 2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: ZORAN GREGUROVIĆ 3. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: ŽELJKO VINCELJ 4. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: MIRKO PRELČEC 5. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: ALEN SPIEGL, dipl.ing. 6. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: ŽELJKO PAVIĆ AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS Nositelj liste: MIRKO MAJSEC Kandidatkinje/kandidati: 1. MIRKO MAJSEC; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 92; rođ. 01.04.1950; OIB: 91721147772; M 2. ALOJZ HORVAT; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 7; rođ. 26.08.1959; OIB: 16439289644; M 3. BORIS PRESEČKI; HRVAT; KRAPINA, ULICA MATIJE GUPCA 39; rođ. 21.11.1947; OIB: 60895008450; M 4. DRAGUTIN KOZINA; HRVAT; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 20; rođ. 16.05.1948; OIB: 43543658767; M 5. MILAN FRUK; HRVAT; KRAPINA, RADOBOJSKA CESTA 8; rođ. 11.05.1962; OIB: 93888886504; M 6. JOSIP SMREKAR; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 44; rođ. 26.02.1973; OIB: 15797165525; M 7. ZDRAVKO VULJANKO; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 119; rođ. 03.09.1969; OIB: 54967232970; M 8. VEDRAN MUŽAR; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 36/A; rođ. 19.09.1987; OIB: 21758208221; M 9. MIROSLAV PRESEČKI; HRVAT; KRAPINA, ULICA KNEZA TRPIMIRA 2; rođ. 24.07.1984; OIB: 20880685045; M 10. STANKO SUNTEŠIĆ; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 187; rođ. 28.08.1947; OIB: 16370661835; M 11. ANICA GREGUROVIĆ; HRVATICA; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 92; rođ. 17.04.1958; OIB: 03676554822; Ž 12. DRAGUTIN SMILJANEC; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 72; rođ. 28.07.1948; OIB: 56031306414; M 13. PETAR ŠPOLJAR; HRVAT; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 4; rođ. 27.06.1940; OIB: 53786430390; M 14. ZDRAVKO PRESEČKI; HRVAT; KRAPINA, ULICA KNEZA TRPIMIRA 2; rođ. 21.04.1977; OIB: 89229173968; M 15. MIRKO PONDELJAK; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 90; rođ. 18.09.1951; OIB: 37025065085; M 16. BRANKO PEČEK; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 100; rođ. 07.05.1966; OIB: 55970791761; M 17. IVAN KUNŠTEK; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 24; rođ. 19.02.1963; OIB: 78446486923; M HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: ZORAN GREGUROVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. ZORAN GREGUROVIĆ; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 47/A; rođ. 19.10.1978; OIB: 72003571492; M 2. MLADEN GREGUROVIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA IVANA RENDIĆA 15; rođ. 08.07.1955; OIB: 08385983327; M 3. IVICA HRŠAK; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 30/A; rođ. 01.03.1980; OIB: 75571723853; M 4. JOSIP KOZINA; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 38/E; rođ. 05.02.1959; OIB: 39357038659; M 5. TOMISLAV LEŽ; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA PETRA SVAČIĆA 1; rođ. 17.11.1986; OIB: 26667583785; M 6. JELENA DRNDIĆ; HRVATICA; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 18; rođ. 15.10.1989; OIB: 53624298559; Ž 7. KRUNOSLAV TUŠEK; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 286; rođ. 12.11.1987; OIB: 90153473426; M 8. MAJA LELJAK; HRVATICA; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 43; rođ. 25.12.1981; OIB: 19945940849; Ž 9. DRAGUTIN BENC; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 91; rođ. 25.12.1962; OIB: 10181538306; M 10. MILAN GOLUB; HRVAT; ŠKARIĆEVO, ŠKARIĆEVO 56; rođ. 13.06.1962; OIB: 44212592861; M 11. KRISTIJAN MUŽEK; HRVAT; VIDOVEC PETROVSKI, VIDOVEC PETROVSKI 28; rođ. 04.09.1978; OIB: 43387097547; M 12. DUBRAVKO BARILAR; HRVAT; TKALCI, TKALCI 14; rođ. 08.04.1963; OIB: 85476017868; M 13. GORAN KUNŠTEK; HRVAT; KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 26/B; rođ. 29.08.1983; OIB: 64245347102; M 14. KRUNOSLAV BIGEC; HRVAT; LAZI KRAPINSKI, LAZI KRAPINSKI 4; rođ. 06.02.1983; OIB: 86892110796; M 15. KLARA SUHODOLČAN; HRVATICA; ŽUTNICA, ŽUTNICA 17/A; rođ. 16.09.1989; OIB: 98284061782; Ž 16. MARTINA MIKŠA POSLONČEC; HRVATICA; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 21; rođ. 07.07.1982; OIB: 45461370130; Ž 17. DANKO HRŠAK; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 6; rođ. 12.01.1970; OIB: 85408684364; M HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: ŽELJKO VINCELJ Kandidatkinje/kandidati: 1. ŽELJKO VINCELJ; HRVAT; POLJE KRAPINSKO, POLJE KRAPINSKO 30/A; rođ. 31.10.1960; OIB: 41101853521; M 2. NENAD SIKIRICA; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 27; rođ. 10.03.1964; OIB: 85042609052; M 3. ROBERT CEROVEČKI; HRVAT; TRŠKI VRH, TRŠKI VRH 63; rođ. 16.08.1975; OIB: 04745806955; M 4. BRANKO KUČKO; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 76; rođ. 27.02.1967; OIB: 55795940153; M 5. BRANKO KRKLEC; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. ŽIVKA VUKASOVIĆA 21; rođ. 21.01.1953; OIB: 31640022142; M 6. IVAN HORVAT; HRVAT; PRETKOVEC, PRETKOVEC 13; rođ. 23.05.1956; OIB: 48876690927; M 7. SREĆKO DUNAJ; HRVAT; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 37; rođ. 03.03.1970; OIB: 87918991695; M 8. JURAJ GREGUROVIĆ; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 38; rođ. 14.02.1948; OIB: 17491804144; M 9. IVAN MILJAN; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 19; rođ. 21.08.1947; OIB: 81928700194; M 10. PREDRAG OSREDEČKI; HRVAT; ŽUTNICA, ŽUTNICA 47; rođ. 29.10.1967; OIB: 62529441438; M 11. STJEPAN GRAH; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 249/C; rođ. 14.11.1968; OIB: 71580910729; M 12. TIHOMIR KRANJČEVIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. LJUDEVITA GAJA 20; rođ. 02.07.1985; OIB: 48797686863; M 13. STJEPAN JANŽEK; HRVAT; VELIKA VES, VELIKA VES 118/A; rođ. 19.06.1962; OIB: 09914397229; M 14. SILVIJA ŽEPEC; HRVATICA; ŠKARIĆEVO, ŠKARIĆEVO 202; rođ. 11.10.1991; OIB: 20870905352; Ž 15. IVANA MALARIĆ; HRVATICA; POLJE KRAPINSKO, POLJE KRAPINSKO 153; rođ. 11.07.1988; OIB: 32941536225; Ž 16. KLEMENTINA ČAVUŽIĆ; HRVATICA; LEPAJCI, LEPAJCI 107; rođ. 05.02.1979; OIB: 57256619946; Ž 17. DAVOR ČAVUŽIĆ; HRVAT; VIDOVEC KRAPINSKI, VIDOVEC KRAPINSKI 43; rođ. 14.09.1988; OIB: 91873431167; M HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: MIRKO PRELČEC Kandidatkinje/kandidati: 1. MIRKO PRELČEC; HRVAT; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 137; rođ. 26.08.1968; OIB: 35191701069; M 2. MIRKO HORVAT; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 24; rođ. 05.01.1959; OIB: 38975314506; M 3. JOSIP ORMUŽ; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. ŽIVKA VUKASOVIĆA 1; rođ. 04.12.1942; OIB: 12664088780; M 4. MILKA ŠALKOVIĆ; HRVATICA; KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 8; rođ. 08.03.1950; OIB: 09246971890; Ž 5. MARINA MEDVED; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 88; rođ. 28.06.1986; OIB: 25368772382; Ž 6. DRAGUTIN PAŽAMETA; HRVAT; VELIKA VES, VELIKA VES 23; rođ. 06.02.1962; OIB: 47398008317; M 7. BARBARA VIDOVIĆ; HRVATICA; LEPAJCI, LEPAJCI 50; rođ. 25.11.1948; OIB: 46492524460; Ž 8. MARJAN ELČIĆ; HRVAT; VIDOVEC PETROVSKI, VIDOVEC PETROVSKI 34; rođ. 03.07.1975; OIB: 06529743098; M 9. ANA BELOŠEVIĆ; HRVATICA; ŽUTNICA, ŽUTNICA 15; rođ. 15.01.1960; OIB: 80949370105; Ž 10. IVAN HORVAT; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 95; rođ. 18.05.1958; OIB: 15247382522; M 11. SRETEN SOFRIĆ; SRBIN; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 137; rođ. 05.09.1961; OIB: 85665536735; M 12. ROBERT PULJKO; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 91/A; rođ. 08.12.1974; OIB: 54230807894; M 13. DAMIR CEROVEČKI; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 91; rođ. 27.10.1984; OIB: 08166925772; M 14. STJEPAN HORVAT; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 9; rođ. 15.07.1946; OIB: 37055229495; M 15. VLADIMIR POPOVIĆ; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 9; rođ. 14.08.1940; OIB: 52220843578; M 16. DRAGUTIN HORVAT; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 30.10.1942; OIB: 31187718094; M 17. MILAN TUŠEK; HRVAT; ŽUTNICA, ŽUTNICA 11; rođ. 23.09.1973; OIB: 88992911391; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: ALEN SPIEGL, dipl.ing. Kandidatkinje/kandidati: 1. ALEN SPIEGL, dipl.ing.; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 57; rođ. 18.05.1965; OIB: 87169746402; M 2. VJEKOSLAV VIDOVIĆ, prof.; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 17; rođ. 26.11.1961; OIB: 84243139909; M 3. GEORG GAL, dipl.ing.; HRVAT; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 4; rođ. 17.01.1964; OIB: 53363857796; M 4. SUZANA HERCEG; HRVATICA; KRAPINA, ULICA BANA JOSIPA JELAČIĆA 3; rođ. 22.05.1964; OIB: 35172818693; Ž 5. prof.dr.sc. DAMIR HRŠAK; HRVAT; KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 42; rođ. 24.08.1969; OIB: 61537943925; M 6. ZORAN KRUŠLIN; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 71; rođ. 23.06.1980; OIB: 60650533234; M 7. LEO NOVAK, dipl.ing.; HRVAT; VELIKA VES, VELIKA VES 126/C; rođ. 21.10.1975; OIB: 67771036964; M 8. FILIP VIDOVIĆ; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 17; rođ. 20.08.1991; OIB: 57009661862; M 9. FRANJO SMREČKI; HRVAT; LEPAJCI, LEPAJCI 11; rođ. 10.02.1948; OIB: 41745270035; M 10. MARIO KRLEŽA; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 115; rođ. 17.08.1977; OIB: 36047046335; M 11. ILIRKA GAL; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG 3; rođ. 28.05.1972; OIB: 98171413344; Ž 12. DAMIR PUH; HRVAT; VIDOVEC KRAPINSKI, VIDOVEC KRAPINSKI 14/B; rođ. 03.03.1972; OIB: 11394184726; M 13. MAJA NOVAK, prof.; HRVATICA; VELIKA VES, VELIKA VES 126/C; rođ. 30.01.1985; OIB: 10685542963; Ž 14. TOMISLAV MALARIĆ; HRVAT; TRŠKI VRH, TRŠKI VRH 22; rođ. 09.11.1978; OIB: 35058060750; M 15. IRENA KLASIĆ; HRVATICA; KRAPINA, ULICA MATIJE GUPCA 21; rođ. 24.05.1989; OIB: 34293070247; Ž 16. JASNA MATKO; HRVATICA; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 52; rođ. 18.03.1963; OIB: 72975084888; Ž 17. DINA MIKŠA; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KNEZA TRPIMIRA 4; rođ. 09.07.1963; OIB: 66020806736; Ž SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: ŽELJKO PAVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. ŽELJKO PAVIĆ; HRVAT; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 40/A; rođ. 21.04.1963; OIB: 08217526745; M 2. ZDRAVKO ŠTEFANIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 31; rođ. 29.09.1960; OIB: 50473648632; M 3. IVKA PAVLINIĆ; HRVATICA; KRAPINA, ULICA IVANA LOWA 3; rođ. 07.04.1945; OIB: 74322164911; Ž 4. TAMARA PRESEČKI; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KNEZA BRANIMIRA 7; rođ. 11.04.1990; OIB: 68401000083; Ž 5. TOMISLAV PERNJEK; HRVAT; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 48; rođ. 01.01.1981; OIB: 93003038998; M 6. ALOJZIJA HERCEG; HRVATICA; KRAPINA, ULICA PETRA ZRINSKOGA I KRSTE 11; rođ. 01.05.1946; OIB: 27680420964; Ž 7. DRAGUTIN CIGULA; HRVAT; KRAPINA, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 20; rođ. 13.07.1940; OIB: 40049548877; M 8. JASNA ŠALAMON; HRVATICA; VELIKA VES, VELIKA VES 146/C; rođ. 02.02.1968; OIB: 06269029084; Ž 9. ANĐELKO PAVIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA GRIGORA VITEZA 3; rođ. 31.10.1974; OIB: 90008808456; M 10. STJEPAN ŠTROK; HRVAT; DOLIĆE, DOLIĆE 110; rođ. 21.11.1950; OIB: 84048538056; M 11. IGOR CAJHEN; HRVAT; KRAPINA, RADOBOJSKA CESTA 10; rođ. 27.08.1974; OIB: 17695058517; M 12. ŽELJKO VIDOVIĆ; HRVAT; PRISTAVA KRAPINSKA, PRISTAVA KRAPINSKA 27; rođ. 01.06.1963; OIB: 88176780854; M 13. IVAN FRANKOL; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 53; rođ. 11.11.1938; OIB: 32176810337; M 14. RADOVAN BIRUŠKI; HRVAT; ŠKARIĆEVO, ŠKARIĆEVO 130; rođ. 17.05.1976; OIB: 47825202883; M 15. JURAJ LEŠKO; HRVAT; LEPAJCI, LEPAJCI 42; rođ. 04.01.1944; OIB: 84632511351; M 16. IVICA BUREK; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 161; rođ. 04.07.1977; OIB: 63624456622; M 17. LUKA FRLJUŽEC; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. LJUDEVITA GAJA 13; rođ. 08.03.1988; OIB: 27920084771; M
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
KRAPINA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KRAPINE 1. Kandidat: ZORAN GREGUROVIĆ HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS Zamjenik kandidata: BRANKO VARJAČIĆ Zamjenik kandidata: DRAGUTIN KOZINA 2. Kandidat: ŽELJKO PAVIĆ SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Zamjenik kandidata: IVICA ROZIJAN Zamjenik kandidata: IVAN FEKONJA 3. Kandidat: ALEN SPIEGL HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Zamjenik kandidata: VJEKOSLAV VIDOVIĆ Zamjenica kandidata: SUZANA HERCEG 4. Kandidat: ŽELJKO VINCELJ HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Zamjenik kandidata: VLADO KRANJČEC Zamjenik kandidata: NENAD SIKIRICA Kandidat: ZORAN GREGUROVIĆ; STRAHINJE, STRAHINJE 47/A; rođ. 19.10.1978; OIB: 72003571492; M Zamjenik kandidata: BRANKO VARJAČIĆ; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 13; rođ. 19.08.1950; OIB: 67597131448; M Zamjenik kandidata: DRAGUTIN KOZINA; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 20; rođ. 16.05.1948; OIB: 43543658767; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS Kandidat: ŽELJKO PAVIĆ; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 40/A; rođ. 21.04.1963; OIB: 08217526745; M Zamjenik kandidata: IVICA ROZIJAN; ŽUTNICA, ŽUTNICA 7; rođ. 15.06.1960; OIB: 31997873017; M Zamjenik kandidata: IVAN FEKONJA; DOLIĆE, DOLIĆE 3; rođ. 08.05.1952; OIB: 49773737791; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Kandidat: ALEN SPIEGL; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 57; rođ. 18.05.1965; OIB: 87169746402; M Zamjenik kandidata: VJEKOSLAV VIDOVIĆ; STRAHINJE, STRAHINJE 17; rođ. 26.11.1961; OIB: 84243139909; M Zamjenica kandidata: SUZANA HERCEG; KRAPINA, ULICA BANA JOSIPA JELAČIĆA 3; rođ. 22.05.1964; OIB: 35172818693; Ž Predlagatelj: HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Kandidat: ŽELJKO VINCELJ; POLJE KRAPINSKO, POLJE KRAPINSKO 30/A; rođ. 31.10.1960; OIB: 41101853521; M Zamjenik kandidata: VLADO KRANJČEC; KRAPINA, ULICA ILIRSKOG POKRETA 6; rođ. 14.07.1963; OIB: 86316435001; M Zamjenik kandidata: NENAD SIKIRICA; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 27; rođ. 10.03.1964; OIB: 85042609052; M Predlagatelj: HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
KRAPINA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA 1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: AUGUSTIN FLEGAR 2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Nositelj liste: EMIL GREDIČAK 3. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositeljica liste: DANICA HURSA 4. HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: JOSIP KNEZIĆ 5. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: IGOR ŠOŠTAR 6. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: TOMISLAV LUKEC 7. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: IVAN TUĐA 8. ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS Nositelj liste: MARIO CUKOVEČKI 9. ZAGORSKA STRANKA - ZS Nositelj liste: DARKO BUKLEC KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: AUGUSTIN FLEGAR Kandidatkinje/kandidati: 1. AUGUSTIN FLEGAR; HRVAT; ANDRAŠEVEC, GRABUŠIĆEVA ULICA 3; rođ. 08.03.1956; OIB: 56158782606; M 2. MILAN LEŠTEK; HRVAT; ANDRAŠEVEC, LEŠTEKOVA ULICA 1; rođ. 16.01.1969; OIB: 25512868761; M 3. DAMIR VEVEREC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 11; rođ. 27.06.1953; OIB: 26749174086; M 4. DANICA PELKO; HRVATICA; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 6; rođ. 08.06.1962; OIB: 72633731792; Ž 5. SREĆKO KURELJA; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 13; rođ. 11.08.1969; OIB: 45959626513; M 6. ŽARKO OREMUŠ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 152; rođ. 12.01.1967; OIB: 04849044108; M 7. DRAGUTIN TOMIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 87; rođ. 10.02.1936; OIB: 67876259354; M 8. IVAN CURI; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 20; rođ. 03.04.1945; OIB: 77402880302; M 9. BOŽIDAR BABIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 44; rođ. 16.07.1958; OIB: 58384778488; M 10. ŽELJKO BOŽIČEK; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 24; rođ. 10.10.1971; OIB: 34128119393; M 11. BOGDAN PAVLINA; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 23; rođ. 21.10.1949; OIB: 39249288335; M 12. DAMIR PAVLINA; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 23; rođ. 21.02.1980; OIB: 76417190892; M 13. BRANKO KUCELJ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KIŠUREVA ULICA 4; rođ. 01.03.1969; OIB: 25132166559; M 14. ŽELJKO BULEK; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ZIMIĆEVA ULICA 4; rođ. 23.09.1975; OIB: 44898173845; M 15. DALIBOR POSAVEC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KRALJIĆEVA ULICA 5; rođ. 08.02.1991; OIB: 02369290372; M HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Nositelj liste: EMIL GREDIČAK Kandidatkinje/kandidati: 1. EMIL GREDIČAK; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 8; rođ. 06.10.1976; OIB: 46677221053; M 2. NENAD MIHALIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 6; rođ. 17.04.1974; OIB: 07367808141; M 3. STANKO ČIČKO; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 158; rođ. 12.11.1966; OIB: 66213732381; M 4. JOSIP PERINIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, PARK OBITELJI PRPIĆ 9; rođ. 09.06.1951; OIB: 55151879956; M 5. BOŽIDAR ŽLABUR; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 21; rođ. 08.09.1953; OIB: 68516591741; M 6. EVA HURSA; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 252; rođ. 26.12.1989; OIB: 48794083085; Ž 7. DRAŽEN POSAVEC; HRVAT; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 10; rođ. 13.07.1970; OIB: 88579715881; M 8. MARIJO MILAT; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 149/B; rođ. 18.09.1976; OIB: 97990580699; M 9. KREŠIMIR NAVIJALIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 78; rođ. 20.12.1973; OIB: 13971464851; M 10. RAJKO KNEZIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KNEZIĆEVA ULICA 22; rođ. 29.12.1957; OIB: 08997836998; M 11. PERICA KRUŠELJ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 58/A; rođ. 21.05.1987; OIB: 31262452442; M 12. ŽELJKA KNEZIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 36; rođ. 03.10.1973; OIB: 94643406122; Ž 13. STJEPAN PAVLIĆ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 30; rođ. 14.12.1965; OIB: 06772722177; M 14. ZDRAVKO DEAK; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 172; rođ. 09.03.1967; OIB: 01137050083; M 15. DARKO KRUŠELJ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 72; rođ. 13.12.1972; OIB: 39051366347; M HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositeljica liste: DANICA HURSA Kandidatkinje/kandidati: 1. DANICA HURSA; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 25; rođ. 18.04.1950; OIB: 50975751042; Ž 2. BOŽIDAR ZIMIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, SELSKA CESTA 4; rođ. 08.10.1960; OIB: 25468412394; M 3. ŠTEFICA ANTOLKOVIĆ; HRVATICA; ANDRAŠEVEC, BARLOVIĆEVA ULICA 10; rođ. 11.09.1956; OIB: 67506325098; Ž 4. MARIO PREPELIĆ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 206; rođ. 22.03.1973; OIB: 47621352228; M 5. DRAŽENA KUČAK; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 33; rođ. 19.07.1962; OIB: 72534545909; Ž 6. RADMILA MIKULIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, GAJEVA ULICA 16; rođ. 18.02.1970; OIB: 31061376803; Ž 7. ALBERT KONTAK; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 31; rođ. 10.08.1968; OIB: 23408270327; M 8. IVKICA STRUGAR; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 190; rođ. 03.05.1948; OIB: 76629414495; Ž 9. MARKO CURMAN; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 70; rođ. 16.07.1983; OIB: 49955515522; M 10. NEDJELJKO GRABUŠIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ANDRAŠEVEČKA ULICA 37; rođ. 12.09.1970; OIB: 41125652037; M 11. MARIJAN VEVEREC; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 229/A; rođ. 20.01.1957; OIB: 08942022341; M 12. ANTONIO BELINIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 15; rođ. 08.07.1987; OIB: 50312586769; M 13. FLORIJAN HABJANEC; HRVAT; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 28; rođ. 18.10.1991; OIB: 00193207707; M 14. DARIJA JAGUŠT; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 112; rođ. 26.09.1985; OIB: 36045981027; Ž 15. ĐURĐICA ŠPOLJAR; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 54; rođ. 15.02.1954; OIB: 85731515326; Ž HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: JOSIP KNEZIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. JOSIP KNEZIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KNEZIĆEVA ULICA 1; rođ. 01.03.1988; OIB: 94118184305; M 2. DARKO MIRT; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKA ULICA 8; rođ. 01.06.1966; OIB: 89211310081; M 3. MLADEN BABIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 2; rođ. 01.01.1964; OIB: 88569114056; M 4. JOSIP MARTINIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 80; rođ. 26.02.1948; OIB: 47583057903; M 5. ZVONIMIR VRBAN; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 54; rođ. 13.01.1964; OIB: 57000337050; M 6. KRISTIJAN SVIBEN; HRVAT; OROSLAVJE, BREGOVITA ULICA 12; rođ. 14.09.1975; OIB: 20430579291; M 7. JOSIP PEHAREC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 130; rođ. 19.03.1969; OIB: 16348471450; M 8. SNJEŽANA MIRT; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGORSKA ULICA 8; rođ. 01.01.1968; OIB: 48504165778; Ž 9. DARKO ŠANTEK; HRVAT; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 5; rođ. 12.05.1968; OIB: 76840675959; M 10. NADICA PEHAREC; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 130; rođ. 02.09.1969; OIB: 59018694328; Ž 11. NEDJELJKO VEVEREC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KOŽUHOVA ULICA 18; rođ. 12.02.1971; OIB: 69831302800; M 12. MIJO ŠEBALJ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 65; rođ. 17.03.1968; OIB: 90346744829; M 13. ŽELJKO KORMAN; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 76; rođ. 27.10.1965; OIB: 82233131427; M 14. IVAN MIKIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 73; rođ. 15.07.1951; OIB: 66427242170; M 15. BOŽIDAR JURINA; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 47/D; rođ. 03.01.1957; OIB: 84012922037; M HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: IGOR ŠOŠTAR Kandidatkinje/kandidati: 1. IGOR ŠOŠTAR; HRVAT; OROSLAVJE, STUBIČKA CESTA 97; rođ. 22.09.1978; OIB: 69467788711; M 2. STJEPAN RANOGAJEC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 57/A; rođ. 05.09.1955; OIB: 75384996825; M 3. MARKO LJUBIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, BREGOVITA ULICA 11; rođ. 20.06.1977; OIB: 77097499112; M 4. IGOR KOLARIĆ; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 97; rođ. 30.10.1977; OIB: 20909977810; M 5. IVICA KNJAZ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 49; rođ. 20.08.1966; OIB: 92815809324; M 6. GORAN KRALJ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 78; rođ. 02.01.1975; OIB: 20893169459; M 7. MARIJA KRANJC; HRVATICA; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 57; rođ. 21.04.1979; OIB: 92067599780; Ž 8. MARIN KATUŠIĆ-BUKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, GAJEVA ULICA 9; rođ. 18.08.1972; OIB: 44492197854; M 9. BRANKO POSAVEC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, DOLINSKA ULICA 17; rođ. 08.05.1972; OIB: 03708370739; M 10. MIRJANA PINTAR; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 1; rođ. 10.05.1974; OIB: 42602886780; Ž 11. ALEN HORVAT; HRVAT; OROSLAVJE, STUBIČKA CESTA 77; rođ. 13.06.1985; OIB: 61077623969; M 12. MARINA BELINIĆ; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 97; rođ. 27.09.1990; OIB: 44630169115; Ž 13. HRVOJE GORUPEC; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 31; rođ. 27.01.1988; OIB: 05349498256; M 14. IVANA ZRINŠČAK; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 13; rođ. 29.06.1987; OIB: 93309781270; Ž 15. IVAN VOSKA; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 66; rođ. 26.12.1991; OIB: 16935738590; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: TOMISLAV LUKEC Kandidatkinje/kandidati: 1. TOMISLAV LUKEC; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 17.12.1984; OIB: 43643711414; M 2. MARIJAN HERIČ; HRVAT; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 14; rođ. 15.08.1983; OIB: 74298275665; M 3. ANAMARIJA HERIČ; HRVATICA; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 14; rođ. 09.07.1986; OIB: 27270672676; Ž 4. IVAN KOSMAT; HRVAT; ANDRAŠEVEC, GRABUŠIĆEVA ULICA 8; rođ. 11.02.1984; OIB: 48933091628; M 5. IVICA LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 132; rođ. 27.06.1971; OIB: 07129026197; M 6. NIKOLA KRMELIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 15; rođ. 11.12.1989; OIB: 00954925119; M 7. IVICA SPRAH; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 50; rođ. 09.11.1990; OIB: 70827420245; M 8. MARINA MIRT; HRVATICA; ANDRAŠEVEC, ZIMIĆEVA ULICA 13; rođ. 07.12.1968; OIB: 57992901242; Ž 9. ANTONIO DLESK; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 12; rođ. 26.03.1987; OIB: 87378195615; M 10. TIHOMIR GMAZ; HRVAT; OROSLAVJE, STUBIČKA CESTA 14; rođ. 05.11.1989; OIB: 44404866089; M 11. MARIJA LUKEC; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 28.11.1961; OIB: 21424498662; Ž 12. KLARA KONTAK; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 19; rođ. 30.06.1992; OIB: 94742346317; Ž 13. JANKO KUCELJ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, BARLOVIĆEVA ULICA 13; rođ. 30.05.1954; OIB: 33101029320; M 14. VALENTINA KOVAČIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 6; rođ. 01.03.1975; OIB: 68753608634; Ž 15. NATALIJA LUKEC; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 10.04.1975; OIB: 26184184705; Ž SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: IVAN TUĐA Kandidatkinje/kandidati: 1. IVAN TUĐA; HRVAT; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 78; rođ. 08.04.1965; OIB: 98057158409; M 2. DANKO PUŠĆENIK; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 1; rođ. 15.06.1965; OIB: 13887274746; M 3. NENAD GOSPOČIĆ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 275; rođ. 28.01.1973; OIB: 36479775433; M 4. JELICA SOJČ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 12; rođ. 21.03.1941; OIB: 87838672478; Ž 5. BOŽIDAR LEPČIN; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 23; rođ. 15.11.1968; OIB: 70194349701; M 6. JANKO KNEZIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 19; rođ. 06.12.1934; OIB: 33312222142; M 7. ZLATKO POSAVEC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, DOLINSKA ULICA 10; rođ. 06.12.1955; OIB: 96633005224; M 8. AGATA CVITIĆ; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 167; rođ. 07.02.1988; OIB: 19414831738; Ž 9. ŽELJKO VUKOVIĆ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 119; rođ. 19.12.1963; OIB: 31860994029; M 10. ELIZABETA ŠKVORČEC; HRVATICA; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 168; rođ. 07.12.1988; OIB: 15872876474; Ž 11. STIPE KNEZOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 4; rođ. 20.12.1960; OIB: 40160115687; M 12. VINKO CUKOVEČKI; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 108/A; rođ. 09.04.1976; OIB: 68678617956; M 13. DAVOR LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 127; rođ. 13.12.1973; OIB: 06259142729; M 14. MILJENKO MRZLJAK; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 35; rođ. 03.09.1969; OIB: 69391836242; M 15. SILVIJA KOKOLIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 16; rođ. 06.04.1987; OIB: 50805297258; Ž ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS Nositelj liste: MARIO CUKOVEČKI Kandidatkinje/kandidati: 1. MARIO CUKOVEČKI; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 18; rođ. 14.11.1975; OIB: 83581235642; M 2. MARKO FRANJKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 35; rođ. 15.01.1953; OIB: 89541369607; M 3. MILAN LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 247; rođ. 06.06.1954; OIB: 68401665035; M 4. JOSIP VDOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 54; rođ. 06.02.1947; OIB: 98120562895; M 5. DAMIR PIHAČ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 1; rođ. 14.10.1970; OIB: 73811816433; M 6. JADRANKO KUCELJ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, BARLOVIĆEVA ULICA 21; rođ. 08.04.1975; OIB: 99939548345; M 7. BOŽIDAR LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 83; rođ. 01.01.1958; OIB: 07965132846; M 8. DRAGUTIN MIRT; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ZIMIĆEVA ULICA 2/A; rođ. 08.02.1968; OIB: 53174531923; M 9. ŽELJKO JAGEČIĆ-BOLTEK; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 156; rođ. 06.11.1977; OIB: 56826516217; M 10. MARIO PETEK; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 22; rođ. 28.04.1978; OIB: 89449478065; M 11. BERISLAV FRANJKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 17; rođ. 13.01.1959; OIB: 83253907039; M 12. MARIJAN GRADIŠKI; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 1; rođ. 02.10.1943; OIB: 33828669345; M 13. ŽELJKO KRIVAK; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 3; rođ. 04.07.1954; OIB: 68291647228; M 14. BARBARA ČIČKO; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 177; rođ. 13.05.1967; OIB: 96700091171; Ž 15. STJEPAN PUŠEC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 227; rođ. 30.06.1948; OIB: 60359567970; M ZAGORSKA STRANKA - ZS Nositelj liste: DARKO BUKLEC Kandidatkinje/kandidati: 1. DARKO BUKLEC; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 37; rođ. 10.06.1975; OIB: 14873365443; M 2. DAMIR TOMIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 5; rođ. 04.04.1974; OIB: 03457948833; M 3. KRISTIJAN SOJČ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 80; rođ. 14.03.1976; OIB: 03222592938; M 4. DONATA PEJČIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 65/A; rođ. 13.04.1975; OIB: 15641971253; Ž 5. ZDENKO ČIČKO; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ANDRAŠEVEČKA ULICA 29; rođ. 27.04.1973; OIB: 90215334364; M 6. GORAN GOSPOČIĆ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 152; rođ. 31.08.1979; OIB: 57109680394; M 7. ŽELJKO NOVOSEL; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 81; rođ. 01.05.1962; OIB: 30133355167; M 8. MARTINA VRBANOVIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 4; rođ. 21.10.1969; OIB: 08577787202; Ž 9. DUNJA HORVATIN; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 83; rođ. 24.05.1948; OIB: 76470898379; Ž 10. BORIS KRALJIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KRALJIĆEVA ULICA 6; rođ. 30.10.1985; OIB: 75424832953; M 11. IVAN KLEPAC; HRVAT; OROSLAVJE, GAJEVA ULICA 4; rođ. 21.05.1954; OIB: 89048773854; M 12. SAŠA CRNEC; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 7; rođ. 28.10.1989; OIB: 27177847790; M 13. ALEKSANDAR VUČKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 4; rođ. 29.05.1989; OIB: 61908746506; M 14. TIHANA CEPANEC; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 3/C; rođ. 28.09.1979; OIB: 91206630462; Ž 15. ZORAN PUHOVSKI; HRVAT; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 2; rođ. 05.11.1988; OIB: 06143375862; M
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
OROSLAVJE
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA 1. Kandidat: MARIO CUKOVEČKI ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS Zamjenik kandidata: MARKO FRANJKOVIĆ 2. Kandidat: AUGUSTIN FLEGAR KANDIDAT GRUPE BIRAČA Zamjenik kandidata: MILAN LEŠTEK 3. Kandidat: EMIL GREDIČAK HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Zamjenik kandidata: NENAD MIHALIĆ 4. Kandidatkinja: DANICA HURSA HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Zamjenik kandidatkinje: BOŽIDAR ZIMIĆ 5. Kandidat: IVAN TUĐA SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Zamjenik kandidata: NENAD GOSPOČIĆ Kandidat: MARIO CUKOVEČKI; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 18; rođ. 14.11.1975; OIB: 83581235642; M Zamjenik kandidata: MARKO FRANJKOVIĆ; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 35; rođ. 15.01.1953; OIB: 89541369607; M Predlagatelj: ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS Kandidat: AUGUSTIN FLEGAR; ANDRAŠEVEC, GRABUŠIĆEVA ULICA 3; rođ. 08.03.1956; OIB: 56158782606; M Zamjenik kandidata: MILAN LEŠTEK; ANDRAŠEVEC, LEŠTEKOVA ULICA 1; rođ. 16.01.1969; OIB: 25512868761; M KANDIDAT GRUPE BIRAČA Kandidat: EMIL GREDIČAK; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 8; rođ. 06.10.1976; OIB: 46677221053; M Zamjenik kandidata: NENAD MIHALIĆ; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 6; rođ. 17.04.1974; OIB: 07367808141; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Kandidatkinja: DANICA HURSA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 25; rođ. 18.04.1950; OIB: 50975751042; Ž Zamjenik kandidatkinje: BOŽIDAR ZIMIĆ; OROSLAVJE, SELSKA CESTA 4; rođ. 08.10.1960; OIB: 25468412394; M Predlagatelj: HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Kandidat: IVAN TUĐA; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 78; rođ. 08.04.1965; OIB: 98057158409; M Zamjenik kandidata: NENAD GOSPOČIĆ; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 275; rođ. 28.01.1973; OIB: 36479775433; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
OROSLAVJE
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE 1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS Nositeljica liste: mr.sc. VILMICA KAPAC 2. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: MARIJAN HOHNJEC 3. HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: BORIS KARAŽIJA 4. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: JOSIP VDOVIĆ 5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP ZAGORSKA STRANKA - ZS Nositelj liste: MARKO VEŠLIGAJ, dipl.oec. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS Nositeljica liste: mr.sc. VILMICA KAPAC Kandidatkinje/kandidati: 1. mr.sc. VILMICA KAPAC; HRVATICA; PREGRADA, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 19.05.1962; OIB: 76143812602; Ž 2. STJEPAN HAJDINJAK; HRVAT; PREGRADA, GORIČKA ULICA 1; rođ. 07.02.1967; OIB: 39158832937; M 3. NIKOLA PASARIČEK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 23; rođ. 01.08.1943; OIB: 68410800084; M 4. MIRJANA KRIŠTIĆ, dr.med.; HRVATICA; PREGRADA, KOSTELGRADSKA ULICA 18; rođ. 04.03.1960; OIB: 82860181170; Ž 5. DAVOR ANTOLIĆ; HRVAT; SOPOT, SOPOT 65; rođ. 07.04.1972; OIB: 96743168265; M 6. ROMICA HRESTAK, dr.vet.med.; HRVAT; PREGRADA, UL. BARUNA OTTENFELSA 1/ 001; rođ. 13.11.1969; OIB: 86568945946; M 7. GORAN VUKMANIĆ, mag.oec.; HRVAT; PREGRADA, ULICA KOLARIJA 16; rođ. 17.06.1983; OIB: 01350564961; M 8. FRANJO PETEK; HRVAT; PAVLOVEC PREGRADSKI, PAVLOVEC PREGRADSKI 64; rođ. 04.10.1941; OIB: 46724814903; M 9. DANIJEL PETEK, univ.bacc.oec.; HRVAT; BENKOVO, BENKOVO 36; rođ. 28.10.1983; OIB: 85761751572; M 10. STJEPAN NOVAČKO; HRVAT; PREGRADA, ULICA AUGUSTA CESARCA 10; rođ. 01.02.1951; OIB: 98132801659; M 11. DRAGUTIN HERCIGONJA; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 15; rođ. 05.09.1972; OIB: 99630413536; M 12. MLADEN GRILEC BARNI; HRVAT; KOSTELSKO, KOSTELSKO 67; rođ. 26.05.1958; OIB: 46910046500; M 13. JOSIP LAZIČKI; HRVAT; MALA GORA, MALA GORA 71; rođ. 16.08.1955; OIB: 15656478036; M 14. MATEJA PONDELJAK; HRVATICA; PREGRADA, ULICA GUSTAVA KRKLECA 7; rođ. 25.06.1989; OIB: 53426535345; Ž 15. ANDRIJA VDOVIĆ; HRVAT; CIGROVEC, CIGROVEC 26; rođ. 13.01.1980; OIB: 55847503500; M HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: MARIJAN HOHNJEC Kandidatkinje/kandidati: 1. MARIJAN HOHNJEC; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 93; rođ. 23.09.1971; OIB: 57048960030; M 2. RUDOLF HORVAT; HRVAT; KOSTEL, KOSTEL 17; rođ. 06.06.1950; OIB: 13044968792; M 3. STJEPAN HORVAT; HRVAT; SOPOT, SOPOT 156; rođ. 14.02.1953; OIB: 18008894005; M 4. DARKO HRESTAK; HRVAT; BENKOVO, BENKOVO 18; rođ. 25.11.1963; OIB: 38699641657; M 5. NATALIJA LESKOVAR; HRVATICA; BUŠIN, BUŠIN 51/ 001; rođ. 17.11.1984; OIB: 50699280051; Ž 6. DARKO JAVORIĆ; HRVAT; KOSTEL, KOSTEL 21; rođ. 26.04.1970; OIB: 73330824713; M 7. GORAN HORVAT; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 81; rođ. 27.08.1986; OIB: 65437057094; M 8. BRANKO CIGROVSKI; HRVAT; STIPERNICA, STIPERNICA 12; rođ. 28.06.1963; OIB: 72749577391; M 9. DUŠAN GORUPIĆ; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 1; rođ. 19.11.1952; OIB: 24564466447; M 10. JOSIP ANTOLIĆ; HRVAT; PREGRADA, ULICA KOLARIJA 13; rođ. 21.02.1981; OIB: 92356480358; M 11. DAMIR FISTRIĆ; HRVAT; GORJAKOVO, GORJAKOVO 86; rođ. 06.05.1971; OIB: 23168067178; M 12. BRANKO BURIĆ; HRVAT; CIGROVEC, CIGROVEC 77; rođ. 10.06.1970; OIB: 11992965914; M 13. NIKOLINA BREZAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 2; rođ. 30.05.1984; OIB: 86090263026; Ž 14. DRAGUTIN CIGLENJAK; HRVAT; KOSTELSKO, KOSTELSKO 15; rođ. 02.01.1949; OIB: 71294668485; M 15. JOSIP PETEK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 4; rođ. 14.05.1957; OIB: 42527315508; M HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositelj liste: BORIS KARAŽIJA Kandidatkinje/kandidati: 1. BORIS KARAŽIJA; HRVAT; SOPOT, SOPOT 118/ 002; rođ. 23.12.1979; OIB: 53871472632; M 2. IVAN POGAČIĆ; HRVAT; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 6; rođ. 28.04.1983; OIB: 01306753599; M 3. TOMISLAV NOVAK; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 116; rođ. 02.04.1973; OIB: 81277497477; M 4. JOSIP BORŠIĆ; HRVAT; GABROVEC, GABROVEC 7; rođ. 15.06.1966; OIB: 80491492570; M 5. KAROLINA HOSTIĆ; HRVATICA; PREGRADA, VINAGORSKA ULICA 1; rođ. 03.11.1979; OIB: 82118625214; Ž 6. ŽIVKO KRSNIK; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 92; rođ. 22.02.1977; OIB: 60471360416; M 7. MARJAN JURAK; HRVAT; PREGRADA, ULICA FRANJE CVJETKA 2; rođ. 09.02.1984; OIB: 83696610154; M 8. JOSIPA HUSTIĆ; HRVATICA; PREGRADA, ULICA JURICE PREJCA 5; rođ. 17.01.1965; OIB: 57235123473; Ž 9. DAVOR KLANŠEK; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 18; rođ. 24.10.1986; OIB: 77443940941; M 10. KRUNOSLAV PUHEK; HRVAT; KOSTEL, KOSTEL 35; rođ. 17.03.1982; OIB: 89889871755; M 11. MATEJA POGAČIĆ; HRVATICA; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 6; rođ. 29.03.1989; OIB: 84849145675; Ž 12. NEVENKA ZAJEC; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 125; rođ. 31.12.1971; OIB: 55279855156; Ž 13. KRUNOSLAV GORUP; HRVAT; PREGRADA, ULICA STJEPANA RADIĆA 9; rođ. 23.05.1989; OIB: 59244024321; M 14. ZDRAVKO BEDENIKOVIĆ; HRVAT; SOPOT, SOPOT 49; rođ. 18.11.1967; OIB: 21799403725; M 15. BORIS BREŽNJAK; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 20; rođ. 04.03.1983; OIB: 72412230097; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: JOSIP VDOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. JOSIP VDOVIĆ; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/ 001; rođ. 20.03.1958; OIB: 42092422077; M 2. SUZANA PETRAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 93; rođ. 21.09.1981; OIB: 41221710660; Ž 3. BORIS NOVAK; HRVAT; BREGI KOSTELSKI, BREGI KOSTELSKI 44; rođ. 31.07.1985; OIB: 52003668285; M 4. SINIŠA PETRAK; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 93; rođ. 20.01.1985; OIB: 83431330197; M 5. TANJA OČKO; HRVATICA; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 4; rođ. 01.05.1981; OIB: 26574802719; Ž 6. SNJEŽANA SLONJŠAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 100; rođ. 19.10.1988; OIB: 00202217059; Ž 7. MILJENKO ILIJAŠ; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 96; rođ. 03.11.1968; OIB: 44330071164; M 8. ZLATKO ŠAFRAN; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 19; rođ. 10.12.1960; OIB: 23856331406; M 9. AUGUST KOLENKO; HRVAT; SVETOJURSKI VRH, SVETOJURSKI VRH 32; rođ. 07.05.1950; OIB: 16734701746; M 10. ŠTEFICA GAJŠAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 49; rođ. 08.05.1960; OIB: 82279180990; Ž 11. LUCIJA NOVAK; HRVATICA; BREGI KOSTELSKI, BREGI KOSTELSKI 44; rođ. 28.02.1989; OIB: 91545866568; Ž 12. DARKO PETRAK; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 93; rođ. 27.11.1956; OIB: 96762299440; M 13. TEA VDOVIĆ; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/A; rođ. 06.12.1987; OIB: 19714474183; Ž 14. DAVOR PASARIČEK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 30; rođ. 31.05.1990; OIB: 31024106154; M 15. LJUBICA VDOVIĆ; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/ 001; rođ. 02.02.1956; OIB: 47729960269; Ž SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP ZAGORSKA STRANKA - ZS Nositelj liste: MARKO VEŠLIGAJ, dipl.oec. Kandidatkinje/kandidati: 1. MARKO VEŠLIGAJ, dipl.oec.; HRVAT; PREGRADA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 5; rođ. 17.04.1982; OIB: 17781785647; M 2. IVAN ŠKRINJAR, ing.el.; HRVAT; PREGRADA, GORIČKA ULICA 8/ 002; rođ. 26.05.1971; OIB: 38638097230; M 3. ZDRAVKA ŽIGER ŽGELA, prof.geogr. i geol.; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 87/ 005; rođ. 23.08.1976; OIB: 26577606771; Ž 4. JOSIP KROG; HRVAT; BREGI KOSTELSKI, BREGI KOSTELSKI 24; rođ. 18.07.1970; OIB: 51754408564; M 5. ZLATKO ŠORŠA; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 32; rođ. 27.01.1963; OIB: 66996865001; M 6. BRANKO ŠPOLJAR; HRVAT; VIŠNJEVEC, VIŠNJEVEC 47; rođ. 04.08.1962; OIB: 64530531064; M 7. MILAN BREZINŠČAK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 23/ 001; rođ. 13.09.1977; OIB: 10765188492; M 8. mr.sc. ROBERT BARIČEVIĆ; HRVAT; PREGRADA, UL. DRAGUTINA KUNOVIĆA 3; rođ. 28.02.1973; OIB: 41228443796; M 9. JASNA VNUK, bacc.paed.; HRVATICA; SVETOJURSKI VRH, SVETOJURSKI VRH 40; rođ. 01.10.1967; OIB: 10822065205; Ž 10. VINKO VRHOVSKI; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 93/ 002; rođ. 18.03.1956; OIB: 39193887252; M 11. JOSIP POGAČIĆ; HRVAT; GORJAKOVO, GORJAKOVO 129; rođ. 12.07.1966; OIB: 58857862574; M 12. TOMISLAV BURIĆ; HRVAT; CIGROVEC, CIGROVEC 101; rođ. 16.04.1987; OIB: 43093538386; M 13. STJEPAN MIKLAUŽIĆ; HRVAT; DONJA PLEMENŠĆINA, DONJA PLEMENŠĆINA 16; rođ. 08.10.1972; OIB: 40605635707; M 14. VLADO IVANJKO; HRVAT; STIPERNICA, STIPERNICA 37; rođ. 05.08.1963; OIB: 66729551816; M 15. SLAVICA VIDAČEK; HRVATICA; PREGRADA, ULICA LJUDEVITA GAJA 6; rođ. 03.01.1959; OIB: 38407600581; Ž
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
PREGRADA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA PREGRADE 1. Kandidat: MARIJAN HOHNJEC HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Zamjenik kandidata: VLADO VEČERIĆ 2. Kandidatkinja: mr.sc. VILMICA KAPAC HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS Zamjenik kandidatkinje: STJEPAN HAJDINJAK 3. Kandidat: IVAN POGAČIĆ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Zamjenik kandidata: BORIS KARAŽIJA 4. Kandidat: MARKO VEŠLIGAJ, dipl.oec. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP ZAGORSKA STRANKA - ZS Zamjenik kandidata: IVAN ŠKRINJAR, ing.el. Kandidat: MARIJAN HOHNJEC; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 93; rođ. 23.09.1971; OIB: 57048960030; M Zamjenik kandidata: VLADO VEČERIĆ; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 45; rođ. 05.04.1958; OIB: 80439822212; M Predlagatelj: HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Kandidatkinja: mr.sc. VILMICA KAPAC; PREGRADA, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 19.05.1962; OIB: 76143812602; Ž Zamjenik kandidatkinje: STJEPAN HAJDINJAK; PREGRADA, GORIČKA ULICA 1; rođ. 07.02.1967; OIB: 39158832937; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS Kandidat: IVAN POGAČIĆ; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 6; rođ. 28.04.1983; OIB: 01306753599; M Zamjenik kandidata: BORIS KARAŽIJA; SOPOT, SOPOT 118/ 002; rođ. 23.12.1979; OIB: 53871472632; M Predlagatelj: HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Kandidat: MARKO VEŠLIGAJ, dipl.oec.; PREGRADA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 5; rođ. 17.04.1982; OIB: 17781785647; M Zamjenik kandidata: IVAN ŠKRINJAR, ing.el.; PREGRADA, GORIČKA ULICA 8/ 002; rođ. 26.05.1971; OIB: 38638097230; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP ZAGORSKA STRANKA - ZS
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
PREGRADA

To download data sign in with GitHub

Download table (as CSV) Download SQLite database (0 Bytes) Use the API

rows 10 / 50

kandidati lista izvor grad_opcina
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA GLINE 1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Nositeljica liste: SANJA ŠTINGL-VLAŠIĆ, dr.med. 2. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositeljica liste: DIANA MUŽIĆ 3. HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Nositelj liste: MILAN BAKŠIĆ 4. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: IVICA KNEŽEVIĆ 5. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MILAN MRKALJ 6. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MLADEN POLAK 7. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS Nositelj liste: ĐURO STOJIĆ 8. ZAVJET ZA HRVATSKU - ZZH Nositelj liste: IVAN LIPAK HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Nositeljica liste: SANJA ŠTINGL-VLAŠIĆ, dr.med. Kandidatkinje/kandidati: 1. SANJA ŠTINGL-VLAŠIĆ, dr.med.; HRVATICA; GLINA, ULICA STJEPANA I ANTUNA RADIĆA 12; rođ. 12.02.1969; OIB: 37318683704; Ž 2. DARIO ŽINIĆ; HRVAT; GLINA, RUNJANINOVA ULICA 7; rođ. 25.06.1985; OIB: 91687496201; M 3. MARIO SPAJIĆ, dipl.uč.; HRVAT; GLINA, ULICA DR. ĐURE AUGUSTINOVIĆA 28; rođ. 30.06.1983; OIB: 46312379863; M 4. IRENA CRNKOVIĆ, bacc.; HRVATICA; GORNJI VIDUŠEVAC, GORNJI VIDUŠEVAC 61; rođ. 01.05.1988; OIB: 36079673600; Ž 5. ŠTEFICA ŠEBEK; HRVATICA; GORNJA BUČICA, GORNJA BUČICA 119; rođ. 02.01.1971; OIB: 41768361177; Ž 6. IVAN PRAJDIĆ; HRVAT; GLINA, JUKINAČKA ULICA 32; rođ. 04.05.1949; OIB: 84748638356; M 7. TIHOMIR CEKOVIĆ, dipl.ing.; HRVAT; GLINA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 20; rođ. 14.06.1976; OIB: 70677421917; M 8. STJEPAN GRUDENIĆ; HRVAT; MARINBROD, MARINBROD 21; rođ. 15.08.1967; OIB: 80873270960; M 9. ALBERTA CESTARIĆ; HRVATICA; HAĐER, HAĐER 35; rođ. 19.06.1981; OIB: 35016758472; Ž 10. MILAN PAVIĆ; HRVAT; MAJA, MAJA 52; rođ. 05.03.1954; OIB: 00614124654; M 11. MILAN MATIJEVIĆ, ing.; HRVAT; DOLNJAKI, DOLNJAKI 43; rođ. 17.03.1961; OIB: 68177740803; M 12. DUBRAVKA MEDVED; HRVATICA; GORNJA BUČICA, GORNJA BUČICA 131; rođ. 22.03.1977; OIB: 57389376275; Ž 13. TOMISLAV BOBETA; HRVAT; DVORIŠĆE, DVORIŠĆE 18; rođ. 22.04.1985; OIB: 38037040358; M 14. MARKO MUŽA, ing.; HRVAT; GLINA, ULICA ŽRTAVA DOMOVINSKOG RATA 102; rođ. 30.05.1976; OIB: 86093881769; M 15. DRAGIŠA LONČAREVIĆ; SRBIN; MAJSKE POLJANE, MAJSKE POLJANE 136/C; rođ. 16.09.1982; OIB: 65475213046; M HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositeljica liste: DIANA MUŽIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. DIANA MUŽIĆ; HRVATICA; GLINA, VUKOVARSKA ULICA 13; rođ. 09.01.1964; OIB: 43915097855; Ž 2. JANKO LIKAR; SRBIN; MALI GRADAC, MALI GRADAC 53; rođ. 11.04.1967; OIB: 96539177548; M 3. KATICA LONČAREVIĆ; HRVATICA; DONJI VIDUŠEVAC, DONJI VIDUŠEVAC 67; rođ. 14.10.1963; OIB: 26952745681; Ž 4. DARKO ŠAJNOVIĆ; HRVAT; MAJA, MAJA 59; rođ. 25.01.1967; OIB: 18811097335; M 5. DUŠAN BALTIĆ; SRBIN; BALINAC, BALINAC 35; rođ. 11.07.1949; OIB: 81445212814; M 6. MIRKO GAŠLJEVIĆ; HRVAT; GLINA, VUKOVARSKA ULICA 31; rođ. 28.11.1963; OIB: 58790473785; M 7. ZLATKO ŽUTIĆ; HRVAT; GLINA, POKUPLJANSKA ULICA 38; rođ. 01.08.1982; OIB: 59003160532; M 8. MIRELA SLIJEPČEVIĆ; SRPKINJA; ROVIŠKA, ROVIŠKA 12; rođ. 16.07.1983; OIB: 65255330078; Ž 9. PETAR PLOČIĆ; SRBIN; GLINA, FRANKOPANSKA ULICA 5; rođ. 11.11.1934; OIB: 95638647130; M 10. STANKO ERKALOVIĆ; SRBIN; VELIKI GRADAC, VELIKI GRADAC 137; rođ. 02.04.1969; OIB: 41959591479; M 11. ANA MRKOBRADA; HRVATICA; GLINA, FRANKOPANSKA ULICA 59; rođ. 07.04.1953; OIB: 00190038288; Ž 12. BRANKICA POTRKAČ; HRVATICA; GLINA, DVORSKA ULICA 105; rođ. 02.09.1973; OIB: 89560397345; Ž 13. MATEJ MUŽIĆ; HRVAT; GLINA, VUKOVARSKA ULICA 13; rođ. 27.10.1994; OIB: 01828816110; M 14. GORDANA BOGOVIĆ; SRPKINJA; GLINA, VIDUŠEVAČKA ULICA 2; rođ. 05.11.1968; OIB: 29122713538; Ž 15. SRĐAN ŠIPUŠ; SRBIN; GLINA, ULICA KNEZA BRANIMIRA 10; rođ. 13.03.1963; OIB: 30498460795; M HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Nositelj liste: MILAN BAKŠIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MILAN BAKŠIĆ; HRVAT; GLINA, KOZARICA 8; rođ. 21.03.1961; OIB: 14338937670; M 2. FRANJO GLUŠAC; HRVAT; GLINA, PODLUŽJE 1; rođ. 08.10.1951; OIB: 09957167382; M 3. STJEPAN TONKOVIĆ; HRVAT; GLINA, ULICA 6. KOLOVOZA 1995. 34; rođ. 03.05.1959; OIB: 11778861778; M 4. MARINA CERJAK; HRVATICA; GORNJA BUČICA, GORNJA BUČICA 10; rođ. 12.04.1977; OIB: 71954796249; Ž 5. GORDANA CRNKOVIĆ; SRPKINJA; GLINA, JUKINAČKA ULICA 39; rođ. 08.07.1965; OIB: 35940774022; Ž 6. MIODRAG SUKARA; SRBIN; GLINA, VUKOVARSKA ULICA 36; rođ. 15.01.1936; OIB: 92893070117; M 7. MILAN DAVIDOVIĆ; HRVAT; GLINA, FRANKOPANSKA ULICA 61; rođ. 11.08.1953; OIB: 99202173557; M 8. IVICA ŽUGAJ; HRVAT; ŠATORNJA, ŠATORNJA 12; rođ. 08.07.1983; OIB: 95160935174; M 9. DAMIR GLATKI; HRVAT; PREKOPA, PREKOPA 32; rođ. 22.01.1968; OIB: 30385613556; M 10. BRANKA BAKŠIĆ; SRPKINJA; GLINA, ULICA DR. ĐURE AUGUSTINOVIĆA 16; rođ. 23.08.1961; OIB: 20505755438; Ž 11. IVAN GAJDEK; HRVAT; ŠATORNJA, ŠATORNJA 117; rođ. 02.01.1942; OIB: 52326855706; M 12. STANISLAV MOMČILOVIĆ; SRBIN; GLINA, ULICA ŽRTAVA DOMOVINSKOG RATA 65; rođ. 27.03.1981; OIB: 26504575874; M 13. MIJO ANČIĆ; HRVAT; MAJA, MAJA 31; rođ. 30.12.1962; OIB: 29880736527; M 14. ZLATKO JELIČIĆ; HRVAT; GLINA, ULICA FRANJE ŽUŽEKA 16; rođ. 31.10.1966; OIB: 69741153131; M 15. STJEPAN ANTOLOVIĆ; HRVAT; GLINA, ULICA JOSIPA CRNKOVIĆA 17; rođ. 15.10.1952; OIB: 21857548035; M HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: IVICA KNEŽEVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. IVICA KNEŽEVIĆ; HRVAT; GLINA, ULICA DR. ĐURE AUGUSTINOVIĆA 11; rođ. 17.11.1953; OIB: 54751788922; M 2. MIRKO KIRIN; HRVAT; GLINA, FRANKOPANSKA ULICA 3; rođ. 07.06.1960; OIB: 96276821351; M 3. MIRKO SUČEC; HRVAT; GLINA, ZAGREBAČKA ULICA 31; rođ. 31.05.1970; OIB: 76406085810; M 4. VLADO ĐAKOVIĆ; HRVAT; GLINA, DOMOBRANSKA ULICA 9; rođ. 08.09.1969; OIB: 19870160868; M 5. MIĆO JURKOVIĆ; HRVAT; GLINA, DVORSKA ULICA 44; rođ. 21.08.1969; OIB: 30254613870; M 6. RUŽICA ZEBA; HRVATICA; GLINA, KOZARICA 30; rođ. 06.02.1994; OIB: 79506328459; Ž 7. MARIO ŠIMUNOVIĆ; HRVAT; GLINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 68; rođ. 18.05.1989; OIB: 79004869258; M 8. ANTO LUČIĆ; HRVAT; GLINA, ULICA ŽRTAVA DOMOVINSKOG RATA 22; rođ. 19.10.1964; OIB: 94750686163; M 9. NINO BABIĆ; HRVAT; GLINA, ULICA DRAGOVOLJACA DOMOVINSKOG 17; rođ. 28.01.1978; OIB: 99459201374; M 10. JOSIP GLAVAŠ; HRVAT; GLINA, KOZARICA 3; rođ. 16.06.1974; OIB: 26980092542; M 11. DARIO PAVLIĆ; HRVAT; GLINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 5; rođ. 09.10.1974; OIB: 67874806688; M 12. TOMISLAV LIPAK; HRVAT; GLINA, ZATIŠJE 1; rođ. 02.10.1971; OIB: 91882272136; M 13. MIRKO BELČIĆ; HRVAT; GLINA, CRET 6; rođ. 17.09.1965; OIB: 85796118403; M 14. MILAN ČEHULIĆ; HRVAT; GLINA, TRG DR. FRANJE TUĐMANA 9; rođ. 11.09.1988; OIB: 73837829103; M 15. MIOMIR MRKOBRADA; HRVAT; GLINA, FRANKOPANSKA ULICA 59; rođ. 31.12.1959; OIB: 19104528516; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MILAN MRKALJ Kandidatkinje/kandidati: 1. MILAN MRKALJ; SRBIN; GLINA, SISAČKA ULICA 3; rođ. 13.04.1949; OIB: 32851623403; M 2. ADAM MRAKOVIĆ; SRBIN; VLAHOVIĆ, VLAHOVIĆ 85; rođ. 17.07.1948; OIB: 69862729561; M 3. MILAN GRUBOROVIĆ; SRBIN; MALI GRADAC, MALI GRADAC 127; rođ. 15.03.1967; OIB: 21476928090; M 4. MILAN DUKIĆ; SRBIN; GLINA, DVORSKA ULICA 119; rođ. 09.01.1946; OIB: 83521799683; M 5. MILAN MARTINOVIĆ; SRBIN; DRENOVAC BANSKI, DRENOVAC BANSKI 64; rođ. 14.10.1961; OIB: 76719166300; M 6. DRAGA MOMIĆ; SRPKINJA; GLINA, PLITVIČKA ULICA 27; rođ. 12.10.1956; OIB: 90470838132; Ž 7. LAZO MILANKOVIĆ; SRBIN; VELIKI GRADAC, VELIKI GRADAC 114; rođ. 26.10.1978; OIB: 64625650798; M 8. LJUBAN ZRAKIĆ; SRBIN; DONJI KLASNIĆ, DONJI KLASNIĆ 132; rođ. 04.10.1935; OIB: 46602572040; M 9. MILAN MARTINOVIĆ; SRBIN; MARTINOVIĆI, MARTINOVIĆI 63; rođ. 28.07.1953; OIB: 20873520549; M 10. MIĆAN BOROMISA; SRBIN; BRESTIK, BRESTIK 39; rođ. 06.04.1955; OIB: 05478546049; M 11. MILAN LALIĆ; SRBIN; MALI OBLJAJ, MALI OBLJAJ 51; rođ. 02.01.1958; OIB: 11774038243; M 12. ANKA DIVJAKINJA; SRPKINJA; GLINA, ULICA NIKOLE TESLE 57; rođ. 18.01.1954; OIB: 09608508958; Ž 13. NIKOLA SUŽNJEVIĆ; SRBIN; DONJE SELIŠTE, DONJE SELIŠTE 40; rođ. 18.02.1948; OIB: 11538929473; M 14. NEDELJKO SLADOJEVIĆ; SRBIN; MAJSKE POLJANE, MAJSKE POLJANE 104; rođ. 25.10.1954; OIB: 18268450682; M 15. GORDANA SLIJEPČEVIĆ; SRPKINJA; GLINA, HRVATSKA ULICA 6; rođ. 24.06.1949; OIB: 36446044165; Ž KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MLADEN POLAK Kandidatkinje/kandidati: 1. MLADEN POLAK; HRVAT; MAJSKE POLJANE, MAJSKE POLJANE 136/B; rođ. 07.07.1965; OIB: 47737057042; M 2. IVICA KOMAR; HRVAT; GLINA, ULICA HRVATSKE BRATSKE ZAJEDNI 5; rođ. 20.10.1960; OIB: 46722208466; M 3. IVICA ČAVLOVIĆ; HRVAT; GLINA, CIGLANSKA ULICA 3; rođ. 15.05.1964; OIB: 70634081851; M 4. VIKTOR IVELJIĆ; HRVAT; GLINA, CRET 7; rođ. 04.10.1969; OIB: 88534339265; M 5. DRAGAN BARUKČIĆ; HRVAT; GLINA, KNINSKA ULICA 24; rođ. 29.10.1981; OIB: 55398452074; M 6. MARKO JOSIĆ; HRVAT; GLINA, CIGLANSKA ULICA 2; rođ. 17.04.1950; OIB: 66111160050; M 7. LJUBICA BIJELIĆ; HRVATICA; GLINA, ULICA DRAGOVOLJACA DOMOVINSKOG 7; rođ. 07.11.1964; OIB: 66520350495; Ž 8. MILENA BOŽIĆ; HRVATICA; GLINA, PLITVIČKA ULICA 6; rođ. 09.08.1978; OIB: 12218450924; Ž 9. ZORAN BOŽINOVIĆ; HRVAT; GLINA, DOMOBRANSKA ULICA 21; rođ. 17.03.1974; OIB: 30019332128; M 10. MARGARETA SREMIĆ; HRVATICA; GLINA, ULICA 6. KOLOVOZA 1995. 45; rođ. 22.05.1973; OIB: 23870398091; Ž 11. DRAŽENKO PAVLOVIĆ; HRVAT; GLINA, DOMOBRANSKA ULICA 6; rođ. 21.10.1976; OIB: 79304193545; M 12. ANTO TOMIĆ; HRVAT; GLINA, LOVAČKA ULICA 5; rođ. 07.08.1955; OIB: 33103501772; M 13. MARICA IVELJIĆ; HRVATICA; GLINA, CRET 7; rođ. 06.11.1969; OIB: 94196881386; Ž 14. NIKOLA KRILIĆ; HRVAT; MAJSKE POLJANE, MAJSKE POLJANE 184/A; rođ. 23.09.1952; OIB: 52543173196; M 15. TEREZIJA KLEČINA; HRVATICA; GLINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 63; rođ. 14.08.1974; OIB: 02511947368; Ž SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS Nositelj liste: ĐURO STOJIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. ĐURO STOJIĆ; SRBIN; GLINA, ULICA PAVLA LEBERA 9; rođ. 15.02.1955; OIB: 06918463507; M 2. LJUBA VRGA; SRPKINJA; MALI GRADAC, MALI GRADAC 74; rođ. 12.10.1970; OIB: 28019877932; Ž 3. DUŠAN METIKOŠ; SRBIN; BIJELE VODE, BIJELE VODE 105; rođ. 01.09.1954; OIB: 18196129229; M 4. NIKOLA MILJEVIĆ; SRBIN; ŠIBINE, ŠIBINE 15; rođ. 20.08.1951; OIB: 78827353280; M 5. MILOŠ BRANKOVIĆ; SRBIN; BIJELE VODE, BIJELE VODE 114; rođ. 07.04.1945; OIB: 29845744607; M 6. ŽELJKO MANDIĆ; SRBIN; VELIKI GRADAC, VELIKI GRADAC 165/A; rođ. 15.11.1974; OIB: 86099223663; M 7. MIRA NOVAKOVIĆ; SRPKINJA; RAVNO RAŠĆE, RAVNO RAŠĆE 110; rođ. 10.10.1954; OIB: 05955362505; Ž 8. MILAN VUČKOVIĆ; SRBIN; DONJI KLASNIĆ, DONJI KLASNIĆ 184; rođ. 25.07.1955; OIB: 39419642772; M 9. DRAGAN SAMAC; SRBIN; BRESTIK, BRESTIK 98; rođ. 07.09.1978; OIB: 18641457993; M 10. RADOJKA VILIĆ; SRPKINJA; MAJSKI TRTNIK, MAJSKI TRTNIK 20; rođ. 21.09.1967; OIB: 99922094119; Ž 11. ILIJA ŠPANOVIĆ; SRBIN; DRAGOTINA, DRAGOTINA 109; rođ. 02.01.1953; OIB: 23159875232; M 12. BOŠKO GAGIĆ; SRBIN; DONJE SELIŠTE, DONJE SELIŠTE 62; rođ. 17.03.1955; OIB: 50530281310; M 13. MILENA LONČAR; SRPKINJA; MALI OBLJAJ, MALI OBLJAJ 24; rođ. 24.10.1976; OIB: 90695618306; Ž 14. RADOJKA BALTIĆ; SRPKINJA; DONJE SELIŠTE, DONJE SELIŠTE 69; rođ. 27.06.1953; OIB: 62458516207; Ž 15. ZORAN ARBUTINA; SRBIN; MARTINOVIĆI, MARTINOVIĆI 119; rođ. 10.04.1972; OIB: 61483750066; M ZAVJET ZA HRVATSKU - ZZH Nositelj liste: IVAN LIPAK Kandidatkinje/kandidati: 1. IVAN LIPAK; HRVAT; PREKOPA, PREKOPA 32; rođ. 16.05.1948; OIB: 52606353341; M 2. IVO BRADARIĆ; HRVAT; NOVO SELO GLINSKO, NOVO SELO GLINSKO 16; rođ. 03.12.1962; OIB: 53421517390; M 3. SLAVKO CRNKOVIĆ; HRVAT; GORNJI VIDUŠEVAC, GORNJI VIDUŠEVAC 62; rođ. 09.09.1962; OIB: 05661151619; M 4. KRISTINA BUNJAN; HRVATICA; PREKOPA, PREKOPA 36; rođ. 31.07.1977; OIB: 02983290595; Ž 5. MILKA MILOŠIĆ; HRVATICA; NOVO SELO GLINSKO, NOVO SELO GLINSKO 43; rođ. 13.09.1952; OIB: 56569240008; Ž 6. STJEPAN VRBANAC; HRVAT; PREKOPA, PREKOPA 119; rođ. 27.10.1970; OIB: 53201953785; M 7. IVANKA BRADARIĆ; HRVATICA; NOVO SELO GLINSKO, NOVO SELO GLINSKO 16; rođ. 01.10.1961; OIB: 96534466705; Ž 8. IVICA PEJKIĆ; HRVAT; GLINA, KNINSKA ULICA 7; rođ. 03.11.1980; OIB: 42311726791; M 9. IVAN HORVATIĆ; HRVAT; NOVO SELO GLINSKO, NOVO SELO GLINSKO 18; rođ. 10.08.1957; OIB: 90144499678; M 10. IVANA VRBANAC; HRVATICA; GORNJI VIDUŠEVAC, GORNJI VIDUŠEVAC 173; rođ. 10.08.1992; OIB: 78312565925; Ž 11. IVAN BRADARIĆ; HRVAT; NOVO SELO GLINSKO, NOVO SELO GLINSKO 16; rođ. 16.12.1994; OIB: 00361254024; M 12. GORAN HORVATIĆ; HRVAT; NOVO SELO GLINSKO, NOVO SELO GLINSKO 18; rođ. 26.11.1982; OIB: 93014064214; M 13. BARA GAJDEK; HRVATICA; ŠATORNJA, ŠATORNJA 98; rođ. 30.03.1952; OIB: 51746066673; Ž 14. ANTUN MILOŠIĆ; HRVAT; NOVO SELO GLINSKO, NOVO SELO GLINSKO 43; rođ. 12.06.1947; OIB: 90429232589; M 15. NIKOLA BABIĆ; HRVAT; MALA SOLINA, MALA SOLINA 119; rođ. 16.12.1936; OIB: 79416951529; M
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
GLINA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA GLINE 1. Kandidat: MILAN BAKŠIĆ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Zamjenica kandidata: SLAĐANA MAJSTOROVIĆ 2. Kandidatkinja: SLAVICA CRNKOVIĆ KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA Zamjenik kandidatkinje: MIJO VRBANAC 3. Kandidatkinja: DIANA MUŽIĆ, dr.stom. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Zamjenik kandidatkinje: JANKO LIKAR 4. Kandidat: mr.sc. DAMIR ŠANTEK, dipl.ing. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Zamjenik kandidata: DRAŽEN NAGLIĆ, bacc.ing. 5. Kandidatkinja: MARICA ŠANTEK HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Zamjenica kandidatkinje: MATEJA ČEHULIĆ Kandidat: MILAN BAKŠIĆ; GLINA, KOZARICA 8; rođ. 21.03.1961; OIB: 14338937670; M Zamjenica kandidata: SLAĐANA MAJSTOROVIĆ; PRIJEKA, PRIJEKA 43; rođ. 15.05.1973; OIB: 60267382792; Ž Predlagatelj: HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Kandidatkinja: SLAVICA CRNKOVIĆ; GORNJI VIDUŠEVAC, GORNJI VIDUŠEVAC 62; rođ. 25.10.1964; OIB: 10062991249; Ž Zamjenik kandidatkinje: MIJO VRBANAC; GLINA, VUKOVARSKA ULICA 21; rođ. 01.06.1963; OIB: 67216143107; M KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA Kandidatkinja: DIANA MUŽIĆ, dr.stom.; GLINA, VUKOVARSKA ULICA 13; rođ. 09.01.1964; OIB: 43915097855; Ž Zamjenik kandidatkinje: JANKO LIKAR; MALI GRADAC, MALI GRADAC 53; rođ. 11.04.1967; OIB: 96539177548; M Predlagatelj: HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Kandidat: mr.sc. DAMIR ŠANTEK, dipl.ing.; GLINA, PETRINJSKA ULICA 6; rođ. 13.05.1971; OIB: 44471450736; M Zamjenik kandidata: DRAŽEN NAGLIĆ, bacc.ing.; GLINA, JUKINAČKA ULICA 10; rođ. 13.12.1965; OIB: 81970019304; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Kandidatkinja: MARICA ŠANTEK; GLINA, MAJSKA ULICA 23; rođ. 19.05.1961; OIB: 57814664287; Ž Zamjenica kandidatkinje: MATEJA ČEHULIĆ; GLINA, TRG DR. FRANJE TUĐMANA 9; rođ. 08.06.1989; OIB: 67066834639; Ž Predlagatelj: HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
GLINA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR ZAMJENIKA GRADONAČELNIKA GLINE IZ REDA PRIPADNIKA SRPSKE NACIONALNE MANJINE 1. Kandidat: ŽELJKO GAVRILOVIĆ KANDIDAT GRUPE BIRAČA 2. Kandidat: MILAN MRKALJ, dipl.iur. KANDIDAT GRUPE BIRAČA 3. Kandidat: ĐURO STOJIĆ SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS Kandidat: ŽELJKO GAVRILOVIĆ; SRBIN; GLINA, ULICA DR. ANTE STARČEVIĆA 12; rođ. 03.07.1959; OIB: 72426510039; M KANDIDAT GRUPE BIRAČA Kandidat: MILAN MRKALJ, dipl.iur.; SRBIN; GLINA, SISAČKA ULICA 3; rođ. 13.04.1949; OIB: 32851623403; M KANDIDAT GRUPE BIRAČA Kandidat: ĐURO STOJIĆ; SRBIN; GLINA, ULICA PAVLA LEBERA 9; rođ. 15.02.1955; OIB: 06918463507; M Predlagatelj: SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS
LISTA ZA ZAMJENIKA GRADONAČELNIKA/NAČELNIKA IZ REDA N.M. / HRVATSKOG NARODA
GLINA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA HRVATSKE KOSTAJNICE 1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: DAVOR GOVORČINOVIĆ, dipl.oec. 2. HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP BOŠNJAČKA DEMOKRATSKA STRANKA HRVATSKE - BDSH Nositelj liste: TOMISLAV PAUNOVIĆ 3. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: IVAN PAVIČIĆ 4. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS Nositelj liste: STEVO RUŠNOV HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Nositelj liste: DAVOR GOVORČINOVIĆ, dipl.oec. Kandidatkinje/kandidati: 1. DAVOR GOVORČINOVIĆ, dipl.oec.; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA ANTUNA VAKANOVIĆA 10; rođ. 17.02.1970; OIB: 17008641828; M 2. SONJA KRČMAR, dr.med.; HRVATICA; HRVATSKA KOSTAJNICA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 55; rođ. 28.12.1950; OIB: 56260117991; Ž 3. ANDREJ MAODUŠ; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA RATKA DJETELIĆA 46; rođ. 23.05.1972; OIB: 47531174639; M 4. TIHOMIR BABIĆ, dipl.oec.; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ŠKOLSKA ULICA 4; rođ. 19.06.1963; OIB: 69865534017; M 5. DALIBOR BIŠĆAN, univ.bacc.ing.; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA NINE MARAKOVIĆA 34; rođ. 14.07.1989; OIB: 04559191256; M 6. DOMAGOJ ŠVIGIR, mag.; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 54; rođ. 24.03.1989; OIB: 42370717951; M 7. KRUNOSLAV GOVORČINOVIĆ, dipl.ing.; HRVAT; SELIŠTE KOSTAJNIČKO, SELIŠTE KOSTAJNIČKO 7; rođ. 01.04.1970; OIB: 86523550172; M 8. ANA MAROŠEVIĆ; HRVATICA; HRVATSKA KOSTAJNICA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 35; rođ. 14.11.1964; OIB: 13607784211; Ž 9. FILIP RAČIĆ; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, APANOVAC 1; rođ. 15.06.1983; OIB: 29891555593; M 10. INES MARKAN; HRVATICA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA RATKA DJETELIĆA 56; rođ. 28.06.1978; OIB: 27788651323; Ž 11. HUSEIN HANDANOVIĆ; MUSLIMAN; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA RATKA DJETELIĆA 107; rođ. 03.01.1970; OIB: 96472063630; M 12. DALIBOR URBANIĆ; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA RATKA DJETELIĆA 73; rođ. 31.12.1974; OIB: 91166847551; M 13. PETAR PAVLOVIĆ; SRBIN; HRVATSKA KOSTAJNICA, SELIŠKA CESTA 15; rođ. 18.11.1980; OIB: 88418724494; M HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP BOŠNJAČKA DEMOKRATSKA STRANKA HRVATSKE - BDSH Nositelj liste: TOMISLAV PAUNOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. TOMISLAV PAUNOVIĆ; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA GORDANA LEDERERA 15; rođ. 11.03.1956; OIB: 36518391321; M 2. DRAŽEN RADIĆ; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA RATKA DJETELIĆA 6; rođ. 09.11.1949; OIB: 43356032241; M 3. TVRTKO SOKLER; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA RATKA DJETELIĆA 6; rođ. 28.01.1968; OIB: 05792230185; M 4. MAJA ŽNIDARIĆ; HRVATICA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA ANTUNA VAKANOVIĆA 2; rođ. 06.10.1988; OIB: 11299683390; Ž 5. MIŠO BIŽIĆ; SRBIN; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA FRANA KRSTE FRANKOPANA 2; rođ. 04.03.1963; OIB: 00969114929; M 6. SABAHUDIN BUŽIMKIĆ; MUSLIMAN; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA RATKA DJETELIĆA 56; rođ. 20.05.1970; OIB: 87353911674; M 7. ISMET MUJČIĆ; BOŠNJAK; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA IVANA KITONIĆA KOSTAJNIČ 2; rođ. 15.12.1958; OIB: 30269493762; M 8. LIDIJA IKASOVIĆ; HRVATICA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 12; rođ. 19.12.1971; OIB: 62796380853; Ž 9. SVJETLANA DEVETAK; SRPKINJA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ZAGREBAČKA ULICA 7; rođ. 04.10.1965; OIB: 11949623400; Ž 10. MILENA GRBIĆ; SRPKINJA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA SILVIJA STRAHIMIRA KRANJ 28; rođ. 17.08.1965; OIB: 79519774333; Ž 11. DARKO SRBLJANIN; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 12; rođ. 27.10.1961; OIB: 19089311259; M 12. MARA MAČEK; HRVATICA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA ŽRTAVA DOMOVINSKOG RATA 63; rođ. 15.07.1965; OIB: 13931958018; Ž 13. DRAGICA MIJATOVIĆ; HRVATICA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA MIROSLAVA KRLEŽE 30; rođ. 05.12.1955; OIB: 34527236316; Ž HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: IVAN PAVIČIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. IVAN PAVIČIĆ; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, UNSKA ULICA 28; rođ. 12.03.1985; OIB: 42531473315; M 2. BRANISLAV PAVLOVIĆ; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 12; rođ. 20.07.1984; OIB: 80731891796; M 3. ĐURĐICA PETROVIĆ; SRPKINJA; PANJANI, PANJANI 26; rođ. 06.05.1984; OIB: 42893920351; Ž 4. MARIJO RABADŽIJA; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA FRANA KRSTE FRANKOPANA 20; rođ. 28.12.1975; OIB: 83512003183; M 5. KATARINA FRANOVIĆ; HRVATICA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA RATKA DJETELIĆA 28; rođ. 02.09.1988; OIB: 68019999391; Ž 6. BRANKICA DOBREČEVIĆ; HRVATICA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA RATKA DJETELIĆA 66; rođ. 13.11.1988; OIB: 64397828398; Ž 7. TOMISLAV ŽLIČARIĆ; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA SILVIJA STRAHIMIRA KRANJ 4; rođ. 07.06.1968; OIB: 09788857997; M 8. ŽELJKO KOSTRIĆ; HRVAT; SELIŠTE KOSTAJNIČKO, SELIŠTE KOSTAJNIČKO 57; rođ. 08.03.1983; OIB: 30925314762; M 9. IVAN MARUŠIĆ; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA GORDANA LEDERERA 17; rođ. 08.08.1950; OIB: 23672499290; M 10. IVAN VUČKOVIĆ; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA FRANA KRSTE FRANKOPANA 16; rođ. 20.10.1985; OIB: 60785460109; M 11. JELENA STOJAKOVIĆ; HRVATICA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA VAROŠKI BUNAR 1; rođ. 17.12.1989; OIB: 98785856128; Ž 12. MARKO AUGUSTINOVIĆ; HRVAT; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 58; rođ. 26.10.1984; OIB: 61778945690; M 13. DANIJELA IKASOVIĆ; HRVATICA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA JOSIPA DJETELIĆA 8; rođ. 15.05.1984; OIB: 56414737250; Ž SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS Nositelj liste: STEVO RUŠNOV Kandidatkinje/kandidati: 1. STEVO RUŠNOV; SRBIN; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 3; rođ. 14.04.1955; OIB: 93899170886; M 2. MILOŠ DŽEBRO; SRBIN; ČUKUR, ČUKUR 14; rođ. 15.10.1954; OIB: 46399743174; M 3. MOMČILO PETROVIĆ; SRBIN; ČUKUR, ČUKUR 36; rođ. 19.07.1952; OIB: 11031581182; M 4. MILANKA KNEŽEVIĆ; SRPKINJA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 65; rođ. 12.07.1972; OIB: 28143140097; Ž 5. MILAN VUKELIĆ; SRBIN; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 42; rođ. 15.02.1959; OIB: 46642236332; M 6. NENAD ČUGALJ; SRBIN; ROSULJE, ULICA KLANAC 12; rođ. 07.06.1971; OIB: 81855224982; M 7. MILKA TADIĆ BATNOŽIĆ; SRPKINJA; HRVATSKA KOSTAJNICA, SELIŠKA CESTA 24; rođ. 11.02.1951; OIB: 00202936012; Ž 8. MILE BATNOŽIĆ; SRBIN; RAUSOVAC, RAUSOVAC 39; rođ. 12.06.1953; OIB: 34488124375; M 9. NEDELJKO MIRKOVIĆ; SRBIN; UTOLICA, UTOLICA 44; rođ. 28.01.1951; OIB: 29521822066; M 10. RADMILA ĐUKANOVIĆ; SRPKINJA; PANJANI, PANJANI 7; rođ. 17.07.1954; OIB: 63356518947; Ž 11. ZORAN JANIĆ; SRBIN; ČUKUR, ČUKUR 45; rođ. 24.11.1977; OIB: 49562628384; M 12. DRAGICA STOJNIĆ; SRPKINJA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA DAVORINA TRSTENJAKA 4; rođ. 29.12.1967; OIB: 97820642877; Ž 13. DRAGA DEJANOVIĆ; SRPKINJA; PANJANI, PANJANI 76; rođ. 18.08.1947; OIB: 66504513234; Ž
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
HRVATSKA KOSTAJNICA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA HRVATSKE KOSTAJNICE 1. Kandidat: DAVOR GOVORČINOVIĆ, dipl.oec. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Zamjenica kandidata: SONJA KRČMAR, dr.med. 2. Kandidat: TOMISLAV PAUNOVIĆ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP BOŠNJAČKA DEMOKRATSKA STRANKA HRVATSKE - BDSH Zamjenica kandidata: LIDIJA IKASOVIĆ 3. Kandidat: TOMISLAV ŽLIČARIĆ HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Zamjenica kandidata: ĐURĐICA PETROVIĆ Kandidat: DAVOR GOVORČINOVIĆ, dipl.oec.; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA ANTUNA VAKANOVIĆA 10; rođ. 17.02.1970; OIB: 17008641828; M Zamjenica kandidata: SONJA KRČMAR, dr.med.; HRVATSKA KOSTAJNICA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 55; rođ. 28.12.1950; OIB: 56260117991; Ž Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS STRANKA UMIROVLJENIKA - SU Kandidat: TOMISLAV PAUNOVIĆ; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA GORDANA LEDERERA 15; rođ. 11.03.1956; OIB: 36518391321; M Zamjenica kandidata: LIDIJA IKASOVIĆ; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 12; rođ. 19.12.1971; OIB: 62796380853; Ž Predlagatelj: HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP BOŠNJAČKA DEMOKRATSKA STRANKA HRVATSKE - BDSH Kandidat: TOMISLAV ŽLIČARIĆ; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA SILVIJA STRAHIMIRA KRANJ 4; rođ. 07.06.1968; OIB: 09788857997; M Zamjenica kandidata: ĐURĐICA PETROVIĆ; PANJANI, PANJANI 26; rođ. 06.05.1984; OIB: 42893920351; Ž Predlagatelj: HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
HRVATSKA KOSTAJNICA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR ZAMJENIKA GRADONAČELNIKA HRVATSKE KOSTAJNICE IZ REDA PRIPADNIKA SRPSKE NACIONALNE MANJINE 1. Kandidatkinja: MILICA GEORGIEVSKI HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS 2. Kandidatkinja: MILENA GRBIĆ SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP 3. Kandidatkinja: RADOJKA KORDIĆ KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA 4. Kandidat: STEVO RUŠNOV SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS Kandidatkinja: MILICA GEORGIEVSKI; SRPKINJA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 66; rođ. 05.10.1964; OIB: 69665411654; Ž Predlagatelj: HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Kandidatkinja: MILENA GRBIĆ; SRPKINJA; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA SILVIJA STRAHIMIRA KRANJ 28; rođ. 17.08.1965; OIB: 79519774333; Ž Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Kandidatkinja: RADOJKA KORDIĆ; SRPKINJA; ROSULJE, ROSULJE 18; rođ. 05.01.1954; OIB: 75953100467; Ž KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA Kandidat: STEVO RUŠNOV; SRBIN; HRVATSKA KOSTAJNICA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 3; rođ. 14.04.1955; OIB: 93899170886; M Predlagatelj: SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS
LISTA ZA ZAMJENIKA GRADONAČELNIKA/NAČELNIKA IZ REDA N.M. / HRVATSKOG NARODA
HRVATSKA KOSTAJNICA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KUTINE 1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: DAVOR BORIĆ, dr.med.dent. 2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MARIJAN BUTJER 3. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Nositeljica liste: mr.sc. BISERKA STOJIĆ 4. HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - HKDU Nositelj liste: TOMISLAV ANDRIĆ 5. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: VLADIMIR MIČETIĆ, dr. 6. HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositeljica liste: ĐURĐICA ABRAHAM, mag.oec. 7. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: JURICA KLARIĆ 8. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: BOŽO KALAICA 9. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS Nositelj liste: MILAN BIRAČ 10. SAVEZ ZA PROMJENE - SP Nositeljica liste: BRANKICA SERTIĆ 11. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA DEMOKRATSKA REGIONALNA STRANKA - HDRS DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Nositelj liste: ANDRIJA RUDIĆ 12. ZAVJET ZA HRVATSKU - ZZH Nositelj liste: MLADEN KELENC KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: DAVOR BORIĆ, dr.med.dent. Kandidatkinje/kandidati: 1. DAVOR BORIĆ, dr.med.dent.; HRVAT; KUTINA, KUTINSKA CIGLENICA 50; rođ. 27.06.1974; OIB: 31249445842; M 2. LJERKA HOLZMANN-MILETIĆ, dr.med.; HRVATICA; KUTINA, ULICA KNEZA TRPIMIRA 7; rođ. 10.05.1952; OIB: 32559231712; Ž 3. DAVOR PRANIĆ, bacc. oec.; HRVAT; KUTINA, ULICA KNEZA LJUDEVITA POSAVSKO 6; rođ. 01.05.1976; OIB: 83767364063; M 4. KARLO KABELKA; HRVAT; KUTINA, KOLODVORSKA ULICA 59; rođ. 20.10.1956; OIB: 44942119581; M 5. KSENIJA RADIČANIN NEUMULLER, dr.med.dent.; SRPKINJA; KUTINA, ULICA MIJE STUPARIĆA 65; rođ. 23.03.1979; OIB: 58548963379; Ž 6. MIRKO MATIJAŠEVIĆ; HRVAT; KUTINA, DUBROVAČKA ULICA 2; rođ. 01.03.1972; OIB: 18764871352; M 7. DALIBOR PROCHAZKA, dipl.uč.; HRVAT; KUTINA, ULICA BANA JOSIPA JELAČIĆA 41; rođ. 30.09.1976; OIB: 84120175108; M 8. VITAS SOKOL, pristup.inf.; ČEH; KUTINA, ULICA KNEZA DOMAGOJA 2; rođ. 02.06.1967; OIB: 02368000179; M 9. MARIO PELCMAN, ing.; HRVAT; KUTINA, MATIJE GUPCA 160; rođ. 03.03.1972; OIB: 40579324633; M 10. DOMAGOJ KOBELŠČAK; HRVAT; KUTINA, RAVNICE 2/A; rođ. 10.03.1977; OIB: 54868298011; M 11. MIROSLAV VOZDECKI; HRVAT; KUTINSKA SLATINA, STJEPANA KEFELJE 63; rođ. 04.07.1977; OIB: 12832507006; M 12. MIROSLAV VARAT; HRVAT; KUTINA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 57; rođ. 28.07.1946; OIB: 65560472531; M 13. TOMISLAV MAZNIK, mag.educ.phys.et techn.; HRVAT; KUTINA, NOVLJANSKA ULICA 10; rođ. 09.11.1968; OIB: 80941531298; M 14. ŽELJKO MEZAK, mag.cin.; HRVAT; KUTINA, OSJEČKA ULICA 1; rođ. 02.07.1977; OIB: 15036991537; M 15. TOMISLAV LUKIĆ, mag.ing.techn.lign.; HRVAT; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 43; rođ. 27.06.1976; OIB: 50607462582; M 16. KORNELIJA HAFNER BALGAČ, dipl.uč.; HRVATICA; KUTINA, UL. GOJKA ŠUŠKA 3; rođ. 13.11.1976; OIB: 96118683498; Ž 17. MARKO LONČAREVIĆ; HRVAT; KUTINA, AUGUSTA CESARCA 3; rođ. 19.06.1983; OIB: 57021361909; M 18. ONDINA SAMBOLEK, dipl.uč.; HRVATICA; KUTINA, CRKVENA ULICA 16; rođ. 25.12.1980; OIB: 00386744875; Ž 19. TIHOMIR NOVAK; HRVAT; KUTINA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 44; rođ. 24.10.1986; OIB: 73418452261; M 20. IVANA DURBEK; HRVATICA; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 19/ 002; rođ. 15.01.1989; OIB: 50398335096; Ž 21. ZORAN KOSANOVIĆ, dipl.iur.; NEPOZNATA; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 43; rođ. 12.06.1962; OIB: 15973200297; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MARIJAN BUTJER Kandidatkinje/kandidati: 1. MARIJAN BUTJER; HRVAT; KUTINA, RUDARSKA 21; rođ. 27.10.1956; OIB: 79521692108; M 2. TOMISLAV BUKOVAC; HRVAT; KUTINA, MATIJE GUPCA 156; rođ. 09.02.1974; OIB: 55846330618; M 3. MIRELA BUTJER; HRVATICA; KUTINA, RUDARSKA 21; rođ. 11.06.1977; OIB: 86974073447; Ž 4. NADA PELEGRIN; HRVATICA; ŠARTOVAC, ŠARTOVAČKA ULICA 2; rođ. 22.12.1984; OIB: 20345115924; Ž 5. SILVIJA BEZ; HRVATICA; KUTINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 90; rođ. 04.08.1976; OIB: 67098801298; Ž 6. ROBERT ŠEIĆ; HRVAT; KATOLIČKE ČAIRE, UL. SV. ANE 14; rođ. 29.09.1972; OIB: 57584130331; M 7. KRUNOSLAV PLAVŠIĆ; NEPOZNATA; KUTINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 109; rođ. 31.01.1983; OIB: 77093108167; M 8. MARIJAN ĆAVAROVIĆ; NEPOZNATA; KUTINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 29; rođ. 25.05.1988; OIB: 52251503873; M 9. SANDRA BLAŽUN; NEPOZNATA; HUSAIN, ULICA FRANA KRSTE FRANKOPANA 80; rođ. 25.12.1989; OIB: 76421520239; Ž 10. DAMIR JUKIĆ; NEPOZNATA; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 23; rođ. 03.03.1962; OIB: 74725967074; M 11. JAKOV RAKIĆ; NEPOZNATA; KUTINA, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 82; rođ. 27.11.1987; OIB: 18712929378; M 12. ROBERT ŠKREBLIN; NEPOZNATA; KUTINA, ULICA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 95; rođ. 10.12.1990; OIB: 67703487116; M 13. IVANA GELJIĆ; NEPOZNATA; KUTINA, ULICA MIROSLAVA KRLEŽE 34; rođ. 23.03.1990; OIB: 91944157658; Ž 14. INES LEŠKO; NEPOZNATA; KUTINA, MATIJE GUPCA 33; rođ. 04.09.1990; OIB: 21464341921; Ž 15. KATICA PETROVIĆ; HRVATICA; KUTINA, MATIJE GUPCA 62; rođ. 22.02.1975; OIB: 72437724951; Ž 16. MATKO FREC; HRVAT; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 17; rođ. 02.10.1983; OIB: 31632911219; M 17. ROBERT BUTJER; HRVAT; KUTINA, ULICA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 23; rođ. 16.01.1978; OIB: 51668019680; M 18. MIRJANA PELIN; HRVATICA; KUTINA, ULICA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 23; rođ. 26.05.1977; OIB: 51593160256; Ž 19. MARKO BLAŽUN; HRVAT; HUSAIN, ULICA FRANA KRSTE FRANKOPANA 80; rođ. 19.09.1994; OIB: 50948508034; M 20. VESNA BUTJER; HRVATICA; KUTINA, RUDARSKA 21; rođ. 29.07.1958; OIB: 72594261851; Ž 21. VESNA SMESNIK; HRVATICA; KUTINA, ULICA LJUDEVITA VUKOTINOVIĆA 4; rođ. 31.07.1972; OIB: 32707733972; Ž HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Nositeljica liste: mr.sc. BISERKA STOJIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. mr.sc. BISERKA STOJIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 47; rođ. 05.02.1952; OIB: 60398122303; Ž 2. ZLATKO BABIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA MATE LOVRAKA 20; rođ. 17.03.1964; OIB: 84538707776; M 3. ŽELJKO LENART; HRVAT; KUTINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 200; rođ. 21.04.1968; OIB: 83075008251; M 4. ZLATKO GRDIĆ; HRVAT; KUTINSKA SLATINA, STJEPANA KEFELJE 26; rođ. 13.12.1959; OIB: 50801833986; M 5. MARIJAN BALAŠKO; HRVAT; BANOVA JARUGA, ULICA BANA IVANA MAŽURANIĆA 50; rođ. 15.04.1977; OIB: 50956369488; M 6. ROBERT KOLENC; HRVAT; KUTINA, ULICA KNEZA VIŠESLAVA 6/ 3; rođ. 17.03.1973; OIB: 26111264722; M 7. ŽELJKO ANTOLOVIĆ; HRVAT; KATOLIČKE ČAIRE, UL. SV. ANE 21; rođ. 04.05.1961; OIB: 21613889125; M 8. MARIO VIDOVIĆ; HRVAT; REPUŠNICA, FUMIČEVA 63; rođ. 07.02.1974; OIB: 14996427357; M 9. DAVOR KLJAKIĆ; HRVAT; KUTINA, RAVNICE 58/A; rođ. 09.06.1966; OIB: 00516900585; M 10. DRAŽEN KINDERMAN; HRVAT; REPUŠNICA, GAJEVA 8; rođ. 07.03.1971; OIB: 15145614075; M 11. BRANKO MARIJANOVIĆ; HRVAT; ILOVA, KRČEC 7; rođ. 13.06.1965; OIB: 06243188560; M 12. GORAN KORDIĆ; SRBIN; KUTINICA, SELSKA ULICA 3; rođ. 12.07.1989; OIB: 41028525796; M 13. ŽELJKO MILKOVIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA MIJE DRVARIĆA 2; rođ. 23.05.1967; OIB: 48253879582; M 14. BRANKICA MUDRIĆ; HRVATICA; KUTINA, VLADIMIRA NAZORA 62; rođ. 01.12.1955; OIB: 53007875674; Ž 15. ZDRAVKO NIKŠIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA RUĐERA BOŠKOVIĆA 18; rođ. 30.05.1952; OIB: 06946774138; M 16. JOZEFINA KRANJČEC; SLOVAKINJA; KUTINA, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 16; rođ. 22.03.1950; OIB: 04883581747; Ž 17. MIROSLAV ŠNJARIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 5/ 6; rođ. 07.06.1978; OIB: 32533496627; M 18. VESNA PAVIĆ; HRVATICA; KUTINA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 20; rođ. 30.10.1952; OIB: 38763450608; Ž 19. DRAGUTIN VAGNER; HRVAT; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 13; rođ. 30.07.1978; OIB: 65584182400; M 20. ZRINKA FABIJANEC; HRVATICA; KUTINA, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 4; rođ. 05.11.1962; OIB: 72714632427; Ž 21. ŽELJKO UZEL; ČEH; MEĐURIĆ, SLAVONSKA ULICA 128/A; rođ. 11.04.1957; OIB: 58340236080; M HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - HKDU Nositelj liste: TOMISLAV ANDRIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. TOMISLAV ANDRIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 11; rođ. 18.03.1960; OIB: 05822308125; M 2. STIPAN ANDRIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA IVANA ZAJCA 3; rođ. 04.05.1964; OIB: 18868697380; M 3. MARTINA ANIĆ; HRVATICA; REPUŠNICA, VINOGRADSKA 31; rođ. 05.04.1991; OIB: 16931011836; Ž 4. IVAN KOVAČEVIĆ; HRVAT; ILOVA, BRAĆE PERKOVIĆA 12; rođ. 07.01.1960; OIB: 03929342357; M 5. ANTO BIRČIĆ; HRVAT; BRINJANI, DONJI BRINJANI 28; rođ. 24.09.1956; OIB: 30563569055; M 6. IVONA POSARIĆ; HRVATICA; KUTINA, VLADIMIRA NAZORA 172; rođ. 28.04.1992; OIB: 86494097099; Ž 7. ANTO RIMAC; HRVAT; KUTINA, BRDOVITA ULICA 12; rođ. 13.08.1968; OIB: 33147963483; M 8. NEVENKA PERIĆ; HRVATICA; KUTINA, VINOGRADSKA 136; rođ. 28.05.1962; OIB: 49465352384; Ž 9. VLATKA JURIĆ; HRVATICA; HUSAIN, STARO BRDO 45; rođ. 29.04.1991; OIB: 23173071630; Ž 10. DRAGO HERCEG; HRVAT; KUTINA, MATIJE GUPCA 126; rođ. 01.10.1965; OIB: 12439651388; M 11. ANĐELA FILIPOVIĆ; HRVATICA; KUTINA, ALEJA VUKOVAR 1; rođ. 30.06.1989; OIB: 72005607778; Ž 12. JOSIP BARIŠIĆ; HRVAT; KUTINSKA SLATINA, IVICE CINDRIĆA 12; rođ. 16.03.1991; OIB: 65551382323; M 13. IVONA CINDRIĆ; HRVATICA; ILOVA, BRAĆE PERKOVIĆA 170; rođ. 02.09.1991; OIB: 72599870703; Ž 14. VESNA VUKELIĆ; HRVATICA; KUTINA, GOILSKA 30; rođ. 24.10.1966; OIB: 12861646258; Ž 15. JURICA KIŠ; HRVAT; KUTINA, RAVNICE 39; rođ. 27.06.1991; OIB: 40789668286; M 16. ANAMARIJA BAN; HRVATICA; REPUŠNICA, FUMIČEVA 105; rođ. 01.05.1994; OIB: 41216417888; Ž 17. MAJA CVITAŠ; HRVATICA; KUTINA, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 22; rođ. 22.01.1984; OIB: 36392270689; Ž 18. IVANA BARIŠIĆ; HRVATICA; KUTINSKA SLATINA, IVICE CINDRIĆA 12; rođ. 19.11.1992; OIB: 73021234863; Ž 19. FILIP ŠKARICA; HRVAT; KUTINA, GOILSKA 68; rođ. 09.04.1994; OIB: 35205014843; M 20. LUCA MATANOVIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 19; rođ. 07.08.1966; OIB: 38403404398; Ž 21. MATKO PERIĆ; HRVAT; KUTINA, VINOGRADSKA 136; rođ. 24.01.1992; OIB: 17552649176; M HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: VLADIMIR MIČETIĆ, dr. Kandidatkinje/kandidati: 1. VLADIMIR MIČETIĆ, dr.; HRVAT; KUTINA, ULICA ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 14; rođ. 18.05.1948; OIB: 25211502606; M 2. JOZO BILOBRK; HRVAT; REPUŠNICA, ZAGORSKA 21; rođ. 11.01.1959; OIB: 69083554147; M 3. DAMIR MARKUŠ; HRVAT; KUTINA, ILOVSKA 16; rođ. 20.02.1968; OIB: 83534861810; M 4. DAVOR SABLJAK; HRVAT; KUTINA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 81; rođ. 27.08.1968; OIB: 39576063651; M 5. ĐURO ČEHULIĆ; HRVAT; SELIŠTE, UL. ĐURE DEŽELIĆA 3; rođ. 27.07.1957; OIB: 03388636967; M 6. VLADO BUIĆ; HRVAT; REPUŠNICA, FUMIČEVA 94/A; rođ. 17.01.1966; OIB: 95864309862; M 7. JOSIP PEZIĆ; HRVAT; KUTINSKA SLATINA, ULICA MATE LOVRAKA 73; rođ. 16.04.1960; OIB: 56313363758; M 8. ALOJZ BARNJAK; HRVAT; KUTINA, ULICA BANA JOSIPA JELAČIĆA 34; rođ. 07.06.1947; OIB: 60354268457; M 9. MATIJA JAGODIN; HRVAT; ILOVA, VLADIMIRA NAZORA 29; rođ. 04.06.1970; OIB: 39285369933; M 10. ZVONIMIR BILOBRK; HRVAT; KUTINA, VLADIMIRA NAZORA 43; rođ. 05.01.1944; OIB: 51841469007; M 11. MARKO KLASAN; HRVAT; KUTINA, ULICA ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 16; rođ. 07.05.1960; OIB: 35642343144; M 12. ANDREJA HORVAT; HRVATICA; KUTINA, KUTINSKA LIPA 95/A; rođ. 10.09.1981; OIB: 33168735863; Ž 13. ZDENKO BEZUK; HRVAT; KLETIŠTE, DONJE KLETIŠTE 26; rođ. 29.05.1961; OIB: 53725740231; M 14. BRANKO VUČUR; HRVAT; REPUŠNICA, GAJEVA 66; rođ. 17.03.1957; OIB: 21396824837; M 15. MARIJAN BLAŽEVIĆ; HRVAT; ŠARTOVAC, ŠARTOVAČKA ULICA 47; rođ. 15.03.1974; OIB: 76455251689; M 16. ELENA TOMŠIĆ; HRVATICA; ILOVA, BRAĆE PERKOVIĆA 91; rođ. 07.05.1987; OIB: 51465181248; Ž 17. VITOMIR SLOUP; HRVAT; MIŠINKA, UL. HRVATSKIH VITEZOVA 7; rođ. 12.03.1970; OIB: 98515641156; M 18. ANA KRUNIĆ; HRVATICA; REPUŠNICA, REPUŠNIČKA LIPA 4; rođ. 25.05.1973; OIB: 53911586692; Ž 19. ZDRAVKO COHA; HRVAT; KUTINA, MATIJE GUPCA 49; rođ. 20.08.1986; OIB: 24722175204; M 20. DARKO RADE; HRVAT; KATOLIČKE ČAIRE, UL. SV. ANE 22; rođ. 25.09.1966; OIB: 84210869861; M 21. DRAGO PEZIĆ; HRVAT; KUTINSKA SLATINA, ULICA MATE LOVRAKA 29; rođ. 20.09.1964; OIB: 62921765477; M HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositeljica liste: ĐURĐICA ABRAHAM, mag.oec. Kandidatkinje/kandidati: 1. ĐURĐICA ABRAHAM, mag.oec.; HRVATICA; KUTINA, ULICA RUĐERA BOŠKOVIĆA 56; rođ. 25.05.1940; OIB: 32515582032; Ž 2. CECILIJA MIHALIĆ; HRVATICA; KUTINA, PAKRAČKA ULICA 16; rođ. 13.12.1942; OIB: 73945349729; Ž 3. JOSIP RADIĆ; HRVAT; ILOVA, IVANA BONJAJA 25; rođ. 05.03.1942; OIB: 12852701143; M 4. BRANKO ŽILJAK; HRVAT; GOJLO, NAFTAPLINSKA ULICA 57; rođ. 10.03.1946; OIB: 43042525623; M 5. KATARINA STIGLEITNER; HRVATICA; KUTINA, ULICA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 8; rođ. 30.11.1940; OIB: 82130247472; Ž 6. BRANKO KOVAČIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA MIROSLAVA KRLEŽE 17; rođ. 05.08.1943; OIB: 13439094741; M 7. DRAGUTIN KLARIĆ; HRVAT; KUTINA, ZAGREBAČKA ULICA 89; rođ. 07.11.1940; OIB: 23130497527; M 8. ANTUN HORVAT; HRVAT; KUTINA, GOILSKA 32; rođ. 19.11.1939; OIB: 53490270557; M 9. MILKA SANKOVIĆ; SRPKINJA; KUTINA, ULICA JOSIPA JURJA STROSSMAYER 15; rođ. 23.11.1942; OIB: 62329129571; Ž 10. MARIJA ĐURKAN; HRVATICA; REPUŠNICA, GAJEVA 92; rođ. 09.10.1943; OIB: 65579484631; Ž 11. MARKO NJEŽIĆ; SRBIN; KUTINA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 51; rođ. 14.11.1940; OIB: 54803385050; M 12. LEOPOLDINA GOLUŽA; HRVATICA; KUTINA, ULICA KNEZA DOMAGOJA 5; rođ. 27.11.1943; OIB: 13530947646; Ž 13. JURE NIKŠIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 5; rođ. 20.02.1956; OIB: 15368307275; M 14. BARICA FABIJANIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA MATE LOVRAKA 4; rođ. 29.04.1946; OIB: 27211232783; Ž 15. MILKA MIKULIĆ; UKRAJINKA; HUSAIN, ULICA FRANA KRSTE FRANKOPANA 106; rođ. 19.12.1942; OIB: 09491217360; Ž 16. BARA PLEŠA; HRVATICA; GOJLO, RUDARSKA 43; rođ. 17.10.1939; OIB: 78328451170; Ž 17. MIRA KAPIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA IVANA MAŽURANIĆA 14; rođ. 14.10.1940; OIB: 13484060073; Ž 18. ALICA TOMEK; HRVATICA; KUTINA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 27; rođ. 06.11.1943; OIB: 66137963435; Ž 19. DUŠAN LATAS; HRVAT; KUTINA, RAVNICE 60; rođ. 03.06.1937; OIB: 04226190971; M 20. ZDENKO BOGADI; HRVAT; KUTINA, MRAMORSKA 3; rođ. 26.09.1957; OIB: 00042358602; M 21. JOSIP DASOVIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 65; rođ. 15.07.1934; OIB: 85081094215; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: JURICA KLARIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. JURICA KLARIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 84; rođ. 28.10.1962; OIB: 56004918617; M 2. MOMIR RAJŠIĆ; HRVAT; KUTINA, JOSIPA KOZARCA 6; rođ. 20.11.1961; OIB: 62891884597; M 3. VLADO SOKOL; ČEH; KUTINA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 13; rođ. 30.08.1968; OIB: 06098642616; M 4. GORDANA KLARIĆ; SLOVENKA; KUTINA, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 84; rođ. 14.09.1964; OIB: 77523919098; Ž 5. ZINKA HOMAN; HRVATICA; MIŠINKA, UL. HRVATSKIH VITEZOVA 55; rođ. 26.07.1962; OIB: 10263547995; Ž 6. DALIBOR ADAMOVIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA KNEZA DOMAGOJA 3; rođ. 05.09.1971; OIB: 67802987006; M 7. DEJAN KOSTELAC; HRVAT; KUTINA, RAVNICE 5; rođ. 08.03.1975; OIB: 45353263809; M 8. KATIJA HOMAN; HRVATICA; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 7/ 2; rođ. 14.02.1988; OIB: 69454437734; Ž 9. MIROSLAV ANTIĆ; HRVAT; HUSAIN, ULICA FRANA KRSTE FRANKOPANA 10; rođ. 04.05.1973; OIB: 19130003044; M 10. DEAN TOMAŠKOVIĆ; HRVAT; KUTINA, RADNIČKA 11; rođ. 17.12.1976; OIB: 91795866630; M 11. MIHAIL MARŠON; ČEH; BANOVA JARUGA, ULICA STJEPANA RADIĆA 115; rođ. 20.10.1977; OIB: 13091569233; M 12. GORDANA MEĐIMURAC; HRVATICA; KUTINA, VLADIMIRA NAZORA 36; rođ. 08.06.1978; OIB: 58376352304; Ž 13. PAULINA BOUČEK ŠIMUNOVIĆ; HRVATICA; KUTINA, MATIJE GUPCA 107; rođ. 11.03.1977; OIB: 91172108863; Ž 14. NATALIJA TOMAŠKOVIĆ; HRVATICA; KUTINSKA SLATINA, STJEPANA KEFELJE 95; rođ. 03.11.1984; OIB: 53482434074; Ž 15. TOMISLAV FILIPOVIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 27; rođ. 15.04.1972; OIB: 10285297576; M 16. DAMIR MIKULIĆ; HRVAT; KUTINA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 100; rođ. 15.08.1969; OIB: 37703337083; M 17. VESNA BADANJAK; HRVATICA; HUSAIN, ULICA PETRA ZRINSKOG 65; rođ. 08.08.1967; OIB: 78843750371; Ž 18. MILENKO KARAN; SRBIN; ŠARTOVAC, ŠARTOVAČKO BRDO 23; rođ. 21.11.1960; OIB: 61723100351; M 19. KATA ŠPOLJARIĆ; HRVATICA; KUTINA, MILKE TRNINE 1; rođ. 06.02.1964; OIB: 98402192342; Ž 20. JADRANKA KOVAČEVIĆ; HRVATICA; KUTINSKA SLATINA, STJEPANA KEFELJE 18; rođ. 09.05.1965; OIB: 43921750234; Ž 21. IGOR ŠNJARIĆ; HRVAT; KUTINA, KUTINSKA CIGLENICA 12; rođ. 25.12.1973; OIB: 43263679244; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: BOŽO KALAICA Kandidatkinje/kandidati: 1. BOŽO KALAICA; HRVAT; KUTINA, RAVNICE 96/A; rođ. 02.08.1974; OIB: 02322175155; M 2. IVOR JURUŠIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 14; rođ. 23.04.1976; OIB: 47799135443; M 3. ROBERT IVANKOVIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 6; rođ. 02.02.1977; OIB: 98384881586; M 4. MAJA KOMLJENOVIĆ JURUŠIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA VLAHE BUKOVCA 2; rođ. 21.05.1984; OIB: 80426172562; Ž 5. MAKSIMILIJAN ŠAFTA; HRVAT; KUTINA, ULICA RUĐERA BOŠKOVIĆA 50; rođ. 20.01.1974; OIB: 83316334356; M 6. KATARINA BLAGOJEVIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 20; rođ. 30.12.1985; OIB: 82102739687; Ž 7. EMANUELA KURTZ; HRVATICA; KUTINA, CRKVENA ULICA 49; rođ. 28.01.1992; OIB: 30633522501; Ž 8. ŽELJKO ROSIĆ; HRVAT; MEĐURIĆ, SLAVONSKA ULICA 140/A; rođ. 21.11.1973; OIB: 53461270024; M 9. LUDMILA LUKAČEVIĆ-FRIŠ; ČEHINJA; HUSAIN, ULICA PETRA ZRINSKOG 51; rođ. 25.02.1950; OIB: 12469748898; Ž 10. MARIO GENDER; HRVAT; KUTINA, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 122; rođ. 10.01.1981; OIB: 54693894885; M 11. MARTINA VRAŽIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA EUGENA KVATERNIKA 8; rođ. 09.03.1993; OIB: 23283879131; Ž 12. JOSIP KARAULA; HRVAT; KUTINA, RAVNICE 96; rođ. 22.07.1966; OIB: 80420160039; M 13. DANIJELA SUČIJA; HRVATICA; KUTINA, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 16; rođ. 15.04.1980; OIB: 59237940283; Ž 14. ROBERT HRASTNIK; HRVAT; KUTINA, ULICA KNEZA DOMAGOJA 5; rođ. 03.02.1981; OIB: 92619626449; M 15. KRISTINA ANDRIJANIĆ; HRVATICA; HUSAIN, STARO BRDO 12; rođ. 10.03.1985; OIB: 19181530960; Ž 16. VLATKA KOVAČIĆ; HRVATICA; KUTINA, 1. SVIBNJA 27; rođ. 30.01.1977; OIB: 71581180929; Ž 17. NATAŠA MALČIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 22; rođ. 13.11.1975; OIB: 87682575393; Ž 18. IVAN JAKOBAŠIĆ; HRVAT; SELIŠTE, UL. ĐURE DEŽELIĆA 77; rođ. 01.01.1973; OIB: 51449669855; M 19. VESNA KOMLJENOVIĆ; HRVATICA; KUTINA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 82; rođ. 21.12.1957; OIB: 75821250356; Ž 20. SANELA DENDIĆ; HRVATICA; GOJLO, NAFTAPLINSKA ULICA 31; rođ. 30.04.1985; OIB: 24299351115; Ž 21. SINIŠA CVIJANOVIĆ; SRBIN; MIKLEUŠKA, GARIČKA ULICA 62; rođ. 02.10.1981; OIB: 52284889225; M SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS Nositelj liste: MILAN BIRAČ Kandidatkinje/kandidati: 1. MILAN BIRAČ; SRBIN; BRINJANI, GORNJI BRINJANI 113; rođ. 15.09.1954; OIB: 83968451492; M 2. GORANKA KRUPLJAN; SRPKINJA; BRINJANI, DONJI BRINJANI 41; rođ. 23.06.1978; OIB: 11457050955; Ž 3. MIROSLAV ABRAMOVIĆ; NEPOZNATA; KUTINICA, SELSKA ULICA 26; rođ. 23.05.1989; OIB: 79863341956; M 4. DEJAN ŠUVAKA; SRBIN; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 15; rođ. 01.08.1975; OIB: 49156794793; M 5. RADOVANKA KRETIĆ; NEPOZNATA; STUPOVAČA, SELSKA ULICA 56; rođ. 27.01.1971; OIB: 70716002947; Ž 6. SNJEŽANA RELIĆ; SRPKINJA; STUPOVAČA, SELSKA ULICA 117; rođ. 09.03.1964; OIB: 94313011426; Ž 7. MILAN PUPAVAC; NEPOZNATA; STUPOVAČA, POLJA 32; rođ. 02.07.1966; OIB: 92378660036; M 8. SAVO SAVIĆ; SRBIN; KUTINA, ULICA ANTUNA NEMČIĆA 2; rođ. 09.08.1959; OIB: 77373923555; M 9. DARINKA SAVIĆ; SRPKINJA; KUTINA, ULICA ANTUNA NEMČIĆA 2; rođ. 16.03.1961; OIB: 44218285233; Ž 10. ZORAN SAVIĆ; SRBIN; KUTINA, ULICA ANTUNA NEMČIĆA 2; rođ. 19.08.1986; OIB: 64137074619; M 11. GORAN SAVIĆ; NEPOZNATA; KUTINA, ULICA ANTUNA NEMČIĆA 8; rođ. 22.01.1989; OIB: 50563087450; M 12. MIRKO GRUBLJEŠIĆ; SRBIN; BRINJANI, GORNJI BRINJANI 27; rođ. 01.04.1954; OIB: 71110908749; M 13. RADOMIR BOJIĆ; SRBIN; BRINJANI, DONJI BRINJANI 21; rođ. 01.02.1953; OIB: 69130600772; M 14. PREDRAG SLADOJEVIĆ; SRBIN; KUTINA, ULICA ANTUNA NEMČIĆA 1; rođ. 28.10.1978; OIB: 74457005467; M 15. DEJAN SAVIĆ; HRVAT; KUTINA, KUTINSKA CIGLENICA 24; rođ. 13.02.1949; OIB: 67683280368; M 16. BRANKO SAVIĆ; SRBIN; KUTINA, ULICA ANTUNA NEMČIĆA 8; rođ. 21.07.1986; OIB: 21901361621; M 17. TOMISLAV ĆURČIĆ; SRBIN; KUTINA, MATIJE GUPCA 115; rođ. 17.10.1976; OIB: 44868144631; M 18. NATALIJA ĆURČIĆ; HRVATICA; KUTINA, MATIJE GUPCA 115; rođ. 02.01.1980; OIB: 09601280743; Ž 19. MILAN MIKIĆ; SRBIN; STUPOVAČA, POLJA 28; rođ. 16.02.1954; OIB: 97230612361; M 20. PETKO TUBIĆ; SRBIN; STUPOVAČA, VINOGRADSKA ULICA 5; rođ. 25.01.1959; OIB: 11019518358; M 21. SLOBODAN RELIĆ; SRBIN; STUPOVAČA, SELSKA ULICA 117; rođ. 28.10.1961; OIB: 62984171254; M SAVEZ ZA PROMJENE - SP Nositeljica liste: BRANKICA SERTIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. BRANKICA SERTIĆ; HRVATICA; KUTINA, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 2; rođ. 06.04.1973; OIB: 57417525992; Ž 2. STJEPAN GREDELJ; HRVAT; KUTINA, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 2; rođ. 23.11.1976; OIB: 98398224165; M 3. SILVIJA SALVADOR; HRVATICA; KUTINA, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 2; rođ. 15.03.1978; OIB: 51641094394; Ž 4. MIRA SOLDO; HRVATICA; KUTINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 129; rođ. 06.07.1962; OIB: 03787837486; Ž 5. TATJANA GREDELJ; HRVATICA; KUTINA, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 2; rođ. 01.03.1974; OIB: 66164053835; Ž 6. LJILJANA RUPČIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 35; rođ. 23.06.1953; OIB: 59598883901; Ž 7. BARBARA PRPIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA JURE KAŠTELANA 7; rođ. 03.09.1977; OIB: 15958466108; Ž 8. MILIVOJ PLESINGER; HRVAT; REPUŠNICA, GAJEVA 178; rođ. 15.05.1956; OIB: 03345430048; M 9. DANIELA DOMISLOVIĆ; HRVATICA; KUTINA, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 2; rođ. 07.08.1978; OIB: 88280870094; Ž 10. DUŠKO SERTIĆ; HRVAT; KUTINA, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 2; rođ. 14.11.1969; OIB: 40350612908; M 11. JOSIP DOMISLOVIĆ; HRVAT; KUTINA, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 2; rođ. 10.09.1977; OIB: 60735939805; M 12. JASENKA BOSAK; HRVATICA; KUTINA, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 16; rođ. 28.11.1963; OIB: 00313399285; Ž 13. TOMISLAV PRPIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 6; rođ. 29.01.1977; OIB: 85987057914; M 14. IGOR PRPIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA JURE KAŠTELANA 7; rođ. 19.04.1975; OIB: 26072447824; M 15. DUBRAVKA GRBIĆ; HRVATICA; KUTINA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 46; rođ. 25.05.1961; OIB: 08881131115; Ž 16. JOSIP FOLNOVIĆ; HRVAT; KUTINA, MOSLAVAČKA ULICA 64; rođ. 30.11.1953; OIB: 57974918544; M 17. DANIJELA ROZMAN; HRVATICA; KUTINA, ULICA MIJE STUPARIĆA 37; rođ. 08.01.1972; OIB: 60256287323; Ž 18. MARIJO ROZMAN; HRVAT; KUTINA, ULICA MIJE STUPARIĆA 37; rođ. 06.10.1969; OIB: 24319620892; M 19. BLAGO SOLDO; HRVAT; KUTINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 129; rođ. 20.01.1960; OIB: 25811263527; M 20. DUBRAVKA DEBELJAK; HRVATICA; KUTINA, VINOGRADSKA 118; rođ. 11.03.1966; OIB: 97812190275; Ž 21. STIPO DEBELJAK; HRVAT; KUTINA, VINOGRADSKA 118; rođ. 02.01.1966; OIB: 42964112055; M SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA DEMOKRATSKA REGIONALNA STRANKA - HDRS DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Nositelj liste: ANDRIJA RUDIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. ANDRIJA RUDIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA MIROSLAVA KRLEŽE 37; rođ. 08.07.1971; OIB: 05417154725; M 2. NIKOLA DOMITROVIĆ; HRVAT; KUTINA, PAKRAČKA ULICA 10; rođ. 21.09.1983; OIB: 50120979973; M 3. VLADIMIR RUMIŠEK; HRVAT; KUTINA, MATIJE GUPCA 20; rođ. 09.12.1948; OIB: 44443430286; M 4. ĐURO PETRINEC; HRVAT; KUTINA, ULICA RUDOLFA DONASSYJA 6; rođ. 26.03.1948; OIB: 89058698388; M 5. KRUNOSLAV HAFNER; HRVAT; KUTINA, ULICA MIROSLAVA KRLEŽE 72; rođ. 09.01.1949; OIB: 63328211735; M 6. JASMINKA MOLNAR; HRVATICA; KUTINA, KUTINSKA LIPA 139; rođ. 29.01.1973; OIB: 98976920090; Ž 7. DUNJA PODVALEJ; SRPKINJA; KUTINA, MATIJE GUPCA 23; rođ. 28.09.1963; OIB: 22327306191; Ž 8. DARA BURSIK; HRVATICA; KUTINA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 55; rođ. 10.09.1959; OIB: 15679108381; Ž 9. MANUELA VUKELIĆ-VLAJSOVIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA ALOJZIJA STEPINCA 19; rođ. 16.10.1970; OIB: 72302406277; Ž 10. MIODRAG MIŠLJEN; HRVAT; KUTINA, KOLODVORSKA ULICA 46; rođ. 29.09.1972; OIB: 89652238407; M 11. DUBRAVKO ŠAJN; HRVAT; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 29; rođ. 06.04.1970; OIB: 73717242748; M 12. KRISTIJAN ERENDIĆ; HRVAT; ZBJEGOVAČA, ŠKOLSKA UL. 20; rođ. 11.09.1975; OIB: 44798697001; M 13. MIRNA DRAGOJLOVIĆ; HRVATICA; KUTINA, ULICA RUĐERA BOŠKOVIĆA 70; rođ. 15.09.1975; OIB: 81358842967; Ž 14. AGIM GJIDODA; ALBANAC; KUTINA, ULICA RUDOLFA DONASSYJA 2; rođ. 18.08.1960; OIB: 07504692605; M 15. MARIJAN IŠTVANIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA MIROSLAVA KRLEŽE 3; rođ. 17.08.1949; OIB: 90928015381; M 16. PREDRAG TURČINOVIĆ; SRBIN; KRAJIŠKA KUTINICA, MOSLAVAČKA ULICA 50; rođ. 30.03.1962; OIB: 83271595432; M 17. KREŠIMIR MIKLIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA MATE LOVRAKA 24; rođ. 05.01.1972; OIB: 92397416946; M 18. BARBARA MIHALJEVIĆ; HRVATICA; KUTINA, KUTINSKA LIPA 67; rođ. 11.12.1992; OIB: 44724564944; Ž 19. DRAGO ŠIVAK; HRVAT; REPUŠNICA, FUMIČEVA 139; rođ. 04.06.1961; OIB: 39677833865; M 20. DRAGO BOJIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA MIROSLAVA KRLEŽE 110; rođ. 03.02.1947; OIB: 27187124276; M 21. DAMIR PETRAVIĆ; HRVAT; KUTINA, KUTINSKA LIPA 167; rođ. 20.03.1970; OIB: 55850722685; M ZAVJET ZA HRVATSKU - ZZH Nositelj liste: MLADEN KELENC Kandidatkinje/kandidati: 1. MLADEN KELENC; HRVAT; KUTINA, MATIJE GUPCA 153; rođ. 15.09.1960; OIB: 96797818868; M 2. IVAN ĆUTIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA DRAGUTINA DOMJANIĆA 2; rođ. 16.03.1974; OIB: 83970839049; M 3. DRAGUTIN VAZDAR; HRVAT; REPUŠNICA, ZAGORSKA 44; rođ. 27.10.1950; OIB: 57938507041; M 4. DIANA PISARIĆ; HRVATICA; KUTINSKA SLATINA, ULICA MATE LOVRAKA 21; rođ. 13.10.1982; OIB: 57066881695; Ž 5. AMIRA DERVIŠ; HRVATICA; KUTINA, RADNIČKA 4; rođ. 30.12.1981; OIB: 01404365304; Ž 6. BARBARA JAKOPIĆ; HRVATICA; KUTINA, VINOGRADSKA 29; rođ. 09.10.1993; OIB: 58101873507; Ž 7. MARIJAN LOVRENČIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 44; rođ. 04.02.1995; OIB: 13271105732; M 8. IVANA JAKOPAN; HRVATICA; KUTINA, GARIČKA 7; rođ. 13.01.1981; OIB: 23824793238; Ž 9. IVAN HOJVAN; HRVAT; KUTINA, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA I 41; rođ. 17.07.1949; OIB: 21668363778; M 10. ALEKSANDRA VELTRUSKI; HRVATICA; KUTINA, MATIJE GUPCA 151; rođ. 15.11.1972; OIB: 69895084443; Ž 11. ZLATKO HORVAT; HRVAT; KUTINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 316; rođ. 27.05.1967; OIB: 22164001943; M 12. MATEJ SKOČIĆ; HRVAT; HUSAIN, ULICA PETRA ZRINSKOG 15; rođ. 20.08.1994; OIB: 70659131358; M 13. MARIJAN ROŽIĆ; HRVAT; ILOVA, KRČEC 9; rođ. 20.03.1957; OIB: 07617184687; M 14. ALOJZ SAMBOLEK; HRVAT; KUTINA, MATIJE GUPCA 43; rođ. 27.04.1950; OIB: 26830599189; M 15. MARKO BAKARIĆ; HRVAT; KUTINA, ULICA MIJE STUPARIĆA 95; rođ. 25.02.1942; OIB: 05253197690; M 16. MILAN GLAVAŠ; HRVAT; KUTINA, VINOGRADSKA 92; rođ. 09.01.1963; OIB: 24788207312; M 17. DEJAN KOMUGOVIĆ; HRVAT; KUTINA, 1. SVIBNJA 82/A; rođ. 04.08.1979; OIB: 79608468777; M 18. DRAGO RAST; HRVAT; KUTINA, VINOGRADSKA 76; rođ. 03.05.1961; OIB: 46811598203; M 19. IVO TOMIĆ; HRVAT; KUTINA, VINOGRADSKA 166/A; rođ. 12.04.1965; OIB: 45738762048; M 20. MARKO CIMAŠ; HRVAT; KUTINA, ŠKOLSKA ULICA 7; rođ. 03.07.1982; OIB: 49463027817; M 21. ZLATKO ŠKREBLIN; HRVAT; KUTINA, 1. SVIBNJA 82; rođ. 11.11.1959; OIB: 09475306894; M
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
KUTINA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KUTINE 1. Kandidat: ANTE DŽEVLAN, prof. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Zamjenica kandidata: mr.sc. BISERKA STOJIĆ Zamjenik kandidata: ŽELJKO LENART, dipl.ing. 2. Kandidat: MLADEN KELENC ZAVJET ZA HRVATSKU - ZZH Zamjenik kandidata: IVAN ĆUTIĆ Zamjenik kandidata: DRAGUTIN VAZDAR 3. Kandidat: ANDRIJA RUDIĆ SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA DEMOKRATSKA REGIONALNA STRANKA - HDRS DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Zamjenik kandidata: DAMIR PETRAVIĆ Zamjenik kandidata: JOSIP MARIĆ 4. Kandidat: IVAN SLADOVIĆ HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Zamjenik kandidata: JOZO BILOBRK Zamjenik kandidata: DAMIR MARKUŠ Kandidat: ANTE DŽEVLAN, prof.; KUTINA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 1; rođ. 18.10.1957; OIB: 51117324342; M Zamjenica kandidata: mr.sc. BISERKA STOJIĆ; KUTINA, UL. KRALJA PETRA KREŠIMIRA IV 47; rođ. 05.02.1952; OIB: 60398122303; Ž Zamjenik kandidata: ŽELJKO LENART, dipl.ing.; KUTINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 200; rođ. 21.04.1968; OIB: 83075008251; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Kandidat: MLADEN KELENC; KUTINA, MATIJE GUPCA 153; rođ. 15.09.1960; OIB: 96797818868; M Zamjenik kandidata: IVAN ĆUTIĆ; KUTINA, ULICA DRAGUTINA DOMJANIĆA 2; rođ. 16.03.1974; OIB: 83970839049; M Zamjenik kandidata: DRAGUTIN VAZDAR; REPUŠNICA, ZAGORSKA 44; rođ. 27.10.1950; OIB: 57938507041; M Predlagatelj: ZAVJET ZA HRVATSKU - ZZH Kandidat: ANDRIJA RUDIĆ; KUTINA, ULICA MIROSLAVA KRLEŽE 37; rođ. 08.07.1971; OIB: 05417154725; M Zamjenik kandidata: DAMIR PETRAVIĆ; KUTINA, KUTINSKA LIPA 167; rođ. 20.03.1970; OIB: 55850722685; M Zamjenik kandidata: JOSIP MARIĆ; KUTINA, ULICA ILIJE GREGORIĆA 5; rođ. 14.11.1968; OIB: 62225662122; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA DEMOKRATSKA REGIONALNA STRANKA - HDRS DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - DSU Kandidat: IVAN SLADOVIĆ; KATOLIČKE ČAIRE, UL. SV. ANE 37; rođ. 04.05.1952; OIB: 68382681883; M Zamjenik kandidata: JOZO BILOBRK; REPUŠNICA, ZAGORSKA 21; rođ. 11.01.1959; OIB: 69083554147; M Zamjenik kandidata: DAMIR MARKUŠ; KUTINA, ILOVSKA 16; rođ. 20.02.1968; OIB: 83534861810; M Predlagatelj: HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
KUTINA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA NOVSKE 1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositeljica liste: BOŽICA BORŠĆAK 2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Nositelj liste: ANTUN VIDAKOVIĆ, dipl.ing. 3. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositeljica liste: MARIJA BILMAN 4. HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: mr.sc. VLADO KLASAN 5. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: ŽELJKO SOLDO 6. HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: VELIMIR JAKUPEC 7. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: NENAD RADMANIĆ 8. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: ZLATKO PREKSAVEC 9. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Nositeljica liste: MILENA PAVKOVIĆ-NOVOTNI KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositeljica liste: BOŽICA BORŠĆAK Kandidatkinje/kandidati: 1. BOŽICA BORŠĆAK; HRVATICA; NOVSKA, OSJEČKA ULICA 107; rođ. 25.12.1958; OIB: 17463371535; Ž 2. ĐURO TOBIJAŠ; HRVAT; KOZARICE, KOZARICE 72; rođ. 14.10.1952; OIB: 01773972268; M 3. KATICA MEZNARIĆ; HRVATICA; BRESTAČA, ZAGREBAČKA 254; rođ. 01.04.1954; OIB: 12385743492; Ž 4. MATIJA TURKOVIĆ; HRVAT; STARA SUBOCKA, STARA SUBOCKA 52; rođ. 30.08.1940; OIB: 46014671314; M 5. LJERKA VUKELIĆ; HRVATICA; BRESTAČA, ZAGREBAČKA 125; rođ. 06.06.1961; OIB: 91016128786; Ž 6. JOSIP ŠTEFANAC; HRVAT; BROČICE, CRKVENA ULICA 25; rođ. 29.11.1980; OIB: 23439551501; M 7. IVO RIVIĆ; HRVAT; BRESTAČA, ZAGREBAČKA 54; rođ. 16.10.1935; OIB: 02950742829; M 8. MARJANA BARTOLAC; HRVATICA; JAZAVICA, JAZAVICA 26; rođ. 13.11.1958; OIB: 80920316090; Ž 9. MIRJANA ĆORIĆ; HRVATICA; RAJIĆ, TRG HRVATSKIH BRANITELJA 12; rođ. 17.07.1963; OIB: 85386221739; Ž 10. NEDELJKO RIVIĆ; HRVAT; NOVSKA, BUKOVAČKA ULICA 11; rođ. 26.09.1937; OIB: 14746792071; M 11. ELIZABETA RIVIĆ; HRVATICA; NOVSKA, BUKOVAČKA ULICA 11; rođ. 07.07.1939; OIB: 48907362544; Ž 12. ANA BOGATIĆ; HRVATICA; VOĆARICA, VOĆARICA 51; rođ. 24.03.1958; OIB: 94857051851; Ž 13. ZVONIMIR ERJAVEC; HRVAT; NOVSKA, BUKOVAČKA ULICA 65; rođ. 15.01.1956; OIB: 80284640940; M 14. BARICA ČIDIĆ; HRVATICA; NOVSKA, ULICA LJUDEVITA POSAVSKOG 1; rođ. 04.12.1946; OIB: 05127132167; Ž 15. STAŠKO ČIDIĆ; HRVAT; NOVSKA, ULICA LJUDEVITA POSAVSKOG 1; rođ. 29.12.1966; OIB: 34362588032; M 16. LJUBA SVJANTKO; SRPKINJA; NOVA SUBOCKA, ZAGREBAČKA ULICA 31; rođ. 11.09.1960; OIB: 01005381067; Ž 17. STEVO DRAGIŠIĆ; SRBIN; ROŽDANIK, ROŽDANIK 107; rođ. 05.02.1956; OIB: 39236232708; M HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Nositelj liste: ANTUN VIDAKOVIĆ, dipl.ing. Kandidatkinje/kandidati: 1. ANTUN VIDAKOVIĆ, dipl.ing.; HRVAT; NOVSKA, ULICA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ 3; rođ. 09.05.1954; OIB: 63962297432; M 2. MARIN PILETIĆ, prof.; HRVAT; NOVSKA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 48/B; rođ. 12.01.1983; OIB: 08006091505; M 3. SINIŠA KESIĆ; HRVAT; NOVSKA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 8; rođ. 09.06.1967; OIB: 91343164132; M 4. IVICA VULIĆ; HRVAT; NOVSKA, ZAGORSKA ULICA 11; rođ. 09.11.1956; OIB: 00688544760; M 5. DARKO ILIČIĆ; HRVAT; BROČICE, CRKVENA ULICA 44; rođ. 05.06.1984; OIB: 31003702572; M 6. SANDRA HAS; HRVATICA; BRESTAČA, ZAGREBAČKA 135; rođ. 01.09.1978; OIB: 32553653967; Ž 7. FRANJO GRADEČAK; HRVAT; NOVSKA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 50; rođ. 26.05.1951; OIB: 26185259124; M 8. MIŠO TUŠEK; HRVAT; NOVSKA, ULICA IVANA GUNDULIĆA 16/A; rođ. 24.04.1962; OIB: 73040060755; M 9. PAVO CIBOCI; HRVAT; STARA SUBOCKA, STARA SUBOCKA 185; rođ. 23.06.1959; OIB: 77062911779; M 10. IVICA ANDROŠEVIĆ; HRVAT; BROČICE, ULICA SVETOG MIHOVILA 93; rođ. 15.11.1971; OIB: 61181137547; M 11. MARIJA KUŠMIŠ; HRVATICA; NOVSKA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 2; rođ. 18.07.1987; OIB: 96773420256; Ž 12. ANA KAURIN; HRVATICA; NOVSKA, TRG ĐURE SZABE 7; rođ. 04.11.1956; OIB: 89914590214; Ž 13. LUKA FILIPOVIĆ; HRVAT; RAJIĆ, ULICA 1. SVIBNJA 1995. 145; rođ. 30.04.1961; OIB: 52755000642; M 14. GORAN DOŠLOVIĆ; HRVAT; JAZAVICA, JAZAVICA 60; rođ. 09.11.1976; OIB: 40720509828; M 15. DARKO ROD; HRVAT; NOVA SUBOCKA, KOLODVORSKA ULICA 20; rođ. 17.07.1964; OIB: 34469647524; M 16. MIRA PEJAKOVIĆ; HRVATICA; STARI GRABOVAC, STARI GRABOVAC 75/A; rođ. 13.05.1956; OIB: 41009472151; Ž 17. MIROSLAV PEROŠEVIĆ; HRVAT; ROŽDANIK, ROŽDANIK 80; rođ. 09.12.1985; OIB: 96567450128; M HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS Nositeljica liste: MARIJA BILMAN Kandidatkinje/kandidati: 1. MARIJA BILMAN; HRVATICA; NOVSKA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 1; rođ. 23.08.1951; OIB: 86421861427; Ž 2. FRANJO RUKAVINA; HRVAT; NOVSKA, ZAGREBAČKA ULICA 82; rođ. 20.06.1951; OIB: 26310869865; M 3. DARKO FICKO; HRVAT; NOVSKA, ULICA STJEPANA RADIĆA 38; rođ. 13.09.1953; OIB: 73325359934; M 4. MIRKO BILMAN; HRVAT; NOVSKA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 1; rođ. 17.07.1950; OIB: 44466259190; M 5. BRANKO JANJUŠIĆ; HRVAT; BROČICE, ULICA SVETOG MIHOVILA 163; rođ. 15.10.1949; OIB: 96663109027; M 6. DRAGO DOŠLOVIĆ; HRVAT; NOVSKA, ULICA ADALBERTA KNOPPA 32; rođ. 24.11.1960; OIB: 94525154114; M 7. NIKOLINA HORVAT; HRVATICA; NOVSKA, POSAVSKA ULICA 3; rođ. 15.01.1985; OIB: 33939605205; Ž 8. EDITA PUŠKARIĆ, dr.; HRVATICA; NOVSKA, VOĆARSKA ULICA 1; rođ. 16.10.1939; OIB: 27957564469; Ž 9. DRAGAN FICKO BERIĆ; HRVAT; NOVSKA, ULICA IVANA ZAJCA 1; rođ. 12.10.1979; OIB: 00470301130; M 10. TATJANA BAKRAČ; HRVATICA; NOVSKA, BUKOVAČKA ULICA 40; rođ. 14.09.1964; OIB: 99494851520; Ž 11. ĐURO BAJEVIĆ; SRBIN; NOVSKA, ULICA LJUDEVITA POSAVSKOG 19; rođ. 17.04.1947; OIB: 49559489747; M 12. IVANKA RUKAVINA; HRVATICA; NOVSKA, OSJEČKA ULICA 54; rođ. 18.05.1967; OIB: 59613826700; Ž 13. KATARINA ZUBER; HRVATICA; NOVSKA, ULICA RUĐERA BOŠKOVIĆA 8; rođ. 15.10.1979; OIB: 98299523122; Ž 14. DEJAN JANKOVIĆ; HRVAT; BROČICE, ULICA SVETOG MIHOVILA 175; rođ. 17.11.1985; OIB: 47791500290; M 15. DRAGANA HYSENI; HRVATICA; NOVSKA, POTOČNA ULICA 22; rođ. 01.09.1976; OIB: 88301679667; Ž 16. MIRJANA BURMUDŽIJA; HRVATICA; NOVSKA, ULICA MARINA DRŽIĆA 3; rođ. 10.11.1957; OIB: 76162313101; Ž 17. JURO GLUŠČIĆ; HRVAT; KOZARICE, KOZARICE 156/A; rođ. 22.02.1955; OIB: 32572055275; M HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: mr.sc. VLADO KLASAN Kandidatkinje/kandidati: 1. mr.sc. VLADO KLASAN; HRVAT; BROČICE, ULICA SVETOG MIHOVILA 60; rođ. 08.09.1962; OIB: 10675079648; M 2. TOMISLAV BAIĆ, prof.; HRVAT; NOVSKA, ULICA ADALBERTA KNOPPA 76; rođ. 23.03.1978; OIB: 88233501094; M 3. VEDRAN MIHALJEVIĆ, dipl.iur.; HRVAT; NOVSKA, STAROSELSKA ULICA 47; rođ. 15.06.1986; OIB: 23324791872; M 4. DRAGO KAURINOVIĆ; HRVAT; BRESTAČA, RADNIČKA 1/A; rođ. 06.05.1964; OIB: 09787697519; M 5. VIŠNJA LOVRIĆ-MENCEJ; HRVATICA; NOVSKA, BUKOVAČKA ULICA 84; rođ. 03.07.1962; OIB: 26805364885; Ž 6. RATIMIR ĐUMLIJAN; HRVAT; NOVSKA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 130; rođ. 29.07.1977; OIB: 81792991851; M 7. DANIJEL TUTIĆ, bacc.ing.; NEPOZNATA; BROČICE, CRKVENA ULICA 46; rođ. 10.05.1990; OIB: 88694763103; M 8. NIKOLINA FIJAČKO FILIPOVIĆ, prof.; HRVATICA; NOVSKA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 32; rođ. 10.09.1983; OIB: 96254026071; Ž 9. ŽAN ŽAFRAN; HRVAT; NOVSKA, BUKOVAČKA ULICA 3; rođ. 01.11.1968; OIB: 51542774847; M 10. BLAŽICA KOVAČIĆ; HRVATICA; NOVSKA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 102; rođ. 24.03.1976; OIB: 15051747656; Ž 11. DARKO ABRAMOVIĆ; HRVAT; KOZARICE, KOZARICE 50; rođ. 16.03.1992; OIB: 43667283068; M 12. MIROSLAV GABOR; HRVAT; NOVA SUBOCKA, KOLODVORSKA ULICA 47; rođ. 28.06.1958; OIB: 18119665830; M 13. DRAGANA DOMITROVIĆ; HRVATICA; PAKLENICA, PAKLENICA 43; rođ. 21.06.1965; OIB: 93446156101; Ž 14. TOMISLAV HERCEG; HRVAT; STARI GRABOVAC, STARI GRABOVAC 168; rođ. 16.12.1956; OIB: 24755305765; M 15. BISERKA HALAMBEK; HRVATICA; NOVSKA, ULICA VLADIMIRA FILIPOVIĆA 8; rođ. 07.03.1955; OIB: 09981819878; Ž 16. DRAGO BILANDŽIJA; HRVAT; STARA SUBOCKA, STARA SUBOCKA 7; rođ. 30.08.1965; OIB: 61270478922; M 17. MILIJANA DIŽEP MARGETIĆ, dipl.oec.; TALIJANKA; NOVSKA, BUKOVAČKA ULICA 82; rođ. 20.06.1979; OIB: 05002584296; Ž HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: ŽELJKO SOLDO Kandidatkinje/kandidati: 1. ŽELJKO SOLDO; HRVAT; NOVSKA, POTOČNA ULICA 118/B; rođ. 19.07.1967; OIB: 58525245050; M 2. NEDO KLARIĆ; HRVAT; RAJIĆ, ULICA 1. SVIBNJA 1995. 79; rođ. 29.07.1959; OIB: 50569170362; M 3. NIKOLINA ŠEPOVIĆ; HRVATICA; BROČICE, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 10; rođ. 26.02.1986; OIB: 43296137557; Ž 4. IVICA CINK; HRVAT; BRESTAČA, ZAGREBAČKA 46; rođ. 22.10.1970; OIB: 85271373536; M 5. JOSIP ADŽIJEVIĆ; HRVAT; JAZAVICA, JAZAVICA 50; rođ. 09.03.1955; OIB: 10242193231; M 6. ŽELJKO JURIĆ; HRVAT; KOZARICE, KOZARICE 111; rođ. 07.10.1971; OIB: 88556511351; M 7. ANTONIJA DŽOMBA; HRVATICA; ROŽDANIK, ROŽDANIK 38; rođ. 05.03.1984; OIB: 18153501472; Ž 8. ŽELJKO ČULINA; HRVAT; NOVA SUBOCKA, KOLODVORSKA ULICA 23; rođ. 04.12.1977; OIB: 78267379650; M 9. DUBRAVKA KOMLJENOVIĆ; HRVATICA; VOĆARICA, VOĆARICA 12; rođ. 17.04.1969; OIB: 20639285808; Ž 10. IVAN FILIPOVIĆ; HRVAT; BOROVAC, BOROVAC 63; rođ. 28.10.1950; OIB: 52541546405; M 11. ŽELJKO MIHALJEVIĆ; HRVAT; STARA SUBOCKA, STARA SUBOCKA 136; rođ. 12.11.1963; OIB: 90538584960; M 12. JOSIP JEŽ; HRVAT; STARI GRABOVAC, STARI GRABOVAC 96; rođ. 16.01.1980; OIB: 01399428577; M 13. KREŠIMIR MAJDANDŽIĆ; HRVAT; PAKLENICA, PAKLENICA 185; rođ. 11.03.1976; OIB: 81186505170; M 14. KSENIJA LEKIĆ; HRVATICA; NOVSKA, ULICA TINA UJEVIĆA 24; rođ. 10.12.1966; OIB: 79299083043; Ž 15. ANDREA JAUK; HRVATICA; RAJIĆ, RADNIČKA ULICA 13/D; rođ. 20.03.1977; OIB: 64011690823; Ž 16. DALIBOR DOMITROVIĆ; HRVAT; NOVSKA, STAROSELSKA ULICA 46; rođ. 07.11.1981; OIB: 77774809352; M 17. VINKO DEBELJAK; HRVAT; NOVSKA, OSJEČKA ULICA 76; rođ. 20.03.1973; OIB: 41799266933; M HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: VELIMIR JAKUPEC Kandidatkinje/kandidati: 1. VELIMIR JAKUPEC; HRVAT; NOVSKA, TRG LUKE ILIĆA-ORIOVČANINA 12; rođ. 01.08.1943; OIB: 76493561653; M 2. ANTUN SEDLAČEK; HRVAT; NOVSKA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 2; rođ. 17.01.1939; OIB: 23271063748; M 3. MILAN PRODANOVIĆ; SRBIN; NOVSKA, ULICA IVANA GUNDULIĆA 7; rođ. 08.07.1944; OIB: 03892239354; M 4. SONJA PREMASUNAC; HRVATICA; NOVSKA, ULICA NIKOLE TESLE 22; rođ. 22.04.1962; OIB: 39428216336; Ž 5. MARIJA SEDLAČEK; HRVATICA; NOVSKA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 2; rođ. 15.08.1942; OIB: 78431543963; Ž 6. MARIJAN BARANČEK; HRVAT; NOVSKA, ULICA LJUDEVITA POSAVSKOG 28; rođ. 05.09.1943; OIB: 56646470510; M 7. DUŠAN DRAGIĆ; SRBIN; NOVSKA, ULICA NIKOLE TESLE 14; rođ. 05.07.1931; OIB: 41727025210; M 8. TOMO JAMBOR; HRVAT; NOVSKA, ULICA IVANA ZAJCA 14; rođ. 15.02.1935; OIB: 56421676100; M 9. MARICA JURČIĆ; HRVATICA; NOVSKA, CRKVENA ULICA 2; rođ. 14.03.1960; OIB: 19902382252; Ž 10. IVAN HEĆIMOVIĆ; HRVAT; NOVSKA, POTOČNA ULICA 12; rođ. 24.06.1946; OIB: 29248148281; M 11. TEREZIJA PIPIĆ; HRVATICA; NOVSKA, ULICA IVANA ZAJCA 5; rođ. 20.09.1945; OIB: 65929728096; Ž 12. ANKICA MOGUŠ; HRVATICA; BRESTAČA, ZAGREBAČKA 143; rođ. 23.07.1949; OIB: 03102207887; Ž 13. ZVONIMIR FIJAČKO; HRVAT; NOVSKA, ULICA JOSIPA KOZARCA 5; rođ. 18.04.1943; OIB: 08348282702; M 14. ŠTEFICA ANIŠIĆ; HRVATICA; NOVSKA, STAROSELSKA ULICA 14; rođ. 31.10.1940; OIB: 97490033927; Ž 15. ZDRAVKO JOVANOVIĆ; HRVAT; NOVSKA, LOVAČKA ULICA 7; rođ. 14.02.1967; OIB: 28262501266; M 16. BARBARA KOLOČAJ; HRVATICA; PLESMO, PLESMO 70; rođ. 11.08.1939; OIB: 90908608743; Ž 17. MARIJAN STAJČIĆ; HRVAT; NOVSKA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 53; rođ. 29.03.1953; OIB: 96359168828; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: NENAD RADMANIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. NENAD RADMANIĆ; HRVAT; BRESTAČA, JOSIPA KOZARCA 1/A; rođ. 29.12.1964; OIB: 50750050260; M 2. MIHAEL ĐILAS; NEPOZNATA; NOVA SUBOCKA, SLAVONSKA ULICA 56; rođ. 24.01.1976; OIB: 74686881062; M 3. DUBRAVKO KLEPAC, ing.; HRVAT; NOVSKA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 39; rođ. 28.08.1974; OIB: 43363402395; M 4. MIODRAG TOMAZ, dipl.ing.; HRVAT; STARI GRABOVAC, STARI GRABOVAC 47; rođ. 02.12.1956; OIB: 83980395967; M 5. SVJETLANA MARKOVIĆ FILIPOVIĆ, mag.; HRVATICA; NOVSKA, HERCEGOVAČKA ULICA 32; rođ. 25.12.1980; OIB: 44029955011; Ž 6. MARIO ŠARIĆ; HRVAT; NOVSKA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 55; rođ. 04.05.1969; OIB: 25347392582; M 7. MLADEN GALIĆ; HRVAT; NOVSKA, ULICA ADALBERTA KNOPPA 54; rođ. 04.03.1968; OIB: 95771385142; M 8. MARIO MIHALJEVIĆ; NEPOZNATA; STARA SUBOCKA, STARA SUBOCKA 136; rođ. 14.06.1989; OIB: 25921443550; M 9. MARIN RADOČAJ; HRVAT; NOVSKA, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 18; rođ. 16.08.1961; OIB: 29232366257; M 10. GORDANA ĐILAS; SRPKINJA; NOVA SUBOCKA, SLAVONSKA ULICA 56; rođ. 09.07.1980; OIB: 87665513810; Ž 11. ŠTEFICA GALIĆ; HRVATICA; NOVSKA, ULICA ADALBERTA KNOPPA 54; rođ. 13.11.1972; OIB: 92484493703; Ž 12. MARKO ĆOSIĆ; HRVAT; NOVSKA, ZAGREBAČKA ULICA 117; rođ. 02.11.1985; OIB: 07804312937; M 13. JELENA BRKIĆ; NEPOZNATA; NOVSKA, OSJEČKA ULICA 202; rođ. 24.07.1991; OIB: 72064646952; Ž 14. ALEKSANDRA ŠTEVINOVIĆ; HRVATICA; BROČICE, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 12; rođ. 22.08.1986; OIB: 38749313042; Ž 15. DENIS ČEVIZOVIĆ; HRVAT; NOVSKA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 18; rođ. 15.07.1976; OIB: 19376735753; M 16. TATJANA ŠIMUNOVIĆ-DIVKOVIĆ, prof.; HRVATICA; RAJIĆ, TRG HRVATSKIH BRANITELJA 9/A; rođ. 21.02.1968; OIB: 13002352848; Ž 17. NIKOLINA KLEPAC; NEPOZNATA; NOVSKA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 39; rođ. 11.12.1981; OIB: 10776151380; Ž KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: ZLATKO PREKSAVEC Kandidatkinje/kandidati: 1. ZLATKO PREKSAVEC; HRVAT; NOVSKA, ULICA RUĐERA BOŠKOVIĆA 2; rođ. 13.05.1951; OIB: 13278704664; M 2. IVO LOVRIĆ; HRVAT; NOVSKA, DALMATINSKA ULICA 17; rođ. 01.01.1952; OIB: 34371693415; M 3. MIJO VOJKOVIĆ; HRVAT; NOVSKA, ULICA LJUDEVITA POSAVSKOG 47; rođ. 04.01.1958; OIB: 12701004139; M 4. DANIJEL HERCEG; HRVAT; NOVSKA, ULICA TINA UJEVIĆA 13/A; rođ. 12.06.1985; OIB: 84083380473; M 5. MARKO JAKUBEK; NEPOZNATA; JAZAVICA, JAZAVICA 120; rođ. 01.08.1989; OIB: 76623158193; M 6. DARIO HERCEG; HRVAT; NOVSKA, ULICA TINA UJEVIĆA 15; rođ. 19.02.1987; OIB: 19681527635; M 7. DUBRAVKO KUŠTER; HRVAT; NOVSKA, BUKOVAČKA ULICA 37; rođ. 25.06.1955; OIB: 83119597499; M 8. IVA RAMBOUSEK; NEPOZNATA; NOVSKA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 10; rođ. 14.01.1991; OIB: 66774653085; Ž 9. ZLATKO HORVATIĆ; HRVAT; STARI GRABOVAC, STARI GRABOVAC 87; rođ. 14.11.1978; OIB: 62149114380; M 10. ALENKA KOMEL; ALBANKA; NOVSKA, ULICA TINA UJEVIĆA 8; rođ. 10.12.1979; OIB: 75504672621; Ž 11. GORAN VUKOTIĆ; NEPOZNATA; PAKLENICA, PAKLENICA 65; rođ. 17.06.1988; OIB: 79933408579; M 12. IVANA MOŠUNJAC; NEPOZNATA; NOVSKA, ULICA NIKOLE TESLE 40; rođ. 29.07.1989; OIB: 38705866361; Ž 13. BORIS KOLAR; NEPOZNATA; BROČICE, ULICA SVETOG MIHOVILA 195; rođ. 07.09.1988; OIB: 07129444201; M 14. VITOMIRA ŠPENDIĆ; HRVATICA; NOVA SUBOCKA, SLAVONSKA ULICA 8; rođ. 09.03.1992; OIB: 74763103554; Ž 15. JAKOV PREKSAVEC; HRVAT; NOVSKA, ULICA RUĐERA BOŠKOVIĆA 2; rođ. 22.09.1978; OIB: 02072707865; M 16. MILE ZUBER; HRVAT; NOVSKA, ULICA RUĐERA BOŠKOVIĆA 8; rođ. 08.12.1974; OIB: 84465721405; M 17. KREŠIMIR CIPRIJANOVIĆ; HRVAT; NOVSKA, ULICA NIKOLE TESLE 50; rođ. 18.03.1980; OIB: 38707696016; M SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Nositeljica liste: MILENA PAVKOVIĆ-NOVOTNI Kandidatkinje/kandidati: 1. MILENA PAVKOVIĆ-NOVOTNI; SRPKINJA; NOVSKA, ULICA MARINA DRŽIĆA 37; rođ. 19.12.1966; OIB: 49039622080; Ž 2. MARINKO STOJIĆ; HRVAT; BOROVAC, BOROVAC 99; rođ. 15.09.1966; OIB: 53824418384; M 3. IVOR STANIVUKOVIĆ; HRVAT; NOVSKA, BUKOVAČKA ULICA 17; rođ. 04.06.1978; OIB: 59708301671; M 4. ANTUN MARUSKI; MAĐAR; NOVSKA, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 65; rođ. 09.01.1950; OIB: 26198953130; M 5. NATAŠA ŠORONDA; SRPKINJA; NOVSKA, ULICA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 33; rođ. 20.08.1967; OIB: 87600720983; Ž 6. VINKO MAČEK; HRVAT; NOVSKA, POSAVSKA ULICA 4; rođ. 10.09.1960; OIB: 07379312263; M 7. MIRA TOMIĆ; SRPKINJA; BROČICE, ULICA SVETOG MIHOVILA 157; rođ. 06.10.1959; OIB: 18530969189; Ž 8. TOMA JERKOVIĆ; HRVAT; BROČICE, ULICA SVETOG MIHOVILA 30; rođ. 23.08.1965; OIB: 32041650854; M 9. JOSIP VUKOVIĆ; HRVAT; RAJIĆ, VUKOVARSKA ULICA 16; rođ. 10.03.1976; OIB: 93315141557; M 10. ANĐA RADOŠ; HRVATICA; STARA SUBOCKA, STARA SUBOCKA 17; rođ. 12.07.1973; OIB: 99970041816; Ž 11. PAVLE ARBUTINA; HRVAT; PAKLENICA, PAKLENICA 64; rođ. 22.10.1947; OIB: 12768594153; M 12. MILKA PEULIĆ; SRPKINJA; NOVA SUBOCKA, SLAVONSKA ULICA 60; rođ. 14.07.1971; OIB: 78588832822; Ž 13. ŠTEFANIJA BENEDEKOVIĆ; HRVATICA; NOVSKA, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 102; rođ. 13.07.1975; OIB: 22366853296; Ž 14. IVOR KOLOČAJ; HRVAT; PLESMO, PLESMO 32; rođ. 16.08.1989; OIB: 07991021224; M 15. IGOR FRICKI; HRVAT; NOVSKA, ZAGREBAČKA ULICA 72; rođ. 01.02.1988; OIB: 31159929023; M 16. JOSIP JELINEK; HRVAT; BRESTAČA, JOSIPA KOZARCA 42; rođ. 04.02.1956; OIB: 08357044604; M 17. SUZANA RADIĆ; SRPKINJA; BRESTAČA, ZAGREBAČKA 128; rođ. 31.01.1978; OIB: 22058852635; Ž
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
NOVSKA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA NOVSKE 1. Kandidat: mr.sc. VLADO KLASAN HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Zamjenik kandidata: TOMISLAV BAIĆ, prof. Zamjenik kandidata: VEDRAN MIHALJEVIĆ, dipl.iur. 2. Kandidat: ŽELJKO SOLDO HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Zamjenica kandidata: NIKOLINA ŠEPOVIĆ Zamjenik kandidata: VINKO DEBELJAK 3. Kandidat: DRAGO STANIVUKOVIĆ, dr.vet.med. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Zamjenica kandidata: MARIJA KOVAČEVIĆ Zamjenik kandidata: mr.sc. MIJO GAŠPAROVIĆ 4. Kandidat: ANTUN VIDAKOVIĆ, dipl.ing. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ Zamjenik kandidata: MARIN PILETIĆ, prof. Zamjenik kandidata: SINIŠA KESIĆ Kandidat: mr.sc. VLADO KLASAN; BROČICE, ULICA SVETOG MIHOVILA 60; rođ. 08.09.1962; OIB: 10675079648; M Zamjenik kandidata: TOMISLAV BAIĆ, prof.; NOVSKA, ULICA ADALBERTA KNOPPA 76; rođ. 23.03.1978; OIB: 88233501094; M Zamjenik kandidata: VEDRAN MIHALJEVIĆ, dipl.iur.; NOVSKA, STAROSELSKA ULICA 47; rođ. 15.06.1986; OIB: 23324791872; M Predlagatelj: HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Kandidat: ŽELJKO SOLDO; NOVSKA, POTOČNA ULICA 118/B; rođ. 19.07.1967; OIB: 58525245050; M Zamjenica kandidata: NIKOLINA ŠEPOVIĆ; BROČICE, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 10; rođ. 26.02.1986; OIB: 43296137557; Ž Zamjenik kandidata: VINKO DEBELJAK; NOVSKA, OSJEČKA ULICA 76; rođ. 20.03.1973; OIB: 41799266933; M Predlagatelj: HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Kandidat: DRAGO STANIVUKOVIĆ, dr.vet.med.; NOVSKA, ULICA IVANA ZAJCA 2; rođ. 15.08.1950; OIB: 44957909087; M Zamjenica kandidata: MARIJA KOVAČEVIĆ; JAZAVICA, JAZAVICA 162; rođ. 11.04.1958; OIB: 76153715923; Ž Zamjenik kandidata: mr.sc. MIJO GAŠPAROVIĆ; NOVSKA, POTOČNA ULICA 116/A; rođ. 10.07.1950; OIB: 09108945372; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Kandidat: ANTUN VIDAKOVIĆ, dipl.ing.; NOVSKA, ULICA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ 3; rođ. 09.05.1954; OIB: 63962297432; M Zamjenik kandidata: MARIN PILETIĆ, prof.; NOVSKA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 48/B; rođ. 12.01.1983; OIB: 08006091505; M Zamjenik kandidata: SINIŠA KESIĆ; NOVSKA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 8; rođ. 09.06.1967; OIB: 91343164132; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
NOVSKA

To download data sign in with GitHub

Download table (as CSV) Download SQLite database (0 Bytes) Use the API

rows 10 / 53

kandidati lista izvor grad_opcina
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DUGE RESE 1. AKCIJA UMIROVLJENICI ZAJEDNO - AUZ Nositelj liste: MARKO BENIĆ 2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MARKO GALOVIĆ 3. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS ZELENI ZAJEDNO Nositelj liste: ANTON-BOŽIDAR PAVLOVIĆ 4. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Nositelj liste: IVAN BARŠIĆ 5. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: MARINKO LUKETIĆ 6. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: EMIL BELAVIĆ 7. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositeljica liste: BLAŽENKA PETRAK 8. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositeljica liste: VESNA BREZOVIĆ AKCIJA UMIROVLJENICI ZAJEDNO - AUZ Nositelj liste: MARKO BENIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MARKO BENIĆ; HRVAT; DUGA RESA, JOZEFINSKA CESTA 59; rođ. 10.01.1958; OIB: 08306822243; M 2. DAMIR ERDELJAC; HRVAT; DUGA RESA, ANDRIJE PALMOVIĆA 8; rođ. 01.01.1961; OIB: 71119983625; M 3. DRAŽEN BIŠĆAN; HRVAT; KOZALJ VRH, KOZALJ-VRH 1/B; rođ. 18.01.1973; OIB: 73323765813; M 4. ŽELJKO CAR; HRVAT; DUGA RESA, ULICA 137. BRIGADE 1; rođ. 29.05.1970; OIB: 38115727806; M 5. TATJANA MATEŠA; HRVATICA; MREŽNIČKI BRIG, MREŽNIČKI BRIG 40; rođ. 30.07.1964; OIB: 78943139537; Ž 6. FRANJO CAPAN; HRVAT; DUGA RESA, TRG KRALJA TOMISLAVA 2; rođ. 24.01.1956; OIB: 95189316039; M 7. JOSIP JEVTIĆ; HRVAT; DUGA RESA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 16; rođ. 21.04.1984; OIB: 78043137414; M 8. VERA ŠEBALJ; HRVATICA; DUGA RESA, G. M. POLJE MREŽNIČKO 11/A; rođ. 20.01.1958; OIB: 27058247151; Ž 9. MARKO MIHALIĆ; HRVAT; DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 15; rođ. 25.02.1944; OIB: 79132140400; M 10. PETAR IVANIĆ; HRVAT; DUGA RESA, SAMOVOJSKINA 13/A; rođ. 23.03.1960; OIB: 78994572147; M 11. STJEPAN RADINOVIĆ; HRVAT; ZVEČAJ, ZVEČAJ 158; rođ. 11.12.1948; OIB: 39041660291; M 12. ŽELJKO MATEŠA; HRVAT; MREŽNIČKI BRIG, MREŽNIČKI BRIG 40; rođ. 29.08.1961; OIB: 25618199101; M 13. ŽELJKO BLAŠKOVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, NASELJE TUŠMER 16; rođ. 12.05.1958; OIB: 65750737030; M 14. MLADEN ŠEBALJ; HRVAT; DUGA RESA, G. M. POLJE MREŽNIČKO 11/A; rođ. 22.12.1956; OIB: 50271793177; M 15. BORIS POLOVIĆ; HRVAT; SVETI PETAR MREŽNIČKI, SVETI PETAR MREŽNIČKI 23; rođ. 17.07.1959; OIB: 88405996736; M 16. DRAŽEN BANJAVČIĆ; HRVAT; DONJE MRZLO POLJE MREŽNIČ, DONJE M. POLJE MREŽ. 29; rođ. 03.03.1968; OIB: 94271492644; M 17. MATO ŠALIĆ; HRVAT; DUGA RESA, ULICA 137. BRIGADE 2; rođ. 27.01.1966; OIB: 61367453821; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: MARKO GALOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MARKO GALOVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, SVIBANJSKA 2; rođ. 06.05.1951; OIB: 90816547136; M 2. BORIS KNAPIĆ; HRVAT; DUGA RESA, JOZEFINSKA CESTA 24; rođ. 05.01.1949; OIB: 09384021213; M 3. MARINA FLIS-MAĆAŠ; HRVATICA; DUGA RESA, STARA CESTA 9; rođ. 29.09.1957; OIB: 47671413893; Ž 4. BRANKO UREM; HRVAT; DUGA RESA, BREZOVAC . 27; rođ. 11.03.1948; OIB: 87135827642; M 5. BLANKA BANJAVČIĆ; HRVATICA; DONJE MRZLO POLJE MREŽNIČ, DONJE M. POLJE MREŽ. 3; rođ. 01.01.1954; OIB: 11816918602; Ž 6. MARIJA BREZOVIĆ; HRVATICA; GORNJE MRZLO POLJE MREŽNI, G. M. POLJE MREŽNIČKO 74; rođ. 14.03.1959; OIB: 38790292482; Ž 7. MIROSLAV BOROVAC; HRVAT; DUGA RESA, JOZEFINSKA CESTA 60; rođ. 30.06.1960; OIB: 04667075186; M 8. ANA BRBOT; HRVATICA; DUGA RESA, MREŽNIČKA OBALA 6; rođ. 17.06.1978; OIB: 15932886740; Ž 9. MONIKA BUKOVŠĆAK; HRVATICA; DUGA RESA, BREZOVAC . 15; rođ. 12.10.1990; OIB: 16095760375; Ž 10. MIROSLAV HELLMANN; HRVAT; DUGA RESA, KASAR 19; rođ. 27.08.1948; OIB: 16738378351; M 11. TOMISLAV KIŠPATIĆ; HRVAT; DUGA RESA, KASAR 19; rođ. 04.08.1948; OIB: 18959133853; M 12. DAMIR PRSTEC; HRVAT; DUGA RESA, NASELJE CURAK 22; rođ. 14.03.1967; OIB: 56062579285; M 13. ERVIN BANJAVČIĆ; HRVAT; DONJE MRZLO POLJE MREŽNIČ, DONJE M. POLJE MREŽ. 3; rođ. 11.10.1978; OIB: 02348231125; M 14. IVAN GOJAK; HRVAT; DUGA RESA, JOZEFINSKA CESTA 3; rođ. 26.04.1958; OIB: 41670221816; M 15. BERISLAV BERISLAVIĆ; HRVAT; MREŽNIČKI VAROŠ, DOMOBRANSKA 149; rođ. 28.03.1980; OIB: 23541621546; M 16. PETAR BREZOVIĆ; HRVAT; GORNJE MRZLO POLJE MREŽNI, G. M. POLJE MREŽNIČKO 74; rođ. 10.01.1959; OIB: 93369025482; M 17. BRANIMIR KIŠPATIĆ; HRVAT; DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 10; rođ. 17.03.1950; OIB: 14030767362; M HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS ZELENI ZAJEDNO Nositelj liste: ANTON-BOŽIDAR PAVLOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. ANTON-BOŽIDAR PAVLOVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, MREŽNIČKA OBALA 6; rođ. 25.12.1949; OIB: 19124681281; M 2. ZLATKO GRČIĆ; HRVAT; GORNJE MRZLO POLJE MREŽNI, G. M. POLJE MREŽNIČKO 125/A; rođ. 17.07.1970; OIB: 52885456499; M 3. VIŠNJA MIHALIĆ-MIKULJAN; HRVATICA; DUGA RESA, STARA CESTA 30; rođ. 01.04.1961; OIB: 66381015198; Ž 4. DAMIR RADINOVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, ANTUNA MIHANOVIĆA 10; rođ. 18.12.1955; OIB: 43774851205; M 5. BOŠKO MILANKOVIĆ; HRVAT; MREŽNIČKI VAROŠ, DOMOBRANSKA 24; rođ. 19.04.1951; OIB: 53791025865; M 6. DAVOR BIŠĆAN; HRVAT; DUGA RESA, BRODAC 2; rođ. 30.05.1956; OIB: 52340524372; M 7. NEVEN KUČINIĆ; HRVAT; DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 1; rođ. 27.01.1971; OIB: 20432623520; M 8. PETAR ŠPEČIĆ; HRVAT; PETRAKOVO BRDO, PETRAKOVO BRDO 48; rođ. 29.06.1964; OIB: 20480980330; M 9. MARIJA PERUŠIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, FRANKOPANSKA 22; rođ. 10.12.1960; OIB: 63829284328; Ž 10. DARKO HALOVANIĆ; HRVAT; MREŽNIČKI NOVAKI, MREŽNIČKI NOVAKI 8/A; rođ. 26.04.1957; OIB: 93667916566; M 11. ŽARKO GALETIĆ; HRVAT; DUGA RESA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 89; rođ. 12.12.1953; OIB: 00944084426; M 12. MARKO RADOČAJ; HRVAT; GORNJE MRZLO POLJE MREŽNI, G. M. POLJE MREŽNIČKO 114; rođ. 20.01.1969; OIB: 06203805820; M 13. MLADEN MATAKOVIĆ; HRVAT; DONJI ZVEČAJ, DONJI ZVEČAJ 36/B; rođ. 08.11.1972; OIB: 30319444209; M 14. MIJO LAUŠ; HRVAT; MREŽNIČKI VAROŠ, RADIĆEVA ULICA 12; rođ. 17.11.1965; OIB: 29616182517; M 15. DRAŽEN ŽGELA; HRVAT; DUGA RESA, ZAGREBAČKA 6; rođ. 19.11.1970; OIB: 57702591501; M 16. JADRANKA GOLUBIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, NASELJE TUŠMER 1; rođ. 15.07.1966; OIB: 74701980492; Ž 17. ZRINKA KRAJAČIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, STARA CESTA 1; rođ. 11.07.1969; OIB: 89599955865; Ž HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Nositelj liste: IVAN BARŠIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. IVAN BARŠIĆ; HRVAT; MREŽNIČKE POLJICE, MREŽNIČKE POLJICE 12; rođ. 13.01.1954; OIB: 12125508812; M 2. MIJO IVANIĆ; HRVAT; MREŽNIČKI VAROŠ, RADIĆEVA ULICA 83; rođ. 26.09.1949; OIB: 04641183753; M 3. RUBINKA MIHALIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, RADOSLAVA LOPAŠIĆA 1; rođ. 11.06.1958; OIB: 56657826309; Ž 4. MIROSLAV FURDEK; HRVAT; DUGA RESA, SLAVKA KOLARA 40; rođ. 16.09.1958; OIB: 73410408424; M 5. PAULINA ČAVLOVIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 28/B; rođ. 08.08.1966; OIB: 92538451766; Ž 6. DRAGUTIN FURDEK; HRVAT; GORNJE MRZLO POLJE MREŽNI, G. M. POLJE MREŽNIČKO 221; rođ. 24.04.1950; OIB: 62466149583; M 7. TAMARA FRKETIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, NASELJE ROGANAC 55; rođ. 29.05.1987; OIB: 01784716222; Ž 8. IVANKA TOMAŠIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, TRG KRALJA TOMISLAVA 4; rođ. 20.09.1966; OIB: 48649312434; Ž 9. DAMIR BELAVIĆ; HRVAT; MREŽNIČKI VAROŠ, RADIĆEVA ULICA 179; rođ. 25.10.1971; OIB: 06332810707; M 10. ZLATKO ZATEZALO; HRVAT; BELAVIĆI, BELAVIĆI 106; rođ. 05.09.1937; OIB: 53803533368; M 11. VALENTINA LOZO; HRVATICA; DUGA RESA, NASELJE CURAK 19; rođ. 30.11.1983; OIB: 28872175429; Ž 12. MARTINA BEŽAN; HRVATICA; DUGA RESA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 79; rođ. 12.02.1975; OIB: 75340469550; Ž 13. VILIM MATEŠIĆ; HRVAT; MREŽNIČKI NOVAKI, MREŽNIČKI NOVAKI 14; rođ. 05.09.1949; OIB: 11069631182; M 14. DUBRAVKO ŠPEHAR; HRVAT; DUGA RESA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 28/B; rođ. 24.03.1972; OIB: 09222644555; M 15. MIRJANA CAR; HRVATICA; DUGA RESA, KASAR 10; rođ. 22.08.1959; OIB: 79374151007; Ž 16. DUBRAVKO CAPAN; HRVAT; MREŽNIČKI VAROŠ, ULICA DR. ANTE STARČEVIĆA 12; rođ. 25.07.1984; OIB: 04517834656; M 17. ŽELJKO OBROVAC; HRVAT; DUGA RESA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 28/A; rođ. 27.06.1969; OIB: 05592750951; M HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: MARINKO LUKETIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MARINKO LUKETIĆ; HRVAT; DUGA RESA, PETRA PRERADOVIĆA 11; rođ. 01.01.1969; OIB: 06967883680; M 2. DRAŽEN ŠEBALJ; HRVAT; DUGA RESA, TRG N. Š. ZRINSKOG 4; rođ. 25.03.1970; OIB: 15072218283; M 3. ANDRIJA ĆURILOVIĆ; HRVAT; DONJE MRZLO POLJE MREŽNIČ, DONJE M. POLJE MREŽ. 98; rođ. 20.06.1962; OIB: 98813845246; M 4. HRVOJE BOŽIČEVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, FRANKOPANSKA 8; rođ. 21.05.1966; OIB: 68178574428; M 5. ANKICA BUTORAC; HRVATICA; DUGA RESA, FRANKOPANSKA 64/A; rođ. 15.01.1959; OIB: 22548819581; Ž 6. MARTINA NOVOSEL; HRVATICA; DUGA RESA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 10; rođ. 08.02.1988; OIB: 38917005758; Ž 7. MARKO BUTORAC; HRVAT; DUGA RESA, FRANKOPANSKA 64/A; rođ. 10.10.1983; OIB: 68441478276; M 8. ANDREJA JURATOVAC; HRVATICA; DUGA RESA, INZL 1; rođ. 15.04.1978; OIB: 68864065609; Ž 9. SAŠA KOLIĆ; HRVAT; DUGA RESA, FRANKOPANSKA 55; rođ. 24.08.1977; OIB: 49689052510; M 10. KRISTIJAN CAR; HRVAT; DUGA RESA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 28/A; rođ. 11.09.1972; OIB: 77849786676; M 11. TOMISLAV BUTORAC; HRVAT; DUGA RESA, FRANKOPANSKA 64/A; rođ. 08.08.1986; OIB: 13881044252; M 12. ĐURĐICA ŠEBALJ; HRVATICA; DUGA RESA, TRG N. Š. ZRINSKOG 4; rođ. 15.04.1970; OIB: 99094103492; Ž 13. SANJA LUKETIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, PETRA PRERADOVIĆA 11; rođ. 06.04.1973; OIB: 15172323316; Ž 14. MAJA KRSTANOVIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, JOSEF JERUZALEM 3; rođ. 26.04.1990; OIB: 50280726334; Ž 15. IVICA VUKOVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, INZL 1; rođ. 05.11.1965; OIB: 93297106275; M 16. MLADEN BOSILJEVAC; HRVAT; MREŽNIČKI VAROŠ, RADIĆEVA ULICA 141; rođ. 02.02.1964; OIB: 90086551453; M 17. LJILJANA CAR; HRVATICA; MREŽNIČKI VAROŠ, RADIĆEVA ULICA 183; rođ. 29.11.1969; OIB: 16619269955; Ž HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: EMIL BELAVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. EMIL BELAVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 3; rođ. 28.01.1969; OIB: 75073503238; M 2. MATEJA LENARD; HRVATICA; DUGA RESA, STARA CESTA 10; rođ. 21.09.1987; OIB: 65535133575; Ž 3. SAŠA BASAR; HRVAT; MIHALIĆ SELO, MIHALIĆ SELO 21/C; rođ. 22.05.1976; OIB: 51318477654; M 4. IVICA VLAHOVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, STARA CESTA 14; rođ. 30.05.1966; OIB: 69484471560; M 5. NIKOLINA BASAR; HRVATICA; MIHALIĆ SELO, MIHALIĆ SELO 21/C; rođ. 04.10.1977; OIB: 40044804854; Ž 6. DOMAGOJ POLOVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, MREŽNIČKA OBALA 14; rođ. 07.02.1990; OIB: 99875183012; M 7. ANĐELKO VAVRO; HRVAT; DONJE MRZLO POLJE MREŽNIČ, DONJE M. POLJE MREŽ. 121/A; rođ. 09.10.1955; OIB: 54026333000; M 8. ROBERT FRANJKOVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, NASELJE TUŠMER 39; rođ. 15.07.1992; OIB: 84082982340; M 9. BRANKA BRAJDIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 3; rođ. 24.05.1960; OIB: 54802708317; Ž 10. KATICA BRLETIĆ; HRVATICA; MREŽNIČKI VAROŠ, ULICA DR. ANTE STARČEVIĆA 8; rođ. 19.01.1963; OIB: 86163048665; Ž 11. BRANKA MALEŽIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, TRG KRALJA TOMISLAVA 4; rođ. 01.04.1967; OIB: 69786732013; Ž 12. DARKO BRAJDIĆ; HRVAT; DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 3; rođ. 21.10.1958; OIB: 58376497286; M 13. ROBERT LENARD; HRVAT; DUGA RESA, STARA CESTA 10; rođ. 16.01.1978; OIB: 00412806874; M 14. ANDREJA KLOKOČKI; HRVATICA; DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 16; rođ. 12.11.1979; OIB: 41432291627; Ž 15. ANDREJA PUPIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, JOSEF JERUZALEM 3; rođ. 28.02.1979; OIB: 23435868132; Ž 16. DAMIR FRANJKOVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, NASELJE TUŠMER 39; rođ. 03.12.1970; OIB: 44482545923; M 17. VIŠNJA JURŠIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 3; rođ. 20.01.1961; OIB: 66724768338; Ž KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositeljica liste: BLAŽENKA PETRAK Kandidatkinje/kandidati: 1. BLAŽENKA PETRAK; HRVATICA; DUGA RESA, JOZEFINSKA CESTA 58/A; rođ. 20.03.1964; OIB: 53979293967; Ž 2. MARIJA BENIĆ; HRVATICA; MREŽNIČKI VAROŠ, RADIĆEVA ULICA 65; rođ. 02.01.1957; OIB: 67312575063; Ž 3. ANA BELAVIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 10; rođ. 22.05.1972; OIB: 85225357628; Ž 4. MIRJANA ERDELJAC CUNHA; HRVATICA; DUGA RESA, ANDRIJE PALMOVIĆA 7; rođ. 15.07.1966; OIB: 50313532071; Ž 5. KARMEN BANJAVČIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, NASELJE CURAK 59; rođ. 05.11.1962; OIB: 38406389971; Ž 6. VIŠNJA LASIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 30/A; rođ. 04.11.1952; OIB: 94728584440; Ž 7. IVANA MALOBABIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, STARA CESTA 83; rođ. 04.07.1980; OIB: 52956658247; Ž 8. TIHANA SPUDIĆ HALAR; HRVATICA; DUGA RESA, ZAGREBAČKA 19; rođ. 02.09.1981; OIB: 50443891405; Ž 9. MIRJANA JURAN; HRVATICA; DUGA RESA, SVIBANJSKA 5; rođ. 10.11.1971; OIB: 34620928666; Ž 10. MARIJA BELAVIĆ; HRVATICA; MREŽNIČKI BRIG, MREŽNIČKI BRIG 69; rođ. 06.10.1987; OIB: 34406834085; Ž 11. ANA PUŠKARIĆ; HRVATICA; ZVEČAJ, ZVEČAJ 128; rođ. 01.07.1965; OIB: 27668699945; Ž 12. NATALIJA GRGURIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, TRG KRALJA TOMISLAVA 5; rođ. 30.03.1981; OIB: 71305683079; Ž 13. BRANKA MORAVAC; HRVATICA; DUGA RESA, PETRA PRERADOVIĆA 15; rođ. 28.12.1956; OIB: 20751929368; Ž 14. ŽELJKA FRKETIĆ; HRVATICA; LIŠNICA, LIŠNICA 16; rođ. 05.06.1978; OIB: 26035003646; Ž 15. VESNA MRZLJAK; HRVATICA; DUGA RESA, RIJEČKA 14; rođ. 05.10.1983; OIB: 33415256268; Ž 16. ANA KATIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, TRG SVETOG JURJA 8; rođ. 15.10.1951; OIB: 59873953280; Ž 17. VESNA SESTRIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, TRG KRALJA TOMISLAVA 7; rođ. 27.04.1964; OIB: 61965045826; Ž SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositeljica liste: VESNA BREZOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. VESNA BREZOVIĆ; HRVATICA; DUGA RESA, JOZEFINSKA CESTA 79; rođ. 08.09.1958; OIB: 18489375459; Ž 2. IVICA RADOČAJ; HRVAT; GORNJE MRZLO POLJE MREŽNI, G. M. POLJE MREŽNIČKO 103; rođ. 26.07.1975; OIB: 12113536354; M 3. JOSIP SVILIČIĆ; HRVAT; DUGA RESA, NASELJE TUŠMER 5; rođ. 18.03.1941; OIB: 60073808883; M 4. MEHMED MUHAREVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, STARA CESTA 3; rođ. 01.11.1962; OIB: 03639218626; M 5. TOMISLAV SRAKOČIĆ; HRVAT; DUGA RESA, NASELJE ROGANAC 58; rođ. 07.02.1977; OIB: 23477438358; M 6. mr.sc. SLAĐANA CVITIČANIN; SRPKINJA; DUGA RESA, MREŽNIČKA OBALA 12; rođ. 05.06.1979; OIB: 60877311135; Ž 7. LADA VRANA; HRVATICA; DUGA RESA, TRG SVETOG JURJA 2/A; rođ. 09.07.1977; OIB: 29679961478; Ž 8. PETAR RUKAVINA; HRVAT; DUGA RESA, TRG N. Š. ZRINSKOG 16; rođ. 28.06.1946; OIB: 72859019433; M 9. MARIN BOŽIČEVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, FRANKOPANSKA 8; rođ. 14.07.1988; OIB: 12676098598; M 10. IVAN JAKLIN; HRVAT; GALOVIĆ SELO, GALOVIĆ SELO 22; rođ. 01.04.1986; OIB: 68841552642; M 11. JOSIP BILIČIĆ; HRVAT; CEROVAČKI GALOVIĆI, CEROVAČKI GALOVIĆI 4/B; rođ. 01.05.1980; OIB: 46868124860; M 12. LJUBICA POLJAK; HRVATICA; DUGA RESA, STARA CESTA 79; rođ. 05.05.1942; OIB: 00699863930; Ž 13. ISMETA BEČIREVIĆ; HRVATICA; MREŽNIČKI VAROŠ, ULICA DR. ANTE STARČEVIĆA 37; rođ. 06.11.1958; OIB: 64741882110; Ž 14. MILAN MILETIĆ; HRVAT; DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 5; rođ. 26.03.1947; OIB: 96836731124; M 15. IVAN MARAKOVIĆ; HRVAT; GORNJE MRZLO POLJE MREŽNI, G. M. POLJE MREŽNIČKO 136; rođ. 26.08.1948; OIB: 23223505789; M 16. TOMISLAV BILIČIĆ; HRVAT; DUGA RESA, SAMOVOJSKINA 41; rođ. 04.09.1939; OIB: 61821076007; M 17. IVICA PILAKOVIĆ; HRVAT; DUGA RESA, PETRA BUČARA 16; rođ. 09.06.1980; OIB: 38381072678; M
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
DUGA RESA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DUGE RESE 1. Kandidat: IVAN BARŠIĆ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Zamjenik kandidata: TOMISLAV BOLJAR Zamjenik kandidata: ZORAN VILOVIĆ 2. Kandidatkinja: VESNA BREZOVIĆ SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Zamjenik kandidatkinje: IVAN MARAKOVIĆ Zamjenik kandidatkinje: IVAN MATAKOVIĆ 3. Kandidat: MARKO GALOVIĆ KANDIDAT GRUPE BIRAČA Zamjenik kandidata: BORIS KNAPIĆ Zamjenica kandidata: MARINA FLIS-MAĆAŠ 4. Kandidat: ANTON-BOŽIDAR PAVLOVIĆ HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS ZELENI ZAJEDNO Zamjenik kandidata: ZLATKO GRČIĆ Zamjenica kandidata: VIŠNJA MIHALIĆ-MIKULJAN Kandidat: IVAN BARŠIĆ; MREŽNIČKE POLJICE, MREŽNIČKE POLJICE 12; rođ. 13.01.1954; OIB: 12125508812; M Zamjenik kandidata: TOMISLAV BOLJAR; DUGA RESA, LJUDEVITA GAJA 22; rođ. 03.05.1973; OIB: 59886248782; M Zamjenik kandidata: ZORAN VILOVIĆ; DONJE MRZLO POLJE MREŽNIČ, DONJE M. POLJE MREŽ. 11; rođ. 28.01.1980; OIB: 84788199866; M Predlagatelj: HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Kandidatkinja: VESNA BREZOVIĆ; DUGA RESA, JOZEFINSKA CESTA 79; rođ. 08.09.1958; OIB: 18489375459; Ž Zamjenik kandidatkinje: IVAN MARAKOVIĆ; GORNJE MRZLO POLJE MREŽNI, G. M. POLJE MREŽNIČKO 136; rođ. 26.08.1948; OIB: 23223505789; M Zamjenik kandidatkinje: IVAN MATAKOVIĆ; MREŽNIČKI BRIG, MREŽNIČKI BRIG 79; rođ. 14.08.1982; OIB: 97246721177; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Kandidat: MARKO GALOVIĆ; DUGA RESA, SVIBANJSKA 2; rođ. 06.05.1951; OIB: 90816547136; M Zamjenik kandidata: BORIS KNAPIĆ; DUGA RESA, JOZEFINSKA CESTA 24; rođ. 05.01.1949; OIB: 09384021213; M Zamjenica kandidata: MARINA FLIS-MAĆAŠ; DUGA RESA, STARA CESTA 9; rođ. 29.09.1957; OIB: 47671413893; Ž KANDIDAT GRUPE BIRAČA Kandidat: ANTON-BOŽIDAR PAVLOVIĆ; DUGA RESA, MREŽNIČKA OBALA 6; rođ. 25.12.1949; OIB: 19124681281; M Zamjenik kandidata: ZLATKO GRČIĆ; GORNJE MRZLO POLJE MREŽNI, G. M. POLJE MREŽNIČKO 125/A; rođ. 17.07.1970; OIB: 52885456499; M Zamjenica kandidata: VIŠNJA MIHALIĆ-MIKULJAN; DUGA RESA, STARA CESTA 30; rođ. 01.04.1961; OIB: 66381015198; Ž Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS ZELENI ZAJEDNO
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
DUGA RESA
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KARLOVCA 1. AKCIJA UMIROVLJENICI ZAJEDNO - AUZ Nositelj liste: DARKO KRIŽANIĆ, dipl.oec. 2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: DAMIR JELIĆ 3. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: MARINKO MARINOVIĆ 4. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositeljica liste: SNJEŽANA KIRINIĆ 5. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: DAVOR PETRAČIĆ, dipl.ing.građ. 6. SAVEZ ZA PROMJENE - SP Nositelj liste: IVAN SINČIĆ 7. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZELENA STRANKA - ZS Nositelj liste: JOSIP BENČIĆ AKCIJA UMIROVLJENICI ZAJEDNO - AUZ Nositelj liste: DARKO KRIŽANIĆ, dipl.oec. Kandidatkinje/kandidati: 1. DARKO KRIŽANIĆ, dipl.oec.; HRVAT; KARLOVAC, DUBOVAC 4/D; rođ. 20.04.1937; OIB: 96756590422; M 2. PREDRAG KORAĆ, dipl.soc.radnik; SRBIN; KARLOVAC, IZIDORA KRŠNJAVOG 11/A; rođ. 26.08.1975; OIB: 53942802297; M 3. RUDOLF DEVČIĆ, dipl.oec.; HRVAT; KARLOVAC, SENJSKA 6; rođ. 12.04.1942; OIB: 09325333344; M 4. PAVAO UMNIK; HRVAT; KARLOVAC, MARINA DRŽIĆA 9; rođ. 21.02.1952; OIB: 86041177474; M 5. ŽELJKA CINDRIĆ, soc.radnik; HRVATICA; KARLOVAC, EUGENA KVATERNIKA 7; rođ. 10.03.1946; OIB: 76813104424; Ž 6. DARKO LENDLER, dipl.ing.; HRVAT; KARLOVAC, DONJA JELSA 59; rođ. 13.01.1959; OIB: 88287876179; M 7. BOŽIDAR MARKOVIĆ, dipl.ing.; HRVAT; KARLOVAC, SENJSKA 6; rođ. 25.12.1938; OIB: 72664494424; M 8. ŠTEFICA JURAŠIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, SKLADIŠNA 1; rođ. 19.10.1953; OIB: 49445925956; Ž 9. HASAN DERVIŠEVIĆ; MUSLIMAN; KARLOVAC, LUŠČIĆ 41/D; rođ. 23.03.1951; OIB: 55769185265; M 10. TEREZIJA MILČIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, MAKSIMILIJANA VRHOVCA 5; rođ. 26.09.1937; OIB: 01002640153; Ž 11. BARA BEG; HRVATICA; KARLOVAC, MARINA DRŽIĆA 9; rođ. 27.11.1938; OIB: 50316838114; Ž 12. ANICA JAKIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, BARTULA KAŠIĆA 3; rođ. 15.10.1934; OIB: 77165852974; Ž 13. ANKICA GVOZDIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, GORNJA GAZA 5; rođ. 12.04.1943; OIB: 66611165809; Ž 14. DRAŽEN RADE; HRVAT; KARLOVAC, SELCE 26; rođ. 14.06.1965; OIB: 23669014935; M 15. MARIJA BIĆANIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, BANIJA 81; rođ. 07.04.1953; OIB: 35814929017; Ž 16. GROZDANA ŽUGELJ; SRPKINJA; KARLOVAC, ZAGRAD 33; rođ. 22.08.1953; OIB: 97224922825; Ž 17. ANKICA FABIJANIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, IZIDORA KRŠNJAVOG 13/A; rođ. 24.03.1942; OIB: 60819123802; Ž 18. ANA GUSLEVIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, DR.ANTE STARČEVIĆA 19; rođ. 15.05.1951; OIB: 12205065700; Ž 19. BARKA BAREŠIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, MAKSIMILIJANA VRHOVCA 19; rođ. 14.01.1939; OIB: 44702198583; Ž 20. BOŽENA MASLOVARIĆ; SLOVENKA; KARLOVAC, MIROSLAVA KRLEŽE 1/E; rođ. 24.12.1940; OIB: 61251779402; Ž 21. LJUBICA BOCA; SRPKINJA; KARLOVAC, NASELJE MARKA MARULIĆA 4/A; rođ. 13.09.1939; OIB: 72623273302; Ž 22. DAVOR PEJČINOVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, ULICA MATICE HRVATSKE 2; rođ. 28.03.1971; OIB: 72689311746; M 23. ŽELJKA HELLMANN KORAĆ; HRVATICA; KARLOVAC, IZIDORA KRŠNJAVOG 11/A; rođ. 30.11.1976; OIB: 85800755132; Ž 24. DRAGICA ŠKARJAK; HRVATICA; KARLOVAC, SELCE 27; rođ. 12.02.1952; OIB: 78558708056; Ž 25. NEDELJKO KORAČ, dipl.iur.; SRBIN; KARLOVAC, IMBRE TKALCA 15; rođ. 11.10.1964; OIB: 01702651995; M HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Nositelj liste: DAMIR JELIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. DAMIR JELIĆ; HRVAT; KARLOVAC, GRGE TUŠKANA 12; rođ. 13.03.1972; OIB: 50504968999; M 2. MARINA KOLAKOVIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, TRG BANA P. ZRINSKOG 4; rođ. 08.06.1959; OIB: 96029810765; Ž 3. MIHOVIL STANIŠIĆ; HRVAT; KARLOVAC, BANIJA 130/A; rođ. 08.06.1959; OIB: 86138531243; M 4. SLAVKO MARINIČ; SLOVENAC; KARLOVAC, DOMOBRANSKA ULICA 25; rođ. 14.04.1951; OIB: 77797305936; M 5. NADA MURGANIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, BARTULA KAŠIĆA 7; rođ. 14.01.1958; OIB: 03906628551; Ž 6. IVICA HORVAT; HRVAT; KARLOVAC, LJUDEVITA JONKEA 11/A; rođ. 21.07.1963; OIB: 71294369587; M 7. DAMIR MANDIĆ; HRVAT; KARLOVAC, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 14/C; rođ. 20.07.1973; OIB: 21219136360; M 8. MARIJAN BUTKOVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, PRIMORSKA 18; rođ. 06.11.1959; OIB: 62967919808; M 9. RANKA ŠARONIĆ; SRPKINJA; KARLOVAC, BANA MATKA LAGINJE 7; rođ. 03.09.1958; OIB: 68448603743; Ž 10. JOSIP ŽUNIĆ; HRVAT; KARLOVAC, SARAJEVSKA 6/A; rođ. 02.11.1952; OIB: 58370867776; M 11. BORO MRKALJ; SRBIN; KARLOVAC, VLADIMIRA NAZORA 6; rođ. 18.02.1948; OIB: 59808679632; M 12. MARIJANA TOMIČIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, IMBRE TKALCA 17; rođ. 30.07.1974; OIB: 59402826599; Ž 13. DARKO STANKOVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, LUŠČIĆ 22/A; rođ. 19.09.1957; OIB: 89303846954; M 14. PREDRAG PAVLAČIĆ; HRVAT; KARLOVAC, KAMENSKO 85; rođ. 03.01.1960; OIB: 48758133334; M 15. MIRNA ŠPEHAR; HRVATICA; KARLOVAC, PRILAZ KOZJAČI 28; rođ. 09.04.1978; OIB: 44648881922; Ž 16. BRANKO HRVOJ; HRVAT; KARLOVAC, BANIJA 30; rođ. 12.02.1951; OIB: 98418359319; M 17. DUBRAVKO STRNIĆ; HRVAT; KARLOVAC, KOSTANJEVAČKI PUT 14; rođ. 20.06.1974; OIB: 35993452328; M 18. STIPO ADŽAGA; HRVAT; TUŠILOVIĆ, TUŠILOVIĆ 38/B; rođ. 06.01.1972; OIB: 52944816531; M 19. DAMIR MARKUŠ; HRVAT; KARLOVAC, DONJA JELSA 204; rođ. 28.02.1966; OIB: 39820080995; M 20. MARIJA PAVIČIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, STANKA VRAZA 32; rođ. 10.02.1954; OIB: 45388469220; Ž 21. MIRJANA POGAČIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, VUČJAK 48; rođ. 14.04.1969; OIB: 85911036529; Ž 22. MATIJA VUKOVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, STJEPANA RADIĆA 40; rođ. 10.10.1987; OIB: 48258159544; M 23. IVAN BENIĆ; HRVAT; KARLOVAC, KAPELIČKA 55; rođ. 02.10.1964; OIB: 53177490198; M 24. DAVOR BARTOLAC; HRVAT; KARLOVAC, IVANA MEŠTROVIĆA 2/B; rođ. 21.06.1977; OIB: 21488109976; M 25. DRAGUTIN RENDULIĆ; HRVAT; PRISELCI, PRISELCI 48; rođ. 02.01.1955; OIB: 81549868851; M HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: MARINKO MARINOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MARINKO MARINOVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, STANKA VRAZA 42/D; rođ. 22.08.1957; OIB: 81956089527; M 2. DRAŽEN BOGOVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, REČIČKA 69; rođ. 17.09.1971; OIB: 54894518382; M 3. LEONARDO FRIC; HRVAT; KARLOVAC, DUBOVAC 14; rođ. 19.08.1961; OIB: 77370838907; M 4. MLADEN MUIĆ; HRVAT; KARLOVAC, BANIJA 56; rođ. 10.06.1952; OIB: 71585935907; M 5. GORDAN MILČIĆ; HRVAT; CEROVAC VUKMANIĆKI, CEROVAC VUKMANIĆKI 97/D; rođ. 28.06.1988; OIB: 16456217599; M 6. TATJANA ČUMPEK; HRVATICA; KARLOVAC, SENJSKA 67; rođ. 02.09.1963; OIB: 83464398323; Ž 7. SANDRA MILČIĆ; HRVATICA; CEROVAC VUKMANIĆKI, CEROVAC VUKMANIĆKI 97/D; rođ. 08.03.1967; OIB: 94683412762; Ž 8. NIKOLA GABRIĆ; HRVAT; KARLOVAC, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 14/A; rođ. 08.03.1968; OIB: 48428183859; M 9. VEDRANA JURAK; HRVATICA; KARLOVAC, IZIDORA KRŠNJAVOG 12; rođ. 07.03.1988; OIB: 22770174071; Ž 10. MLADEN RADOSAVLJEVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, IZIDORA KRŠNJAVOG 8/C; rođ. 15.05.1963; OIB: 58844875578; M 11. TOMISLAV HAUPTFELD; HRVAT; KARLOVAC, FRANCA PREŠERNA 17; rođ. 01.05.1954; OIB: 65572045253; M 12. IVAN KRAJCAR; HRVAT; KARLOVAC, ZAGREBAČKA 22; rođ. 28.06.1988; OIB: 24782621222; M 13. MATIJA ŠVAJCER; HRVAT; KARLOVAC, MAKSIMILIJANA VRHOVCA 5; rođ. 28.09.1982; OIB: 19690012028; M 14. MARTA RAIČ; HRVATICA; KARLOVAC, STJEPANA RADIĆA 6; rođ. 06.11.1988; OIB: 56369292290; Ž 15. JAGODA KONJEVIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, TRG KRALJA P.SVAČIĆA 1; rođ. 11.04.1989; OIB: 48855994662; Ž 16. ELMIR AKIKI; ALBANAC; KARLOVAC, DR.ANTE STARČEVIĆA 11; rođ. 22.01.1977; OIB: 49529722805; M 17. ZVONIMIR GRČIĆ; HRVAT; KARLOVAC, VLADIMIRA NAZORA 18/A; rođ. 01.10.1955; OIB: 53796773807; M 18. DARIJO CINDRIĆ; NEPOZNATA; KARLOVAC, REČIČKA 66; rođ. 26.02.1988; OIB: 96481288378; M 19. BERNARD MAHOVLIĆ; HRVAT; KARLOVAC, MARINA DRŽIĆA 11; rođ. 12.03.1993; OIB: 63832246325; M 20. MATEA BOROŠIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, DOMOBRANSKA ULICA 20/B; rođ. 13.02.1989; OIB: 55823171308; Ž 21. DRAŽEN JAGETIĆ; HRVAT; KARLOVAC, KUPSKA 5; rođ. 11.04.1971; OIB: 41388575892; M 22. HRVOJE ČUBRIĆ; HRVAT; KARLOVAC, STRUGA 19; rođ. 20.08.1974; OIB: 62884698075; M 23. ŽELJKO SMOLJAN; HRVAT; KARLOVAC, BANIJA 42; rođ. 11.06.1977; OIB: 13583523990; M 24. ZVONKO MATEŠA; HRVAT; KARLOVAC, PIVOVARSKA 3; rođ. 01.01.1963; OIB: 12476379558; M 25. CARMEN BOROŠIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, DOMOBRANSKA ULICA 20/B; rođ. 28.04.1967; OIB: 95014550174; Ž HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositeljica liste: SNJEŽANA KIRINIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. SNJEŽANA KIRINIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 14; rođ. 22.03.1978; OIB: 00840345151; Ž 2. IVAN BROZOVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, SARAJEVSKA 2/A; rođ. 10.06.1950; OIB: 94428909367; M 3. MILAN ŽAKULA; SRBIN; KARLOVAC, KAMENSKO 33; rođ. 26.07.1960; OIB: 29352170573; M 4. MATIJA MATANOVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, SARAJEVSKA 3/C; rođ. 04.02.1992; OIB: 03998911297; M 5. MATIJA STAVLJENIĆ; HRVAT; KARLOVAC, JELAŠI 38; rođ. 24.09.1991; OIB: 33225175875; M 6. JASNA GRBAČIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, STRMAČKI DOL 32; rođ. 06.02.1959; OIB: 96344749890; Ž 7. PATRIS ŠUPER; HRVAT; KARLOVAC, AUGUSTINA-TINA UJEVIĆA 3; rođ. 23.06.1961; OIB: 76919774188; M 8. ZORAN POTURICA; HRVAT; KARLOVAC, MIROSLAVA KRLEŽE 6/A; rođ. 06.05.1987; OIB: 61887792679; M 9. MARKO VALENČIĆ; HRVAT; KARLOVAC, IZIDORA KRŠNJAVOG 6/B; rođ. 07.07.1975; OIB: 06909635185; M 10. ŽELJKA VRANIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, KRALJA ZVONIMIRA 14; rođ. 19.07.1973; OIB: 41498440232; Ž 11. IVANA RADOČAJ; HRVATICA; CEROVAC VUKMANIĆKI, CEROVAC VUKMANIĆKI 107/F; rođ. 12.05.1992; OIB: 86868863333; Ž 12. MARTINA PERIN; HRVATICA; LADVENJAK, LADVENJAK 20/A; rođ. 01.06.1981; OIB: 67397733288; Ž 13. RUDOLF BUTINA; HRVAT; KARLOVAC, STRMAČKI DOL 3; rođ. 10.02.1938; OIB: 20229230225; M 14. TOMO LUCIJANIĆ; HRVAT; KARLOVAC, LUCIJANIĆI-PALAJSE 4; rođ. 23.03.1993; OIB: 94681063788; M 15. SUZANA MEJAŠKI; HRVATICA; KARLOVAC, VUČJAK 33; rođ. 18.03.1974; OIB: 72259577330; Ž 16. NADA GLIVAR; HRVATICA; KARLOVAC, SPLITSKA 11; rođ. 06.03.1965; OIB: 85390293620; Ž 17. VLADIMIR GRBAČIĆ; HRVAT; KARLOVAC, STRMAČKI DOL 32; rođ. 15.03.1957; OIB: 64385304091; M 18. ŠTEFICA PALAJSA; HRVATICA; KARLOVAC, VUČJAK 1; rođ. 05.10.1967; OIB: 46577642448; Ž 19. KRISTINA FRKETIĆ; HRVATICA; GORNJE STATIVE, GORNJE STATIVE 82; rođ. 25.05.1978; OIB: 26774557044; Ž 20. MARIJAN MILINOVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, DOMOBRANSKA ULICA 16/B; rođ. 04.07.1972; OIB: 38983220020; M 21. ANA MILAŠINOVIĆ; SRPKINJA; KARLOVAC, TADIJE SMIČIKLASA 27/A; rođ. 20.03.1950; OIB: 95845387351; Ž 22. DANIJEL FRKETIĆ; HRVAT; GORNJE STATIVE, GORNJE STATIVE 82; rođ. 11.08.1976; OIB: 21399198881; M 23. IVANA ŠTOKIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, BARTULA KAŠIĆA 11; rođ. 16.05.1978; OIB: 58375281790; Ž 24. DANICA LUCIJANIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, LUCIJANIĆI-PALAJSE 4; rođ. 01.06.1963; OIB: 84419097321; Ž 25. MARIJAN GRUBEŠIĆ; HRVAT; KARLOVAC, LUCIJANIĆI-PALAJSE 7; rođ. 31.07.1961; OIB: 08264240131; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: DAVOR PETRAČIĆ, dipl.ing.građ. Kandidatkinje/kandidati: 1. DAVOR PETRAČIĆ, dipl.ing.građ.; HRVAT; KARLOVAC, MIROSLAVA KRLEŽE 6/B; rođ. 29.04.1965; OIB: 09505242209; M 2. dr.sc. JASMINKA PLEVNIK; HRVATICA; KARLOVAC, IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG 9; rođ. 30.05.1955; OIB: 83274744566; Ž 3. DUŠAN LABUS, ing.građ.; SRBIN; KARLOVAC, ANDRIJE HEBRANGA 16/B; rođ. 09.01.1966; OIB: 08953938189; M 4. DRAŽENKA POLOVIĆ, prof.; HRVATICA; KARLOVAC, DONJA JELSA 26; rođ. 23.07.1960; OIB: 15716309944; Ž 5. MLADEN VALJAK, dipl.ing.graf; HRVAT; KARLOVAC, ANDRIJE HEBRANGA 16/A; rođ. 27.08.1977; OIB: 79005139156; M 6. VLADO MARAKOVIĆ, ing.el.; HRVAT; KARLOVAC, MOSTANJE 9; rođ. 10.02.1956; OIB: 98153263026; M 7. ZLATKO GRČIĆ, ing.; HRVAT; KARLOVAC, EUGENA KUMIČIĆA 5; rođ. 28.03.1958; OIB: 10906460954; M 8. VLADIMIR VALIĆ, dipl.ing.mat.; HRVAT; KARLOVAC, GALOVIĆ BRDO 22; rođ. 19.10.1973; OIB: 08501144252; M 9. DRAŽEN CUKINA, dipl.ing.mat.; HRVAT; KARLOVAC, TRG KRALJA P.SVAČIĆA 1; rođ. 04.02.1963; OIB: 18081805372; M 10. VEDRAN PAVLIĆ, dipl.iur.; HRVAT; KARLOVAC, BARTULA KAŠIĆA 10; rođ. 25.08.1980; OIB: 39100233147; M 11. LJILJANA ŠČEDROV, prof.; HRVATICA; KARLOVAC, GRGE TUŠKANA 5; rođ. 01.03.1952; OIB: 22026822922; Ž 12. ANTE MASLOV; HRVAT; KARLOVAC, GRGE TUŠKANA 14; rođ. 10.01.1944; OIB: 74475378422; M 13. ŽELJKO POKA, dr.med.; HRVAT; KARLOVAC, LJUDEVITA ŠESTIĆA 2; rođ. 10.03.1955; OIB: 57185692234; M 14. dr.sc. DAVOR BAJS; HRVAT; KARLOVAC, IVANA MEŠTROVIĆA 2/B; rođ. 05.04.1970; OIB: 98591556374; M 15. RENATA MOGUŠ; HRVATICA; KARLOVAC, IVANA MEŠTROVIĆA 1; rođ. 07.08.1966; OIB: 47930649795; Ž 16. MATIJA BRGAN; HRVAT; KARLOVAC, MIROSLAVA KRLEŽE 4/C; rođ. 26.09.1982; OIB: 13418601197; M 17. BRUNO KLEPAC; HRVAT; KARLOVAC, DOMOBRANSKA ULICA 31; rođ. 29.08.1978; OIB: 62379183930; M 18. DARKO POŠTIĆ, oec.; HRVAT; KARLOVAC, DR.VLADKA MAČEKA 11; rođ. 22.08.1965; OIB: 90937295000; M 19. ANDRIJANA BLAŽEVIĆ DUJMOVIĆ, prof.; HRVATICA; KARLOVAC, SARAJEVSKA 8; rođ. 18.12.1966; OIB: 72265519604; Ž 20. DANICA KERN; HRVATICA; KARLOVAC, STJEPANA RADIĆA 15; rođ. 24.01.1943; OIB: 38416798291; Ž 21. dr.sc. ANTUN ALEGRO; HRVAT; KARLOVAC, LUŠČIĆ 45; rođ. 10.12.1974; OIB: 32168630414; M 22. SVJETLANA GAĆEŠA, ing.kem.; HRVATICA; KARLOVAC, BRAĆE GOJAK 48; rođ. 13.07.1974; OIB: 34044766795; Ž 23. ROBERT TRKULJA; SRBIN; KARLOVAC, SARAJEVSKA 6/A; rođ. 15.03.1965; OIB: 66078450317; M 24. MIRKO LULIĆ; HRVAT; KARLOVAC, DOMOBRANSKA ULICA 26/A; rođ. 28.01.1961; OIB: 89616263676; M 25. RADOVAN RADOVINOVIĆ, dipl.iur.; HRVAT; KARLOVAC, PIVOVARSKA 5; rođ. 27.01.1936; OIB: 56138000842; M SAVEZ ZA PROMJENE - SP Nositelj liste: IVAN SINČIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. IVAN SINČIĆ; HRVAT; KARLOVAC, VELIKA JELSA 14; rođ. 28.08.1990; OIB: 17042389796; M 2. BORIS GUDASIĆ; HRVAT; KARLOVAC, BORLIN 26; rođ. 10.02.1962; OIB: 11891886791; M 3. MARKO KRALJEVIĆ, dr.med.; HRVAT; KARLOVAC, MARINA DRŽIĆA 1/C; rođ. 02.08.1957; OIB: 36171372224; M 4. IVICA SMOLIĆ; HRVAT; KARLOVAC, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 42/A; rođ. 18.07.1956; OIB: 78810545016; M 5. DANIELA PERIS; HRVATICA; KARLOVAC, TADIJE SMIČIKLASA 21/A; rođ. 10.11.1975; OIB: 45116198185; Ž 6. DRAGAN MLADENOVIĆ; SRBIN; KARLOVAC, KRALJA ZVONIMIRA 5/A; rođ. 18.12.1960; OIB: 23051656695; M 7. MARTINA PRAŠIN; HRVATICA; KARLOVAC, BOHINJSKA 1; rođ. 17.03.1986; OIB: 57361853833; Ž 8. FILIP BOŽIČEVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, STRUGA 12; rođ. 24.11.1994; OIB: 52269741014; M 9. MATEJA JAKOPČIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, DONJE POKUPJE 5; rođ. 26.07.1992; OIB: 51706118827; Ž 10. LIDIJA TUREK; HRVATICA; KARLOVAC, TURAN 89; rođ. 17.03.1970; OIB: 63102947976; Ž 11. MIRKO HADUŠEK; HRVAT; KARLOVAC, DONJA JELSA 3; rođ. 17.05.1939; OIB: 87888371750; M 12. LJUBICA HADUŠEK; HRVATICA; KARLOVAC, DONJA JELSA 3; rođ. 02.04.1947; OIB: 18703914546; Ž 13. SLAVEN OJDANIĆ; HRVAT; KARLOVAC, DR.SLAVKA ROZGAJA 4; rođ. 09.09.1989; OIB: 16418746836; M 14. MARIJA SINČIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, VELIKA JELSA 14; rođ. 15.09.1964; OIB: 55930402961; Ž 15. DARKO HUMSKI; HRVAT; KARLOVAC, TRG KRALJA P.SVAČIĆA 3; rođ. 06.10.1979; OIB: 33440578489; M 16. IGOR KRIVOKUĆA; SRBIN; KARLOVAC, AUGUSTINA-TINA UJEVIĆA 4; rođ. 02.04.1976; OIB: 33056233045; M 17. DORIANA SUDAC; HRVATICA; KARLOVAC, BORLIN 74; rođ. 05.04.1993; OIB: 66977326248; Ž 18. BRANKO LUKAČIĆ; HRVAT; KARLOVAC, ZAGREBAČKA 146/A; rođ. 14.11.1955; OIB: 06404371926; M 19. PETRA ŠINKOVIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, ZAGRAD 46; rođ. 06.10.1993; OIB: 01899939641; Ž 20. MARINA SALOPEK; HRVATICA; KARLOVAC, ANTUNA MIHANOVIĆA 5; rođ. 04.01.1991; OIB: 29912487167; Ž 21. DANIJELA BRADAČ; NEPOZNATA; KARLOVAC, TRG J. J. STROSSMAYERA 2; rođ. 31.08.1992; OIB: 99791183499; Ž 22. MARIJA CRNJAC; HRVATICA; KARLOVAC, MAKSIMILIJANA VRHOVCA 5; rođ. 21.06.1984; OIB: 98543505940; Ž 23. DRAGAN GLUMAC; SRBIN; KARLOVAC, IZIDORA KRŠNJAVOG 11; rođ. 10.01.1970; OIB: 55722693631; M 24. KRUNA RIS; HRVATICA; KARLOVAC, TADIJE SMIČIKLASA 3/B; rođ. 19.09.1984; OIB: 97192417953; Ž 25. MAJA MRAKUŽIĆ; NEPOZNATA; KARLOVAC, ULICA HRVATSKE BRATSKE ZAJEDNI 15/B; rođ. 02.08.1993; OIB: 06982211203; Ž SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZELENA STRANKA - ZS Nositelj liste: JOSIP BENČIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. JOSIP BENČIĆ; HRVAT; KARLOVAC, TADIJE SMIČIKLASA 16; rođ. 28.06.1961; OIB: 03600437192; M 2. BRANKO MOHORIĆ; HRVAT; KARLOVAC, KRALJA TOMISLAVA 23; rođ. 10.03.1956; OIB: 38276326661; M 3. NADA ELETA; HRVATICA; KARLOVAC, SENJSKA 2/A; rođ. 16.10.1942; OIB: 23916019088; Ž 4. MIROSLAV DELIĆ; HRVAT; KARLOVAC, ULICA HRVATSKE BRATSKE ZAJEDNI 17; rođ. 24.09.1957; OIB: 28677191936; M 5. MARINA NOVAKOVIĆ MATANIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, BANIJA 23/A; rođ. 17.04.1986; OIB: 25507599744; Ž 6. DAVORIN ANDRIJAŠEVIĆ; HRVAT; HUSJE, HUSJE 26/A; rođ. 01.10.1974; OIB: 59117340815; M 7. MLADEN RAKOČEVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, SKOPSKA 4; rođ. 03.07.1964; OIB: 30311439738; M 8. IVICA MARGARIN; HRVAT; KARLOVAC, DRAGUTINA DOMJANIĆA 17; rođ. 28.09.1961; OIB: 71990805946; M 9. KATICA HORVATIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, STANKA VRAZA 32/A; rođ. 05.05.1943; OIB: 20145284659; Ž 10. NIKOLA BADOVINAC; HRVAT; KARLOVAC, STANKA VRAZA 40/A; rođ. 10.11.1982; OIB: 13955165147; M 11. MIROSLAV TRAVICA; SRBIN; KARLOVAC, HERTE TURZE 2; rođ. 05.10.1986; OIB: 82311484981; M 12. TOMISLAV ŠIMUNIĆ; HRVAT; KARLOVAC, GORNJE MEKUŠJE 55; rođ. 29.11.1957; OIB: 20826269557; M 13. ZORAN ZATEZALO; SRBIN; KARLOVAC, GRGE TUŠKANA 13/D; rođ. 25.01.1964; OIB: 04281703426; M 14. SRĐAN PETROVIĆ; HRVAT; KARLOVAC, AUGUSTINA-TINA UJEVIĆA 6; rođ. 08.05.1959; OIB: 54216653052; M 15. ANTON VLAŠIČ; SLOVENAC; KARLOVAC, AUGUSTA ŠENOE 3; rođ. 08.05.1955; OIB: 38539641500; M 16. SUZANA KIRINČIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, ŽUMBERAČKA 19/A; rođ. 22.10.1970; OIB: 29792326082; Ž 17. ŽELJKO MAVRETIĆ; HRVAT; KARLOVAC, JAMADOLSKA 41; rođ. 29.01.1961; OIB: 47165702913; M 18. MLADEN KRČMAR; HRVAT; KARLOVAC, KRALJA P. KREŠIMIRA IV 6/A; rođ. 16.11.1959; OIB: 33582457083; M 19. JASMINKA JURIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, VLADIMIRA NAZORA 20/B; rođ. 23.03.1966; OIB: 16490446218; Ž 20. DAVORIN ČANIĆ; HRVAT; KARLOVAC, IZIDORA KRŠNJAVOG 13/B; rođ. 06.03.1977; OIB: 36906552247; M 21. RUŽICA VINKOVIĆ; HRVATICA; KARLOVAC, PERIVOJ JOSIPA VRBANIĆA 1; rođ. 17.09.1952; OIB: 65893351884; Ž 22. SLAVKO CIBOCI; HRVAT; KARLOVAC, OBALA VLAD. MAŽURANIĆA 2; rođ. 22.10.1960; OIB: 16319711990; M 23. ŽELJKO PILIPOVIĆ; SRBIN; KARLOVAC, SARAJEVSKA 1/A; rođ. 25.05.1956; OIB: 44926573436; M 24. JOSIP MAJKIĆ; HRVAT; GORNJA TREBINJA, GORNJA TREBINJA 76/B; rođ. 05.06.1972; OIB: 99674551876; M 25. ŽANETA GALINAC; HRVATICA; KARLOVAC, PETRA FILIPCA 6; rođ. 24.01.1962; OIB: 75578699587; Ž
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
KARLOVAC
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KARLOVCA 1. Kandidat: JOSIP BENČIĆ, dipl.oec. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZELENA STRANKA - ZS Zamjenik kandidata: BRANKO MOHORIĆ, dipl.ing.el. Zamjenik kandidata: ŽARKO LATKOVIĆ, mag.ing.traff. 2. Kandidat: DAMIR JELIĆ, prof. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Zamjenik kandidata: DUBRAVKO DELIĆ, dipl.ing.geol. Zamjenica kandidata: MARINA KOLAKOVIĆ, dipl.oec. 3. Kandidat: MARINKO MARINOVIĆ HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Zamjenica kandidata: SANDRA MILČIĆ Zamjenik kandidata: MLADEN MUIĆ 4. Kandidat: DAVOR PETRAČIĆ, dipl.ing.građ. KANDIDAT GRUPE BIRAČA Zamjenica kandidata: dr.sc. JASMINKA PLEVNIK Zamjenik kandidata: DUŠAN LABUS, ing.građ. Kandidat: JOSIP BENČIĆ, dipl.oec.; KARLOVAC, TADIJE SMIČIKLASA 16; rođ. 28.06.1961; OIB: 03600437192; M Zamjenik kandidata: BRANKO MOHORIĆ, dipl.ing.el.; KARLOVAC, KRALJA TOMISLAVA 23; rođ. 10.03.1956; OIB: 38276326661; M Zamjenik kandidata: ŽARKO LATKOVIĆ, mag.ing.traff.; KARLOVAC, RAKOVAC 13; rođ. 11.02.1977; OIB: 77130987185; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU ZELENA STRANKA - ZS Kandidat: DAMIR JELIĆ, prof.; KARLOVAC, GRGE TUŠKANA 12; rođ. 13.03.1972; OIB: 50504968999; M Zamjenik kandidata: DUBRAVKO DELIĆ, dipl.ing.geol.; KARLOVAC, S.S. KRANJČEVIĆA 14; rođ. 09.08.1945; OIB: 03440124558; M Zamjenica kandidata: MARINA KOLAKOVIĆ, dipl.oec.; KARLOVAC, TRG BANA P. ZRINSKOG 4; rođ. 08.06.1959; OIB: 96029810765; Ž Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS Kandidat: MARINKO MARINOVIĆ; KARLOVAC, STANKA VRAZA 42/D; rođ. 22.08.1957; OIB: 81956089527; M Zamjenica kandidata: SANDRA MILČIĆ; CEROVAC VUKMANIĆKI, CEROVAC VUKMANIĆKI 97/D; rođ. 08.03.1967; OIB: 94683412762; Ž Zamjenik kandidata: MLADEN MUIĆ; KARLOVAC, BANIJA 56; rođ. 10.06.1952; OIB: 71585935907; M Predlagatelj: HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Kandidat: DAVOR PETRAČIĆ, dipl.ing.građ.; KARLOVAC, MIROSLAVA KRLEŽE 6/B; rođ. 29.04.1965; OIB: 09505242209; M Zamjenica kandidata: dr.sc. JASMINKA PLEVNIK; KARLOVAC, IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG 9; rođ. 30.05.1955; OIB: 83274744566; amjenik kandidata: DUŠAN LABUS, ing.građ.; KARLOVAC, ANDRIJE HEBRANGA 16/B; rođ. 09.01.1966; OIB: 08953938189; M Ž Z KANDIDAT GRUPE BIRAČA
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
KARLOVAC
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OGULINA 1. AKCIJA UMIROVLJENICI ZAJEDNO - AUZ Nositelj liste: IVAN BELANČIĆ 2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH Nositelj liste: IVAN VUČIĆ, dipl.ing. 3. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: JOSIP LUKETIĆ 4. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS Nositelj liste: SINIŠA LJUBOJEVIĆ, struč.spec.ing. el. 5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Nositelj liste: mr.sc. IVAN VUKOVIĆ, dipl.ing. AKCIJA UMIROVLJENICI ZAJEDNO - AUZ Nositelj liste: IVAN BELANČIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. IVAN BELANČIĆ; HRVAT; SVETI PETAR, SVETI PETAR 117/B; rođ. 06.08.1950; OIB: 81436028147; M 2. MILAN MANOJLOVIĆ; SRBIN; OTOK OŠTARIJSKI, OTOK OŠTARSKI 28; rođ. 12.11.1964; OIB: 69512759211; M 3. ŽELJKO SALOPEK; HRVAT; SVETI PETAR, SVETI PETAR 111; rođ. 22.10.1968; OIB: 21856986785; M 4. PETAR RIBIĆ; HRVAT; SVETI PETAR, SVETI PETAR 42/B; rođ. 14.04.1988; OIB: 55357586598; M 5. JOSIP PREBEŽIĆ; HRVAT; OGULIN, ŽEGAR I 78; rođ. 14.03.1991; OIB: 98022133723; M 6. BERNARDA ANJA LOOS; HRVATICA; OGULIN, BOŠT 44/D; rođ. 18.06.1992; OIB: 51532506057; Ž 7. MARIJANKA BROZOVIĆ; HRVATICA; OGULIN, KOPELSKA 3; rođ. 01.10.1959; OIB: 70447575670; Ž 8. ZVONKO MARKOVIĆ; HRVAT; MARKOVIĆ SELO, MARKOVIĆ SELO 17; rođ. 15.01.1947; OIB: 49453006367; M 9. MARIN PREBEŽIĆ; HRVAT; OGULIN, ŽEGAR I 89; rođ. 19.12.1989; OIB: 90823122350; M 10. PETAR BULIĆ; SRBIN; GORNJE DUBRAVE, PERIĆI 5; rođ. 11.07.1962; OIB: 32932920231; M 11. MARIJAN BRLETIĆ; HRVAT; OGULIN, ŽEGAR VII 2; rođ. 13.04.1991; OIB: 09887220845; M 12. DALIBOR NAPIJALO; SRBIN; OGULIN, SV.ROK 87; rođ. 01.07.1980; OIB: 80971857815; M 13. TONIKA KIRASIĆ; HRVATICA; SVETI PETAR, SVETI PETAR 99; rođ. 06.09.1955; OIB: 86987163846; Ž 14. VLADO PERIĆ; SRBIN; HRELJIN OGULINSKI, HRELJIN OGULINSKI 15; rođ. 03.08.1950; OIB: 69721576969; M 15. ZORAN JOVIĆ; HRVAT; OGULIN, SV.JAKOV 72; rođ. 09.06.1991; OIB: 23047011807; M 16. MIRJANA KIRASIĆ; HRVATICA; SVETI PETAR, SVETI PETAR 99; rođ. 09.08.1972; OIB: 48507828959; Ž 17. MIRA BELANČIĆ; HRVATICA; SVETI PETAR, SVETI PETAR 117/B; rođ. 17.07.1952; OIB: 97154984836; Ž HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH Nositelj liste: IVAN VUČIĆ, dipl.ing. Kandidatkinje/kandidati: 1. IVAN VUČIĆ, dipl.ing.; HRVAT; RIBARIĆI, RIBARIĆI 18/C; rođ. 21.08.1954; OIB: 68090202546; M 2. MILAN SABLJAK, dipl.ing.; HRVAT; SABLJAK SELO, SABLJAK SELO 31/B; rođ. 26.09.1961; OIB: 98546226027; M 3. ŽELJKO STIPETIĆ, dipl.krim.; HRVAT; OGULIN, ŠKRILE I 43; rođ. 01.04.1970; OIB: 36804619746; M 4. ANKICA KUČINIĆ; HRVATICA; OGULIN, BOŠT 16/A; rođ. 20.07.1952; OIB: 81639055265; Ž 5. MLADEN STIPETIĆ, dipl.ing.; HRVAT; OGULIN, KLANCI 6; rođ. 27.05.1962; OIB: 40289785721; M 6. MILAN HUDUROVIĆ, dipl.upr.pr.; HRVAT; OGULIN, SV.ROK 52; rođ. 02.09.1946; OIB: 39688828790; M 7. HRVOJE MAGDIĆ, prof.; HRVAT; OGULIN, SV.JAKOV 131; rođ. 19.07.1981; OIB: 36540452804; M 8. MLADEN DUBIĆ; HRVAT; SVETI PETAR, SVETI PETAR 10; rođ. 13.10.1962; OIB: 84246801967; M 9. MLADEN MIHALJEVIĆ; HRVAT; GORNJE ZAGORJE, GORNJE ZAGORJE 1/B; rođ. 20.05.1959; OIB: 47274228390; M 10. IVICA STOŠIĆ; HRVAT; OGULIN, NOVA CESTA 33; rođ. 02.02.1957; OIB: 79726825732; M 11. IVICA VUKOVIĆ; HRVAT; GORNJE ZAGORJE, VUKOVIĆI 73; rođ. 05.10.1966; OIB: 05397946816; M 12. ZLATA KURELAC, dipl.oec.; HRVATICA; OGULIN, BERNARDINA FRANKOPANA 28; rođ. 29.08.1975; OIB: 02430424644; Ž 13. IVICA FRANCETIĆ; HRVAT; DESMERICE, DESMERICE 52/A; rođ. 17.05.1956; OIB: 47565003737; M 14. NIKOLA IVANAC; HRVAT; DONJE ZAGORJE, IVANCI 95/A; rođ. 04.12.1955; OIB: 37643558630; M 15. NIKICA MILANOVIĆ; SRBIN; OGULIN, NOVA CESTA 40; rođ. 30.01.1965; OIB: 78283558928; M 16. VILIM BRLET; HRVAT; OGULIN, VLADIMIRA NAZORA 13; rođ. 25.06.1943; OIB: 48771463790; M 17. HRVOJE JERAK, dipl.ing.; HRVAT; OGULIN, PRAPUĆANSKA 71; rođ. 13.07.1977; OIB: 48624372152; M HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: JOSIP LUKETIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. JOSIP LUKETIĆ; HRVAT; OGULIN, PODVRH II 42; rođ. 06.08.1962; OIB: 75384655721; M 2. DUBRAVKO BELANČIĆ; HRVAT; OGULIN, ŽEGAR IX 20; rođ. 08.02.1977; OIB: 30398997659; M 3. MARICA RUPČIĆ; HRVATICA; OGULIN, DUGAVE 33; rođ. 03.01.1959; OIB: 65233511596; Ž 4. TOMICA KRIKŠIĆ; HRVAT; OGULIN, J. B. JELAČIĆA 2; rođ. 07.04.1962; OIB: 09266820722; M 5. DANIJELA HODAK; HRVATICA; OGULIN, VLADIMIRA NAZORA 12; rođ. 17.02.1967; OIB: 40757273382; Ž 6. KRUNO MEDVED; HRVAT; OGULIN, ŠKRILE I 25; rođ. 10.06.1955; OIB: 02258474605; M 7. ANAMARIJA LUKETIĆ; HRVATICA; OGULIN, PODVRH I 6; rođ. 15.02.1993; OIB: 70819956663; Ž 8. DALIBOR JELIĆ; HRVAT; OGULIN, VRTAČE 36; rođ. 20.05.1974; OIB: 22133002881; M 9. ANDREA BIŠČANIN; HRVATICA; OGULIN, ZAGRAD 46; rođ. 04.02.1988; OIB: 25752473118; Ž 10. FRANJO STOJČEVIĆ; HRVAT; OGULIN, IŽIŠĆE 6; rođ. 21.02.1972; OIB: 60401774619; M 11. IVICA PAVLIČIĆ; HRVAT; OGULIN, PODVRH VI 4; rođ. 01.07.1981; OIB: 37344405751; M 12. ZLATKO DUBIĆ; HRVAT; OGULIN, I.G.KOVAČIĆA 7; rođ. 21.09.1963; OIB: 82095855093; M 13. ANTON BERTOVIĆ; HRVAT; HRELJIN OGULINSKI, MIRIĆ SELO 1/A; rođ. 07.09.1955; OIB: 17232816455; M 14. ŽELJKO TURKALJ; HRVAT; OGULIN, VIJENAC I.MARINKOVIĆA 4; rođ. 21.12.1958; OIB: 55152866109; M 15. FRANJO LUKETIĆ; HRVAT; OGULIN, PODVRH I 4; rođ. 08.10.1960; OIB: 58481893906; M 16. ANTONIO PAVLIČIĆ; HRVAT; OGULIN, PODVRH VI 4; rođ. 09.01.1993; OIB: 80771274732; M 17. MARKO LUKETIĆ; HRVAT; OGULIN, PODVRH II 42; rođ. 21.08.1988; OIB: 57141832464; M SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS Nositelj liste: SINIŠA LJUBOJEVIĆ, struč.spec.ing. el. Kandidatkinje/kandidati: 1. SINIŠA LJUBOJEVIĆ, struč.spec.ing. el.; SRBIN; OGULIN, PROCE 19; rođ. 05.10.1979; OIB: 63703958598; M 2. NEVEN VUJNOVIĆ, mag.ing.el.; SRBIN; OGULIN, J. B. JELAČIĆA 3/B; rođ. 23.09.1980; OIB: 88343103899; M 3. NIKOLA KOVAČEVIĆ, prof.; SRBIN; OGULIN, ŽEGAR III 6; rođ. 19.11.1960; OIB: 04999634300; M 4. MANE ZRNIĆ, dipl.ing.šum.; SRBIN; JASENAK, JASENAK 43/G; rođ. 20.10.1947; OIB: 87937671685; M 5. BOSILJKA TRBOVIĆ, nast.; SRPKINJA; DREŽNICA, KRAKAR 38; rođ. 09.06.1949; OIB: 75221360888; Ž 6. NEVEN IVOŠEVIĆ, mag.ing.el.; SRBIN; OTOK OŠTARIJSKI, OTOK OŠTARSKI 39; rođ. 31.01.1981; OIB: 94717710710; M 7. GORANKA JANJANIN; SRPKINJA; DONJE DUBRAVE, DONJE DUBRAVE 37/A; rođ. 02.10.1978; OIB: 30588951107; Ž 8. ŽELJKO KOSANOVIĆ, šum.teh.; SRBIN; JASENAK, JASENAK 81; rođ. 10.09.1963; OIB: 88327132716; M 9. ĐORĐE TOMIĆ; SRBIN; DREŽNICA, TOMIĆI 18; rođ. 21.08.1956; OIB: 31368103559; M 10. ILIJA IVOŠEVIĆ; SRBIN; HRELJIN OGULINSKI, BRESTOVAC OGULINSKI 1/A; rođ. 23.02.1975; OIB: 24285521403; M 11. DANILO ORELJ; SRBIN; DREŽNICA, DREŽNICA 16/A; rođ. 03.02.1985; OIB: 32193139455; M 12. NINOSLAV MUSULIN; SRBIN; OGULIN, KRČI 22; rođ. 09.11.1983; OIB: 99529501188; M 13. BRANKA MILANOVIĆ; SRPKINJA; POTOK MUSULINSKI, POTOK MUSULINSKI 29; rođ. 08.10.1987; OIB: 20333191295; Ž 14. NADA ZATEZALO; SRPKINJA; DONJE DUBRAVE, DONJE DUBRAVE 4; rođ. 15.09.1949; OIB: 43532055322; Ž 15. RATKO RAJAK; SRBIN; OTOK OŠTARIJSKI, OTOK OŠTARSKI 29; rođ. 24.09.1960; OIB: 85587686578; M 16. DUŠANKA IVOŠEVIĆ; SRPKINJA; HRELJIN OGULINSKI, BRESTOVAC OGULINSKI 1; rođ. 13.02.1983; OIB: 79356870940; Ž 17. MIĆO ZATEZALO; SRBIN; OGULIN, PROCE 19; rođ. 15.11.1958; OIB: 65826381417; M SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Nositelj liste: mr.sc. IVAN VUKOVIĆ, dipl.ing. Kandidatkinje/kandidati: 1. mr.sc. IVAN VUKOVIĆ, dipl.ing.; HRVAT; OGULIN, ŠKRILE I 45; rođ. 17.01.1960; OIB: 16215869616; M 2. DALIBOR DOMITROVIĆ, ing.; HRVAT; OGULIN, VRTAČKI ODVOJAK 10; rođ. 01.05.1972; OIB: 75601956161; M 3. DANIEL VUKELJA, ing. spec.oec.; HRVAT; OGULIN, BOŠT 32; rođ. 07.10.1972; OIB: 19119025093; M 4. MOMIR JAKŠIĆ; NEOPREDJELJEN; OGULIN, ŠETALIŠTE KRLENAC 23; rođ. 02.03.1947; OIB: 28780052122; M 5. NADA BROZOVIĆ, dr.med.spec.gin.; HRVATICA; OGULIN, BOLNIČKA 38/A; rođ. 26.04.1968; OIB: 48603079971; Ž 6. MATE VUČIĆ, dipl.ing.; HRVAT; OGULIN, ŠETALIŠTE KRLENAC 1; rođ. 13.04.1963; OIB: 64431712238; M 7. MARIJA BOBAN VUJNOVIĆ, dr.med.spec.; HRVATICA; OGULIN, GORICA 23; rođ. 22.06.1968; OIB: 99770748314; Ž 8. ZLATKO MRVOŠ; SRBIN; OTOK OŠTARIJSKI, OTOK OŠTARSKI 12/A; rođ. 08.10.1964; OIB: 44212312466; M 9. DARKO VUKELIĆ, dipl.ing.; SRBIN; OGULIN, SV.ROK 16; rođ. 07.08.1965; OIB: 03044639538; M 10. ŽELJKO TONKOVIĆ, dipl.oec.; HRVAT; SVETI PETAR, SVETI PETAR 96/E; rođ. 06.11.1952; OIB: 36941064733; M 11. VEDRAN JAKŠIĆ, ing.; HRVAT; OGULIN, ŠETALIŠTE KRLENAC 23; rođ. 22.04.1976; OIB: 75273582731; M 12. DALIBOR PREBEŽIĆ, dipl.ing.mng.; HRVAT; OGULIN, ŽEGAR I 43; rođ. 12.09.1979; OIB: 55253134192; M 13. ANTON VUKOVIĆ, ing.; HRVAT; OGULIN, MALA CESTA 1; rođ. 04.06.1969; OIB: 01124731015; M 14. BOJAN VUKELIĆ; SRBIN; OTOK OŠTARIJSKI, OTOK OŠTARSKI 106; rođ. 24.09.1984; OIB: 62318621006; M 15. NEVENKA DUJMIĆ, ing.; HRVATICA; DUJMIĆ SELO, DUJMIĆ SELO 17; rođ. 23.07.1987; OIB: 68702091441; Ž 16. KRUNO TURKOVIĆ; HRVAT; OGULIN, PODVRH VII 12; rođ. 28.03.1981; OIB: 27096635827; M 17. MARKO MAVROVIĆ-PAŠALIĆ; HRVAT; OGULIN, VIJENAC I.MARINKOVIĆA 2; rođ. 22.03.1980; OIB: 00608916049; M
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
OGULIN
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OGULINA 1. Kandidat: JOSIP LUKETIĆ HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Zamjenik kandidata: DUBRAVKO BELANČIĆ Zamjenica kandidata: MARICA RUPČIĆ 2. Kandidat: JURE TURKOVIĆ, dipl.ing. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH Zamjenik kandidata: TONE RADOČAJ Zamjenik kandidata: ŽELJKO STIPETIĆ, dipl.krim. 3. Kandidat: mr.sc. IVAN VUKOVIĆ, dipl.ing. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Zamjenik kandidata: DANIEL VUKELJA, ing.spec.oec. Zamjenik kandidata: DALIBOR DOMITROVIĆ, ing. Kandidat: JOSIP LUKETIĆ; OGULIN, PODVRH II 42; rođ. 06.08.1962; OIB: 75384655721; M Zamjenik kandidata: DUBRAVKO BELANČIĆ; OGULIN, ŽEGAR IX 20; rođ. 08.02.1977; OIB: 30398997659; M Zamjenica kandidata: MARICA RUPČIĆ; OGULIN, DUGAVE 33; rođ. 03.01.1959; OIB: 65233511596; Ž Predlagatelj: HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Kandidat: JURE TURKOVIĆ, dipl.ing.; TURKOVIĆI OGULINSKI, TURKOVIĆI 1/B; rođ. 23.04.1960; OIB: 73248948679; M Zamjenik kandidata: TONE RADOČAJ; OGULIN, PODVRH II 2; rođ. 10.05.1958; OIB: 41818574567; M Zamjenik kandidata: ŽELJKO STIPETIĆ, dipl.krim.; OGULIN, ŠKRILE I 43; rođ. 01.04.1970; OIB: 36804619746; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH Kandidat: mr.sc. IVAN VUKOVIĆ, dipl.ing.; OGULIN, ŠKRILE I 45; rođ. 17.01.1960; OIB: 16215869616; M Zamjenik kandidata: DANIEL VUKELJA, ing.spec.oec.; OGULIN, BOŠT 32; rođ. 07.10.1972; OIB: 19119025093; M Zamjenik kandidata: DALIBOR DOMITROVIĆ, ing.; OGULIN, VRTAČKI ODVOJAK 10; rođ. 01.05.1972; OIB: 75601956161; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
OGULIN
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR ZAMJENIKA GRADONAČELNIKA OGULINA IZ REDA PRIPADNIKA SRPSKE NACIONALNE MANJINE 1. Kandidat: ĐORĐE VIŠNIĆ, ing. strojarstva KANDIDAT GRUPE BIRAČA 2. Kandidat: MIĆO ZATEZALO SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS Kandidat: ĐORĐE VIŠNIĆ, ing. strojarstva; SRBIN; OGULIN, VIJENAC I.MARINKOVIĆA 1; rođ. 02.02.1967; OIB: 75693041034; M KANDIDAT GRUPE BIRAČA Kandidat: MIĆO ZATEZALO; SRBIN; OGULIN, PROCE 19; rođ. 15.11.1958; OIB: 65826381417; M Predlagatelj: SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS
LISTA ZA ZAMJENIKA GRADONAČELNIKA/NAČELNIKA IZ REDA N.M. / HRVATSKOG NARODA
OGULIN
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OZLJA 1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Nositelj liste: STJEPAN BASAR 2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositeljica liste: BISERKA VRANIĆ HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS Nositelj liste: STJEPAN BASAR Kandidatkinje/kandidati: 1. STJEPAN BASAR; HRVAT; PODGRAJ, PODGRAJ 1/D; rođ. 13.06.1960; OIB: 05615704416; M 2. BRANKO ZORETIĆ; HRVAT; ZAJAČKO SELO, ZAJAČKO SELO 28; rođ. 26.02.1989; OIB: 41811151509; M 3. JOSIP ŽAPČIĆ; HRVAT; LOVIĆ PREKRIŠKI, LOVIĆ PREKRIŠKI 35; rođ. 06.10.1961; OIB: 56780244515; M 4. JASMINKA TKALAC; HRVATICA; PODGRAJ, PODGRAJ 10/B; rođ. 07.07.1970; OIB: 23576368448; Ž 5. BORIS GUŠTIN; HRVAT; VRŠKOVAC, VRŠKOVAC 16; rođ. 15.12.1963; OIB: 84002290237; M 6. DUBRAVKA SUČEC; HRVATICA; VRHOVAC, VRHOVAC 62; rođ. 07.02.1959; OIB: 60167912875; Ž 7. IVAN ČUPOR; HRVAT; ZORKOVAC, ZORKOVAC 13; rođ. 12.05.1984; OIB: 95674788032; M 8. JOSIP BROZ; HRVAT; GRDUN, GRDUN 2; rođ. 07.06.1983; OIB: 72794909850; M 9. IVAN PODVORAC; HRVAT; PODGRAJ, PODGRAJ 10/F; rođ. 03.02.1953; OIB: 79496263515; M 10. MIROSLAV CIGIĆ; HRVAT; JAŠKOVO, JAŠKOVO 50/E; rođ. 21.08.1981; OIB: 75553515316; M 11. IVAN ŠTRUCELJ; HRVAT; MALI ERJAVEC, MALI ERJAVEC 1/A; rođ. 06.08.1985; OIB: 41586841567; M 12. MARIJAN CABOR; HRVAT; POLJE OZALJSKO, POLJE OZALJSKO 35; rođ. 22.03.1967; OIB: 50790448407; M 13. LIDIJA MATAKOVIĆ; HRVATICA; VRHOVAC, VRHOVAC 26/G; rođ. 11.10.1976; OIB: 33231645603; Ž 14. KATARINA CERJANEC; HRVATICA; CERJE VIVODINSKO, CERJE VIVODINSKO 4; rođ. 04.06.1984; OIB: 01869917460; Ž 15. MARKO FURJANIĆ; HRVAT; FURJANIĆI, FURJANIĆI 15; rođ. 23.04.1984; OIB: 32572826633; M SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositeljica liste: BISERKA VRANIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. BISERKA VRANIĆ; HRVATICA; OZALJ, KURILOVAC 9; rođ. 20.05.1966; OIB: 49883516923; Ž 2. MIRJANA MARKOVIĆ; HRVATICA; SVETIČKO HRAŠĆE, SVETIČKO HRAŠĆE 12; rođ. 27.11.1965; OIB: 93659481188; Ž 3. IVICA BENKOVIĆ; HRVAT; OZALJ, KARLOVAČKA CESTA 50; rođ. 01.08.1951; OIB: 85629015388; M 4. BRANKO BENKOVIĆ; HRVAT; VRHOVAC, VRHOVAC 61/A; rođ. 07.11.1957; OIB: 86644632059; M 5. IRENA ŠIMUNIĆ; HRVATICA; OZALJ, ULICA N. Š. ZRINSKI 18; rođ. 06.09.1967; OIB: 48950745830; Ž 6. NENAD MLAČAK; HRVAT; JAŠKOVO, JAŠKOVO 53/B; rođ. 07.08.1974; OIB: 63326885900; M 7. ZLATKO STAREŠINČIĆ; HRVAT; PODBREŽJE, PODBREŽJE 59; rođ. 02.04.1955; OIB: 54491110745; M 8. IVANA TOMAK-MARKOVIĆ; HRVATICA; BOŠEVCI, BOŠEVCI 12/A; rođ. 27.01.1986; OIB: 71777199116; Ž 9. ILIJA STRAHINIĆ; SRBIN; DOLJANI ŽUMBERAČKI, DOLJANI ŽUMBERAČKI 5; rođ. 03.09.1966; OIB: 45008389429; M 10. DARKO MARKOVIĆ; HRVAT; DVORIŠĆE OZALJSKO, DVORIŠĆE OZALJSKO 2; rođ. 21.01.1969; OIB: 80145026743; M 11. IVAN BARTOLAC; HRVAT; OZALJ, KARLOVAČKA CESTA 68; rođ. 18.03.1942; OIB: 06359657525; M 12. ANĐELKO VULJANIĆ; HRVAT; OZALJ, ULICA AUGUSTA ŠENOE 19; rođ. 28.02.1973; OIB: 62160284101; M 13. SARA PAVLAKOVIĆ; HRVATICA; POŽUN, POŽUN 18; rođ. 10.02.1988; OIB: 09674769981; Ž 14. ALEN JURINA; HRVAT; NOVAKI OZALJSKI, NOVAKI OZALJSKI 20; rođ. 09.10.1989; OIB: 38867630494; M 15. IVICA KRČELIĆ; HRVAT; JAŠKOVO, JAŠKOVO 43; rođ. 24.04.1961; OIB: 88021506769; M
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
OZALJ
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OZLJA 1. Kandidatkinja: GORDANA LIPŠINIĆ HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Zamjenica kandidatkinje: NADA DIKOVIĆ 2. Kandidatkinja: BISERKA VRANIĆ SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Zamjenik kandidatkinje: DARKO FUDURIĆ Kandidatkinja: GORDANA LIPŠINIĆ; ZAJAČKO SELO, ZAJAČKO SELO 17; rođ. 18.03.1960; OIB: 51190399852; Ž Zamjenica kandidatkinje: NADA DIKOVIĆ; OZALJ, KURILOVAC 8; rođ. 03.09.1965; OIB: 94774482086; Ž Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Kandidatkinja: BISERKA VRANIĆ; OZALJ, KURILOVAC 9; rođ. 20.05.1966; OIB: 49883516923; Ž Zamjenik kandidatkinje: DARKO FUDURIĆ; OZALJ, KARLOVAČKA CESTA 103; rođ. 15.09.1964; OIB: 35452235032; M Predlagatelj: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
OZALJ
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA SLUNJA 1. AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: JOSIP ŠTEFANAC, prof. 2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Nositelj liste: IVAN BOGOVIĆ, ing. 3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: ŽELJKO RENDULIĆ, dipl.ing. 4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Nositelj liste: DAMIR VUKOVIĆ AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS Nositelj liste: JOSIP ŠTEFANAC, prof. Kandidatkinje/kandidati: 1. JOSIP ŠTEFANAC, prof.; HRVAT; GORNJE TABORIŠTE, ULICA LADIHOVIĆEVA 2; rođ. 13.03.1961; OIB: 62563421553; M 2. VIŠNJA MAGDIĆ, dipl.ing.; HRVATICA; SLUNJ, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 23; rođ. 09.01.1965; OIB: 59547410556; Ž 3. MIHAELA TURKALJ; HRVATICA; CVITOVIĆ, CVITOVIĆ 86/B; rođ. 25.09.1985; OIB: 00253144490; Ž 4. MILAN RADOČAJ; HRVAT; DONJE TABORIŠTE, DONJE TABORIŠTE 54/A; rođ. 18.03.1969; OIB: 00680403218; M 5. IGOR MAGDIĆ, bacc.; HRVAT; DONJE TABORIŠTE, DONJE TABORIŠTE 147; rođ. 18.02.1989; OIB: 19766503961; M 6. ROBERT FLANJAK; HRVAT; SLUNJ, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 4; rođ. 06.11.1968; OIB: 10781490065; M 7. ANA BUTINA; HRVATICA; GORNJI CEROVAC, GORNJI CEROVAC 110; rođ. 25.02.1988; OIB: 50423107089; Ž 8. VINKO PANIĆ; HRVAT; SLUNJ, I POLJSKI PUT 1/A; rođ. 01.05.1964; OIB: 77331760468; M 9. BARA PAULIĆ; HRVATICA; CVITOVIĆ, CVITOVIĆ 68/A; rođ. 12.08.1966; OIB: 59908592965; Ž 10. NIKOLA CINDRIĆ; HRVAT; MALI VUKOVIĆ, MALI VUKOVIĆ 75; rođ. 30.04.1970; OIB: 33504825970; M 11. BISERKA DUGANDŽIĆ, dipl.oec.; HRVATICA; SLUNJ, UL.14.DOMOBRANSKE PUKOVNIJE 2; rođ. 04.05.1953; OIB: 98677505754; Ž 12. IVAN RADOČAJ, ing.; HRVAT; GORNJE TABORIŠTE, GORNJE TABORIŠTE 4; rođ. 14.11.1949; OIB: 52253644481; M 13. PAVAO ŠPELIĆ; HRVAT; LUMBARDENIK, LUMBARDENIK 109; rođ. 01.11.1944; OIB: 97315564610; M 14. MILAN BOŽIČEVIĆ; HRVAT; SLUNJ, ULICA PLITVIČKA 28; rođ. 24.05.1953; OIB: 03931908919; M 15. MIRA JURČIĆ; HRVATICA; SLUNJ, ULICA PLITVIČKA 54; rođ. 24.09.1958; OIB: 24535361046; Ž HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Nositelj liste: IVAN BOGOVIĆ, ing. Kandidatkinje/kandidati: 1. IVAN BOGOVIĆ, ing.; HRVAT; SLUNJ, ULICA KNEZOVA BLAGAJSKIH 14; rođ. 25.02.1965; OIB: 38761973370; M 2. DAVOR POŽEGA, dr.vet.med.; HRVAT; GORNJI POPOVAC, GORNJI POPOVAC 11; rođ. 01.03.1980; OIB: 00524377092; M 3. MIRJANA PUŠKARIĆ, ing.; HRVATICA; SLUNJ, NOVO NASELJE I 6; rođ. 22.03.1977; OIB: 81581974420; Ž 4. VLADIMIR BAKALAR, dr.med.; HRVAT; SLUNJ, ULICA EUGENA KVATERNIKA 19; rođ. 31.05.1963; OIB: 22144646334; M 5. DIANA CINDRIĆ, prof.; HRVATICA; RASTOKE, RASTOKE 8; rođ. 12.05.1960; OIB: 03230135662; Ž 6. NIKOLA ŠTEFANAC ŠTIGLE; HRVAT; RASTOKE, RASTOKE 7; rođ. 27.11.1957; OIB: 38056634284; M 7. NIKOLA TOMAŠEVIĆ; HRVAT; SLUNJ, ULICA ŠKOLSKA 21; rođ. 26.09.1962; OIB: 42537504879; M 8. IVONA GRDIĆ; HRVATICA; DONJI NIKŠIĆ, DONJI NIKŠIĆ 38/A; rođ. 05.11.1985; OIB: 42144931533; Ž 9. ZDRAVKO PAVLEŠIĆ, ing.; HRVAT; SLUNJ, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 2; rođ. 29.11.1963; OIB: 15511494014; M 10. IVAN POŽEGA SEKIN; HRVAT; SLUNJ, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 23; rođ. 05.04.1968; OIB: 89622710326; M 11. IVANKA MAGDIĆ, dipl.iur.; HRVATICA; DONJI KREMEN, DONJI KREMEN 93; rođ. 22.02.1962; OIB: 95074357475; Ž 12. MILENKO BARAĆ; SRBIN; SLUNJ, UL.14.DOMOBRANSKE PUKOVNIJE 31; rođ. 21.12.1966; OIB: 83973185155; M 13. MIRKO CINDRIĆ; HRVAT; DONJI FURJAN, DONJI FURJAN 143; rođ. 02.11.1961; OIB: 86043882571; M 14. MARINA KATIĆ; HRVATICA; SLUNJ, ULICA KNEZOVA BLAGAJSKIH 1; rođ. 14.07.1986; OIB: 31965847745; Ž 15. DOMAGOJ RENDULIĆ; HRVAT; VELJUN, VELJUN 173; rođ. 27.05.1979; OIB: 94581408957; M KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj liste: ŽELJKO RENDULIĆ, dipl.ing. Kandidatkinje/kandidati: 1. ŽELJKO RENDULIĆ, dipl.ing.; HRVAT; GORNJI CEROVAC, GORNJI CEROVAC 111; rođ. 19.04.1965; OIB: 48500700069; M 2. MARINA MRKONJA, dipl.uč.; HRVATICA; SLUNJ, ULICA NIKOLE TESLE 3; rođ. 16.09.1983; OIB: 92243373152; Ž 3. IVICA BARIĆ, dipl.ing.; HRVAT; CVITOVIĆ, CVITOVIĆ 62; rođ. 07.12.1981; OIB: 59500496536; M 4. KATARINA RENDULIĆ, prof.; HRVATICA; CVITOVIĆ, CVITOVIĆ 37; rođ. 11.03.1985; OIB: 73968581500; Ž 5. ĐURO MIHAJLOVIĆ, dipl.oec.; SRBIN; LAPOVAC, LAPOVAC 30; rođ. 05.01.1953; OIB: 65492630704; M 6. MARIO MEDVED, bacc.ing.; HRVAT; GORNJI LAĐEVAC, GORNJI LAĐEVAC 19/A; rođ. 27.06.1989; OIB: 45350132343; M 7. MAJA JURČEVIĆ; HRVATICA; DONJE TABORIŠTE, DONJE TABORIŠTE 148/B; rođ. 17.03.1990; OIB: 06331187833; Ž 8. MILKA FILIPČIĆ; HRVATICA; SLUNJ, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 33; rođ. 29.01.1966; OIB: 17081848098; Ž 9. DAVOR ČOP; HRVAT; SLUNJ, ULICA BRAĆE RADIĆA 40; rođ. 17.02.1977; OIB: 17531284616; M 10. ANKICA CINDRIĆ, dipl.oec.; HRVATICA; SLUNJ, ULICA BRAĆE RADIĆA 24; rođ. 12.11.1985; OIB: 91313881264; Ž 11. JELENA PETROVIĆ; HRVATICA; DONJE TABORIŠTE, DONJE TABORIŠTE 156/A; rođ. 14.10.1975; OIB: 86916975425; Ž 12. ANITA MAGDIĆ; HRVATICA; GORNJI CEROVAC, GORNJI CEROVAC 105/B; rođ. 23.01.1984; OIB: 58792720476; Ž 13. MILAN KOVAČEVIĆ; HRVAT; DONJE TABORIŠTE, DONJE TABORIŠTE 131/A; rođ. 28.01.1980; OIB: 79303338766; M 14. IVA BEGOVIĆ; HRVATICA; PODMELNICA, PODMELNICA 44/C; rođ. 10.07.1990; OIB: 59754945022; Ž 15. ŽELJKO RUPČIĆ, mag.ing.; HRVAT; SLUNJ, ULICA EUGENA KVATERNIKA 25; rođ. 02.03.1985; OIB: 76444661446; M SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP Nositelj liste: DAMIR VUKOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. DAMIR VUKOVIĆ; HRVAT; SLUNJ, ULICA KNEZOVA BLAGAJSKIH 2; rođ. 13.09.1971; OIB: 98061071791; M 2. MARINKO RADOČAJ; HRVAT; CVITOVIĆ, CVITOVIĆ 42; rođ. 11.06.1975; OIB: 88170053328; M 3. ZORAN IVŠIĆ; HRVAT; SLUNJ, ULICA VJEKOSLAVA KARASA 10; rođ. 11.09.1975; OIB: 74970825058; M 4. JADRANKA JURČIĆ; HRVATICA; SLUNJ, ULICA PLITVIČKA 50; rođ. 17.10.1985; OIB: 66912957361; Ž 5. IVICA JURČEVIĆ; HRVAT; GORNJA GLINA, GORNJA GLINA 170; rođ. 03.04.1964; OIB: 14328211994; M 6. JOSIP KRUNIĆ; HRVAT; GORNJI FURJAN, GORNJI FURJAN 190; rođ. 29.12.1984; OIB: 08862313745; M 7. MIROSLAVA ŠTEFANAC; HRVATICA; SLUNJ, ULICA ŠKOLSKA 13; rođ. 22.03.1981; OIB: 54570245438; Ž 8. TOMISLAV PETROVIĆ; HRVAT; DONJI POPOVAC, DONJI POPOVAC 53; rođ. 10.03.1981; OIB: 66481799458; M 9. DANIJELA BOSANAC; HRVATICA; SLUNJ, ULICA PLITVIČKA 49; rođ. 15.03.1976; OIB: 71123320214; Ž 10. ŽARKO OPAČIĆ; SRBIN; KUZMA PERJASIČKA, KUZMA PERJASIČKA 8; rođ. 13.11.1963; OIB: 86186449663; M 11. MILE CVITKOVIĆ; HRVAT; DONJI LAĐEVAC, DONJI LAĐEVAC 46; rođ. 22.06.1977; OIB: 83991564221; M 12. MIROSLAV OBAJDIN; HRVAT; PODMELNICA, PODMELNICA 19/A; rođ. 13.09.1980; OIB: 99819159898; M 13. ANTONIJA RADOČAJ; HRVATICA; SLUNJ, KORANSKA ULICA 2; rođ. 28.09.1989; OIB: 59397720473; Ž 14. PREDRAG JAREB; HRVAT; RASTOKE, RASTOKE 33; rođ. 25.08.1969; OIB: 26936557508; M 15. IVANKA BOSANAC; HRVATICA; SLUNJ, ULICA PLITVIČKA 94; rođ. 19.08.1952; OIB: 48553076153; Ž
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
SLUNJ

To download data sign in with GitHub

Download table (as CSV) Download SQLite database (0 Bytes) Use the API

rows 10 / 58

kandidati lista izvor grad_opcina
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA IVANCA 1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Nositelj liste: VLADIMIR LACKOVIĆ 2. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: MILORAD BATINIĆ 3. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS ZELENA LISTA ZAGORSKA STRANKA - ZS AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH Nositelj liste: MIRKO ŽIMBREK 4. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: MARIJAN LOZANČIĆ 5. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: TOMICA SOLINA HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Nositelj liste: VLADIMIR LACKOVIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. VLADIMIR LACKOVIĆ; HRVAT; OSEČKA, OSEČKA 17; rođ. 01.07.1952; OIB: 00895547683; M 2. MILENA GOLUBIĆ; HRVATICA; IVANEC, ULICA AKADEMIKA MIRKA MALEZA 35; rođ. 20.04.1964; OIB: 04456590467; Ž 3. STJEPAN DRŽAIĆ; HRVAT; IVANEC, ZAGORSKA ULICA 14; rođ. 29.09.1970; OIB: 14742687045; M 4. GORAN SLAVINEC; HRVAT; JEROVEC, JEROVEC 232; rođ. 10.04.1984; OIB: 51030454217; M 5. MILJENKO GRUDIČEK; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 92; rođ. 02.01.1961; OIB: 24153137486; M 6. VLADIMIR DEBELJAK; HRVAT; IVANEC, ULICA AKADEMIKA LADISLAVA ŠABA 11; rođ. 15.08.1962; OIB: 00593621568; M 7. MARTINA CAR MATIŠIĆ; HRVATICA; IVANEC, ULICA VLADIMIRA NAZORA 23; rođ. 26.05.1979; OIB: 58766231420; Ž 8. DRAŽEN HUNJET; HRVAT; BEDENEC, BEDENEC 107; rođ. 18.12.1988; OIB: 45730526128; M 9. DARKO VIDAČEK; HRVAT; SELJANEC, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 10; rođ. 05.02.1972; OIB: 12353072925; M 10. FRANJO HARJAČ; HRVAT; LANČIĆ, LANČIĆ 15; rođ. 29.12.1950; OIB: 05622773335; M 11. DRAGUTIN MOSTEČAK; HRVAT; IVANEC, VARAŽDINSKA ULICA 60/B; rođ. 15.10.1951; OIB: 60248678618; M 12. MLADEN DOLENEC; HRVAT; RIBIĆ BREG, RIBIĆ BREG 30/A; rođ. 02.12.1966; OIB: 11080504340; M 13. VESNA GEČEK; HRVATICA; IVANEC, ULICA AKADEMIKA MIRKA MALEZA 18; rođ. 04.07.1963; OIB: 36569020959; Ž 14. BORIS STRUGAR; HRVAT; LANČIĆ, LANČIĆ 49; rođ. 25.01.1974; OIB: 75467521013; M 15. TOMICA PETAK; HRVAT; JEROVEC, JEROVEC 272; rođ. 27.10.1982; OIB: 55978697020; M 16. MARIJA ŽELEŽIĆ; HRVATICA; IVANEC, ULICA VLADIMIRA NAZORA 93; rođ. 13.07.1972; OIB: 13475959381; Ž 17. ROBERT ČUSEK; HRVAT; CERJE TUŽNO, CERJE TUŽNO 14; rođ. 15.05.1972; OIB: 42348559071; M HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Nositelj liste: MILORAD BATINIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MILORAD BATINIĆ; HRVAT; VUGLOVEC, VUGLOVEC 4; rođ. 07.09.1957; OIB: 58546625903; M 2. JASENKA FRIŠČIĆ; HRVATICA; IVANEC, VARAŽDINSKA ULICA 10; rođ. 05.12.1959; OIB: 32279910815; Ž 3. LJUBICA FRIŠČIĆ; HRVATICA; IVANEC, ULICA VLADIMIRA NAZORA 82/A; rođ. 28.05.1948; OIB: 74656795964; Ž 4. IVAN SEDLAR; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 48; rođ. 04.01.1957; OIB: 39559267316; M 5. NIKOLINA VLAHEK CANJUGA; HRVATICA; IVANEC, ULICA AKADEMIKA MIRKA MALEZA 27; rođ. 17.08.1980; OIB: 36540683275; Ž 6. DRAŽEN PISKAČ; HRVAT; IVANEC, ULICA AKADEMIKA MIRKA MALEZA 83; rođ. 17.06.1970; OIB: 30800856071; M 7. KATICA LEVANIĆ; HRVATICA; IVANEC, FRANKOPANSKA ULICA 60; rođ. 12.02.1952; OIB: 79041180013; Ž 8. FRANJO DUKARIĆ; HRVAT; IVANEC, ULICA AK. LADISLAVA ŠABANA 5; rođ. 05.02.1954; OIB: 18285325558; M 9. EDO RAJH; HRVAT; IVANEC, ULICA IVANA GUNDULIĆA 2/A; rođ. 26.09.1961; OIB: 28708770632; M 10. DRAGUTIN LUKAVEČKI; HRVAT; LUKAVEC, LUKAVEC 43; rođ. 25.05.1964; OIB: 78749462932; M 11. LUKA LANČIĆ; HRVAT; IVANEC, ULICA METODA HRGA 7; rođ. 14.01.1986; OIB: 03424068469; M 12. MLADEN CANJUGA; HRVAT; JEROVEC, JEROVEC 25; rođ. 22.04.1967; OIB: 67085064985; M 13. IVAN HABUNEK; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 60; rođ. 20.02.1949; OIB: 28000511349; M 14. ZDRAVKO KRIŽEK; HRVAT; KANIŽA, KANIŽA 23/A; rođ. 03.12.1958; OIB: 30837434475; M 15. MARKO HRG; HRVAT; IVANEC, VARAŽDINSKA ULICA 30; rođ. 13.05.1986; OIB: 78387101266; M 16. NIKOLA SEDLAR; HRVAT; STAŽNJEVEC, STAŽNJEVEC 77/A; rođ. 17.08.1987; OIB: 78108151686; M 17. IVAN ŽELJEZIĆ; HRVAT; BEDENEC, BEDENEC 200; rođ. 23.07.1952; OIB: 88440486255; M HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS ZELENA LISTA ZAGORSKA STRANKA - ZS AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH Nositelj liste: MIRKO ŽIMBREK Kandidatkinje/kandidati: 1. MIRKO ŽIMBREK; HRVAT; IVANEC, ULICA VLADIMIRA NAZORA 21; rođ. 05.08.1954; OIB: 55302549889; M 2. TIBOR SURJAK; HRVAT; IVANEC, ULICA MATIJE GUPCA 12; rođ. 25.11.1979; OIB: 28565900639; M 3. BRANKA GREGUR; HRVATICA; IVANEC, ULICA ZELENI DOL 21; rođ. 08.04.1967; OIB: 58800771005; Ž 4. MLADEN FRIŠČIĆ; HRVAT; IVANEC, VARAŽDINSKA ULICA 14; rođ. 24.11.1958; OIB: 34724475087; M 5. DARKO VRESK; HRVAT; BEDENEC, BEDENEC 149; rođ. 08.03.1964; OIB: 43086993191; M 6. ZLATKO HRANIĆ; HRVAT; IVANEČKA ŽELJEZNICA, IVANEČKA ŽELJEZNICA 46; rođ. 12.01.1964; OIB: 01355696433; M 7. LIDIJA PETRINJAK; HRVATICA; IVANEC, TRG HRVATSKIH IVANOVACA 9/A; rođ. 23.10.1973; OIB: 97426717355; Ž 8. STJEPAN BOTKOVIĆ; HRVAT; IVANEČKI VRHOVEC, IVANEČKI VRHOVEC 21; rođ. 28.10.1971; OIB: 75233772990; M 9. STJEPAN TURČIN; HRVAT; PUNIKVE, PUNIKVE 86; rođ. 17.12.1953; OIB: 67603882011; M 10. ANKA GOTAL; HRVATICA; IVANEC, ULICA RUDOLFA RAJTERA 119; rođ. 11.07.1957; OIB: 93338452507; Ž 11. STJEPAN SLUNJSKI; HRVAT; RADOVAN, RUDARSKA ULICA 8; rođ. 24.10.1964; OIB: 71860314423; M 12. SANDRA KRZNAR VIDAČEK; HRVATICA; SELJANEC, BELSKA ULICA 5; rođ. 01.07.1986; OIB: 52885285692; Ž 13. IZIDOR KOS; HRVAT; RIBIĆ BREG, RIBIĆ BREG BB/B; rođ. 11.02.1961; OIB: 31025472504; M 14. IRENA GLAVICA; HRVATICA; IVANEC, ULICA AKADEMIKA LADISLAVA ŠABA 7/A; rođ. 14.10.1971; OIB: 13730324607; Ž 15. LJUBOMIR ŠKORIĆ; HRVAT; IVANEC, ULICA METODA HRGA 16; rođ. 15.07.1947; OIB: 56388465901; M 16. DRAŽEN PETRINJAK; HRVAT; IVANEC, TRG HRVATSKIH IVANOVACA 9/A; rođ. 11.09.1968; OIB: 34986254287; M 17. MARIJAN ŠTEFANKO; HRVAT; PRIGOREC, PRIGOREC 111; rođ. 17.10.1986; OIB: 32912041190; M HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP Nositelj liste: MARIJAN LOZANČIĆ Kandidatkinje/kandidati: 1. MARIJAN LOZANČIĆ; HRVAT; SELJANEC, KRATKA ULICA 1; rođ. 28.08.1958; OIB: 41301209676; M 2. VLADIMIR MUDRI; HRVAT; IVANEČKA ŽELJEZNICA, IVANEČKA ŽELJEZNICA 61; rođ. 29.07.1963; OIB: 05577239010; M 3. MARTINA COPAK; HRVATICA; MARGEČAN, ULICA METELA OŽEGOVIĆA 9; rođ. 23.11.1988; OIB: 87028260757; Ž 4. SLAVKO LACKOVIĆ; HRVAT; PECE, PECE 1; rođ. 05.03.1964; OIB: 35167107051; M 5. DARKO MUDRI; HRVAT; IVANEČKA ŽELJEZNICA, IVANEČKA ŽELJEZNICA 61; rođ. 08.02.1975; OIB: 30792373705; M 6. DINO LOZANČIĆ; HRVAT; SELJANEC, KRATKA ULICA 1; rođ. 25.06.1986; OIB: 08932756433; M 7. KRISTINA COPAK; HRVATICA; MARGEČAN, ULICA METELA OŽEGOVIĆA 9; rođ. 27.01.1986; OIB: 80861434570; Ž 8. JELENA VIDAČEK; HRVATICA; SELJANEC, BELSKA ULICA 6; rođ. 30.06.1990; OIB: 10266477913; Ž 9. NIKOLA POFUK; HRVAT; IVANEČKA ŽELJEZNICA, IVANEČKA ŽELJEZNICA 56; rođ. 24.08.1984; OIB: 81256795530; M 10. KRISTIJAN COPAK; HRVAT; MARGEČAN, ULICA METELA OŽEGOVIĆA 9; rođ. 09.05.1991; OIB: 60454723582; M 11. STANKO GOLUBIĆ; HRVAT; IVANEČKA ŽELJEZNICA, IVANEČKA ŽELJEZNICA 73; rođ. 21.10.1951; OIB: 83328060232; M 12. ZVONKO LACKOVIĆ; HRVAT; MARGEČAN, TRG SVETE MARGARETE 6; rođ. 05.12.1947; OIB: 14581175985; M 13. ŽELJKO POFUK; HRVAT; IVANEČKA ŽELJEZNICA, IVANEČKA ŽELJEZNICA 56; rođ. 04.10.1956; OIB: 39690124243; M 14. STJEPAN VIDAČEK; HRVAT; SELJANEC, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 1; rođ. 20.03.1947; OIB: 07221127607; M 15. ŠTEFEK VINCEK; HRVAT; PECE, PECE 17; rođ. 26.02.1967; OIB: 18641007121; M 16. BRANKO LACKOVIĆ; HRVAT; OSEČKA, OSEČKA 10; rođ. 05.10.1963; OIB: 90636443421; M 17. MILAN VIDAČEK; HRVAT; MARGEČAN, TRG SVETE MARGARETE 10; rođ. 25.02.1960; OIB: 34510674284; M HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA Nositelj liste: TOMICA SOLINA Kandidatkinje/kandidati: 1. TOMICA SOLINA; HRVAT; HORVATSKO, HORVATSKO 52; rođ. 06.07.1982; OIB: 95031413241; M 2. DAVOR LEVANIĆ; HRVAT; IVANEC, ZAGORSKA ULICA 4/A; rođ. 02.12.1962; OIB: 40020702597; M 3. IVICA ROGINA; HRVAT; IVANEC, VINOGRADSKA ULICA 12; rođ. 23.09.1975; OIB: 79245025368; M 4. VLADIMIR KOZAR; HRVAT; IVANEC, ULICA VLADIMIRA NAZORA 17; rođ. 18.10.1951; OIB: 19537758359; M 5. DOROTEJA LEPOGLAVEC; HRVATICA; SALINOVEC, SALINOVEC 71; rođ. 11.08.1992; OIB: 82836977607; Ž 6. JURAJ GRDAK; HRVAT; IVANEC, ULICA ZELENI DOL 8; rođ. 31.12.1981; OIB: 45118061769; M 7. BRANKO DUŠAK; HRVAT; IVANEC, ULICA AK. LADISLAVA ŠABANA 4; rođ. 03.02.1961; OIB: 29148944199; M 8. NIKOLINA MUDRI; HRVATICA; PRIGOREC, PRIGOREC 38; rođ. 10.11.1987; OIB: 74630877805; Ž 9. MATIJA FRIŠČIĆ; HRVAT; IVANEC, ULICA RUDOLFA RAJTERA 64; rođ. 28.06.1981; OIB: 14395312611; M 10. MARIJA KUŠEN; HRVATICA; IVANEC, ULICA VLADIMIRA NAZORA 19; rođ. 24.06.1958; OIB: 40000511167; Ž 11. MIROSLAV BUKOVČAN; HRVAT; IVANEC, ULICA DR. ĐURE ARNOLDA 7; rođ. 29.04.1959; OIB: 92729289861; M 12. JASENKA SOLINA; HRVATICA; HORVATSKO, HORVATSKO 52; rođ. 29.06.1981; OIB: 91003394086; Ž 13. MIRICA MARKOVIĆ; HRVATICA; IVANEC, ULICA MATIJE GUPCA 16; rođ. 16.12.1963; OIB: 05092078728; Ž 14. VLADO HORVATIĆ; HRVAT; IVANEC, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 48; rođ. 28.03.1971; OIB: 96530700811; M 15. IVANKA POSAVEC; HRVATICA; IVANEC, ULICA RUDOLFA RAJTERA 2/ 4; rođ. 14.01.1978; OIB: 60198448910; Ž 16. SILVIJA KOS-MARKOVIĆ; HRVATICA; IVANEC, ULICA RUDOLFA RAJTERA 218; rođ. 22.08.1977; OIB: 42011937812; Ž 17. DRAGUTIN VARGA; HRVAT; IVANEC, ULICA AK. LADISLAVA ŠABANA 6; rođ. 29.09.1958; OIB: 85274097662; M
LISTA ZA GRADSKO/OPĆINSKO VIJEĆE
IVANEC
ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA IVANCA 1. Kandidat: MILORAD BATINIĆ HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Zamjenik kandidata: ČEDOMIR BRAČKO Zamjenik kandidata: BRANKO PUTAREK 2. Kandidat: VLADIMIR LACKOVIĆ HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Zamjenica kandidata: MILENA GOLUBIĆ Zamjenik kandidata: MILJENKO GRUDIČEK 3. Kandidat: MIRKO ŽIMBREK HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS ZELENA LISTA ZAGORSKA STRANKA - ZS AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH Zamjenik kandidata: TIBOR SURJAK Zamjenica kandidata: BRANKA GREGUR Kandidat: MILORAD BATINIĆ; VUGLOVEC, VUGLOVEC 4; rođ. 07.09.1957; OIB: 58546625903; M Zamjenik kandidata: ČEDOMIR BRAČKO; IVANEC, UL. ŽRTAVA HRVAT. DOM. RATOVA 4/A; rođ. 15.02.1954; OIB: 97980564016; M Zamjenik kandidata: BRANKO PUTAREK; IVANEC, ULICA JEZERSKI PUT 55; rođ. 01.01.1959; OIB: 58730212558; M Predlagatelj: HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU Kandidat: VLADIMIR LACKOVIĆ; OSEČKA, OSEČKA 17; rođ. 01.07.1952; OIB: 00895547683; M Zamjenica kandidata: MILENA GOLUBIĆ; IVANEC, ULICA AKADEMIKA MIRKA MALEZA 35; rođ. 20.04.1964; OIB: 04456590467; Ž Zamjenik kandidata: MILJENKO GRUDIČEK; LOVREČAN, LOVREČAN 92; rođ. 02.01.1961; OIB: 24153137486; M Predlagatelj: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ Kandidat: MIRKO ŽIMBREK; IVANEC, ULICA VLADIMIRA NAZORA 21; rođ. 05.08.1954; OIB: 55302549889; M Zamjenik kandidata: TIBOR SURJAK; IVANEC, ULICA MATIJE GUPCA 12; rođ. 25.11.1979; OIB: 28565900639; M Zamjenica kandidata: BRANKA GREGUR; IVANEC, ULICA ZELENI DOL 21; rođ. 08.04.1967; OIB: 58800771005; Ž Predlagatelj: HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS ZELENA LISTA ZAGORSKA STRANKA - ZS AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
LISTA ZA GRADONAČELNIKA/OPĆINSKOG NAČELNIKA
IVANEC